Jump to content
predatov

Гавра с хонда

Recommended Posts

Тази тема малко, я копирам от бмве форума, защото ми хареса нещо като селенията, и до какви изгъзици може да се стигне в опитите на човек да му бъде уникална колата (или по точно селска).За въпросния уникат е нямам думи това е хонда браво или фиат сивик ;):);):(Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение НЕЗНАЕХ че хонда работят съвместно с фиат :);):(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек, който го е направил това нещо, има нужда от лечение!Ужас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа, ужастна картинка, просто няма такава цигания....с по голям успех ще тунинговам каручка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужяст!! Язък за 'убавото телевизорче... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тая кола я има в мобилето доста се чудих като видях снимката отпред дали не са сбъркали марката щото наистина прилича на Фиат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този човек му извикайте лекар,а за моя сметка ще е лечението :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е грозна история мани. ахахххахха за какъв кретен си говориме :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха... той направо и калниците от Браво е сложил! Ебаси изрода :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E тоя си е луд вижте и камаза е с голяма емблема на мерцедес а нищо чудно човека да е и военнен и да го ударил някой шрапнел в главатато това ще обясни и защо не го слуша главата :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам какво липсва на цялата тази грозотия(ако не го е направил вече ;) ):да сложи двигател от голф ама чист дизел та да пуши яко на светофара:rolleyes:Картинката ще е пълна-трагедия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Click..........................п.п. ако модовете го сметнат за реклама или нещо от сорта да го търнат. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) ;) ;) :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :bg: :bg: пълен :rolleyes:;):D е тоз :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би мястото на ТОВА е в раздел "убийствен тунинг", предавайки му ново съвсем буквално и реално значение.

Няма такава гадост, направо не мога да повярвам, че е реалност, а не фотошоп...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:(:D:D Номер 1 е тая Хонда.И аз искам такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То бива простотия то бива цигания ама това на нищо не прилича :D Да му :(

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е - мене ме кефи! :( e... има някои неща дето не са съвсем изпипани, ама... :DПреди половин година карах 1-2 км зад един странен мерцедес и като го изпреварих се оказа, че е ... :D Форд Ескорт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една запазена госпожица, за да ви се пооправи вкуса в устата, след този удар!! :

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале това е ужас баси тъпотията :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ебахти екземпляра тая е някоя лимитирана версия :tooth::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една такава тенденция в по малките градчета.Хората там се чудят какво да правят и си го изкарват на колите или на жените си :unsure: Какви неща съм виждал върхо голф 2ка ,ужас :) Но имайте в предвид, че големите творци в искуството често са неразбрани от обществото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затворете темата вече я купих,защото имам браво(а),но задницата му не ме кафи и ще му слагам от таз кола!(шегувам се естествено).МОЛЯ свалете тези снимки от всякакъв вид медий,че ако я види някой японец щесе самоубие. ;):):P:):unsure:;):P :P :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една запазена госпожица

какво запазена, тя прилича на току що излязла от завода, че и сток джантичките с червената емблема...те не са ли междо другото стоковите на 6-та ген купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЛЯ свалете тези снимки от всякакъв вид медий,че ако я види някой японец щесе самоубие. :):P :P :P;):P:unsure::):P :P :P;)

СЕПУКО ;) АаАаАххахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Въпрос на вкус, казала котката и се облизала под опашката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: това за близането и кучетата го правят,ама все пак си е творчество,може да се допише в обявата-колата е уникална няма втора на света.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЛЯ свалете тези снимки от всякакъв вид медий,че ако я види някой японец щесе самоубие. ;) ;) ;):lol::cool:;) ;) ;):P :P ;):D

СЕПУКО :D АаАаАххахха
Малко офф, за което да ме извините.Колега да те информирам, СЕПУКО си правят жените когато им е отнета насилствено честта (девствеността) , а мъжете си правят ХАРАКИРИ с квото набарат :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индивида или групата от индивида се се опитали да направят нещо, но явно ние не можем да разберем идеята :mellow: Евала за изказването на колеката Шотландец:

МОЛЯ свалете тези снимки от всякакъв вид медии,че ако я види някой японец ще се самоубие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе, обикновенно гениите остават неразбрани във времето си, което ме навежда на мисълта че това "творение" ми напомня на картина на Ван Гог, от най-тежкия му период! Освен това колата е "като нова" :mellow::P :P :P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично смятам, че почти всички са написали глупости. Ако този тунинг е опасен- лошо, защото може да не навреди само на собственика, докато кара, но и на други участници в движението. Но останалото......Аз ако искам ще се нас.ра на тавана на колата си, ще опи.ая предния капак и ще се кача в нея, и ще си направя разходка из централните улици на града и не ми пука, какво ще ми каже някой. Нали знаете, че всеки има право на вкус и всеки сам рашава, каква визия да придаде на колата си и как да я поддържа. това е като да изкритикуван някой колега, защо си е боядисал капака на главата на двигателя в синьо. Щото риеш ли, моят е боядисан в черно и си мисля, че неговият е грозен и срами марката и името Хонда. Нека не съдим човека толкова строго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за камаза с емблемата на Мерцедес :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този човек му извикайте лекар,а за моя сметка ще е лечението :) .

Колега, лечението ще е доста продължително и мъчително за пациента (надявам се :) ) а шансовете за успех като гледам ще са нищожни, няма смисъл да се набутваш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=101&t=131932 - още един хибрид - вярно,че не е Хонда, но е по-сполучлив (като изключим цветовата комбинация) :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: ого то това си е направо супер.поне се е постараллтова ще рече,че е опел-406 или пежо-астра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...