Jump to content
J's Racing BB8

Знаем за жените шофьори ама тва вече....

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Знаем че жените не ги бива в шофирането ама такова нещо няма :D;) ;) http://ivdechev.blog.bg/biznes/2009/07/09/...komentar.361293

Редактирано от Vtec__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има всякакви екземпляри, както жени така и мъже. И все пак тази кака ми е фаворит за сега. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако шофьора беше мъж щеше ли да предизвика такъв бурен отзвук?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро един приятел ми разказва за подобна случка, понеже беше на бригада в щатите ... и вика "тия не знаят да карат кола с ръчна скоростна кутия, както си обикалях по голф игрището [събирал е топки] и гледам една мацка пристъпва в една кола, сяда и колата започва да прави някви скоци напред ... нашата въртяла стартера на скорост". ;)А иначе...мноо сексистско изказване ... я да те видя как ще реагираш пък ти на това. http://vbox7.com/play:15de79e8 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна ми бяха казали за тоз случай ама снимки не бях виждал. Весело ни е като гледаме инциденти причинени от жени, но плачем като гледаме инциденти причинени от мъже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това е невъзможно! Аз не мога да го повярвам. Дори да е истина...как така ще караш по магистралата с 50км/ч МАКС, то тая кола на първа предавка не вярвам да вдига повече?! Нереално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:D ЕЕЕЕЕЕ мафия. Мойта тема я оплюхте сутринта че новината не била за цяла тема и че си имало отделна тема за такива неща, че даже и аз се съгласих да я изтрием. Извод сутрин няма да пиша нищо ;) А относно моцаката. На всеки се случва особено ако е от USA. Той чичо ми затова неще да покара хондата тука. Те въобще не ги чуват тез скорости. Редактирано от LUZIFER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Че аз като се учих да карам на едно рено 19 поне половин час си го карах на дигната ръчна ... ;)Случват се тия неща :D

Редактирано от prozium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тва са некви девственни мозъци ...такиаа хора с закон тряя ги забранат......само са чуда книжките кой им ги дава на тия автоматици.Без да го научат грам на ръчка.ЗЛЕ ЗЛЕ !!то тва молоумна работа та малоумна ..... и тия хора обикалят по yлиците.....потенциални убийци.Ограничена работа. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

я да те видя как ще реагираш пък ти на това. http://vbox7.com/play:15de79e8 :)

Ами добре я паркира, кво... не предвидил че може да падат орехи, ама тва с ритника си че е чиста простотия Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да.... не знаела че колата не е автоматик, но като я е наела и е излизала от паркинга си е включила първа и е потеглила нормално по пътя си. Айде моля ви се... :) В поста на колегата "kicko" пише същото, но явно никой не го е прочел. Пише още че двигателя се е запалил след няколко дни нормална работа и са го гасили пожарникари. И като се загледаме в снимките има дупка на капака по дяволите... Шофьора на колата (ако наистина вярвате на историята), колкото и да е прост (независимо дали е мъж или жена) щеше да забележи че му е изгоряла боята на капака. Да не говорим че пластмасовия капак на двигателя като се разтопи сигурно ухае много приятно... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ЕЕЕЕЕЕ мафия. Мойта тема я оплюхте сутринта че новината не била за цяла тема и че си имало отделна тема за такива неща, че даже и аз се съгласих да я изтрием. Извод сутрин няма да пиша нищо :) А относно моцаката. На всеки се случва особено ако е от USA. Той чичо ми затова неще да покара хондата тука. Те въобще не ги чуват тез скорости.

значи е имало друга тема :D, аз си мислех че съм сънувал и се почудих че не съм писал.... хъм. тя и таа е за кофата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на същото мнение че няма как да се получи тоа номер най-малкото колата ще вземе мерки да се самоопази като изхвърли водата спре и не запали ма нема да умувам повече :) за мен тая история е меко казано нереална :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво сте са шашнали, жената като не е виждала ръчни скорости през живота си така се получава, на мен пък ми беше забавно кат гледах снимките, щом чак е прогорила капака, значи милата колица бая зор е видяла.Лека и пръст на колата, а тая ше знае за следващия път да си поиска автоматик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) изглежда са виновни тия от рент а кар-а,що не са я питали каква кола е карала до сега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е напълно нереално..Подкрепям kicko и m.g. Замислете се как ще тръгне от автокъщата,да не говорим че все е срещнала светофар някъде и пак е спряла и тръгнала.Много добре е знаела че не кара автоматик.Причината явно е друга,а тази история измислена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за "разхлаждане на мозъка" в жегата ли е? ;) Че сме "странни" жените зад волана -да!Но това, което виждам - или трябва да си малоумен, или...просто самореклама на марката. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) колежке верно:( как не се сетихме ,че е реклама на марката"дори и за една жена е трудно да унищожи ситроен"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се вярва да стане така това според мен може да е от инсталацията, прилича ми на горял двигател това е според мен :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да пише писмо до Mythbusters ;) Ще е интересно да скапят една кола пред камерите за да видим дали е възможно да се получи такова нещо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: Тая история е пълна измислица :worthy: Като бял ден се вижда, че е имало пожар.. Който едва ли е причинен от каране на първа предавка. Тоя линки сигурно обиколи всички познати автомобилни форуми :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е стара градска легенда: http://www.snopes.com/photos/automobiles/citroen.asp

1000 човека коментират глупости (пълни глупости) и никой не прочете какво пише в този линк... Форума прилича на коментарите към някой random клип във vbox7  :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха..прочетох цялата статия на горния линк. Това малко ми прилича като онези писма които трябва да разпространиш до минимум 100 човека в рамките на 3 дена ако не искаш да ти падне пломбата на горен десен мъдрец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета спирачки нямата наистина... колко теми се изписаха за жените шофьори и колко от тях (да не казвам всичките) бяха затворени.Айде малко почивка ни дайте :) Като толкова ви е интересен някои линк, за да го споделите, мисля че има определени теми за това айде да се придържаме към тях ОК?

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...