Jump to content
Barsy

Членски внос

Recommended Posts

http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=75206.0Здравейте колеги.Вижте това което налагат админовете във форума на Рено.Потресен съ :confused: м!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е и тук да се въведе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е и тук да се въведе

И да смесим цвета на форума ни с комунизма? :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми хората имат огранизация.. видя ли тук колко превилегии ти дава членската карта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Админите в рено събират пари за части.. то с тея френски... :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте това което налагат админовете във форума на Рено

Колега, прочети първо всичко внимателно и тогава си вади заключения...Никой нищо не налага... Членството е по желание и така е не само във форума на Рено, а и в другите авто форуми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми хората имат огранизация.. видя ли тук колко превилегии ти дава членската карта?

Да, ама за хората от провинцията тия привилегии много много не ги греят :). Голем праз, че имам 10% отстъпка при условие, че трябва да бия 200 км. до София (примерно) ... Тъпо е да задължават всеки регистриран във форума ще-неще да става официален член със карти-марти членски вноски и други али-бали .. :confused:

 

Edit: Ако е за доброволно, демек "Кой иска ..." по-горното написано от мен да не се чете :P

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми хората имат огранизация.. видя ли тук колко превилегии ти дава членската карта?

Да,това са един вид превилегии,но е и друг вид бизнес чрез монопол над съфорумниците.Още нещо,те правят директна реклама,което в нашият форум е забранено! Редактирано от Barsy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам никакъв проблем, защото форум и клуб, както и членството в него са 2 коренно различни неща!!!

Форума в случаят се използва за информиране на "ЖЕЛАЕЩИТЕ" !!!

Това, че един фен не е член на клуба, с нищо не е ощетен по отношение на форума!!!

Също така членският внос не може да се разглежда , като вид бизнес. Защо ли? Всеки автомобилен клуб е "Орагнизация с НЕСТОПАНСКА цел"

Това означава, че този вид организации се гледат под лупа от данъчни и т.н. Събраните средства се използват за общи мероприятия на членовете на клуба, за дарения, за тъй вадещите ви очите привилегии, за подръжка и т.н. и т.н...... и всяка една стотинка е под отчет!!!

Нека не задълбаваме пак тези неща, коментирани са много пъти и в "нашият" форум!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е и тук да се въведе

+1 хайде Шефчета - време е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е и тук да се въведе

+1 хайде Шефчета - време е !
и аз съм на това мнение :confused: Редактирано от vi4o0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и при нас щеше да се въвежда такова членство, с карти и отстъпки... Почнаха се едни дебати, дискусий.. Какво стана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора бъркат форум с клуб и оттам идват доста мрънканици.А и явно доста от тях не забелязват думата "доброволно".Инак не знам докъде стигнаха нешата тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги!!! всичко е на доброволни начала,никой не кара никого насила!Всичко е на собствена преценка и избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 доколкото знам 89-та година падна социализма, а и тошо умре отдавна ;):D;) (да не му е лека пръста :cool:;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Какъв соц бе хора това си е нормално и не е насила .при бай ВИ Тодор пожелание нямаше нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

се ми е тая, пак ще си виждам приятлите от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е по желание не виждам какво нередно има стига да се дава пълна яснота за това къде и как се използват парите на членовете.Като идея не е лошо :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега не видях сериозен аргумент да не се въведе. И аз съм ЗА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за. Както по-вечето колеги са казали никой нокого не задължава да членува...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 доколкото знам 89-та година падна социализма, а и тошо умре отдавна :punk:;):D (да не му е лека пръста :P:P )

еми що не спреш да си плащаш тока тогава щом е паднал комунизма ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невиждам смисъла в тази тема ;) Дори не се отнася за НАШИЯ ФОРУМ :D Поздрави на всички :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл от темата няма, но пък тя показва в какво се превръща (бавно, но сигурно) нашият форум.

Честно да ви кажа, не ми харесва да гледам и чета темите и писанията напоследък (и напълно разбирам, че това си е мой проблем :lol:).

Когато се регистрирах тук обаче нещата бяха съвсем други, като имате предвид, че аз далеч не съм от старите членове на форума.

От тази тема се вижда обаче, че е налице едно тотално неразбиране на идеята с членския внос.

Вижда се също, че част от съфорумците считат, че идеята да плащат членски внос и да бъдат официални членове, е само в отстъпките и привилегиите, които евентуално ще се ползват. Това не е така, поне според мен, но не бих тръгнал да убеждавам никого в това.

 

Непонятен ми е и коментарът на колегата yokozuna, тъй като не виждам връзката на режима преди '89 (който btw беше комунистически, а не социалистически) с темата. Ако е и вярно това, което е попълнил в профила си като дата на раждане, то незнам какви спомени има от '89-та, тъй като е бил едва на 3 г., а това не е възраст, в която човек е особено политически активен :D

 

Аз също съм "за" официалното членство, плащането на членски внос, снабдяването ни с членски карти, но няма никакъв смисъл да се провежда такова гласуване в тази тема.

 

Повечето от вас със сигурност си спомнят, че имаше тема по въпроса. Знаете, че фен-клуба и форума са две различни неща, както и че фен-клубът е официално регистрирано юридическо лице. Има си управителен съвет и те се занимават с тези въпроси.

Вярвам, че за да няма развитие до сега, със сигурност има причина.

 

Поздрави ;)

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,клуб регистриран,доколкото знам има.С официалните документи и тъй нататък.Преди време в този форум се обясняваха,ритаха,бълваха гущери и змии срещу въвеждането на членска такса.И всичко се заряза за да няма скандали.Всички(които присъстваха) бяха очаровани от националната среща тази година,но на никои не му хрумна да попита-как,откъде,с колко усилия и похабени нерви беше осигурено финансирането. Според мене тези пари трябва да се събират точно за такива деиности.И изобщо не става въпрос само за проценти намаление от някои магазин.Разбира се, доброволното начало трябва да е задължително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 доколкото знам 89-та година падна социализма, а и тошо умре отдавна :D :D :P (да не му е лека пръста :o:confused: )

еми що не спреш да си плащаш тока тогава щом е паднал комунизма ?!
Нищо не каза пък ся ;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф пак ли се почна с тая тема. Който иска нека си плаща за карта която му дава отстъпка на места които са на другия край на свта и на които цените са завишени адски много. Още повече нас какво ни интересува форума на Рено. Тая идея за членските карти никога не съм я подкрепял, защото е безсмислено да се дават пари, които не се знае къде отиват и то само за да мога някъде да извадя картата и да кажа - аз съм от Хонда клуба, и всички да паднат на земята от смях като им обясня за какво служи тая карта. По-добре да си взема една карта за отстъпки в някоя бензиностанция и съм сигурен, че ще ми върши 100 пъти по-добра работа от членската. Нека не обсъждаме повече тая тема, самятам че е ненужно, пък и вече са изписани много страници по нея и пак нищо не се реши, така че нека спрем да тъпчем на едно място и да забравим тая история.Поздрави :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Търсения" .... "гениален" пост ... колега ! :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Търсения" .... "гениален" пост ... колега ! :confused:

Човека го интересува само и единствено безплатната ПОПАРА, за по-хубавата дето струва стотинки неиска и да си помисли :o:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф пак ли се почна с тая тема. Който иска нека си плаща за карта която му дава отстъпка на места които са на другия край на свта и на които цените са завишени адски много. Още повече нас какво ни интересува форума на Рено. Тая идея за членските карти никога не съм я подкрепял, защото е безсмислено да се дават пари, които не се знае къде отиват и то само за да мога някъде да извадя картата и да кажа - аз съм от Хонда клуба, и всички да паднат на земята от смях като им обясня за какво служи тая карта. По-добре да си взема една карта за отстъпки в някоя бензиностанция и съм сигурен, че ще ми върши 100 пъти по-добра работа от членската. Нека не обсъждаме повече тая тема, самятам че е ненужно, пък и вече са изписани много страници по нея и пак нищо не се реши, така че нека спрем да тъпчем на едно място и да забравим тая история.Поздрави :confused:

Колегата е абсолютно прав, няма никакав смисал да ми дадат 10% намаление на части, които цените им са завишени с много спрядмо други магазини, и отделно дали ще ги има във Варна, не е лоша идеята по принцип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,клуб регистриран,доколкото знам има.....

Чакай сега малко. Нали не сме карали никой на сила да организира национална среща???Те проявиха желание и организираха - евала за което. Но защо трябва да си задаваме въпроса от къде са търсили пари как са се сдобили с тях? Нали събират от реклама? Нали това беше въведено за да има денги за подобни мероприятия?Спряли се темите за да няма скандали ... е що за глупост. Да не са се почувствали виновни? Обявява се:-От 2010 се събира членски внос от хората, които искат да бъдат пълноправни членове на клуба.-Таксата е ХХлв-Отстъпките , които получват са .........От там на сетне нещата ще се развият без каквито и да е скандали и други темподобни простотии.Който има мерак да се запише , да си плати и да членува във форума ще го направи, който не иска - не иска.Къде е проблема в това?Аз лично не виждам такъв - но явно някой хора са го видяли ... бр Ачо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека го интересува само и единствено безплатната ПОПАРА, за по-хубавата дето струва стотинки неиска и да си помисли :o:D:D

Точно така. До сега не бях подозирал че съм такъв човек, но ти за 5 секунди ме разконспирира. Няма лошо да мислиш така, но все пак да кажа че не съм против да се събират пари за някакви мероприятия, като например Националната Среща, която е била невероятна, но не чрез тези карти. Има и други начини, но при всички положения винаги ще има хора които коита са се бръкнали малко повече в джоба си, както и такива които идват на аванта. Мир да има :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко сме далече още като ниво от сорта членски внос :) ние държава нямаме хахаха :)))) :P;):confused::o:D :D :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега малко. Нали не сме карали никой на сила да организира национална среща???Те проявиха желание и организираха - евала за което. Но защо трябва да си задаваме въпроса от къде са търсили пари как са се сдобили с тях? Нали събират от реклама? Нали това беше въведено за да има денги за подобни мероприятия?

Оопс Ачо, относно парите от реклама ............ :) така наречения "Управителен съвет" не знаем къде са и колко са събрани :D Мое мнение е, че това стопира развитието на клуба! Иначе идеята навремето беше добра. Това от мен засега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се чудя защо всеки почва да оспорва мнението на другия нормално е всеки човек да има различно мислене и различни виждания за нещата защо все гледате да си наложите мнението и да излезете прави?Ок изкажете си мнението няма лошо но да казвате кой прав кой крив мисля че не е редно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се чудя защо всеки почва да оспорва мнението на другия нормално е всеки човек да има различно мислене и различни виждания за нещата защо все гледате да си наложите мнението и да излезете прави?Ок изкажете си мнението няма лошо но да казвате кой прав кой крив мисля че не е редно.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...