Jump to content
go6i11

как се убиват ХОНДИ В АМЕРИКА

Recommended Posts

Ебати как им изтръгва двигателчетата.И защо само хонди и то направени,нали да бяха някой кошници ама те.. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ,това са коли ,който са конфискувани от стреет рейсърите.Чувал съм ,че така правят в САЩ :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е..това са така наречените "impound vehicles"..но незнаех че така процедират.ако куките ги бяха продали щяха да вземат добри пари.Така е в големите държави - разсипници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако куките ги бяха продали щяха да вземат добри пари...

Те нямат интерес да ги продадът ,защото колите пак се връщат на улицата ,а тяхната цел е да спрът незаконните гонки на всяка цена. :punk: Но пак е жалко ,аз лично неуспях да излгедам клипчето до край ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,абе вие в детската градина ли сте?хората не искат да изкарват пари от тия коли,а да ги махнат от улиците защото са опасни в ръцете на неподходящите хора.за какво да ги продават на търг и после някой дрисльо пак да си прави гонки с тях?затова на тези държави им казват БЕЛИ.щото не се циганят да си бръкнат в собствения си джоб за благото на останалите хора.айде гонето се още по улиците,някой ден и тук ще е така.и няма да има хън,мън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя грешка.не поясних - да ги продадат на ЧАСТИ! Изкормват двигателите и останалото защо да не се продаде?примерно само от джантите могат да се изкарат 2-3 бона..мисля че е по-добре от колкото да отидат на боклука,нали?

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами проблема е че тези части пак ще отидат при същите хора или подобни.никой олегнал американец няма да си вземе регулируемо окачване или 310мм дискове,или или НОС система....просто са ги хванали в издънка и това им е наказанието.или трябва да пипаш твърдо или нищо няма да стане.тия пичове пипат грубо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе много е гнусно това което гледах ,като не ги искат в тяхната държава да ги пращат насам ,аз лично с радост бих съдействал за усвояването им :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво да ти ги пратят насам?за да стане някоя инфекция тук и да им тежиш на съвестта ли?пичовете спят спокойно вечер,точно щото не оставят възможност за засечка където и да е.точка.толкова е просто.и не е само в САЩ така.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъпо е, защото стрийт рейсъри винаги ще има. И там, както навсякъде, младите хора се бунтуват против установените правила. Така е от както свят светува, така ще е и в бъдеще. Просто на някой американски глупак му е хрумнала идейката и си мисли, че ще промени света... По подобен начин навремето са измислили сухия режим и от цялата глупост, някои хора са направили много пари. Така и това - нищо няма да се промени, просто тунинг индустрията ще има повече клиенти за нови части... Американци. За някои неща са велики, но за други наистина са смешни.

Редактирано от Preluden

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да ги пращат за БГ дето да им се пречкат там.И дават пари за трошене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъпо е, защото стрийт рейсъри винаги ще има. Американци. За някои неща са велики, но за други наистина са смешни.

Колега ти май не си схванал идеята тия коли не се унищожават защото имат тунинг по двигателите или купетата. Трошат ги защото нищо от това което е правено по тях не е регистрирано и описано. Причината най-често е сменен двигател, промени по конструкциите или модификации за които не са уведомени съответните органи или застрахователни компании. Другото е така наречените illegal mods промени които са забранени от закона. Тия коли са нелегални и нямат място на улицата по техните закони затова отиват за скрап и така трябва да бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Състезанието е за писта, не за улицата! Щом си нарушил правилата, трябва да си поемеш последствията!П.С. И ако тук знаеш че ще ти смачкат колата дали ще се правиш на рацер??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъпо е, защото стрийт рейсъри винаги ще има. Американци. За някои неща са велики, но за други наистина са смешни.

Другото е така наречените illegal mods промени които са забранени от закона. Тия коли са нелегални и нямат място на улицата по техните закони затова отиват за скрап и така трябва да бъде.
Да де, имат някои определено малоумни закони. Това точно имам предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И рейсърите понеже знаят какво ще се случи на бигачките ако ги хванат и за това по-добря газ до ламарината. Много полезна практика, няма що!П.С. Шо не смачкаха някой американ "мъсал", а?

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието е за писта, не за улицата! Щом си нарушил правилата, трябва да си поемеш последствията!П.С. И ако тук знаеш че ще ти смачкат колата дали ще се правиш на рацер??

В тоя ред на мисли, предлагам направо разстрел на рацерите като в Китай. Кво ще се занимаваме с мачкане на коли? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Те тук сами си се затриват, лошото е че покрай тях почти винаги си заминава и някой невинен.П.С. АмерикЪн мъсъла ако му направиш такъв мод волана става безполезен квото и да го правиш само напред върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тук сами си се затриват, лошото е че покрай тях почти винаги си заминава и някой невинен.

Според мен много по-опасни за другите участници в движението са чичковците и куклите в големи джипове, дядовците със старите ръждясали Москвичи и шофьорите на ТИР-ове, отколкото пишлеметата с Хондичките. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По думите на съфорумец , който живее в САЩ , тунинг частите , които се продават са сертифицирани и само определени модели могат да се продават . За това и ги унищожават , защото САЩ така или иначе не е получила нищо от тях , но да харчат пари , за да ги правят на кутийки вместо да ги изнасят в някоя ЧЕРНА държава и от това да печелят дори нещо .... е доста тъпо и надменно :) " Вижте ни , ние можем да си го позволим , колко сме велики , не се хабим за жълти стотинки :thumbs1: " - навремето имаше и един друг такъв съюз - СССР и какво стана , разпадна се или го разпаднаха , каквото и да е било това май предстои и за САЩ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NSX-и не видях обаче. Явно в друг цех ги разкостват (за х'алумин) :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е добре и в нашата мила държавица да се практикува по този начин ;)Ако си голям рацер беж на пистата , ако ли не ... колата ти става на кашонче ;) п.п. Аман от шматки с псевдо автомобили по улиците:):thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам ама мен да ме боцнат на работа в една такава морга се нещо ще си смотам преди да минат през пресата :) И съм гледал няколко такива клипа само някви такива коли мачкат сивици, тойоти и пр. нисък клас бигачки, дет не са особено скъпи. И тва за мъсълите че не се бягат не е вярно и че не могат да се направят управляени също не е вярно. Тва е америка все пак. Нали не вярвате че се гонят само с кошници за по няколко хилядарки. Ами че има и гонки на богаташчета с ферарита, поршета и пр., ама не видях да мачкат някое.П.С. Все пак работата в една такава морга би била доста доходоносна, като не говоря за заплатата. :thumbs1:

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това тъпотията на хамериканците нема ганици човече :thumbs1: какво е виновна колата че да я чупят :) да вкарват тъпанарите дето првят гонките в затвора. Ама и там е за милиони нема закони за кокошка няма прошка то тука стана като там де ама побългарено. Много малко гледах от клипа и го махнах сега и ще гласувам против него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ти нали не си представяш че се е разминал само с това да му смачкат колата, освен това има солидна глоба вероятно и затвор за сефте до към три месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти май не си схванал идеята тия коли не се унищожават защото имат тунинг по двигателите или купетата. Трошат ги защото нищо от това което е правено по тях не е регистрирано и описано. Причината най-често е сменен двигател, промени по конструкциите или модификации за които не са уведомени съответните органи или застрахователни компании. Другото е така наречените illegal mods промени които са забранени от закона. Тия коли са нелегални и нямат място на улицата по техните закони затова отиват за скрап и така трябва да бъде.

По принцип в Америка двигателя се води резервна част и не се следи така стриктно както у нас. Затова и по американските форуми има толкова безкрайни теми за какви ли не суапове щото не ги бърка закона. За останалото (illegal mods) съм съгласен, но не включва двг до колкото ми е известно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По думите на съфорумец , който живее в САЩ , тунинг частите , които се продават са сертифицирани и само определени модели могат да се продават . За това и ги унищожават , защото САЩ така или иначе не е получила нищо от тях , но да харчат пари , за да ги правят на кутийки вместо да ги изнасят в някоя ЧЕРНА държава и от това да печелят дори нещо .... е доста тъпо и надменно ;) " Вижте ни , ние можем да си го позволим , колко сме велики , не се хабим за жълти стотинки :) " - навремето имаше и един друг такъв съюз - СССР и какво стана , разпадна се или го разпаднаха , каквото и да е било това май предстои и за САЩ ;)

Не мисля че това е надменно. Да гадно е да го гледаш, но то и затова е заснето и пуснато да се гледа. С демонстративно-превантивна и възпитателна цел. Демонстративна не в " Вижте ни , ние можем да си го позволим , колко сме велики , не се хабим за жълти стотинки :thumbs1: " смисъл. Това не е морга да разчастват и да продават после джанти и мигачи, нито пък е автокъща да изнасят бегачки за третия свят. Несериозно звучи. Погледни тези модели на какви цени вървят по американските сайтове, сравни ги със стандарта на живот там и ще видиш че не унищожават нещо по-ценно от голф или вектра като за тукашните ни ширини (без да искам да обидя собствениците на тези модели). Има и друго - кореняците американци недолюбват японските автомобили заради Пърл Харбър, малко е евтино като имидж да караш японка, особено в централните щати и затова явно не ги жалят толкова - едва ли има такова филмче със сплескване на muscles, които са им национална гордост.

Разпадането на СССР и сравнението със САЩ го оставям без коментар ;)

Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в Америка двигателя се води резервна част и не се следи така стриктно както у нас. Затова и по американските форуми има толкова безкрайни теми за какви ли не суапове щото не ги бърка закона. За останалото (illegal mods) съм съгласен, но не включва двг до колкото ми е известно.

Двигателя почти навсякъде се води резервна част освен в БГ разбира се :D. Но това не значи че не си длъжен да регистрираш колата с новия двигател. Резервна част означава че не би трябвало да донесеш от 9 кладенеца вода само и само за да можеш да го регистрираш, обикновен договор за продажба в свободен текст върши работа. Всичко което е правено по колата от смяна на фаровете с angel eyes до смяна на катализатора с тръба си длъжен да го обявиш било пред тяхната версия на КАТ, било пред застраховател. В противен случай нито се покриват някакви щети при катастрофа, нито си застрахован че няма да ти спрат колата от движение при проверка на улицата. И това че в Америка не се следяло стриктно за спазване на закона не е вярно. Точно това специално важи за БГ тук може и да минеш между капките но там колата отива за скрап.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не мога да повярвам на очите си- тези хора направо нямат души :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали нямат души,но имат воля.техническата инспекция в САЩ е много строга.както вече казаха , има части които се законни и такива които са незаконни.хванат ли те с незаконна по колата свършваш като на клипчето може би.или в най-добрия случай ще ти дадат срок да я смениш и дасе явиш на инспекция,като платиш и глоба.еба ли го,но това е хубаво,а не лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не мога да разбера какво лошо са направили колите и защо те трябва да поемат част от вината глупавите им собственици .... като искат да дадат пример за назидание, нека гласуват по строги присъди и по солени глоби.... доста по логично ми се вижда, а иначе, все едно колите са някви престъпници и им изпълняват смъртната присъда.... колите се карат от хора, трябва тях да наказват.... това лично за мен е лишено от всякакъв смисъл и едва ли ще има кой знае какъв ефект... те рейсърите там други коли ще си вземат, както отбеляза един колега, за тамошния стандарт на живот не е кой знае какво.... на малоумника като му счупиш колата ще си вземе друга... но като влезне в затвора да усети мъжка ласка по може да се замисли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах следващата стъпка на американците може да е инкриминиране на нелегалното притежаване на тунинг части и автомобили, NoS, турбо и т.н. Ще въведат регистрационен режим като нашия за оръжията - доказваш необходимост (ако си примерно състезател в наскар или нещо такова), записват те, записват и серийния номер на частта и тогава ти я дават, а ако те хванат с нея в гонка на улицата.... майко мила... Малко тъпо ама изглежда постижимо за тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има наказания,да.Това ли е единствения вариант?Но на мен този клип ми докарва единствено негативи...може би защото колата за мен не е само купчина ламарини,особено ако съм си вложил времето и мерака да я направя.За мен въпроса е спорен - дали се показва че лошите ги пляскат или неуважение към вложения труд.Винаги има много повече от една гледна точка.Само че типчетата които разчленяват тия коли сякаш изкормват хора явно не са се замисляли дотолкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това действие би било правилно, АКО се прилагаше към всички. Очевидно се прилага към по-бедните прослойки, които не могат да си позволят добър адвокат. За това не виждаме Поршета, Ферарите и т.н. на клипчетата. Следователно както демонстрира решителност на властите, така демонстрира и корумпирана и несправедлива система.

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасссс,друго не мога да кажа.Ако ония на крана е някъде близо до мен......!Трябва ми валерян или нещо по-силноо!Незнам как ще се спи тази вечер,пред тези гледки ,,Тексаското клане,, ми се струва като комедия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че това е надменно. Да гадно е да го гледаш, но то и затова е заснето и пуснато да се гледа. С демонстративно-превантивна и възпитателна цел. Демонстративна не в " Вижте ни , ние можем да си го позволим , колко сме велики , не се хабим за жълти стотинки :worthy: " смисъл. Това не е морга да разчастват и да продават после джанти и мигачи, нито пък е автокъща да изнасят бегачки за третия свят. Несериозно звучи. Погледни тези модели на какви цени вървят по американските сайтове, сравни ги със стандарта на живот там и ще видиш че не унищожават нещо по-ценно от голф или вектра като за тукашните ни ширини (без да искам да обидя собствениците на тези модели). Има и друго - кореняците американци недолюбват японските автомобили заради Пърл Харбър, малко е евтино като имидж да караш японка, особено в централните щати и затова явно не ги жалят толкова - едва ли има такова филмче със сплескване на muscles, които са им национална гордост.

Разпадането на СССР и сравнението със САЩ го оставям без коментар :lol:

А да караш италианка е яката работа, не са познали. Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...