Jump to content
emod

Nissan Gtr

Recommended Posts

Днес прибирайки се от работа на светофара на Горубляне се натъкнах на ето това:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Подгонихме се ;):P

 

Публикувано изображение

 

но ... колегата "изгоря"... и не можах да го довърша на магистралата :P;):)

 

Публикувано изображение

 

 

П.С. Моля, колегата да извини съпругата ми за папарашките снимки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега доста интересна случка си имал днес :unsure: жалко, че пича с GT-R е направил среща с куките иначе съм сигорен, че щеше да го размажеш на магистралата :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ония ден видях един сив,скоро яко ще се навъдят,май и един черен има..Брутална кола,ама май е кум 200 000лв. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 месеца има такъв със Сливенска Регестрация :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
emod, като си щял да го изядеш защо все задницата си му снимал :unsure::dry: или си му пуснал малко "гювеч" да не се отказва :):D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1ste очаквах го този въпрос и имам предварително подготвен отговор - падам си по "дупета" като това :):D

 

Истината е, че съпругата (демек папарака :unsure: ) я достраша да снима колегата с Nissan-a отпред защото ми нямаше доверие, че ще го дръпна достатъчно за да не ни "хване" и :dry:

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега emod това е като част от сериал,ще чакам втори епизод :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега emod това е като част от сериал,ще чакам втори епизод :cool:

... може и да има - работното заглавие ще е "Снимка отпред" :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има един сив в кв. Изток....

 

Публикувано изображение

 

Извинявам се за кофти снимката, но трябваше да карам бързо за да го настигна..... нищо че е паркирал! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, аз вече свикнах да ги гледам... един черен и един сив съм виждал, както и този, който ти си снимал. :cool: Винаги си карат нормално хората, само един път черния се светкаше, та имах щастието да го чуя на 2000об. как ръмжи и изхвърча с 200км.ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя белия GTR преди 2 дни го изкараха от пристанище Варна, за жалост нямах нищо за снимане но определено беше много по чист от състоянието в което го е видял колегата. А иначе господа Офицерите са го закичили заради транзитните номера :cool:Хубава количка :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емка щял си да му дадеш откат поне 5 коли най малко :cool: иначе аз такава машина виждах на живо на дрифт феста на картинг писта Дунев миналата година колата е мания :guns:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Пловдив май са доста, има един сив който е от поне 4 месеца и май още е с найлоните по седалките, май че 2 черни има, единия спира близко до работа и се продава, ама нямах дребни да го грабна веднага :cool::) и един бял май че има.....абе намират се, не е като без хич, ама все сме в различни посоки, за да му покажа какво могат моите 101 коня ;):guns:;):lol:;):lol: , веднъж изядох еклипса (добре, че не бързаше за никъде) сега е ред на ГТР хахахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно със сивия се дърпахме ;) Човека ни направи кефа на всички дето седяхме и чакахме сфетофара, имахме щастието да чуем как реве двигателя и турбото как съска ;) Разбира се аз докато потегля, нисанът беше вече в средата на кръстовището ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имаше късметлии които видяха как Сливенския утрепа едно Бентли ГТ, за съжаление не бях там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а има късметлии от нашия форум които гледат бялото гтр че и го подкарват понякога :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е велика машина....а до колкото знам Хонда разработваха модел кайто да е конкуренция на GT-R-а...но май-кризата спъна проекта,модела трябваше да бъде придставен тази година до колкото знам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooo,аз видях вчера един черен такъв паркиран на "Иван Вазов"(Пловдив),но беше със"СА"-регистрация....Малеее много е красив,а какви гумии има самооо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали във форума на Нисан се хвалят, че са видели Хонда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, аз вече свикнах да ги гледам... един черен и един сив съм виждал, както и този, който ти си снимал. :lol: Винаги си карат нормално хората, само един път черния се светкаше, та имах щастието да го чуя на 2000об. как ръмжи и изхвърча с 200км.ч.

смеят ли да го опъват тия коне сяно искат иначе колицата е напрово перфектна но едвали ще можем да си я позволим дори когато стане на 20 години :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ не устарява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на бялото черно не можеш да кажеш!Колата е бруталия ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИмаШЕ още един софийски, но за съжаление мой приятел е бил свидетел как става тоталка в тунела на Люлин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали във форума на Нисан се хвалят, че са видели Хонда ;)

Ако са видяли S2000, NSX ... може и да се хвалят. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...