Jump to content
vesivanova

Криси

Recommended Posts

Днес съученичка на сина ми загина при катастофа в София.Детето щеше да навърши скоро 18. Карал е друг техен съученик - вече на 18.Към 11.30ч. на бул. България.Та - въпросния шофьор кара курсовете в момента....няма книжка, НО КАРА... в трафика в София;)Но завой, мокър път и скорост над 90 ....Имате деца, или ще имате...Нека ги пазим, Нека ги учим, нека ги възпитаваме;)Нека има драконовски мерки в закона - особено за младите....Извинете ме....просто съм шокирана....КАК ДА ЗАПАЗИМ ДЕЦАТА СИ.....добри и здрави....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за момичето :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тъжната истина е , че щом те самите не се пазят - ни няма как да ги опазим .... Каквото сме могли - дали сме им го , възприели са това , което са решили , а каквото им липсва - набавят си го ...Същите луди глави , каквито сме били на техните години , но с доста повече възможности и грешки ... :bash::huh:;)С дъщеря - шофьор на 18г. и 10м. и шофьрски стаж /законен/ - 8 месеца. До момента - два удара при паркиране -от както е с книжка , кара същата кола близо 2 години и е с над 6 000км.Просто шофирайте с мисълта , че на пътя в автомобила до вас може да е и вашето дете ...

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

няма книжка, НО КАРА

Много жалко за момичето! Дано почива в мир! Но тези без книжките са за затвор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст на момичето! Но аз преди да взема книжка не съм имал възможност да карам кола по-далеч от "пред блока",а на тоя някой му е дал тая кола.... Жалко за момичето,оттук натам само си говорим.... :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека почива в мир :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас направо, последните години младите не вървят в добра посока. Явно нямат никакви ценности. До къде ще стигнем по този начин не знам. Да почива в мир горкото създание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има по-голяма трагедия в живота от това да погребеш детето си....не знам дали има удачни думи в случая.Пазим,учим и възпитаваме доколкото можем...има и много други фактори които влияят на децата освен родителите.А и тук в случая детето е било само пасажер в колата.Не знам какви мисли минават през ума на родителите на момчето което е карало сега.За това че са му дали достъп до кола ПРЕДИ още да е завършил курса,който и без това е трагично кратък... :) .И то при това интензивно движение което е в днешни дни....жалко за децата....всичко друго е без значение вече.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ужас направо трагедия нека почива в мир момичето лошо и то в разцвета на силите си направо не ми се говори :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Майчице...Как да ти се говори....Как да живееш спокойно, като знаеш, че такива безумия те дебнат вече от всеки ъгъл...Една лапешка гъзария сега коства толкова много на две семейства...Не мога да си представя родителите на детето...Да почива в мир!...

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да почива в мир...от тая държава нищо не става вече.п.п.Това ми е най-големия страх като имам дете.Дали ще успея да го възпитам правилно?имам го този страх защото съм на мнение че до огромен процент тези неща се случват зареди възпитанието.е, естествено и зареди следенето на законите в тази държава...

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от тая държава нищо не става вече.

....хората в държавата я правят такава всички носим вината а не държавата:)Жалко за детето :D Как ги вземат тия коли?Кой им ги дава да ги карат без книжка??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да спре или поне да намалим такива неща е нужно не да обръщаме глава като видим някой такъв водач ами да съдействаме да го спрем.темата е доста обширна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от тая държава нищо не става вече.

....хората в държавата я правят такава всички носим вината а не държавата:)Жалко за детето :D Как ги вземат тия коли?Кой им ги дава да ги карат без книжка??
Държавата сигурно Да почиват в мир и двамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):D :D ужастна трагедия, най-голямата мъка за родителя е да погребе детето си...да почива в мир момичето, а незаконния шофер от тук нататък има да му тежи за цял живот един отнет заради глупост човешки живот...А държавата е такава каквато ние си я направим, така че да не се оплакваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от тая държава нищо не става вече.

....хората в държавата я правят такава всички носим вината а не държавата:)Жалко за детето :D Как ги вземат тия коли?Кой им ги дава да ги карат без книжка??
Еди, точно така.от тая държава нищо не става вече=от тоя народ нищо не става....точно така.правилно мислиш.п.п.да не цапаме поне тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление народа ни няма нормално мислене и самосъзнание,никой не спазва законите и правилата за движение,малко от малко ако човек расъждава и внимава,няма да стават такива произшествия,държавата също е виновна,пресен пример от преди час-отивам в кат да си регистрирам колата-нов внос,минавам на канала,гледат номера на двигателя и пишат че е минала техниески преглед,за какво говори това?Ами 4 те момчета от Стара Загора който загинаха,защо от това че не са спряли на STOP,бог да ги прости,мъчно ми е за всички хора който така си погубват живота,без дори да са опитали от сладоста му,просто всички трябва да бъдем много внимателни на щрек,всичко зави от самите нас!ХОРА ВНИМАВАЙТЕ,ПАЗЕТЕ СЕБЕ СИ И ОКОЛНИТЕ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза някъде колега някой-И ние сме били щури,и ние сме правели глупости. Но просто живеехме в друг свят.. сякаш! Трагично. Да почива в мир,младото момиче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много жалко за момичето!Ще се присъединя към мнението на колегата по-горе, че от тая държава нищо не става, но за това вина носим всички ние с нашето безразличие и български манталитет "да се оправя всеки кой как може". Докато народа не се вдигне против неправдите, така като правят във всяка уважаваща себе си държава, все ще сме на този хал и само ще пишем по форумите. Жалко за хората, които всеки ден загиват по пътищата заради неуредиците в държавата. Но все пак моето мнение, че всичко опира и до човек. Ако си ЯЛОВ и дъражата да е наред, пак си си ЯЛОВ и нищо не става! Всичко трябва да се гради още докато човек е в детска градина и начално училище. После е твърде късно, за съжаление!ПОВЕЧЕ МИСЪЛ И ВНИМАНИЕ НА ПЪТЯ, КОЛЕГИ! ДА ШОФИРАМЕ КАКТО ТРЯБВА, ДРУГОТО Е БОЖА РАБОТА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да прости момичето.Тази история до болка ми напомня за случката на един мой приятел,Бог да го прости и него,беше на 18...... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...