Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

.;):lol::lol: Ахахахаха Тва ма разби.Накрая нещо му падна акумулатора. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
.:lol::lol::) Ахахахаха Тва ма разби.Накрая нещо му падна акумулатора. :D
xaxax ,без коментар! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eXoL Новак Мнения: 6 Кара:CiViC Място:Зад волана! Публикувано: Днес, 20:40

Искам да пусна обява в продава части но ми трябват 50 мнения някой не иска ли да си полафим набързо :lol:

:):)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кола без ABS майстора открива че отзад ABS е повреден и ремонта е 250 кинта :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В: Какво е наносекунда?О: Интервалът от време между светването на зелената светлина на светофара и сигнала от клаксона на пернишкия голфаджия зад теб.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В: Какво е наносекунда?О: Интервалът от време между светването на зелената светлина на светофара и сигнала от клаксона на пернишкия голфаджия зад теб.

Т'ва ми хареса признавам хахаха.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един пресен бисер от колега във форума Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57761&pid=1057191149&st=0&&do=findComment&comment=1057191149

 

 

Ако смениш нещо по хардуера може и да има смисъл !!!

 

какъв хардуер аз съм с газов инжекцион !!!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разглеждам обяви за квартири и попадам на една в която пише: "Апартамента е на втория етаж на къщата" и аз събрах очите в точка и се чудя как така са успяли да го сложат този апартамент върху тази къща??!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) А пък вчера с един колега разговаряме за коли и му казвам че моят е в-тек и той ахва и ми отвръща "как така бе те тия не са ли с големия капак на двигателя" :lol::) :)Спорим със същия колега за категориите на книжката по скоро за Д и Д+Е и тои като изцепи че също така има и А+Е и аз доста очуден питам к'во вклучва тя...? а той - А+Е е мотор с КОШ.... :D;)

Редактирано от Vato

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen:

Отдал съм се на книги за секс и за тунинг.. понеже не разбирам нито от едното нито от другото :mrgreen:

А ако не знаете кифла в мъжки род е кроасан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 1,5 VTI (обява в cars.bg)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 1,5 VTI (обява в cars.bg)

Нямаше ли японски сивици 1.5 VTi 3stage VTEC 130bhp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Македонското правителство внесе документи в Хага, с които дават под съд “Макдоналдс”.„Всички знаем, че македония е дала на света Кирил и Методий, Александър Македонски, Ерик Клептън, двигателя с вътрешно горене, – Преглътнахме отделянето на България от нас, отделянето на Гърция, Русия и Индия! Но да крадат най-безсрамно името ...на страната ни и да го използват за някакви сандвичи… това няма да позволим.”

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Honda Civic 1,5 VTI (обява в cars.bg)

 

Нямаше ли японски сивици 1.5 VTi 3stage VTEC 130bhp

 

да но съм пропуснал да кажа че онaзи беше 90hp

от форума(то не е баш бисер ама ме разсмя :D )

"тя много хубава станала тая 4-ворка"

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво е да си луд,без да полудееш?Някога шофирал ли си бавноо,дърпал ли си ръчни безпощадноо....Защо немога да спра да те форсирамм подяволите края. :D :D :D :D Дори неискам да крия че от кеф иде ми да вияя...Някога дрифтирал ли си бясноо,дърпал ли си ръчни безвъзвратноо.Обичам много така,трябва да заредя(А95) подяволите края...:cool::(:D :D :D:(

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=58278"Продавам реактивно проходно гърне от неръждаема ламарина."само за хонди с реактивен двигател :rolleyes:
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както си търся нещо в google maps...

Публикувано изображение

ако не се чете, като фокусирам в/у хотел Балкан ми изписва 'всичко е мизерно от чаршафите до калъфите, има плъхове, а в салатата ми имаше хлебарка'.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EnglishThe European Union commissioners have announced that agreement has been reached to adopt English as the preferred language for European communications, rather than German, which was the other possibility.As part of the negotiations, the British government conceded that English spelling had some room for improvement and has accepted a five-year phased plan for what will be known as EuroEnglish (Euro for short).In the first year, "s" will be used instead of the soft "c". Sertainly, sivil servants will resieve this news with joy.Also, the hard "c" will be replaced with "k". Not only will this klear up konfusion, but typewriters kan have one less letter.There will be growing publik enthusiasm in the sekond year, when the troublesome "ph" will be replaced by "f". This will make words like "fotograf" 20 per sent shorter.In the third year, publik akseptanse of the new spelling kan be expekted to reach the stage where more komplikated changes are possible.Governments will enkorage the removal of double letters, which have always ben a deterent to akurate speling. Also, al wil agre that the horible mes of silent "e"s in the languag is disgrasful, and they would go.By the fourth year, peopl wil be reseptiv to steps such as replasing "th" by "z" and "w" by " v".During ze fifz year, ze unesesary "o" kan be dropd from vords kontaining "ou", and similar changes vud of kors be aplid to ozer kombinations of leters.Und efter ze fifz yer, ve vil al be speking German like zey vunted in ze forst place....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато бях по-млад... :P ..., работих в сервиз. Маслото, което предлагахме бе само YACCO. Един ден се изтърсва някакъв образ и вика - " Искам да го сменям, ама да ми сложите няк'во яко масло. Спогледахме се и му казваме, че всичкото е YACCO. Нашия вика - " Абе то хубаво е яко, ама к'ва марка е "... !!! ;):D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се сменя дискът се сменя и накладката. Все едно да се изкъпеш, пък да не си измиеш задника, половинчати работи...Нож(щик)от АК-47!В жабката 9мм.с 11 заряден пълнител+1 в цевта(12) от тях първите два халосни,6 нормални и 4магнум заряд.Под задната седалка(понякога)СКС-Самозарядна Карабина Семьонов огън и жупел прави изпробвано.Аз вярвам на себе си.Колега, ти да не пишеш от мисия в Афганистан?И да мърка двигателя, като Бари Уайт да мърка. Оприличиш ли двигателя на Джо Кокър, затваряй капака и БЕГАЙ.Що е то комфорт модул и за какво служи : на пасат Б5 и Б5.5 служи, да те накара да идеш в някой тих ъгъл и да се застреляш. иначе, по принцип, като вторична функция вдига стъкла, управлява централно, огледала-ей такива гъдели.Снощи в бара се запознах с една мома и се разбрахме, че ще дойде вкъщи, ама тя си тръгна с друг с по-дебел портфейл ... некоректна ли е или несериозна?Влиза някакъв.. (ай мислех да напиша путьо ама викам ай няма )Всеки в развитието си е поел по една грешна малка пътека, ама ти си хванал най-големия автобан в света и караш с превишена скорост.Здравейте колеги,моля помогнете ми! Колата е ГОЛФ 4 1,4 V16 набор 98..По същия начин съм губил ключ на трактор в движение по полето. Ключът падна, тракторът беше стар с много дупки по пода, паднал е нейде из полето...беше весело.аз не мисля че съм измамник , само защото ти не си се поинтересувал какво купуваш...С теглича на сеата - Някакво М3 ме запушило пред УНСС - посмачках му номера излизам да видя и звъня на един приятел БМВ-джия и му казвам абе едно М3 ме запушило и му посгънах номера да излезна ,той ме пита 'какъв е номера',аз го продиктувах ,а отговорът беше ... 'БЯГАЙ'минавайки покрай катаджията изревете в прозореца, колкото глас имате:- НАСИРАМ СЕЕЕЕЕ! (любимото ми )...копувама газова оредба за моно инжекцияУчебника по Български език към нея аз ще го платя!Но разхода си има и своите плюсове: събираш всички промоции по бензиностанциите за отрицателно времме! 6-те колички на Шел ги събрах за 3 дена!

Благодаря на колегите от VW и BMW форумите , за подбраните сентенции :D . Редактирано от Dominiko
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Един Хондов рожден ден. :P:D 29.04.2011

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза който работех бяха сложили некакво момче за чирак на нас майсторчетата и един колега му казал а бе оди ми донеси от клада има туби с компресия дай ми 1 тука

оня 2 часа търсил и казал на шефката свършили сме компресията да поръчате

аз припаднах Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние така пращаме новобранците за оптичната ос, или ако са жени за брадатия пробой :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против ХОНДА но не са бегачки ако не се пипат много, иначе след пипване стават добри %3A%29 А и хондите са правени за икономия не за скорост НЕ СТАВАТ ОТПАДАТ !

Ooooo Santa simplicitas! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Това е цитат на един пич където беше коментирал песента на колегата Thugga. Мисля че мястото му е тук. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един друг автофорум

спортни пружини ЕИ БЕЧ купувани чисто нови 30/30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-краткият любовен смс "Щ+Щ"

и седемте най-български букви "Ш,Т,И,Б,В,Г,З"

Айде сега го четете бързо. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз един ден си седя в магазина на братовчеда за авточасти и идва един мангал и казва"да имате антистоп за радиатор" и ние смеххххх смех смех.....какъв е този антистоп :Д и една жена "накладки за мицубуши" :Д и рено еспасе :Д....има ги всякакви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи питам баща ми ще стягаме ли сивика за националната и той ми одговори може да ходим с опела буса че има клима и сега се чудя какво да правя ще ме приемат ли с бус на националната :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от вбоксshatar5: tova mai e s dvigatel turbo injekciq ma ne sam 100% sigoren sloopy: nqma kak da razberesh dali e s turbo poneje to ne se puska kato se forsira kolata na slobodna

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яснофитка :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG WTF!!!!!!

Публикувано изображение

 

.. от обява, да не говорим че цената е с 1000лв. над другите Д13-ки

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...