Jump to content
Kenary

Син Crx V-tec

Recommended Posts

Живея в София, в Младост 3. Карам син CRX, който паркирам на паркинга пред блока вече повече от 5 години. Защо пиша това!С ужасно раздразнение устаножих сутринта, че някой ми е свалил пласмасовите летвички с логото на нашия Honda Fan Club, които се поставят под регистрационните номера. Бяха ми подарък от един съфорумец от Пловдив, не съм давал за тях пари, но много ме е яд, а и имам неприятно усещане.... някакси не си представям собственик на форд или опел да си ги сложи на колата... Те са за определена марка автомобили...Горещо се надявам крадеца да не е посетител на този форум или привържаник на марката Хонда, но ако все пак е така, бих искал да знае, че не беше нужно да ги сваля, ако ме беше попитал, щах да му помогна да си намери такива, ако не и по-хубави, и то безплано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпа работа. Наистина има всякакви хора, но добре че си се разминал само с тях и честито на новия собственик, дано си ги залепи наобратно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро някое хлапе си ги е харесало за колекцията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици и на мен ми свалиха предната лентичка в гр. Пловдив, при това беше залепена стабилно със силикон, което изключва варианта да е паднала сама :)Няма какво да се лъжем - "новите голфаджии" вече са мнозинство и карат японки.Тъжно е, някак си ... да гледаш как се променят нещата.

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тодор Колев дето пееше "... да си ги сложи отзад..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега извинявай много, но не се сдържах и ги взех за малко, като ми омръзнат ще ти ги върна :) :) :) ..... сега сериозно не се нервирай, може наистина да е било някое детенце ( макар, че ме съмнява да вземе точно лентите ) или пък разярен съсед, дето му паркираш на мястото на мохера...ако пък е бил някой съфорумец ( което не ме учудва като гледам какви хондаждии се навъдиха ) нека да пука всеки ден гума с твойте лентички!!!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доста тъпи копелета които имат Хонди се навъдиха.Питай примерно колегата DNL на който му откраднаха само стъклото(!!!)на лявото огледало за обратно виждане...не вярвам да е бил някой с Опел... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото парче което я е взело толкова ли няма 7лв. да си поръча, пък за тия пари ще получи даже две такива лентички. Но все пак чисто по Български по добре да го откраднеш от колкото да даваш пари, за съжаление!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Няма какво да се лъжем - "новите голфаджии" вече са мнозинство и карат японки.Тъжно е, някак си ... да гледаш как се променят нещата.

много,ама много често си мисля че приказката "внимавай какво си пожелаваш" е адски вярна.едно време бяхме 15 хонди(образно казано) из софия и се знаехме.на сульо и пульо с промити мозъци им се доказваше,че хонда е много повече от голф,астра,корса,саксо,пежо и т.н.и сега това се връща като бумеранг......за какъв кур ни е било да отваряме очите на слепите.то и за това си има приказка-"недай си боже,сляпо да прогледне" :plane: пълна скръб....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, така като гледам колата и квартала, май съм в съседния блок та след малко ще видя моите дали са на място.Не се ядосвай колега, всичко се връща на тоя свят. Прекалено много лекенца има из квартала така че сигурно просто от келешлък са ги махнали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми откраднаха пък емблемите.... :plane: Чисто детска работа е това според мен, не са хора които имат книжка даже....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпа работа може да са някои деца, а може да са за мое голямо съжаление новоизлюпени хондажии :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея в София, в Младост 3. Карам син CRX, който паркирам на паркинга пред блока вече повече от 5 години. Защо пиша това!С ужасно раздразнение устаножих сутринта, че някой ми е свалил пласмасовите летвички с логото на нашия Honda Fan Club, които се поставят под регистрационните номера. Бяха ми подарък от един съфорумец от Пловдив, не съм давал за тях пари, но много ме е яд, а и имам неприятно усещане.... някакси не си представям собственик на форд или опел да си ги сложи на колата... Те са за определена марка автомобили...Горещо се надявам крадеца да не е посетител на този форум или привържаник на марката Хонда, но ако все пак е така, бих искал да знае, че не беше нужно да ги сваля, ако ме беше попитал, щах да му помогна да си намери такива, ако не и по-хубави, и то безплано.

Колега всеки ден ти виждам колицата, живея близо до теб. До скоро си мислех, че Младост е по-безопасен квартал, но явно не е. На мен ми взеха емблемата, счупиха ми предно стъкло и ми изкривиха калника, докато колата просто седеше пред нас на паркинга паркирана. Странното е, че от година и половина, почти две, не съм имал абсолютно никакви проблеми. И в един момент просто всичко това се случи. Мисля си, че човека може да не е редовен потребител в този форум, но със сигурност следи какво става тук. Не знам тези със сериозните проекти и направените коли как се надъхват да постват толкова много информация. Внимавайте хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно време бяхме 15 хонди(образно казано) из софия и се знаехме

...засега в Русе сме немножко и се знаеме ама на един колега пак му свиха емблемата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно време бяхме 15 хонди(образно казано) из софия и се знаехме

...засега в Русе сме немножко и се знаеме ама на един колега пак му свиха емблемата :P
емблемите са трофеи и може да е всеки-деца,фенове на бмв,някой келеш на който малолетната му мацка се кефи на хонда....но да ти свият нещо,което може да служи само и единствено с цел да е на номера значи че този същия кара хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, в България, колкото по-незабележима е колата ти, толкова по-добре за теб и за нея ! Има и завистливи, има и недорасли, има и хора, които просто не ги интересува какво ще счупят или откраднат, стига да е счупено или откраднато... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и на мен ми први впечатление че от година -2 направо е мазало да караш Хонда не знам за другите марки как е ама с наща е пълна трагедиянаправо си мисля че има световен заговор това в кръга на шегата ама е лудница последната неприятност ми беше на 14.02 цялата кола оплюта а огледалата с шут обърнати на обратно направо почва да ми писва ама яко сериозно се замислям за камера скрита в колата и после като го видя тъпака па бой па бой до посиране :dunno: това за Красно село и Хиподрума става дума

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е момчета сега се обидих...проблема не е "новоизлюпените хондаджийчета"...и преди съм го казвал, на който докъдето му стига акъла, няма значение далие с хонда от 3 месеца или от 10 години, а как ще ви се обърнат представите, ако се окаже, че на колегата лентичките ги е гепсал някое старо куче хондаджия, който е регистриран тук от 2-3-4 години и сега е забелязал, че на него му липсва тая екстра и защо да дава там 5-10 лв като може да изтръгне тея на чуждата кола.Може да е някой пиклю или някой груб селяк, просто такъв ние манталитета в българия...и на мен някакъв селски тарикат, няма да споменавам с каква кола, правейки маневри по паркинга пред блока ми натиснал задната броня на ъгъла, оставил си бялата боя и ми пукнал бронята, и си личи каде му е ухлузена неговата боя и като го питах кога ме е натиснал се прави на ударен, ама какво да го направя, трябва да му ударя един бой за назидание пред жена му...в заключение, човек като е прост е за цял живот :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега леко си се разминал преди 2-дена ми разбиха колицата заради тъпата винетка и от путното неискат да ми извадат добликат щото предниа джам си е на мястото триабвало и него да откраднат.И ТОВА МИ БИЛО ДЪРЖАВА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...