Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Тука съм бре, ко ревете :) :) ще пиша след малко да сменят заглавието на темата :) дано не сме им омръзнали на хората хахаха.Значи остава сряда, пак на паркинга на пощата от 19:00 :)

Сряда май си беш е по-добре, а аз по стечение на обстоятелствата доста се позагубих, и съм забравил някоии физиономий :) а и тъкмо ще се похваля с новата си придобивка, но този път Хеч 5-та. ген. 90 кончета, дето ми се струва че ядат повечко масло :):) и съответно където минат, става димна завеса а свещите се оказаха керемиденки, май май клапанчета пуф паф бам или гумички нови си иска главата, ще видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхме се с КЪТИЛА и се разбрахме за другата неделя да организираме един риболов!За тази няма ли някое примамливо предложение? Асеновдрадчани маи замислят нещо,но ще видим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше ,кво да мислим,нито сме се видяли ,нито сме говорили .Всеки има работа,щом не се обажда,само аз тук се мъча всяка вечер у нас на водка и мезенце и гледаме бастуни по ТВ .А може някой да ме звъни 1 тел,да каже,кво правиш Владо,имаш ли работа, нямаш ли, ай да се видим. И аз съм готов за среща и купон :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхме се с КЪТИЛА и се разбрахме за другата неделя да организираме един риболов!За тази няма ли някое примамливо предложение? Асеновдрадчани маи замислят нещо,но ще видим!

А някой има ли билет за риболов да не ни ЛЮБЯТ горските.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберем голяма тайфа ,обаче с две три въдички ще залюбят по друг начин :D .Между другото,аз билет нямам,но имам 2 чупени пръчки ,които ги чупи един идиот,бастун и голям циганин ,това шурито ми,подвезава се тук в форума с ник IVO AD. :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeex, аз не мога другата седмица, а така ми се ходи за риба - имаме фирмено парти на гьола.........ама за по-следващата съм навит, ако се организираме пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам дали ще ходите на риба, ама аз сряда почивам и съм налице на седмичната среща. Знам, че съм ви липсвал, затова чакам повечко хора налице, за да ви гушна всичките ;) ;) ;):);) ....групово....хахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще дойда ..да по упсъдим малко националната че цялн ден я чета тая тема и се пукам от смях .. тия наще как са се .... вижте темата и ще разберете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чеки ся .. кога щее срещатата ? че на темата пише СРЯДА 19:00 Дайте да направим кафенце на Пощатата неска В 15чеса както си беше за последно и От срядята да си продалжим както беше миналата година Сряда 19 същото място на пощатата на 2ри клон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги извинявам се за оффа,но снощи ми разбиха дясното предно стъкло и ако на някой от вас му се е налагало да сменя,може ли да сподели къде и за колко ПАРИЧКИ,аз намерих оригинално втора ръка за 50 лв.,според вас кое е по-удачно да сложа оригиналното или да сложа някакво турско!Питам защото не знам какъв е ценовия диапазон на стъклата как вървят нови,стари,оригинални,турки,европейски,а нямам желание да се прекарам с повече пари!Благодаря предварително и се извинявам отново,че се набърквам в тази тема.Поздрави

Редактирано от Emeca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

опа ще ходим ли някаде днес ?!аз отивам сега се чух и с еидн друг пр Барито и той ще е там ако яма други поне с него ще направим кафе :angry:15:00 2ри клон на пощатата на пещерско шосе :(

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще е тая среща последно? :angry: И ще има ли изобщо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще е тая среща последно? :angry: И ще има ли изобщо?

на пощатата ради :( кадето сие попринцип и мисля че това щее последната среща в неделя Слет това на остава на същото място в Сряда от 19 4еса самоче :Dсега аз отивам там и ша чакам ако има шелаещи млако да се разннобразят да пием по кафе и да си поговорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще има ли сбирка кога и каде ще е

Станах спамер покрай вас :angry: четете по нагоре какво пише !15:00 на паркинга на 2ри Пощенски клон на пещерско шосе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за промените днес няма да мога да дойда ще дойда в сряда и моля някой ако има СТИКЕР за светла кола да ми продаде.Благодаря предварително. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да намина :angry: след малко тръгвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, за националната имате ли някакви идеи каде ще се подвизаваме или кой каде види :D Аз сега разгледах хотелите и най ми допадат Еделвайс и ИмпулсИ кога ще се ходи? Аз викам в Събота сутрин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, за националната имате ли някакви идеи каде ще се подвизаваме или кой каде види :D Аз сега разгледах хотелите и най ми допадат Еделвайс и ИмпулсИ кога ще се ходи? Аз викам в Събота сутрин?

Да пловдивската група няма да е зле да се оточним от кой ден ще присъстваме и да си патуваме заедно всички, да си направим една колона от пловдив до мястото на срещата както си му е реда. на мен ми допада хотела с басейна но зависи дали ще има места или Софиянци са си го резервирали вече. Попринцип няма значение за мен, но за жените ще е по добре да има и басейнче да се занимават презденя с нещо басейнчета спа или там каквото предлагат хората. Аз лично мися от пръвия ден да съм там, но все пак ще се съобразя с групата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз съм избрал, събота сутрин за пътуване към националната. За хотела, не помня, кой избрах? :D :D

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги познати ме предупредиха че в"еделваис" не било за препоръчванеще разбера още инфо и пак ще пищаимпулс бил доста по добрено може би е важно да се знае каде ще се проведе сбирката в кои от трите хотела е големия ресторант нече това е най важното даваите идеи и вие аз личноискам да присъствам и в петък :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще е тая среща последно? :P И ще има ли изобщо?

Ради, то си пише бе батка :P Accord Coupe, същата работа...четете бре хора, пише си и то на много места...понякога имам чувството, че просто влизате в темата поинерция и почвате да пишете :D А относно уговорките ви за националната, моля ви пуснете си тема от рода на "уговорки за национална среща 2010г. Пловдивска група" Тука се превърна в чат, за 1 година съществуване на тая тема имаме 110 страници и сме минали всички други теми в раздела дето ги има и от по 3-4 годиним, а и темата си е за седмични срещи, а не за национална. Не ми се сърдете и не ме мислете за мрънкало, но все пак нека не превръщаме темата в общ чат.Благодаря за вниманието :D ще се видим сряда 19:00, паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля ,че Танки е прав! Това все пак е тема за седмичните срещи,не за национални:bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука се превърна в чат, за 1 година съществуване на тая тема имаме 110 страници и сме минали всички други теми в раздела дето ги има и от по 3-4 годиним, а и темата си е за седмични срещи, а не за национална. Не ми се сърдете и не ме мислете за мрънкало, но все пак нека не превръщаме темата в общ чат.

Извинявам се, че се намесвам :o ,ама Танки ако не си забелязал тя темата от много време е превърната на чат... ;):bg: Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички в сряда се каним да ви дойдем на гости Асеновграчани за да се разберем за националната кога ще се тръгва за да си направим една колона до националната сбирка. и каде ще се настаним за да сме майна груб заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички в сряда се каним да ви дойдем на гости Асеновграчани за да се разберем за националната кога ще се тръгва за да си направим една колона до националната сбирка. и каде ще се настаним за да сме майна груб заедно.

Добре казано. . .маина груп. . .яко:devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та неможах да разбера тая вечер ще идва ли някой на седмична в новото уговорено време :) очаквам раздвижване поне от сериозните и да се съберем малко народ за мохабет. Аз даже смятам да си измия колата ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та неможах да разбера тая вечер ще идва ли някой на седмична в новото уговорено време :angry: очаквам раздвижване поне от сериозните и да се съберем малко народ за мохабет. Аз даже смятам да си измия колата :lol: :lol:

о мойта кола пък е измита и седи в гаража на чисто, няма начин да пропусна довечера :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е мръсна седи от вънка на пътя даже една лелка вчера ми чукна леко задния десен :angry: калник над гумата с вратата си. Иначе ще гледам да дойда , ма "ПЕШ" :lol: :lol: :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има и Асеновградски мутри на гости :angry::lol: :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се пробвам и аз да доида ама не обештавам :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се пробвам и аз да доида ама не обештавам :angry:

Ако е за цър-пър и дзън ще доидеш нали. . .ха ха ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли гости от източният бряг?Ако се намери някой добър човек да ми прати телефонче на лс да не взема да объркам конците до мястото на срещата ще е идеално :lol: Вече на гпс вяра нямамПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм дано някой да има стикер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за експресното съдействие !!!

:tooth: моля за нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата от варна нещо не го видях дойде ли какво стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа и аз не видях варненска хонда!!!Освен по-късно да е дошъл и ние на кафето да сме били вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа и аз не видях варненска хонда!!!Освен по-късно да е дошъл и ние на кафето да сме били вече?

дойде дойде ама по- късно. Живко мисля че се казваше, той дойде с едно мицубиши еклийпс, инъче карал хе4 5-та ген. аз снимки мислех да кача от неска ама нещо късно става и сънчо ме зове :tooth::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...