Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Леле мн яко сте си изкарали ....

Но и аз си изкарах мн добре.. бях в град Костенец в които се проведе састезението Траянови Врата ... нагледах се на наистина бурзи коли и на тресето и в сервизите им (шетрите по точно) и на награждавенето ..

Мн впечатлен отстанах от една старозахорска синя 5г. която им пръсна шушона от сякате :D:lol: стана първа в нейния клас "Х-2"

 

ще сложа и нейма снимка даже на нагреждаването ... кебапите другия път :)

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Браво на момчетата с Хондата и то коя 5-та хеч, голяма реклама са направили на старата бегачка. Със сигурност ще било интересно няма начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги много добре сте се изкарали,аз пак с тея джанти се занимавах,на гумаджията монитора се беше развалил и чаках да ми се обади.Иначе джантите вече са изправени и са готови за подвизи така че в неделя може да ги поразкарам,ако ходим някъде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш аиде пускаи снимките та да им се порадваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш аиде пускаи снимките та да им се порадваме :)

Борката ги е пуснал в Асеновградската тема ,виж ги там!Аз му ди пратих на скаипа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошка, съжелявам за закъснението...снимките са качени в албума за седмични срещи и ето ви и линк към снимкитеhttp://oberon.snimka.bg/automobiles/sedmic...360257.18439902ще се постарая да кача възможно най-скоро и клиповете и веднага ще ви пусна линк :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и клиповетеhttp://vbox7.com/play:760aa2fahttp://vbox7.com/play:3ff4cb68http://vbox7.com/play:c9838b11http://vbox7.com/play:7748e08ehttp://vbox7.com/play:581d3d35Тошка, отново извинявай за закъснението. Много съжелявам, че нямах възможност да дойда с вас, остава да се надявам скоро да почивам в неделя, за да можем да се видим, но така или иначе времето тепърва започва да се стопля и цяло лято е пред нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази неделя къде ще сме? на старото място ли? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писта Леново?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май всички са за Леново тази седмица, затова предлагам това да бъде и месечната среща. Аз не зная дали ще мога да присъствам, но ако не успея да дойда - весело изкарване както миналата седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то вярно другата седмица ще е месечна .. но ще слядя темата да видим ... каде ще ни завее вятъра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то вярно другата седмица ще е месечна .. но ще слядя темата да видим ... каде ще ни завее вятъра :)

Tои твоя вятър вее на където си насочиш носа. . .ха ха ха ! Определено за неделя вятъра вее към леново,пък и една разнообразна месечна среща не е излишна!Ако изкате може и с барбекю да си го направим,кво???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може разбира се..... Едно барбекю трябва само, въглищата са от мене :) Само дано времето да е хубаво....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги не остана,неделя е след два дни! Бъдете по-активни и пишете дали сте съгласни за месечна среща в Първомаи на пистата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз писъх и в Асеновградската тема и мисля, че и от там ще има присъствие за леново и то доволно за тая Неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма какво да пиша :D Винаги съм ЗА! и за барбекюто съм навит .. само дано не сваршим както преди за час .п.п. тоше щи звънна довечера да се разберем паржоли или кебапи да земем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам дори и да дойдат куките ние като си имаме опъната маса, че няма какво да ни кажат...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам дори и да дойдат куките ние като си имаме опъната маса, че няма какво да ни кажат...?

По принцип да!Само да има маса,на която да седнем! ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да идвате всичките и силния дел сол и черната B20-ка че искам да видя до къде съм :D хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ета кога и какво правим ? да се оговорим за неделя ... предлагам като миналия път 11:30 на изхода на пловдив към първомай преди моста от дясно .. чакаме до 12:00 и тръгваме внимателно и бавно .. в първомай да ни чакат и да ходим към пистата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ета кога и какво правим ? да се оговорим за неделя ... предлагам като миналия път 11:30 на изхода на пловдив към първомай преди моста от дясно .. чакаме до 12:00 и тръгваме внимателно и бавно .. в първомай да ни чакат и да ходим към пистата ...

Написах същото в месечната. . . ти щеше да се обаждаш ,помниш ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ета кога и какво правим ? да се оговорим за неделя ... предлагам като миналия път 11:30 на изхода на пловдив към първомай преди моста от дясно .. чакаме до 12:00 и тръгваме внимателно и бавно .. в първомай да ни чакат и да ходим към пистата ...

Написах същото в месечната. . . ти щеше да се обаждаш ,помниш ли???
Аз да те питам кой ще зема барбекюто ? и неска слет обят мое да подмием колите :D ама щи звънна по късно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо има барбекю ама е мъничко.... ще му кажа да го вземе все пак...Някой ако има по-голямо да взема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и аз ще дойда този път,да видя тези бързи хонди какво правят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чадърчета да взема ли че ще е голям пек на тази ливада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да има и чадъри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ета кога и какво правим ? да се оговорим за неделя ... предлагам като миналия път 11:30 на изхода на пловдив към първомай преди моста от дясно .. чакаме до 12:00 и тръгваме внимателно и бавно .. в първомай да ни чакат и да ходим към пистата ...

Пич даи малко повече инфо това за първомаи свиленградския път ли е ? и колко след табелата на пловдив е този мост до сега не съм бил на такава сбирка но имам желание да се разходя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Цариградското става въпрос, пътя е с име Е80(вижте го по картите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така чухмесе с Sako DJ и решихме вупрова с изпращането и посрещането трагването и чакането :D :D с две думи кога да трагнем и кога и къде ще ни чакат ..

 

Така Пловдивската група се сабираме 11:30 до 12:00 слет това трагваме ако има закаснели ще ни гонят .. или по телефона да не стане някой фал.

Ще минаваме през Пъвомай там ще ни чакат останалата част от тгитката. Няма да говоря за нормлано каране в колона знаете как се кара внимателно и на дистанция . Нека не правим глупости отговорни хора сме!

Така ще се чакаме на изхода от пловдив посока първомай! Сфетофара който е за изгреф ,на дясно спираме покрай пътя . там има друг път точно до главния успореден на него .. спираме там и се чакаме един тротуар ги дели няма как да пропуснете

Слагам карта точно каде е успоредната улица ..

 

Публикувано изображение

 

Като трагнем 12:00 към парвомай трябва да сме горе доло 13:00 при нормално каране в колона . там ще ни чакат и ще ни водят то пистата :tooth:

 

п.п. мисля че е това за сега ако има нещо дет съм заправил питайте !

Ето точно къде ще се чакаме това е от миналия път , но срещатата за тръгване щее на същото място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ета кога и какво правим ? да се оговорим за неделя ... предлагам като миналия път 11:30 на изхода на пловдив към първомай преди моста от дясно .. чакаме до 12:00 и тръгваме внимателно и бавно .. в първомай да ни чакат и да ходим към пистата ...

Пич даи малко повече инфо това за първомаи свиленградския път ли е ? и колко след табелата на пловдив е този мост до сега не съм бил на такава сбирка но имам желание да се разходя
Виж сега,хващаш по царидрадско шосе посока скобелева маика!Изгрев ти остава от ляво и преди да се качиш на надлеза над скобелева маика от дясно има локално платно!Там в локалното ще се чакаме в 11.30 и не закъсняваи ,че в 12.00 тръгваме!Кои дошъл,дошъл,които не е си е за негова сметка:tooth:Миналия път чакахме тоя и оня и не можахме до 13.00 да тръгнем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зел съм си кебапчета ... разчитам на скараджията да свършим работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре (днес) в колко часа ще сте на Леново ,да знам горе долу - 13.00 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 13 трябва да сме там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква ще е програмата на леново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кебапчета, драг и много хора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси малко ми е кофти че не познавам никой но ще се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове този път пропуснах но другия ще доида а да попитам водите ли си приятелките или си е само мъжко събиране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино събиране и силно Хонда присъствие на пистата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои както се чувства по добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...