Jump to content
vanko_2

Някой има ли идея как могат да се поръчат тези книжлета

Recommended Posts

Какво става с книжките, пристигнаха ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след около 6 месеца книжките са тук.Екипът по сканирането да се готви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа. Супер. Очакваме с нетърпение ценното четиво.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ги с интерес :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха... чака ме сканиране, а :drunk: Обещал съм - ще го направя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама моля Ви колеги , хайде по експедитивно да се работи по въпроса ;):D п.п. С превода как ще стане фатката? ;) Някой има ли идея или да споделям моето виждане..... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сканираното с някаква OCR програмка и после с google translate :) знам ,че тук в училищата с това си превеждат курсови работи ,че дори и добри оценки им пишели :cool: просто с превода от google трябва и малко въображение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изцяло за Д - няма, но в много се споменават и Д моторите.Мале 5 броя книжки.... Шефеее да вземем да се видим на седмичната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета какво правим с парите? На кой трябва да се дават и по колко?Емо на теб ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, на седмичната ще дойда - вторник, нали? Обаче нали можете да ми дадете малко толеранс няколко дни, че да не го правя за един час.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какъв толеранс, аз снощи изпапках тази, която ми е най-интересна :| Давам ти ги пък ти си сканирай по 1 книга на седмица ако искаш.За пари... не виждам смисал. Вече дори не помня колко струваха. Абе нямаше ли и други които да сканират, че на шефа ще му дойде малко нанагорно с 5 книжлета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вътре с пари и с ангажимент за цифровизация на книжлетата.

охоооо, кльощавия се е издал... и той ще сканира явно :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ми дойде нанагорно, споко :( За една седмица ще ги опаткам - докато гледам филм те сами ще се сканират :( Така да се каже :| Книжките струваха около 100лв. до колкото си спомням аз. И без някой да ми се засяга, ама когато ги поръчвахме никой /относително/ не щя да дава кинти, ама сега като са тука всички искат. Редно ли е така?П.П.: Аз викам бате Емо да казва кой може и кой НЕ може да има достъп до информацията. Сега ще ме нападнат сто човека, ама не ме грее - форум или не, да си помагаме или не, някои не са заслужили привилегията да налазват безплатното /И АЗ В ТОВА ЧИСЛО!!!/.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто.... 1. както казаш, книгите отдавна са платени... доставката беше около $30, книгите около 30-40, ама не е това важното. Пари не търся.2. който иска достъп ще го получи. Не ми се занимава с това кой кога си проявявал интереса. Свестните хора са си свестни, Използвачите са си такива и не смятам с тази тема да ги разграничаваме. Глупаво е и е безмислено. Според мен правилното е следното: който прояви интерес - получава четиво. 3. имам една единствена молба: Това което правим НЕ е правилно и надявам се всички го осъзнавате. Така че, който иска да си чете, да държи връзка с мен, шефа или ал капоне и толкоз. Аз лично предлагам всички замесени да си свършим работата "на полза роду" и да не се разграничаваме на "свършили нещо" и "ползватели"4. Нека тези които не са директно замесени да не се чувстват аутсайдери или да си мислят че трябва да дадат някой лев за инициативата... просто не е нужно.между другото, книжките са в къщи и не мога да цитирам заглавията но по спомен:Honda Builders handbook vol 1 & 2Sport Compact bolt-on performance (тази не е само за хонди а е като каталог какво се предлага за импортките в сащ)Honda/Acura engine performance (тази вече я пуснах на първите страници, имам я и ми се повтаря)Haynes body repair manual - това е някакъв наръчник за тенекеджии :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, съобразявам се с твоето мнение. Но колкото и да ти е неприятно, някой като ми иска ще питам първо теб преди да дам - не съм давал пари и не мога да решавам кой може и кой не. :) Бих искал да допълня, че като това не е правилно трябва тази тема да стои ПРЕДИМНО или дори САМО между нас във форума, да не се тръби, че я имаме и тъй нататък. Мисля, че е редно да пазим "ценностите" си за нас и да не ги пилеем. :tooth: Пийс, утре вечер ще се видим ли да ги взема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Шефе голям проблем стана ако някой иска да чете книгите:)По спокойно бе пич.Аз примерно исках да дам пари , но бях в Англия и писах на Емо, че като се върна ще дам колкото и на който трябва.И съм твърдо за да се ползват от който има нужда и който желае да се образова.Не виждам какъв е проблема ако някой няма възможност да даде пари да го лишаваме от възможността да получи информация? Всичко за пари ли правиш? Защото от постовете ти така излиза - и сега не се сърди, и не си мисли ,че обръщам думите ти - просто по начина по който го написа излиза точно така. Българска му работа - ВСИ4КО ЗА ПАРИ!!!Аман от тия скрити истории.Скрити потребители, скрити книги, скрити разходи и прочие.Тва е виртуално пространство бре - не го ли разграничавате от реалността?Хайде моля ви, давайте го по лабаво :D

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ти написах в личното - не става дума за парите, а за принципа. Като искаш трябва да дадеш - време, пари - няма значение. Дори инициатива да проявиш, а не да чакаш да дойдат и после да гледаш да изкяриш. Защото точно това е Българското - всички са онеправдани, жертви. Все някой е недоразбран. Аз си изложих тезата ясно и стоя зад думите си. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете с какво мога и аз да участвам.Примерно принтиране на книжките,подвързване,ламиниране,че искам и аз по един екземпляр от вкяка а малко късно видях темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да участваш с нищо, важното е, че имаш желание да свършиш нещо. Като ги сканирам ще получиш интернет копие. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от тия скрити истории.Скрити потребители, скрити книги, скрити разходи и прочие.Тва е виртуално пространство бре - не го ли разграничавате от реалността?Хайде моля ви, давайте го по лабаво :huh:

Ще даваме лабаво но не ме разбирай погрешно. Вече съм си имал проблеми с подобни работи и добре че живеем в БГ иначе щях да си отнеса сериозна глоба. Така че виртуално, не виртуално, не пускайте линкове и не парадирайте с подобни работи щото в един момент аз ще го отнеса.Ради, принтиране и потвързване не е нужно.... ако си свикнал да четеш от екрана на ПЦ-то :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с удоволствие мога да помогна с превода! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далечко съм ама мога да помогна с сканирането и малко с превода на работа има един много лют скенер и 3 копирни машини и свободно време :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, някакво развитие?Щяхме да сформираме група за превода, но всичко спря до там или сте измислили друг начин :)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички книжки са готови сканирани. Очаквах Емо да спомене, но ще си позволя да го сменя в това начинание. Принципно английския е едно от нещата, които владея из основи във всякакъв аспект, но за мен беше МНОГО зор само да ги сканирам, бая време и нерви, пък камоли превода. Него ще го оставя на вас, явно има инициатива. :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Има ли вариант да получа и аз по един брой от книжките?и на английски да са-ще се оправя някак си(уча го в момента) !!! Отдавна ми е любопитно какво може д14ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант да получа и аз по един брой от книжките?и на английски да са-ще се оправя някак си(уча го в момента) !!! Отдавна ми е любопитно какво може д14ката

+1 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За част от превода мога и аз да участвам. Освен английската филология, смятам, че имам и доста прилични технически познания !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,аз едната книжка я имам Публикувано изображение

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги, ако може бих изкал и аз да получа копие от книжките,по възможност на български,не го разбирам техническия английски добре.Ако трябва да се дава нещо-помощ или пари няма проблем:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал и аз едно копие от книжките. Не съм видял темата овреме та да се включа в покупката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...