Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Аз няма да ходя на имен ден, така че съм там :). Тия месечни почнаха да затъпяват баси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не затъпяват, просто са празници и всеки е нанякъде запрашил и затова няма хора за срещите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не затъпяват, просто са празници и всеки е нанякъде запрашил и затова няма хора за срещите ;)

Танки е прав . Заради празниците е аз бях на хижа и пропуснах..предполагам и повечето са направили план преди да се сетят за срещатата.А седмича защо да няма ? Аз също имам доста свободно време .На линия съм :) п.п Ша зема да си зимия колата да я видите лъскава ,че такова несте я виждали ;) Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кога ще е седмичната? Искам да ви доида на гости,тъй като пропуснах месечната. Shadow^Dancer, къде се изгуби толкова много време, ако можеш ела на седмичната да се видим. :P

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е седмичната? Искам да ви доида на гости,тъй като пропуснах месечната. Shadow^Dancer, къде се изгуби толкова много време, ако можеш ела на седмичната да се видим. :P

В началото на темата пише. Но аз ще поясня пак. като идваш от васил априлов завиваш по пещерско караш мойе би 300-400 метра слет училището ж деско има едно кафе сити голямо. слет него точно има отбивка в дяско и там е паркинга и 2ри клон на пощата (това нещо е още преди прелеза) 19:30 сряда би трябвало да ни намериш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде майнички, тая вечер да сте налице всичките :) Часът и мястото на срещата са известни :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванов, тоя път с каква кола ще си :( Все още искам да видя и Хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес съм с хондата тянкисте, ямя тя много ужулена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре беше де, аз малко на майтап минах :rolleyes: Мухабета си беше на ниво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, още не се прибра и веднага да изкажеш... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не съм вилнял тук от много време и тоя мерак за писане голям :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както винаги си беше много хубава среща, покарах ръчка на акордчето и още не съм забравил как се ползва съединителя ;):D Качих един колега на купето да покара автомат и слезе усмихнат от ухо до ухо :D;):D С колежката се борихме с имобилайзера и, и след успешен завършек на битката даже успях да подкарам и колата ;):(:D и каквото и да ми говорят, автомата си е автомат...просто няма такъв кеф, вече не бих го сменил с нищо (освен с един акорд купе 2000г. ама пак автомат)Няколко колеги се популиха малко под капака ми, още не бяха виждали сивик с москвичен радиатор хахахахахабирички, лафчета....абе с две думи си беше кеф ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, добре е минало гледам. Аз имах гости от Стара Загора и беше невъзможно да присъствам. Мразя да изпускам седмични, но понякога е неизбежно. Танкист, цигарки....? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега pagubg, пиши ми на лични.А аз чакам папарака от снощи да качи снимки :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм аз да се похваля че карах сивия автомат на танкиста :D ей голямо шоу, хаха :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някоя снимка да ви се порадваме :tooth: Кога ли ще успея и аз да се дотътря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина идеално,много полезна информация получех от Тодор- приятел на танкиста, за това големо мерси.А и времето не го усетихме,с Тяната се пребрахме 22.30 :P:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сряда ще видите новото лице на купенцето, че и новия гъз. Всичко е напаснато, брони предна, задна, фарове, задната броня си има нови приставки и вече не виси отстраните. Със спомоществователството на Тодор Бояджията, да ни е жив и здрав. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, с нетърпение чакам сряда :)---------------------Търся да си купя "на танкиста" джантите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на срещата утре, топла, топла, пухкава с пълнеж :lol: :lol: Утре ни очаквайте с Тодор с един бял руски звяр, че от утре и аз съм без кола за няколко дена, да ми оправят най-накрая рейката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

топла не топла се съм там :lol: и влажна става :lol: моита ще е наий-мръсната от всички ! но тове нее важно :lol: Айде на по кафе приятели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда да видя как протича седмичната среща...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, оная вечер на мола в подземния паркинг как ги бяхме наредили двете хонди а ;) ;) Ти някое филмче ли гледа ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз всяка вечер съм на мола и само алекс засичам ;) и слагам пари, че моята ще е най-мръсната ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз всяка вечер съм на мола и само алекс засичам ;) и слагам пари, че моята ще е най-мръсната ! ;)

Ааа не бъди толкова сигурен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и няма ли кой да ми донесе 2 лепенки на клуба, не може никой да няма ;) не мога да случа на време да отида на месечна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам освен Майната кой друг има лепенки, трябва на някоя месечна да взема 10-20 от него да имам да давам на седмичните ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така, вземи да има лепенки и в теб, че вербувах нов фен и ще го водя тази вечер..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WolfCry, аз имам една, ама не я нося в мен, а след работа ще идвам направо на срещата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше най-хубавата Хонда сбирка на която съм присъствал, яд ме е че не се записах за картинга и че не успях да остана до края да изгледам как Pemy ще ви издуха всичките :P И после някой да напише класирането :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше сууууууууууупер яка, приказки, картинги. Даже един от двамата пичове с шкодовите купета, и хондов двигател ни посети (браво пич ти си истнски ентосиаст, евала дано си намериш по мощно двигателче за шкода купето :) ) БРАВО ПИчОВЕ ДНЕС МНОГО МЕ НАКЕФИХТЕ :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре мина тая вечер, кафенца, катинг - ала-бала, направо бомба. Даже не се изложих толкова, колкото очаквах на състезанието с картовете. Незнам за другите състезатели, но аз се забавлявах много - друг път пак ще отидем на чертата...И ей така, между другото като се прибирах имах усещането че карам конкорд...А, дано някой да е щракнал някоя снимчица...П.С. Колега Иванов, не ми се сърдиш,нали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нп, катастрофирахме на няколко пъти, но аз си знаех че ще го обърнем на блъскащи колички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана с картинга кой победи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги ... завиждам ви за емоцийте ! Симпатяги ! Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да пишем в темата за картинг не тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи като ви чета коментарите и превартам искам и аз да сам си в плд и да идвам !!! :o:o:o:cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!) наистина всичко беше супер , много яко стана този път , и най-важното , е че всеки път се запазва една прилична бройка от Хонди и дано все да ставаме повече и повече :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!) наистина всичко беше супер , много яко стана този път , и най-важното , е че всеки път се запазва една прилична бройка от Хонди и дано все да ставаме повече и повече :o

ами само да сваршим с моя човек и орпеделено ще сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...