Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Срещата, както обикновено се случва на седмични срещи, неще повече от чудесна !!! Забавлявам се изключително много, компанията от хора е изключително приятна. Вече и момиче си имаме да представя женския пол, какво повече му трябва на човек? :o:cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-хубавите срещи дотук определено.Голяма компания, много смях, абсолютно шоу, много готини хора и накрая като за завършек му цъкнахме и един картинг, като там шоуто също беше на високо ниво...особено Иванов накрая като се качи на големия карт и като задминаваше като спрели мацките дето си пъркаха по завоите !!! :o:cry: Живот и здраве може следващия път пак да направим едно такова заниятие, поне следващия път няма да ме развозвате като старо гадже, тогава вече ще съм си взел машината :o :o Road®aceR - Когато имаш път насам си винаги добре дошъл, както и всеки от Старозагорската бригада, колкото сме повече е по-весело. Само да не ни се карат пак на заведението :( , не стига, че им идваме наведнъж 20 и кусур 30 човека и винаги им остава бакшиш, а управителя бил мрънкал, че не сме питали дали можем да съберем масите, ще каже човек, че за сефте сядаме там. Пак е по-добре от другото де, там искат 2,90 за шуменско :dry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... поне следващия път няма да ме развозвате като старо гадже, тогава вече ще съм си взел машината !!! :o ...Стига де, сега пък кажи, че ти беше лошо да пийнеш една биричка и да те повозим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, колежке то аз на една бира си карам, на повече не карам, че може да не съм се напил, ама трегера все ще покаже !!! Някой да не се обиди сега, много ми беше хубаво да ме возите снощи, напряво бях забравил откъде се сяда на другата седалка, от доооооооста одавна не се бях возил, все аз развозвам някой, а мойте приятелчета са несериозници, единия още го чакам да изкара книжка, че веднъж и аз да се насвяткам кат кирка, а той да се плюнчи цяла вечер на една бира и после да ми вози пияния ГЪЗ :o:cry::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе безмалко да забравя, някой да е снимал снощи ???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкисте, ти на тва твойто машина ли му викаш !!!п.п.да интересно, някой да е снимал?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво и има на колата бре, супер си е :P , иначе още не съм се зарибил да и викам "Любов моя" :lol::P:tease: Май тоя път никой не е снимал :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, гледай - една снимчица да няма... :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия от заведението, ако отново кажат нещо следващия път, ще извикам управителя настрани и ще си поговоря по-сериозно с него. Както обикновено, този път оставихме над 6-7 лева бакшиш на сервитьора, като изключвам останалата сметка.П.С Когато собственика е там не сме имали никакви проблеми, само този управител, който не съм виждал досега си отвори устата. Нищо де, не е имало проблем в крайна сметка, другите да не си мислят, че се е случвало нещо сериозно :) Просто ни направиха забележка, че не сме попитали дали може да си съберем масите. Собственика е разбран, ако имаме проблем занапред ще се говори с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, той тоя винаги си мърмори, май всеки път е недоволен, можеби всеки път го хващаме неразположен :):D:) :) Както и да е, сервитьорката се даржа кат пич и понеже знае какви бакшиши оставяме, даже каза, че ще оправи масите по местата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да подсетим тези които са забравили - утре (Сряда) 19:30 предстои да се проведе поредната седмична среща на уреченото място !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провикнал се хайдутина към балкана " УУУУУУУ БРЯ БРЯ БРЯ"И ехото на балкана му отвърнал " БРЯ БРЯ БРЯ УУУУУУУУУ" :) :) Часът и мястото на срещата са известни, ако не са, четете бре, то си пише :D :D И Танкиста се Провикнал "Айде на срещатаааааааа"И хондаджиите му отвърнали "На срещатааааа Айдеее" :) :) :) "моля да бъда извинен за идиотщината" :):lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинен си:(:D Да вдигнем малко темичката. Хайде, всички си знаят урока - денят е срада(утре), часът - 7:30...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаа, ебаси, с глас се смях, Викторе :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер ви очаквам в пълен състав. :lol: Ще го мислим намясто има ли мераклии за картинг, е аз поне се сещам за един постоянен мераклия и той от мерак чак спря да пише тук, той са знае кой е ;) ;) ;) ААА, да не забравя, ако има някой с някакъв фотоапарат, може да го вземе да се щракне някоя и друга снимчица. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз напоследак все пропуска седмичните срещи, че съм на работа ама другата и по-другата седмица ми се пада да почивам и съм на линия с фотоапарата ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотоапарата е на линия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз винаги имам едно сони в жапката, ама също така винаги забравям да си го изкарам да го покажа ;) ;) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, колко мераклии се появиха изведнъж, значи поне за снимките да не се притеснявам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии браво на мен бе, забравих да си платя сокчето, на кой ще му дължа пари. Танка казвай, кой плати моя сок на Джоаната, че много се улисах и забравих извинявайте мойте хора, ама с тая продажба :):P:angry: ПС.иначе срещата беше яка :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи да можех да идвам всяка седмица на срещичките,но с тая софия :angry: и неможах да се запозная с всички ви днес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от срещата ТУК

Този път имаше доста фотографи и сигурно ще има още снимки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от срещата ТУК

Този път имаше доста фотографи и сигурно ще има още снимки :angry:

Да ще има , ама утре ,че вече съм на 4 и малко ми е трудно да ги вмъкна :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи да можех да идвам всяка седмица на срещичките,но с тая софия :) и неможах да се запозная с всички ви днес

ти в пловдив ли си ? аз и тая и другата седмица на 100% няма как да доида да му се невиди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата беше много хубава, както всеки път. Ще се постарая да уважа снимките на всички и да ги кача в албума за седмични срещи. Само от едно нещо съм недоволен от тази среща и искам за в бъдеще да се откоригира. Снощи Хонда колоната на път към заведението беше някаква апсурдна, смешна, лапешка и опасна за околните простотия. Двата сиви хеча 5-та ген....абе вие като толкос искате да се дърпате и да правите сложни маневри и изпреварвания, що не отидете на Калояново на пистата и там да си правите изпълненията, а ги правите на един от най-разбитите и натоварени булеварди, като Васил Априлов. Заради такива изпълнения Хонда става нарицателно...вие какво, ще отидете на националната примерно и като минава колоната през Търново вие ще се надпреварвате....не искам да ви обиждам, а да ви накарам да се замислите малко, затова не бързайте да ми се правите на жестоко обидени, не искам остроумни обяснения и постове в темата, ако имате нещо да ми кажете, го казвайте на лични.Това от мен и много здраве на всички.Гошо, за сокчето няма да се притесняваш, то повечето оставихме някакви стотинки отгоре и се покри сокчето :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм недеоволен. Докато посрещна моята приятелка и всички бяхте запалили колите тръгвайки на някъде. Къде? :) Така и не разбрах и се прибрах. От останалата част от сбирката съм доволен обаче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз докато запаля и вие сигурно бяхте на повече от половината път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът за седмичните срещи е обновен със стабилно попълнение от снимки, някой от вашите снимки не са в албума понеже съм преценил, че се повтарят, а и щеше да дойде малко множко 150 снимки :lol: Благодаря на фотографите още веднъж :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкиста е златен ;) всички други градове могат да си мечтаят за по един такъв! :) ние си знаем.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе, е не беше кой знае какво, в смисъл, че можеше и по-добре, но на това положение няма как, хубавото е, че помогнахме на сивичето да се усмихне малко повече ;) Радвам се когато мога да помогна на някой с нещо :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да ви посабудя, утре идва бързо, времето лети и докато се усетим и утре станало 19:30, затова поради обстоятелствата на летящото като японски влак стрела време, аз да ви напомня по с време ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на пързалката :worthy: Днес - 19:30 на паркинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направим пак малко оборот на оная мома на караванката, начинаещата хондаджийка :D дано си е купила още масички и столчета, че ни идва малко тесничко там....аааааа...и основния проблем...няма бирааааа, няма бира...а сърцето ми направоо о спира :worthy: :worthy: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе ама нали раздава безплатни сокчета :worthy: :worthy: :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има разбира се колега. 19:30 на ореченото място - паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. Ако решиш да дойдеш си добре дошъл !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя мацката от караваната иска лепенка, но аз имам само за тъмен автомобил. Някои ако има за сив да донесе на момичето !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za колко тъмен, можеш да я дадеш на мен, аз за толкос време още нямам лепенка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...