Jump to content
Ombre

И двете Дедо Попе

Recommended Posts

Така днес 11 човека от квартала си намерихме колите.............аз и двете

 

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Никой не ни е обещавал ,че в БГ ще ни е лесно.

 

Поздрави.И на никой не го пожелавам.

 

П.П. има стъкла за Шатъл и ХРВ в Кобра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де и ква е била целта, на това покушение, ако мога така да се изразя. Ебати и глупоста, ако е било, еи така от келешлък ,ебахти и държавицата В КОЯТО ЖИВЕЕМ.Омбре дано имаш каско щото то покрива напълно щетата при счупено стъкло знам как се чустваш при вида и рано сутрин ставаш и гледаш колтати обезкостена при мен така се получи. ;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де и ква е била целта, на това покушение, ако мога така да се изразя. Ебати и глупоста, ако е било, еи така от келешлък ,ебахти и държавицата В КОЯТО ЖИВЕЕМ.Омбре дано имаш каско щото то покрива напълно щетата при счупено стъкло знам как се чустваш при вида и рано сутрин ставаш и гледаш колтати обезкостена при мен така се получи. ;) ;) ;)

От Шатъла липсва CDто а от HRVто сака на детето с екипа за плуване :D и некви други боклучета. Ценители ще да са били.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е реалноста в БГ за жалост ;) Моита преди два песеца беше така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едната СД-то липсва ама на другата?Но всъщност защо търся причина?Кой ни наказа, че се родихме в тая държава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да проумея начина по който трябва да се справяме с т'ва нещо.Хубаво имаме каско,ама нали се сещате че за това каско пак си е време нерви и пари.Като офиса на застрахователната компания е на майната си, айде пуф в задръстването,щото вече за съжаление са малко кръстовищата без задръствания в София.После разправий със застрахователите щото идва оня с големия врат (както при мене) и почва "Епа оно требе да докараш колата за втори оглед след като ти си я разглобиш", и на другия ден същия тоя се прави на луд че няма такова нещо,само защото не исках да оставя колата си в техен доверен сервиз, дето ремонта щеше да ми е няколко месеца сигурно.И накрая но не напоследно място "шедрата" сума която получаваш като обещетение.И всичкото това само заради кварталните наркоманчета дето са избоцкали всичко и трябват пари за нови ла.на,или пък на някой келеш дето ще блесне в очите на аверите си като строши прозорците на колите наоколо.Незнам ток ли трябва да пускаме по колите,кучета ли трябва да връзваме вътре.Уфф пак запалих ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кризата удари и това долно племе-крадците.Слаба полиция, слаб съд, слаба държава-много крадци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 години и на мен ми се случи същото. Някакви тъпаци се напили/дрогирали и започнали да чупят и крадат наред. Патрулката го залови единия в моя Civic докато се е опитвал да извади CD-то (без панел в колата). Осъдиха го 3 г. условно с 1.5г. пробен период (или както се казва). Адвоката му твърдеше, че не бил виновен (баси и наглеца). Предполагам, че садийката също е била жертва на такива деяния, защото не му обърна внимание и набързо го осъди.Но ако не го бяха хванали в колата щях да пия една студена вода. Пораженията бяха като на снимката - счупено дясно стъкло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кризата удари и това долно племе-крадците.Слаба полиция, слаб съд, слаба държава-много крадци.

абе аз оня ден нали ти казах че това е индиянска държава,няма оправия и тва си е ! ;) Днес ходя на автомифката измиха колата и както винъги и аз несъм се разминал без нищо от миене до миене ;) Един път писах пак в подобна тема сега пак ще го напиша взимайте си всичко от колата ,нищо да не остава и оставяйте жабката отворена че да не си мислят че и там може да се крие нещо ! Така ще е докъто живеем в страната на Индияна Джоунс всеки ден ще си е едно приключение ;) Ако режисьорите дойдат да направят една серия тук може би ще има голям успех и ще се казва : Индияна Джоунс и държавата на обречените :D Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжелявам за случилото се Сашо, гледай барзо да изтриеш лошата случка от хард диска и напред...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв като го хванеш , да му счупиш и двете ръчички ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко им е това на такива. Ще се оправи и пак ще отиде да краде. Съчувствам на потърпевшите. трябва да взема да си направя система, като е активирана алармата, около касетофона да има няколко киловолта за такива малоумници. А пипне, а ще му настръхне косицата. ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Случи ми се преди около месец и половина същата история.В София, около алея Яворов някой беше потрошил заднитв стъкла на поне четири автомобила за около половин час.По светло - 17.30 18 часа. Реакцията на застрахователя - платиха ми колкото на да се сетя за вица - И НА ВАС, И НА ВАС....

Редактирано от J&D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май се връщаме 15 години на зад, когато се крадяха чистачки, фарове, бензина ни източваха и редовно ни разбиваха ключалките на вратите.

 

Ма на мене железната тръба ф50 ми е на една ръка разстояние :)

 

Имаше една реклама за България преди години- "Take it easy". Аз лично си я превеждам: "Поеми го спокойно" NO COMMENT :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съжалявам, колега, че така се е случило. Ти явно живееш до бившото ми даскало, виждам го на фона. А в този квартал когато учех преди сума години там, съм се убедил, че има големи гаменчета и наркоманчета. Мислят се за елита на София. :)Колеги, няма какво да виним държавата. Вярно, не отричам, изобщо не е цвете за мирисане.. но реалността е такава и в другите страни. Висна по американски форуми, а там сигурността на колата се слага на първо място. Сивик 5ген. е сред първите в листа с кражби на автомобили. Защо е така, не знам, но е факт. Слагат се всякакви системи за сигурност, безжични камери и т.н. Но се крадат и касетофони, и то много, оплаквания във форумите бол. Избавлението е наистина малко инвестиция и една безжична камера постоянно да следи и записва какво се случва. Не струва скъпо, а после удоволствието да пуснеш тема във форума "имам едно нещо в гаража, елате всички да го видите" е безценно. Другия вариант е аларма с пейджър или направо GSM. Струват около 160$, но ти се съобщава веднага ако има нещо.. ето тогава слизаш и раздаваш правосъдие... сам, със съседите или както прецениш.Хах... отностно GPS... представете си, от тук можете да си купите устройство, което заглушава сигнала... http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8758 ... и това за всеки да си купи, не само за избрани хора. :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Кво почна да се случва пак в тая страна???Баси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката колега, за съжаление чувство е много гадно и пожелавам на всеки дори и да не се доближава до него. Колата на баща ми вече два пъти я разбиват но най-гадно ми стана когато ми се обадиха от районното след първото разбиване и ми казаха, че са го хванали и си е признал но са го пуснали защото CD-то струвало само 160лв. и нямало смисъл от по нататъшни действия и документи а другите щети да не се притеснявам колата е нова и застрахователя щял да ги поеме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми си намери колата преди месец с кутия блажна черна боя разлята по ЦЯЛАТА кола. Нямало е нито един чист детайл. Мога и снимии да кача :o Като си помисля, че няколко дена преди това и моята беше спряна там...Иначе ако го хвана такъв, мисля че счупени ръце е най-малкото. Може би бих го вързал за дирека отсреща и бих пострелял с въздушната пушка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е по-добре с по-голям калибър? :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не баце :o Катран и перушина и цял отбор с въздушни пушки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз съм за БОЯ:lol:Гадното е че като ми падне пердето,може и да го утрепам........мамицата им :o Лошо чичо Омбре,лошо.........

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката. Преди години дори видях копелето да излиза от колата с касетофона - шарена тениска и оранжеви къси панталони - светеше като светофар през нощта, но докато сляза беше изчезнал. Сега е на "топло", доколкото знам, но се надявам да го срещна все някога и да го поздравя :rolleyes: От опит знам, че колите се оправят, но... сърце юнашко не трае... Тези камерки не са лош вариант - запечатай му личицето, пък...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми си намери колата преди месец с кутия блажна черна боя разлята по ЦЯЛАТА кола. Нямало е нито един чист детайл. Мога и снимии да кача :rolleyes: Като си помисля, че няколко дена преди това и моята беше спряна там...Иначе ако го хвана такъв, мисля че счупени ръце е най-малкото. Може би бих го вързал за дирека отсреща и бих пострелял с въздушната пушка...

как по-ясно да ви обяснят, че не е правилно да се спира такаедин ескорт спираше пред блока, напречно, така че и колело не може да влезе във входаколко пъти съм му замислял нещо подобно, но явно не съм бил само аз, понеже една сутрин шибидаха му беше разбит, а в купето беше гръмнал буркан с лютеницаа омбре, сори за стъклата ... на първата снимка си помислих, че челното е спраскано, и направо ме заболя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да бе, ама в случая говорим за спряна кола пред селска къща :shy: Къщата последната в селото... и е наща си де... ма е нова, пък тя завистта по хората ходи...Както и да е, кофти случки са това. Омбре, дано да имаш каско?!

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...