Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Pe6o, как ще ни зарежеш без присъствието на CRX???? Тръгнеш ли си ти, оставаме без хикс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа не, има още поне 2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Акордеони имате ли си бре ?... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Акордеони имате ли си бре ?... :)

Има обаче неостава време да дойдем. Тази сряда ако не се объркат нещата съм там или с Акорда или с Сивика. Но ще гледам да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е гледай тогава да не се объркват нещата, че и аз мисля да ви посетя тази сряда.... :lol: ..Вземай Акордеона, вземай и Владо (ако не му е в ред Хондата, да идва на Мариела с Маздата :) ) и идвайте...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ура оставам в пловдив да работя и това означава че ако не сам на работа сам на линия :worthy:;):D:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е гледай тогава да не се объркват нещата, че и аз мисля да ви посетя тази сряда.... :hondarulez: ..Вземай Акордеона, вземай и Владо (ако не му е в ред Хондата, да идва на Мариела с Маздата :) ) и идвайте...

Засега всичко върви по план и няма изгледи да се отлага идването ми. Почти сигурно ще съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сигурно ще съм на линия.

Това е добре.. Значи няма да си пия сам бирата.. :thumbs1: Май се заформя голяма среща... Ще сме най малко 2-ма човека.... :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да сте само 2-ма спокойно :worthy: има още поне 10 човека, които са си редовни на всяка среща :thumbs: Подготвяйте се за утре вечер, а тези които са били на националната да си навлажняват остата, че ще разказват, да не им пресъхне небцето :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз най-вероятно съм там, може би за повече от 15 минути, както правя всеки път :thumbs: количката стана кочина и не мога да я мия 1-2 седмици, но като поотлежи и я лъсна ще я видим :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да сте само 2-ма спокойно :hondarulez: има още поне 10 човека, които са си редовни на всяка среща :angry:

Абе знаех си аз, че няма да ни оставите сами, особено щом става въпрос за пиене на бира..... ;):):zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо колко повече толкова по много мохабети че има а за националната стягайте се да разказвате че така ме е ят че неможах да отида че нямам думи. Като гледам снимки и си ям газа от ят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Като гледам снимки и си ям газа от ят.и как е на вкус? :hondarulez::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петре,Петре няма да ти доиде акъла!Що се отнася за утре,ако имам време ще дойда!Много работа по на Пеми колата-сега е разфасовам!Нооо за 1 бира и ду..... давам,в компания на Хондаджии!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм на линия и с Прелюда, и с Кончертото :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път може и да не дойда, тъй като ще сменям масълце, вечерта след работа, но ако свършим по рано ще дойда. Да чуем как е било на националната, за да ми стане още по гадно, че не дойдох, ОСОБЕНО СЛЕД КАТО ГЛЕДАХ КЛИПОВЕТЕ ВЪВ В-БОКСА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да седите по до кьсничко че маи ще работя до кьсно...пьк искам да ви вкарам една муха в главите за неделя :hondarulez: ако все пак не доида ще звьнна на сем.Яневи да ви предадат предложението от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти тая вечер така и не каза ква е тая муха дето та е избръмчала.Ние последните няколко вечери все правим някакви мини Хонда срещи в на Тодор гаража, ама все се бачка :D или поне Петьо бачка, а ние му дремем на главата докато той се гърчи с Хондата :hondarulez::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска може да мръдна с няколко приятелчета да напълним паркинга макар и не само с Хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са добре дошли. Компанията в последно време става все по-силна по седмичните срещи. И както моя приятел мечо Пух е казал: Колкото повече, толково повече. :D;):) Айде майни и майнички, тая вечер да сте налице възможно повече, не приемам извинения ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме и да вали пак сме на линия..............................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там че каде другаде :offtopic::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beше много добра среща, мнооооого коли, мнооооого Хондаджии, и мнооооооооооого смях. Одавна не се бях хилил така докато корема ме заболи :thumbs1::offtopic::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък дойдох 3 пъти за по 3 минути :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази среща беше мн яка както каза tankista много хора много коли и страшно много смях :hondarulez::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено за Хонда Кючек и за пожарната дето тръгнала след Алекс да гасят пожара, просто ме хвърлиха в тъч линията :hondarulez::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха точно така голям смях падна както и за 360 градуса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи имаше предложение да се ходи в неделя на Калояново, но не виждам пусната тема, ако искате и тук можем да се уговорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не дойдох, но се прибрах скапан, поне сина отсрами фамилията. Какво ще има на Калояново? Ако искате да пуснем отделна тема, макар че и тук може да се уговори без проблеми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма смисьл от нова тема! а по вьпроса какво ще има на калояново отговора е -СВОБОДНО КАРАНЕ тоест плащате 2лв вход ,попьлвате едно заявление и влизате на пистата на групи от по около 6 коли! предимства- 1 разнообразие на скучното ежедневие 2 тест на личните вьзможности и тези на автомобила ви 3 шоу на макс ест нали сме само хондаджиии :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де,в колко часа,каде да се чакаме!? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам като миналия пьт да се чакаме на лукоила кам 10:00 докато е по хладничко (за по едно кафенце) и да потегляме кьм пистата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка седмична!Дано не е последната такава!Да наистина,много хора бяхме и това ме кара да се чудя,,каде ходят когато ги няма,,!А и има и още народ които даже и 2 реда не драскат!На месечнта ще ги пороцаем,и за наказание да почерпят по 1 бира-предлагам аз!За Калояново съм навит и аз,но няма да се пускам,още бегачката не готова :D !Днес и монтирахме ел.стъклата,новите кори и 1/2 от климатика!Дано до събота да съм готов за да се похваля!За месечната искате ли някаде да мръднем извън града,дори и на 6км да е само да видя табелата,,Край на Пловдив,,Така ще се върна за малко на националната,мале яд ме е,че отидох чак в събота и срещата не беше поне 1 седмица!Лека от мен на всички,и лека седмица, ето не остана много де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам за месечната мислех да предложа Руен - май месец не успяхме, но сега къф проблем? Даже пускам отсега новата тема да се събереме яка колона!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=36508

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя мисла,че 10ч. е доста рано за пастата.Към 15ч. започват да идват повече коли,а дрифта е чак към 17-18ч.За Руен съ ЗА!Малко пътя е кофти но местенцето си заслужава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеее да там е яко,ония ден бяхма малка част от клуба!Има само малък проблем-паркинга не е много голям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немах представа,че на седмичните се сабирате толкоз хора :P Ще се връткам по-честичко щом така било. Определено имаше мноууу хонди и мноууу смях :D:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си е биваше, в готина компания няма как да не прекараш добре. А тези които снимаха да качват и снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...