Jump to content
Quincy

Prelude 2.0 16v 5th Gen Vs Civic 1.6 125 Hp 5th Gen

Recommended Posts

Кириле на колко години си?дете ли си какъв си?Какви пари взе да ми слагаш кви седани :lol: Ти четеш ли изобщо или просто ей така за спорта?Споделих конкретен пример който ми се е случил.Няма как сивика с който съм се дърпал да не е вървял,по простата причина че е правен при варненския майстор "4ikiRiki"(Дидо)а моя"кораб"си вървече като за "кораб"133 коня.Кви пари взе да слагаш ко ти стана?Колата я нямам от 2 години вече,нито ще тръгна да ти се връзвам да детските прищевки.Аман от рейсъри :)пп/С тези технически характеристики дето все ги вадиш можеш да си избършеш г..а

ако искаш може и товя г.з да избърша ?аз знам че ти си нямал нито 1-н вървящ прелюд!, дали е правен при баба Пена или баи Иван незнам (не ги познавам(това не го коментирам .)за това че ;) които невярва за спора(1.6 срещу 2.0) ще изкарам сивик 1.6 125 коня седан( със слаб ресспонс на мотора(муден) някои ако идва към Бургас с 2.0,2.2,,2,3 на прелюд да се обади да се пуснем ако има някои от Бургас с такъв да ми пише лично ,ще приключим спора :lol: също така другия спор 2.3 срещу Вти пак същото някои ако има претенции пак да каже , които има 2.2 и си мисли че пак може да се пробва с някоя читава вти-аика пак да доиде няма да го игнорирам :lol: това го правя с цел решаване на спора и да има малко екшан че ще заспим в този форум .
Опааа, за всичко съм съгласен, обаче прелюд х22а разпорва вти на 100,200,300,400 и на макс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кириле на колко години си?дете ли си какъв си?Какви пари взе да ми слагаш кви седани :lol: Ти четеш ли изобщо или просто ей така за спорта?Споделих конкретен пример който ми се е случил.Няма как сивика с който съм се дърпал да не е вървял,по простата причина че е правен при варненския майстор "4ikiRiki"(Дидо)а моя"кораб"си вървече като за "кораб"133 коня.Кви пари взе да слагаш ко ти стана?Колата я нямам от 2 години вече,нито ще тръгна да ти се връзвам да детските прищевки.Аман от рейсъри :)пп/С тези технически характеристики дето все ги вадиш можеш да си избършеш г..а

ако искаш може и товя г.з да избърша ?аз знам че ти си нямал нито 1-н вървящ прелюд!, дали е правен при баба Пена или баи Иван незнам (не ги познавам(това не го коментирам .)за това че :D които невярва за спора(1.6 срещу 2.0) ще изкарам сивик 1.6 125 коня седан( със слаб ресспонс на мотора(муден) някои ако идва към Бургас с 2.0,2.2,,2,3 на прелюд да се обади да се пуснем ако има някои от Бургас с такъв да ми пише лично ,ще приключим спора :lol: също така другия спор 2.3 срещу Вти пак същото някои ако има претенции пак да каже , които има 2.2 и си мисли че пак може да се пробва с някоя читава вти-аика пак да доиде няма да го игнорирам :lol: това го правя с цел решаване на спора и да има малко екшан че ще заспим в този форум .
Напълно подкрепям колегата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оки намерете прелюд 2.2 185-200 коня (оф топик )навит съм за тест

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не те познавам лично, нито съм ти виждал колата, но имам шесто чувство, че май не си много сток :lol: Или викаш то туй генерацийка, интейкче, чипче вече няма хонда да не ги е сменяла, тъй че те не се броят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен стокд16 125коня ще бие сток прелюд ф20а4,макар и с малко,но този седан за който говори колегата ще пада от 2,3 че и от 2,0(тука визирам себе си защото знам как върви колата с стария и с новия двигател)p.s.най-добре е да се види на практика че да видим кои крив кой прав:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с тия 200-300 кила разлика ,дето споменавате между прелюда и сивика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с тия 200-300 кила разлика ,дето споменавате между прелюда и сивика

Защо? Колко е разликата според тебе?Колко тежи Прелюда и колко Сивика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кириле!Чакам те с невървящия прелюд обаче в Варна,щото аз зор да идвам към бургас нямам.Докато не дойдеш,и не ме убиеш с бързия седан факта си остава налице :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей патканчовци, айде да направил един батъл с хондите Бургас срещу Варна :) вие имате по 400 коня, ама ние тука ще блокираме диното на Келеша :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, свършиха ли се голфовете, вектрите, астрите и баварците, че почнахте да се карате помеждуси, коя хонда върви повече? Батали-матали тука се вихрят... По темата.. Колега, що не се пуснахте първо да се замерите и да пишеш резултата, ами пускаш мухата и вече ни звук, ни картина от теб? Пуснете се най-после и разбери, че тука Варненската и Буграската група ша са избие :lol: Айде със здраве! :lol: :lol:

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doggy: Докато не дойдеш,и не ме убиеш с бързия седан факта си остава налице ? koi fakt

 

Аз не намесвам градове просто търся прелюд за старт може и с подобрения

(с чипчета чипсове генерациии каквото имат там да идват) все още нямам нито 1-на оферта за старт (2.0 2.3 2.2 )които и да е humbs: :lol::P:P:):D:P

от сорта на: ела във Варана и ще видиш какво ще стане :Pса доста смешни изказвания да не казвам жалки:P

а за сашо скоро ще се гониш с един бургаски црх(1.6) :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факта че прелюда е по бърз от седана.Кире ако нямаш пари за бенз мога да ти пратя,не знам кое те спъва да дойдеш,все още те чакам с бавния прелюд

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та да видиш дечурлига.Рано рано в 9 часа се почнаха.Та питам се къде са модераторите малко да порасчистят темата.Къде беше къде отиде.После обвиняват създателя на темата ,че го нямал никакъв,ами и аз да сам и аз няма да се мерна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не можете ли на някоя среща да замерите двете коли.За по достоверно измерване няколко Прелюда срещу няколко Сивика.Сивик хеч д16 гаранция ще бие Прелюда 2.0 на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факта че прелюда е по бърз от седана.Кире ако нямаш пари за бенз мога да ти пратя,не знам кое те спъва да дойдеш,все още те чакам с бавния прелюд

а кои беше ти ?!?!?!?? ония с "бързия фантом прелюд" ли?, които никои не го е виждал сигурно се гониш със совалката харис :dry:;):lol: :lol: все още чакам оферти за тест прелюд срещу сивик :lol::dry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doggy: Докато не дойдеш,и не ме убиеш с бързия седан факта си остава налице ? koi fakt

 

Аз не намесвам градове просто търся прелюд за старт може и с подобрения

(с чипчета чипсове генерациии каквото имат там да идват) все още нямам нито 1-на оферта за старт (2.0 2.3 2.2 )които и да е humbs: :dry:;):dry:;):lol: :lol:

от сорта на: ела във Варана и ще видиш какво ще стане ;)са доста смешни изказвания да не казвам жалки:lol:

а за сашо скоро ще се гониш с един бургаски црх(1.6) ;)

Аа нене, аз сигурно ще погледам само, тука има доста желаещи. За бургаския црх първо да се пусне с един д16а8 и ако го бие - тогава с мене ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно същия прелюд става въпрос и продължавам да те чакам/Ама май ти само си лафиш тука,ела с бързото си какво беше там да ме минеш,после поне ще разправяш на всички не е ли така?Но докато не дойдеш да ми опровергаеш думите си оставаш бавен,ама много бавен :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем малко към темата. :dry:http://www.youtube.com/watch?v=xicpVmJeE5Y

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doggy -пращаи парите за пътя и идвам да видим какво си измислил може би нещо с турбо :dry:пощенски запис или ?!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем малко към темата. :(

Как? Темата е с Прелюд 5, автоматик :worthy: Друг е въпроса, че 8 конски сили и ~25 нютон метра не могат да компенсират разлика от ~200 - 225кг. без модификаций по 4-тата генерация на Прелюд с F20A4. Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука може да си спорите до утре.Единия имал такава кола а другия незнам си каква.От кола до кола има огромна разлика. Сложете ги на чертата и сами ще разберете отговора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреее Сашо ти некав мноо бърз ще дойдеш.Първо тряя се пускам с некви други црх-ве че да се пусна с теб.Като бях във Варна с колата на гонките не си личеше че много хора са искали да се пускат с мен даже никой нещеше хубу че дойде едно маняче с един бял рех да се пусна с някои че щяхх да си остана без гонка тогава даже ;)

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее браво бе,до вчера се смях на простотията на кирето,днес гледам друг се закрепил.Как може да таите такива злоби???Само некви интриги са ви в главата,единия мразил прелюдите,с другия не искали да се пускат,третия бил много страшен,хората ви предложиха Бургас вс Варна,толкова ли не може да четете.Нито съм си правил колата да се доказвам на някой нито нищо,ама заради тая пуста злоба ще участвам и аз.Хайде давайте една уговорка да си правим за един драг дей или драг найт в Варна и да видим кой кого,ама много държа да дойде и кирето,един от видните ви специалисти и тунери,поне да ви отсрами.Хайде чакаме ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвате да се каните взаимно и накрая ще отложите всичко за някой драг ден на Сливен, когато и да се проведе той. Разбира се след всеки драг ден има оправдания, но това е нещо нормално ;) Ненормално е някой да се заяжда и друг да му се връзва тук във форума, където всяка подобна тема се превръща в мерене на пи*ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя злоба в цялата раота немога да разбера?Аз искам се пусна със Сашо той ми вика че първо съм тряло се гоня с някакъв друг че да се пусна с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее браво бе,до вчера се смях на простотията на кирето,днес гледам друг се закрепил.Как може да таите такива злоби???Само некви интриги са ви в главата,единия мразил прелюдите,с другия не искали да се пускат,третия бил много страшен,хората ви предложиха Бургас вс Варна,толкова ли не може да четете.Нито съм си правил колата да се доказвам на някой нито нищо,ама заради тая пуста злоба ще участвам и аз.Хайде давайте една уговорка да си правим за един драг дей или драг найт в Варна и да видим кой кого,ама много държа да дойде и кирето,един от видните ви специалисти и тунери,поне да ви отсрами.Хайде чакаме ви.

много точно изказване :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не мога да разбера какво имате да делите ? няма кво да се каните така един на друг всеки си знае до колко му върви колата дали ще даде 4 стотни по-малко от другата или не има ли някакво значение ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя злоба в цялата раота немога да разбера?Аз искам се пусна със Сашо той ми вика че първо съм тряло се гоня с някакъв друг че да се пусна с него :)

Ами аз почти всяка вечер съм на магистралата, црх не е идвал да ме пита да се гоним, аз тази гонка я слушам от няколко месеца с този прословут црх.Единствената хонда която дойде да ме пита за старт, беше някакъв толбухински хечбек 5ца с б18ц4 на който му отказах, защото вървеше заедно с белия црх с който явно и ти си се пускал.Аз колата след 1-2 седмици я вкарвам в бокса за обслужване, че още ремъци и ролки не съм сменял и дотогва предложението ми за бъргаските рейсъри е в пълна сила. Има още няколко човека с мене които също с нетърпение ще чакат хондаджии от Бургас да дойдат да покараме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обслужи колата и ще покараме :).И аз оправям някой неща по мойта тъкмо докато стегнеш твойта и аз ще съм готов.И за тва до сега не бях писал ма гледам че ме намесихте в разговора и за тва и аз прописах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее браво бе,до вчера се смях на простотията на кирето,днес гледам друг се закрепил.Как може да таите такива злоби???Само некви интриги са ви в главата,единия мразил прелюдите,с другия не искали да се пускат,третия бил много страшен,хората ви предложиха Бургас вс Варна,толкова ли не може да четете.Нито съм си правил колата да се доказвам на някой нито нищо,ама заради тая пуста злоба ще участвам и аз.Хайде давайте една уговорка да си правим за един драг дей или драг найт в Варна и да видим кой кого,ама много държа да дойде и кирето,един от видните ви специалисти и тунери,поне да ви отсрами.Хайде чакаме ви.

чакам парите още и веднага идвам да те видя ,не мразя прелуюдите много яки коли са ! но не са за 400 метра това е.ще извикам и иво със сеата да ви е още по интересно Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извикай ако искаш и бургаския шаман на хондите да се молиш пред него - няма да ва спаси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doggy струва ми се че се поуплаши аз още чакам парите и да идвам нямам търпение :) да ги пратишне ми се усмихваи под мустак а деистваи само с приказки нестава това не е в гаража или в кафето ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай беей ся ще ти отворя една благотворителна тема за спонсорство за колата ти,вече 10 човека сме дето ще събираме пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха нали ти щеше да ги даваш маи подви опашка като някои малко кученце :) :) ;):fun:;):stupid::worthy: :worthy: :worthy: КАКТО СИ И ЗНАЕХ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...