Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

слаба агидка са били, аз чакам да се похвалят нещо, а то почвам да си мисля, че сам си пиша тука.Ако не съм аз какво ще стане с вас :);) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събрахме са доста хора, направихме по едно наздраве с ......... по една кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен лично ми хареса поопознах ме се и става приятен разговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, че сряда иде ;) ;)-----------Христос Воскресе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;););) аз вече няма да мога да идвам на седмична от ново си отивам на село ( софия ) :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христос Въскресе момчета, надявам се сте изкарали празниците весело и щастливо.pe60_crx - съжелявам много, че няма да можеш да идваш, но знаеш, че имаш ли път към Пловдив винаги си добре дошъл на седмичните и на месечните :D На останалите, чакам ви в пълен комплект тази сряда, часът и мястото на срещата са известни.... :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Воистина воскреси:)Здравейте и от мен, да ви се похваля първо от днес и аз карам Honda Civic coupe :P за напред ме очаквайте на вашите срещи ще се радвам да с запознаем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, днес е добра възможност за теб :D:fun: Довечера сме там независимо дали вали или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Воистина воскреси:DЗдравейте и от мен, да ви се похваля първо от днес и аз карам Honda Civic coupe :D за напред ме очаквайте на вашите срещи ще се радвам да с запознаем :D

Колега, добре си ни дошъл довечера, ще те чакаме да подсилиш групата на сивик купетата, че засега нещо все сме само двама по седмичните. Довечера който може да идва, нали знаете - колкото повече, толкова повече :fun: :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер значи довечера чакайте едно черно купе в групата и мен неможе да ме уплаши дъжда :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако дойде с един мъртвец на име е36 компакт ще ме приемете ли че жената не ми дава хондата :dry::) :)

Че как няма да те приемем :D Щом ти е хубаво да идваш на събиране на любимата ни марка, с хонда или без си все добре дошъл :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жена ти се е вманиачила в хондата дотам, че не ти я дава :):D случва се и в най-добрите американски семейства :dry::) Значи аз довечера със сигурност ще дойда заедно с бояджията (оня с готиното червено купе) Кола е супер мръсна и направо ме е срам да дойда с нея ама няма как, в тея дъждове...днеска таман се канех да я мия и пак заваля...Ами айде тогава до след 2 часа.Ние може и да сме малко по-рано там, който има мерак да идва и от по-рано. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде тогава до след 2 часа.Ние може и да сме малко по-рано там, който има мерак да идва и от по-рано. :lol:

Този път не бързай да снимаш .... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде , че не остана време :lol:стягайте се :D бройте и един акорд с десен волан :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше яка :) :) уж мн дъжд пък пак сума народ :P:)

На края се получу нещо такова!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

и то ей така тъкмо да си ходим последните останали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи момчета направо искам да умра :);):) изпуснах последните няколко срещи щото все сам на работа и като гледам как си прекарвате ме е много яд :);) но на другата ще гледам да присъствам.Аиде да идва другата сряда. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много хубава бира...ааааа среща де :) :) :) Всички бяха много приятна компания за маса и си изкарах страхотно, помогнахте ми да забравя замалко проблемите, които са ми на главата ;) Следващата сряда същото заниятие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудничко беше :blink: Много съм доволен от тези срещи. Много полезна информация, много смях, много настроение. Абе само хубави неща :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата и по-миналата не дойдох, но сега се надявам да съм на линия, :rolleyes: дано и времето е благоприятно за сбирка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайдеееее, пловдивската група да се събужда, тази вечер да сте на линия и който не дойде пиша отсъствия и после на поправителен !!! !!! !!! Абе predatov къде блееше неделята, минахме брона до броня на прелеза на пещерско, аз ти святкам, махам кат някакъв нажилен от пчели и няма реакция...да знаеш, че няма много купета като твойто и то баш с тоя цвят и те засичам отдалеч !!! !!! !!! Майтапа настрана, който може да идва да си направим една хубава и весела среща.Айде със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!Еи момчета все нещо ме спира да дойда до миналата седмица беше работата а сега нещо по лошо(блъснах се) !!! !!! !!! !!! !!! В момента машината е в сервиза.Но дано данамеря някое приятелче с което да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, за довечера имам още едномясто в колата, ако искаш ела към 18:30 в оръжеен магазин берета на Кирил и Методий 2 и да отиваме 1 кола хора заедно, тъкмо ще се запознаем. А за твойта кола много съжелявам, кажи с какво можем да помогнем, познавам тенекиджия, имаме и мнооого добър бояжия, има при кой и за части да те пратим и сервиз ще ти кажа кадето разбират от хонди !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с МИТСУБАТА (за сега) :thumbs1: до после пичове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бая Хонди се събраха и много хубав мухабет чукахме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала ...мн готино се получи...бая ХОНДИЧКИ се сбрахме ! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='TanKista' date='Apr 29 2009, 11:06 AM' post='318

Абе predatov къде блееше неделята, минахме брона до броня на прелеза на пещерско, аз ти святкам, махам кат някакъв нажилен от пчели и няма реакция...да знаеш, че няма много купета като твойто и то баш с тоя цвят и те засичам отдалеч :):D :D

Mи нищо чудно да съм бил аз, ама да съм се бил нещо одвял. но същия ден и аз те срещнах по точно колата ти :):D

 

ПС. А срещата мина супер много приказка много нещо а и количките хич не бяха малко :D :D определено затвърждава ме седмичната :D

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alex, видях те на мола и ти спрях до хондичката май към 10 и нещо беше :ranting: евала за събирането, бая коли гледам p.s. рекса е станал още по-красив :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alex, видях те на мола и ти спрях до хондичката

Бях на кино 3Д .... лол тва мн яко :punk: не бях ходил до сега страшна работа :ranting: И с тия кървища кадетъ гледах ,като свърши филма се гледам да несам намазан :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, за довечера имам още едномясто в колата, ако искаш ела към 18:30 в оръжеен магазин берета на Кирил и Методий 2 и да отиваме 1 кола хора заедно, тъкмо ще се запознаем. А за твойта кола много съжелявам, кажи с какво можем да помогнем, познавам тенекиджия, имаме и мнооого добър бояжия, има при кой и за части да те пратим и сервиз ще ти кажа кадето разбират от хонди :lol:

Колега мерси много за предложението трогнат сам.За вчера не можах да прочета съобщението ти имах да сварша доста работа по колата тя вече е почти готова днеска или утре ще излезе от сервиза.Може да ми трябва един бояджия само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alex, видях те на мола и ти спрях до хондичката

Бях на кино 3Д .... лол тва мн яко :D не бях ходил до сега страшна работа :lol: И с тия кървища кадетъ гледах ,като свърши филма се гледам да несам намазан :D
и кво як ли беше филма :lol: иначе на 3Д и аз несъм ходил още :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво як ли беше филма ;) иначе на 3Д и аз несъм ходил още ;)3Д то сие 3Д супер яко.... филма нее нищо особено ако беше нормален даже щеше да е тъп .. Обаче има толкова мн ефекти 3Д ,че нее истина супер яки гледай го заслужаваси :(:afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, за довечера имам още едномясто в колата, ако искаш ела към 18:30 в оръжеен магазин берета на Кирил и Методий 2 и да отиваме 1 кола хора заедно, тъкмо ще се запознаем. А за твойта кола много съжелявам, кажи с какво можем да помогнем, познавам тенекиджия, имаме и мнооого добър бояжия, има при кой и за части да те пратим и сервиз ще ти кажа кадето разбират от хонди :afro:

Колега мерси много за предложението трогнат сам.За вчера не можах да прочета съобщението ти имах да сварша доста работа по колата тя вече е почти готова днеска или утре ще излезе от сервиза.Може да ми трябва един бояджия само.
колега, бояджията ти е най-малкия проблем.Имаме си мнооооого добър бояджия, работи на нормални цени и най-важното е хондаджия и ще ти направи колата кукла. Ако се навиеш пиши ми на лични да ти дам номера му. А за срещата, беше страхотна, прекарахме си много добре и мисля, че почват да стават все по-сполучливи и хубави срещите, определено ги затвърдихме. Снимките ще бъдат веднага качени в албума за седмичните срещи и описани с дата, ако някой друг е щракал снимки да ги дава да ги добавям в албума :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, за довечера имам още едномясто в колата, ако искаш ела към 18:30 в оръжеен магазин берета на Кирил и Методий 2 и да отиваме 1 кола хора заедно, тъкмо ще се запознаем. А за твойта кола много съжелявам, кажи с какво можем да помогнем, познавам тенекиджия, имаме и мнооого добър бояжия, има при кой и за части да те пратим и сервиз ще ти кажа кадето разбират от хонди :afro:

Колега мерси много за предложението трогнат сам.За вчера не можах да прочета съобщението ти имах да сварша доста работа по колата тя вече е почти готова днеска или утре ще излезе от сервиза.Може да ми трябва един бояджия само.
колега, бояджията ти е най-малкия проблем.Имаме си мнооооого добър бояджия, работи на нормални цени и най-важното е хондаджия и ще ти направи колата кукла. Ако се навиеш пиши ми на лични да ти дам номера му. А за срещата, беше страхотна, прекарахме си много добре и мисля, че почват да стават все по-сполучливи и хубави срещите, определено ги затвърдихме. Снимките ще бъдат веднага качени в албума за седмичните срещи и описани с дата, ако някой друг е щракал снимки да ги дава да ги добавям в албума :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, за довечера имам още едномясто в колата, ако искаш ела към 18:30 в оръжеен магазин берета на Кирил и Методий 2 и да отиваме 1 кола хора заедно, тъкмо ще се запознаем. А за твойта кола много съжелявам, кажи с какво можем да помогнем, познавам тенекиджия, имаме и мнооого добър бояжия, има при кой и за части да те пратим и сервиз ще ти кажа кадето разбират от хонди ;)

Колега мерси много за предложението трогнат сам.За вчера не можах да прочета съобщението ти имах да сварша доста работа по колата тя вече е почти готова днеска или утре ще излезе от сервиза.Може да ми трябва един бояджия само.
колега, бояджията ти е най-малкия проблем.Имаме си мнооооого добър бояджия, работи на нормални цени и най-важното е хондаджия и ще ти направи колата кукла. Ако се навиеш пиши ми на лични да ти дам номера му. А за срещата, беше страхотна, прекарахме си много добре и мисля, че почват да стават все по-сполучливи и хубави срещите, определено ги затвърдихме. Снимките ще бъдат веднага качени в албума за седмичните срещи и описани с дата, ако някой друг е щракал снимки да ги дава да ги добавям в албума ;)
Колега мерси много за помоща.Но каго се видим ще ми го дадеш дано да е на следващата седмична.Тамън и бояджията може да е там направо с него да говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая сряда ще има ли среща бе хора !!! че нали са празници :lol: ние почиваме ли :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз, май няма да мога да дойда та дори и да има, тъй като съм именик, но ще видим мога да дойда дави почерпя по бонбонче !!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща ще има, за нас почивка няма :rolleyes::( :( За лаф и биричка винаги готов. А бояджията сигурно ще е с мен и направо ще се разберете двамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...