Jump to content
arsen

Другите ни хобита освен Хондите

Recommended Posts

Пускам тази тема за да може всеки да сподели какво обича да прави в свободното си време освен да кара любимата си Хонда или да я тунингова.Хобитата са ми няколко.Фотографията е едно от тях.Много обичам да заснемам хора без да ме забелязват тогава се получават много естествени и непринудени фотографии.Също снимам и добре направени автомобили каквито в нашия форум има доста.Друго мое хоби е реставрацията на един Трабант.Трабанта ми харесва защото е лесен за обслужване максимално прост и за мен е удоволствие да се движа с него по улиците защото тези коли са вече на изчезване.Малко са хората които поддържат изрядни такива коли.При него целта ми е да му възвърна автентичния вид и да направя някои подобрения които да не развалят заводския вид а да внесат удобство при неговата експлоатация.И последното мое хоби е футбола или по точно съм голям фен на Арсенал.Прилагам клипче за реставрацията на Трабанта от деня в който го взех до днес и link с избрани мой фотографии.http://www.vbox7.com/play:2523afdehttp://4coolpics.com/ownpage.php?aut=6829

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък много съм се запалил по АТВ-тата и напраоо откачам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тази тема за да може всеки да сподели какво обича да прави в свободното си време освен да кара любимата си Хонда или да я тунингова.Хобитата са ми няколко.Фотографията е едно от тях.Много обичам да заснемам хора без да ме забелязват тогава се получават много естествени и непринудени фотографии.Също снимам и добре направени автомобили каквито в нашия форум има доста.Друго мое хоби е реставрацията на един Трабант.Трабанта ми харесва защото е лесен за обслужване максимално прост и за мен е удоволствие да се движа с него по улиците защото тези коли са вече на изчезване.Малко са хората които поддържат изрядни такива коли.При него целта ми е да му възвърна автентичния вид и да направя някои подобрения които да не развалят заводския вид а да внесат удобство при неговата експлоатация.И последното мое хоби е футбола или по точно съм голям фен на Арсенал.Прилагам клипче за реставрацията на Трабанта от деня в който го взех до днес и link с избрани мой фотографии.http://www.vbox7.com/play:2523afdehttp://4coolpics.com/ownpage.php?aut=6829

АЙДЕ АРСЕНАЛЦИ :D станахме ДВАМА .... някои друг :D Редактирано от BG88

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотография и RC моделизъм в последно време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотография, дизайн, сноуборд, Форекс, гледане на филми в обилни количества, запояване и т.н. на 'сек'ви неща :D ... и още мноооого! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плуване, понеже съм воден спасител...Стане ли 1 май и откривам плажа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен Хондичката, която ми е новичка страст, дългогодишната ми любов е това което работя и в момента, а именно радиото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло оръжията са ми страст и най вече хладните оръжия :D удоволствие ми доставя една хубава игра за компютъра, макар че вече рядко имам време за това.Фотографията ми стана хоби откакто купих Никон Д60, а жената си е професионалиста в къщи.Обичам и книгите стил фентази или научна фантастика, в последно време и изотеричната литература ме влече.Докато си бях Сливналия обичах и при всяка възможност да катеря балкана, но откакто съм в Пловдив балкана не ми е подръка , а тепетата не са особено придизвикателство :D Друго хоби което зажалост запуснах пак поради липса на време са бойните изкуства и в часност Айкидо и Кендо.амииии, може и за още нещо да се сетя, но по-нататък :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък боди билдинг и контактни спортове, кик бокс и ММА /за второто за съжаление няма време, сили и финанси напоследък/ и анимационни филми. Cartoon network по цял ден, бейби!

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФУТБОЛА е другата ми страст.Любим и незаменим отбо - ИНТЕР !! (в БГ ЦСКА) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-често карам Хондата,все по-рядко скутера и от време на време рисувам с аерограф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от хобитата ми го бях пуснал като тема, другите са китарата... МОТОРИИИИ, бокс, хладни оръжия (особено стари). Дори последните 2-3 години сам си ги кова :(. Просто още не ми е останало време да си направя хубава пещ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък много съм се запалил по АТВ-тата и напраоо откачам!

Колега и аз съм се зарибил нещо по тия АТВ-та и сериозно се замислям да си купя но ми е интересно как се регистрират като мотор или автомобил защото ми казаха че имало няква врътка !! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планинско колоездене ... по точно Спускане (Downhill), ходя на състезания .. някой познат ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фитнес, плуване, компютри и музика !!! Спортист си падам по душа и не мога да бездействам. Не мога без спорт а сега понеже не танцуцам и главно с тези неща се занимавам! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискотеки,фитнес и тенис на маса !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последните години от работа не ми остава време за нищо.Малкото свободно време отделям само на Хондите.Инак са ми голяма тръпка и моторите.Обичам да катеря балканите.И преди доста години се раздвижвах с малко маршъл артс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотография, сноуборд зимата, лятото сърф / уиндсърф (надявам се и на кайт от това лято, като това си ги повтарям всяко лято ... ), бродене из горите и балканите и зиме и лете, най-вече в търсене на пейзажи и хубави местенца :dry: . Друга голяма страст са ми технологиите - всякакви високотехнологични играчки - телефони, джобни компютри, gps-и, абе изобщо всичко що е дребно има процесор и памет и можеш да му сложиш някаква операционна система представлява интерес и го човъркам с часове. Гледането на различни животинки също може да се причисли към хобитата ми. Блогингът в последно време също започва да ми става доста интересен и малко по малко намира място сред хобитата ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара! От Класика до Метъл! Като е хубаво времето - риболов :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футбол и по точно най-големите ИНТЕР. Да не забравя и Спартак Варна.

Редактирано от ivofen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам да снимам... :rolleyes: Особено от много близко разстояние - калинки-малинки, паячета, буби, мухички...Цветя също!Слушам много музика. Колекционирам дискове. Музикалните вече трябва да имат към 3.500, а двд-та не съм ги броил скоро, но последно бяха към 1.500.Гледам много филми - основно документални. Обичам и добрите игрални филми. Основно трилъри и психотрилъри, криминални. Филми за подводници. Защо не и драми.Спортувам - колоездене, плуване, малко бягане, тенис на маса, волейбол, ски. Но всичко в рамките на нормалното, без претоварвания.Обожавам да пътувам, тук, в България. В чужбина нямах много възможност за това, но тук си наваксвам. Осъзнах какво прекрасно парче земя имаме и колко лоши хора живеят на нея (но това е друга тема).Обичам да прекарвам времето си с двете любими жени - дъщеря ми и приятелката ми..Май друго няма. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек на спорта съм- когато имам свободно време гледам да го запълня с волейбол и баскетбол, а ако не се намери с кой да поиграя тогава тичам по стадиони или алеи за колоездачи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drag racingFootballEconomics

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента двете ми дъщерички са ми хобито :unsure: ... Но ако разполагах със свободно време, бих плувал поне по 1 час на ден (по възможност рано сутрин).

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък много съм се запалил по АТВ-тата и напраоо откачам!

Колега и аз съм се зарибил нещо по тия АТВ-та и сериозно се замислям да си купя но ми е интересно как се регистрират като мотор или автомобил защото ми казаха че имало няква врътка !! ;)
доколкото знам се регистрират като мотор,нужно е обаче да има мигачи,а ако няма сериино такива,след като му сложиш трябва технотест!иначе гражданската му е около 50 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плуване, чат пат фитнес и стрийт рейсинга ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Animal блъскаме колкото повече толкова повече или иначе казано в последно време се набляга на боди билдинга. Един вид пристрастяване си е .Друго много старо хоби са ми китарите , всякаквите джаджи за тях , както и mixing и mastering . За съжаление в последно време съм назад с матряла .Зимата покарвам и сноуборд .Та тва са хобитата , освен тунинга и дрифтенето ;)едит : .... а като се замисля много обичам и зелени банкноти с големи числа ;)

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....страшно много време отделям да слушам музика на работа,след работа и понякога насън :) ,харесвам още стрийт рейсинга и спортовте К-1 И ММА ;) и фантастиката книги филми и сайтове с такава тематика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо незнам как съм пропуснал да спомена, май голямата мания от години насам си остава рок-а и метала и да не пропусна и пеенето което да кажем, че имам и малко професионален опит зад гърба си...хахаха, даже безмалко и група да скалъпим ама несериозници :):cool::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм дизайнер и това определя страста ми към красивите неща, също правя и мебели по собствен проект ;) Обичам и фентъзита когато става въпрос за филмищрак

Редактирано от Vallski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх, най- най- най-любимото хоби е да обхождам магазините. (И всеки път, когато изляза от нагазина с празни ръце, си мечтая да имам мнооого пари, за да мога да си купя всичките невероятни неща, които съм си харесала.). Също така обичам да редя пъзели ;) , да слушам музика и не на последно място - да мързелувам. ;) ;) И много обичам танците. От 4 месеца танцувам Салса! ;)

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са.. и в произволен ред:Скиии - зимата, яко ходене по планини - през останалото времеДеца - поотрасналиКниги, филми- предпочитам фентъзиМузика - рокКомпютриПАЗАРУВАНЕ - ПО ЖЕНСКИКомпютърни игрии пустата му работа -яко проектиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато имам свободно време се возя безцелно из София след 21ч :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам постоянно хоби, което да ми запълва цялото свободно време. Обичам разнообразието- спортувам - фитнес, крос, плуване- чета - история, география, класика- пътувам много, предимно по работа, но го включвам към хобитата, защото е по желание и обичам да пътувам- Ливърпул и ЦСКА - най-великите в света- не отказвам барбекю на брега през лятото- с удоволствие съпровождам жената до моловете на разходкаПо принцип има и доста други, но сега живея в чужбина, което ми пречи да практикувам всичките ми занимания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбора е Реал Мадрид!Хобито е всичко което ме кара да се чувствам жив и щастлив - всички видове спортни съравнования, на компютъра много често цикля до припадък на cs и fifa.Не чета книги тъй като работя и уча едновременно и ми идва малко в повече след лекция да хвана книгата и да размишлявам по други въпроси...Иска ми се да пътувам повече но уви, първо че в България е самоубийство или жив екстремизъм да караш по родните улици, 2ро че няма и с кой, а сам да пътуваш си е живо наказание !Нещото което бих определил като дрога - не го отказвам и в 2 през нощта е футбол с приятели, когато и да звъннат съм на линия, не харесвам мачовете с непознати тъй като много ритат по кокалчетата и това нажежава обстановката, после се получават лоши сценки ;)Колите май са страст на всеки истински мъж, между другото искам да вметна че трябва да се чувствате горди от факта че се интересувате от мъжки неща, много ме учудва що за мъж е този който не се интересува от никакъв вид спорт било то и бридж белот или пък от коли... Някой от вас да е чувал за ФИАТ ПАСАТ !?!?! Уви има и такива хора :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ливърпул и Риболов. Ако има фенове на червените - събираме се за почти всеки мач в Арфата (Irish Pub) в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...