Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Просто няма какво да добавя освен че всяка следваща среща става все по яка от предната. :D Но идва един кофти момент за мене и той е че огпуската сварши и няма да мога да идвам редовно да ви виждам :thumbs1: Но когато мога винаги ще сам с вас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да малко рано е 10ч ,но поне още няма да е напекьл раичо! пьк и от 15ч е формулата но в краен случаи ще направя компромис за да се сьберем с вас! ново предложение 11ч пред лукоил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 10:00 е идеално, докато се съберем, докато пием едно кафе и се намърдаме и към 11:00 тъкмо ще тръгнем, а и няма да отиваме в най-голямата жега я. И без това ще слънчасаме яко :D:thumbs1::D , ако искате си вземете и бански и после да се бухаме в басеина :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка седмична!Дано не е последната такава!Да наистина,много хора бяхме и това ме кара да се чудя,,каде ходят когато ги няма,,!А и има и още народ които даже и 2 реда не драскат!На месечнта ще ги пороцаем,и за наказание да почерпят по 1 бира-предлагам аз!

Да, много яка среща.. Бяхме 30-40 Хонди, че и по малко... :offtopic: :offtopic: :offtopic: По вторият въпрос, къде ходят като ги няма- ами из Филибето ходят бе майна... :offtopic: А за порицанието, не си прав...По скоро , старите фенове сте за порицание и трябва вие да черпите бира, следващият път... :P ...Имаше доста хора, които идват за първи път, и не им обърнахте никакво внимание... ;) ..Някои като по нахални се присъединихме към групата ;) но имаше и по срамежливи момчета, които бяха за пръв път...Постояха 10/15 мин. до колите, и след като никой не ги покани, си тръгнаха...За това, другият път си измислете, с каква бира ще черпите...С топла ли, със студена ли не знам... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те пък какво са се притеснили толкова от нас, ние не хапем бе, досега не съм убил никой :offtopic::offtopic::offtopic:;) Пък и немога да огрея всички, обърнах малко внимание на някой, а за другите не е останало време....айде от нас да мине ще ви черпим с топла бира :offtopic: :offtopic: А сега сериозно за неделята. Остава ли 10:00 като час???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли снимки от тази седмица ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкист,засега сме аз и ти за 10ч! аиде хора не се чудете идваите да направим шоуто! и после кат се изпотим хубаво на пистата ша пиинем нещо в САРАИ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение в колко, и аз идвам...ама да не говоря много защото трябва да го съгласувам с Янев...че нали съм "куфара" в семейството... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи за сега станахме двама учстници и десетина семкаджии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там. Като дойдете ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде от нас да мине ще ви черпим с топла бира :lol:;)

Ти мене ли ще цакаш с топла бира бре?.. ;) Аз тогава няма да идвам в неделя на Калояново, а заминавам за Варна ;) Там и бирата е студена, и водата... :) Пък и имат части за ударен Мерцедес на прилични цени... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да му се невиди искат да сам парва смята няма как да дойда :);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аиде бе хора какво ви спира? не че немога да ида сам но нали се сещате -с вас ще ми е по готино някак си :lol:пьк ч пиленце ми каза че щял да бцде хубав ден. дуволни ша устанити :)

Редактирано от 2fast2real

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая събота и неделя на Калояново има национална среща на френските чикииLink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееееееее....аахххх мааа му. Пижотата ша са там, и сега какво, да отидем да си направим един драг шампионат с франчулята. Аз ако се кача на пистата съм само за драг, снощи май спуках маркуч на хидравликата и сега въртя кат стар комбайнер. :rolleyes:;) казвайте какво да правим, да не да има 300 пижота и нии да са чудим каде да се наврем, малко ще ни гледат накръв кат влезнем с хондетата, пък камо ли да вземем да ги бием по пистата, неможем си тръгна оттам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета, в сайта на пистата пише че събора е само на 20.06, на 21-ви в неделя е свободно каране... :rolleyes:

Редактирано от plushen gad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не сте разбрали както трябва! сьборьт им е на 20-ти сьбота а на 21-ви е свободно каране! ето ви и линк кьм саита на пистата за да се уверите!http://www.dracon.bg/new/index.php?option=...&Itemid=108

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в такъв случай остава за неделя 10:00 на лук оил на карловско преди моста. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в такъв случай остава за неделя )

Да ама Франкофоните в събота ще изпият всичката студена бира .... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам, аз като съм с колата повече от 1 няма да изпия, вие му мислете :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок 10:00 на лукоила! пием едно кафе и потегляме! и моля без изпьлнения по пьтя ,нека по добре пак да си вьрвим в колона! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията на пистата, който го гонят мераците, до там в колона, стегнато и възпитано.На мен ми се оказа, че просто ми е изкочил маркуча под рейката и до довечера пак всичко е в изправност. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така, и аз ще дойда с брата да направим разходка, а и силно се замислям за участие в малка надпревара. Тъй, че и аз съм с вас :D ПС.Аз така и така не дойдох на седмичната та да се отсрамя ще дойда на междуседмичната :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия :D за каде без мен ... обаче ще дремна малко повече и ще доида по късно .. Айде ще се чуем на пистата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:D Не остана след малко ще тръгваме.Аз сега спа :D Редактирано от ALEX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уффф беше супер .. имаше какво да се види .. Аз карах малко.. имаше мн мн адреналин и спукани гуми :DДобрече беше колегата Янев ,че си бях забравил резервната гума .. помогна прибрах се и сложих нещо да се таркаля там .. пък ще мисля нещо нови .незнамIceman- пусни снимките да се видя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може и аз да се видя от колегата които ме снима! да припомня аз сьм малкото лаинце с зеления прелиуд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките на колегата с прелюда как накара едно пежо дасе задъха :D и след което запуши яко чак се възпламени :lol::DПубликувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображениеи тук атаката на така нареченото пиижоо Публикувано изображение обаче нашия човек се не дава лесно след което пижото здаде багажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много яко сте си прекарали,на мен много ми се караше,но една домашна парцуца ми попречи :lol: Петре,много добър си станал,човека си е потрошил колата и пак неможе те мине...,а ти даже нямаш гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах егати яките снимки :lol: тази последната снимка ако му я покажа на ония с пИжото ...мн бои ша ям мухахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките вече почвам да съжалявам че не можах да дойда да покарам и аз ;) ;) .Но ме нямаше за добра кауза ;) -на мой много добър приятел днес му взехме първата кола Акорд 98 2.0 иТД .Така че още един вербуван за отбора ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко,евала на тези който се престрашиха да стартират!Малко остана и аз да се пробвам,но ,,здравия разум надделя в мен,,!Деня беше як,на завършека му не толкова!Безопасността зависи и от мен-това беше мотото на националната,следвах го като принципен водач с японска дисциплина!НО, НО не мислеше по същия начин,водача на сив форд мондео,който мина на червен светофар на кръстовището на 6ти септември и Цар Борис1(на ресторант Азия)!Та въпросния цаис(само да не се обиди някой) чийто очила бяха като на бирени шишета дъната,мина на червено,финтира колите който правиха ляв завой,и аз като бях в крайна дясна(примерен шофьор)не го видях и го нацелих в дясната гума(разкатах му фамилията-разтекаха се масла,калика,капака,носачи-чудо),и Хондичка има поражения,не чак толкова големи но...има!Отиде си фара,калника,бронята се одраска-направо ми се иска да му скъсам главата на пе....ла!Ще се опитам за месечната поне да има някакъв вид за да дойда!ВНИМАВАЙТЕ ХОРА,НЕКАДЪРНИЦИТЕ НИ ДЕБНАТ ОТ ВСЕКИ ЪГЪЛ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълъг тоя прелиуд дълъг ... тва късо пежо де е тръгнало ;) ... напрау си го засенчил малкия Мук ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смьрт за франкофоните сьм еиииии ;););) абе ако трябва да сьм честен с вас..през повечето време през което този с ПИЖОТО ме е гонил изобщо не сьм разбрал че има някои зад мен,но после като ми разказахте разбрах какво се е случило всьщност! и накрая си казах-тоя ща ми одраска боядисаната колица - и затова му пуснах след известно време зад мен да ме изпревари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата беше мпого яко който,не дойде има за какво да съжелявя.Мен също ме е яд отдавна имах мерак да се возя на Прелюд и заради онова дет са слага под каската неможах ;) .Колега Ianev добре че несте пострадали.Дано се оправи мошната бързо и без повече инциденти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоу си беше на калояново.Заради Петарчо, един франкофон си тръгна тъжен, а на пистата имаше димна завеса, а "пожарникарите" дето го гасиха бяха за оплакване ;) ;) Дрифта си беше най-голямото шоу, жълтия скайлайн с вратите в завоите, а оня баварец чак разпра гумите ;):P:rolleyes: направил съм няколко клипчета и като имам времеще ги кача във В-бокса и ще ви пусна линк да зяпате Петарчо в действие и якия дрифт.Янеееев - Виждаш ли защо бил втория комплект фарове за сивика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер изкарахме си идеално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много яко сте си прекарали,на мен много ми се караше,но една домашна парцуца ми попречи :D Петре,много добър си станал,човека си е потрошил колата и пак неможе те мине...,а ти даже нямаш гуми.

Дончо,Дончооооо обеща да ме заведеш само с приказките си остана... ;):D Колеги следващия път се надявам да успея д се присъединя ,но освен г-н Царев май не познавам друг... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами Стоянчо, врътни се тая сряда на седмичната, да завържеш малко връзки сред хондаджиите и да има кой да те качи, няма само на Дончо да разчиташ я :D;):DТая неделя зя Калояново Ренде фен кара че онда фен ли няма да кача :D;)

Редактирано от TanKista

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами Стоянчо, врътни се тая сряда на седмичната, да завържеш малко връзки сред хондаджиите и да има кой да те качи, няма само на Дончо да разчиташ я :D:D:DТая неделя зя Калояново Ренде фен кара че онда фен ли няма да кача ;) ;)

Мерси за поканата ще се постарая да дойда...Пък и да ми хвърлите и едно око на новата придобивка да кажете колко съм/несъм се набутал :D и кое е желателно и кое не да се барне ;) Ще гледам да организирам и Дончо ,че гледам мн несериозен е станал ьехьехеьх (базик) :D Редактирано от Стоянчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...