Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Не, че е проблем да дойдем, ама като гледам колко човека четат темата и са активни тука, ще дойдем не повече от 4-5 човека, а другите ще отидат пак на пощата, ще дремат и после ще влезнат в темата, за да питат защо не е имало никой на пощата :) :) :) както обикновено става :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

време е една седмична да ни дойдите на гости, че става неудобно все пловдивчани да сте домакините........ тази сряда ако искате елате към станимака.

Аз съм за! И без туи тука си е всичко едно и също.Едни и същи сме почти всеки път,поне на друго място да отидем за рзнообразие малко!Даааааааааааааааааа,да се разберем за сряда. . . . Предлагам в 18.30 на асеновградско шосе срещу мебелна къща за посещение на добра воля при асеновградчани!Които има желание за това нека драсне два реда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда на горния паркинг на сани 19:05 pm :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да несе укаже че половината неса разбрали,организирайте всички,КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКУс ПО ДуБРЕ. :):blink:;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги ,отново да повторим .... Сряда в 18.30 на асеновградско шосе срещу мебелна къща за екскурзия да Асеновград. Ако някои не може в този час нека пише за да го променим за малко по-късно:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тамъм се бях навил да неда седмична да доида на пощата и вие ще драснете към асенов град хахахаха нищо :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се опитам да дойда 18.30 с/у Мебелна къща, ако не ми мине котка път - да уважим приятелите от Асеновград! Не съм 100% сигурен още и ако не успея не се сърдете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за неразбралите,в сряда-утре в 18.30 часа срещу мебелна къща посока Асеновград се чакаме за екскурзиика до Асеновград! За закъснелите ще се чакаме на горния паркинг на Санито-в началото на Асеновград от дясната страна на влизане в града:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тамъм се бях навил да неда седмична да доида на пощата и вие ще драснете към асенов град хахахаха нищо :)

Ами ела с нас! Ако много гори турбото да те взема с моита кочинка. . . ха ха ха ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то не гори много (само ако е нервна става страшно) ама трабва да се сложи :Р хахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то не гори много (само ако е нервна става страшно) ама трабва да се сложи :Р хахахах

Eми да де,0888 657 032-дзънни ако искаш:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас, колеги, смята ли да движи на север събота сутрин? :cool: Събота сутрин имам предвид 5-6 часа или иначе казано от бара в колата? :P Ако има да пътуваме заедно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за коя дата иде реч?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪБОТА СУТРИН ще пътуваме ние с колегата rollin можем да се организираме и да се чакаме някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съгласен :punk: . Но аз ще тръгвам от Пловдив. Сестра ми е на работа в петък вечер и трябва да мина да я взема...както казах от бара - в колата :lol:пишете на лс, не искам да цапаме темата на колегите :bye:

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз съм от стара загора ако става вапрос за националната среща даите да се разберем нещо за събота сутрин и да патуваме заедно нататък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега, има си тема за колоната за националната, уговорките там :punk: за останалите, качил съм снимките от тая вечер в албума :bye: ето ви линк за бързо преглеждане http://oberon.snimka.bg/automobiles/sedmic...360257.19346624Срещата беше иначе мн готина, успяхме да се съберем стабилна компания и си беше весело :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно стана готина среща,ма пловдивчани мнго бьрзате бре :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ааааааааа, не всички - някои останахме до последно да обръщаме бирички с цаца! Благодаря на асеновградската бригада за гостоприемното посрещане :D:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става вьпрос за бьрзаците,те знаят коиса :D а ние сериозните можехме още по неква бира да мушним :dry: щот муабеда беше трьгнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги сте добре дошли в нашата компания и за нас е удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,някои останаха и били по-сериозни. . .дрън дрън! Те със щофиорите си дошли,що да не останат,па и до сутринта кво???Па и да се налеят кат говеда има кои да ги кара после. . .аидеееееееееее,бъдете малко по-реални с обстановката:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах до последно :):(;) ;) ;) както винаги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше.......води си и ти шофьор бре!Иванов..........................да та ева! :(

Абе то убуу,ама нема кои!!!Другия път ще взема да доида с мотора и на 5-6 бири гассссссссссс. . . .поне камерите не ме ловят. . .ха ха ха :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоше камерите незнам ама некво дьрво да нете фане,на 5-6бири-хахахахахаха :(:zen: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоше камерите незнам ама некво дьрво да нете фане,на 5-6бири-хахахахахаха :(:zen::(

Стига деееееееееееее !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
МАЙТАП БРЕ ТОШЕ!!! Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАЙТАП БРЕ ТОШЕ:)

Даже на маитап не се говорят такива работи,защото дявола си няма работа и знаеш какво става някои път!Знам че не го казваш със зла умисъл ,но въпрек и това. . . . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майни, някой ще ходи ли на концерта на "Сигнал" в сряда на летния театър? Все-още има билети - 2 души с 1 билет от 20лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има некво каси срещу Общината до копчетата, може да ми хартиса 1 билет за двама за 20лв, но довечера ще зная. Ако искаш звънни утре да ти кажа. На хубави места са в центъра на публиката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След концерта в София,мислете ли че ще ходя на Сигнал, SLAYER и MEGADETH още ме държат в ... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След концерта в София,мислете ли че ще ходя на Сигнал, SLAYER и MEGADETH още ме държат в ... :dry:

[/quЕхеееееееееееее,след ДИСИ ,Сигнал са си направо боза. . . . и аз немам мерак за тях:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе като мальк ма замькнаха на ГРАЧЕНЕТО на БАБА ЛИЛИ ИВАНОВА и още ми дьржи влага(нощем кошмари :dry: )А след един концерт на ДИСИ се вьсанових напьлно :dry::blink:

Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз се чудя дали да не отида. ще седна някъде до летния театър, ще си взема някоя друга бира, ще си слушам музиката и ще си гледам града от високо, ебаси кефа :dry::blink:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...