Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Ще ти донеса, аз бях взел 2 от майната. Едната я сложих на мойта, другата си стои в нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи с тия седмични все немога да сколасам да доида да му се невиди !!! ама нищо ще наваксвам някои ден :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как е пловдовската група скоро не съм идвал на срещите 6тото няма време и картинка изпуснах ужас.дано се освободя малко за следващата.:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз пискам от 1 месец сигурно някой да ми даде от лепенките, че месечните все ги изпускам, то народа имал ама всеки си мълчи :) айде който има наистина да донесе следващата сряда, а и сега ще има месечна като гледам, ако може някой да вземе повече от майната и да раздава ! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечната ще е другата седмица най-вероятно и тогава предполагам ще е повече, за да се уговорят за тръгване за националната. Ако има месечна обещавам да ви взема повечко лепенки и да давам на желаещите :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, ще заредим лепенки само да дойде майната. Че аз имах само 1, иначе бих ти дал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре браво на снимача и мен ме е заснел :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, поради така стеклите се вчера обстоятелства, странни случки и кафенца на ЕКО-до КАТ Сливен :) Сливенската Хонда агидка ни обеща най-горещо снощи, че ще ни дойдат на гости ;);) ......е, не са пояснили кога точно, но ще ги юркам да е скоро и ние като добри и гостоприемни хора, ще ги приемем с отворени обятия.......и много бира :);) ;) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в сряда смятам да дойда и да ви счупя на всички прозорците с музиката дето я накачорих в хондавелата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде майни с комбайни :) на срещата добре затоплена и готова за консумация .ПС.ще ме извините за по горе написаното, ама съм много гладен ими се консумира нещо. Та само за поглъщане на храна, мисля в момента ;):) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Ако днес се сабирате пак на същото място ще гледам и аз да доида (за първи път ми е) с моя ветеран Honda PreludeII

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на срещата довечера, снощи без да искаме си направихме малка Хонда сбирка на паркинга на мола, ако за 20 мин не минаха поне 15 Хонди пък на ;) Nikolai, добре си ни дошъл, аз съм почитател на класиките, особено на Прелюд класиките ;) Ам, тая вечер може да дойда след 19:30, ама ша дойда, да ми оставите едно местенце някъде на паркинга и никаде да не сядате, докато не дойда ей :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи и покрай мен мина към 12 часа на васил априлов, ей ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахме Терминатор 4 на Фламингото и бях спрял отзад на Данаил Николаев, че затуй после по Васил Априлов. Че ти къде беше спрял??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак неможах да присъствам. Все се каня и нещо се случи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде забегнахте всички изведнъж бее хораа :) аз докато си окротявах детето и изведнъж се обръщам и няма никой :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където всеки път..... в кръчмата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, ако имате желание да дойдете в неделя на писта Дракон, моляви пишете в темата за месечната среща, за да може Майната да отреагира навреме и да се направи някаква организация за тръгването, да се направи една Хонда колона към Калояново. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 1 снимка от последната седмична ТУК :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее аз такива шарени листчета имам 10-20:D в барчето пепелника и чекмеджето съм ги превърнал в личен архив към КАТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво фенове, приятно ме изненадохте на седмичната среща - много хонди се събрахме! Но няма никви снимки :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами майна, какво да ти кажа, фотографа си беше забравил фотоапарата иначе от предни срещи има по едно 50-60 снимки на среща ;) Иначе като брой Хонди беше средна хубост, имало е срещи, в които сме се събирали сигурно по 40 коли и като отидем към заведението и сервитутката и пада кръвното и пребледнява като платно :rolleyes::unsure::lol: ако ти се зяпат снимки цъкни на линка на подписа ми ;) Усещам, че ще почнеш и ти да идваш редовно :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа Танки, гледам снимки често, ама ако стана редовен тряа да си преместя пижамата в акорда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХА, ех тея жени бе, аз откакто нямам кой да ми мрънка (само за тея Хонди се говори, кви са те срещи, що излизаш без мен, колите са по-важни от мен...) , откакто съм ерген и ми е много харно на душичката, кеф ти Седнична, кеф ти месечна, кеф ти писта Калояново, кеф ти бира с приятели до посред нощите :o:D:(:P:) Да напомня на майничките, че утре вечер трябва да са на линия в 19:30 на ореченото място, иначе пиша отсъсътвия и накрая на годината на поправителен :):punk::lol: :lol: Фотографите да си носят апаратите, да не ги посочвам, те си знаят кои са ;) Аааа, да не забравя, Асеновградските представители нещо се губят последните срещи, чакаме ви за по студена бира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХА, ех тея жени бе, аз откакто нямам кой да ми мрънка (само за тея Хонди се говори, кви са те срещи, що излизаш без мен, колите са по-важни от мен...) , откакто съм ерген и ми е много харно на душичката, кеф ти Седнична, кеф ти месечна, кеф ти писта Калояново, кеф ти бира с приятели до посред нощите ;);):rolleyes:;):D

А така кажи им го;)

Фотографите да си носят апаратите, да не ги посочвам, те си знаят кои са :P

Да бе носете ги тия фотоапарати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

VangelZ да се стягаш и да почваш да снимаш, че ааааааааа може ли тякоз нещо. Срещи, кви срещи ми то, кат няма нищо което да я документираме как да докажем, че я имало аааааа ;) ;) :rolleyes:;) ПС.айде на срещата мъжове и малкото жени които идват :D страх ги е бе, а толкова много срещам по улиците с красиви хонди ;)Ей не хапем

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ще ме няма днес, че наглеждам как ми режат колицата :) . до края на седмицата трябва да е готова в целия си блясък и красота :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте и от мен колеги.

Искренно се радвам, като чета и гледам снимки как се събирате. Евала от мен. :)

Като много дългогодишен Хонда фен, много Ви се радвам и само мога да съжалявам, колко отдавна не съм идвал на събирания.

Прекрасно разбирам хората, които нямат време и възможност да наминават редовно.

Но НАЙ-ВАЖНОТО Е В СЪРЦЕТО И .............ДА СИ ПОМАГАТЕ:lol:!!

При първа възможност ще дойда с най-голямо удоволствие! :)

 

Поздрави на всички :D:lol:

 

THE POWER OF DREAMS

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, пак се ослушват кат глуха свиня в тръстика, накрая ще ви снимам с телефона и квито станат, такива ще ги гледате в албума :lol::lol::D vtec - колега, хубавото е, че Пловдивската група засега е много сплотена, и всички са много готини хора, всеки помага с каквото може и всичко това ме прави изключително щастлив, че съм направил правилния избор и съм се качил на Хонда,а не на някой немски дарак, а и количката засега служи вярно и не ме е оставила някъде, аз я уважавам и гледам както подобава и тя ми отвръща със същото :) Когато имаш време намини да се запознаем и да одарим един моабет. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една хубава среща :o аре да идва събота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, да не забравя, Асеновградските представители нещо се губят последните срещи, чакаме ви за по студена бира ;)

Е как няма да се губят, като на Априлци в хотел Марагидик предлагат и по студена бира, че и басейн...http://media.snimka.bg/3274/012804051.jpghttp://media.snimka.bg/3274/012804057.jpg !!! :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бая сте били тоя път. явно аз ви плаша, хаха !!! когато идвам все сме малко хора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както нямаше снимки, сега са хиляда :) Ще се постарая да кача всичко в албума за седмични срещи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както нямаше снимки, сега са хиляда :D Ще се постарая да кача всичко в албума за седмични срещи ;)

Ти пък, не се мъчи бе човек. Като снимам на седмичните ги качвам в моя профил в нова папка и толкова, другите фотографи и те така, може ако искаш в първия си пост да сложиш само линкове към снимките(профилите). Ма ако ти се занимава - DO IT :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл, и без това дремя тея дни само на работа и нямам какво да правя, качил съм ги вече и съм им сложил дата, като съм на по-бърз комп и ще ги подредя малко.А пък и съм се заел да потдържам и обновявам албум на седмичните срещи, много по-удобно си е от един линк и в един албум да е всичко :) Кат дойде 2010 ще се направи нов, а този ще е архивен ;) А и този път има много добри снимки, не съм сложил от тримата фотографи максимум 10-тина снимки, че се повтаряха. :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макарче бях за малко мн яко си прекарах ( и като се замисля че пак няма да мога да идвам на седмични и ми се реве )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе човече, защо няма да идваш?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...