Jump to content
BENJI_CRX

НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

Recommended Posts

Хайде решете къде ще е срещата и ако неделя ви се слиза на писта Сливен ще уредя всичко да е съгласувано със момчетата от Сливен Драг Рейсинг , община и полиция.За да няма проблеми и да си давате всичката газ по пистата.А живот и здраве, дори може да има и професионална измервателна техника до тогава, която да се ползва БЕЗПЛАТНО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо до Сливен и да се ползва пистата,не е ли удачно?Или както каза Митака Хисаря също е добър избор.Естествено трябва да се нагърбят хора с организацията от въпросните места.Хайде да обсъждаме как да стане,а не как няма да стане.Недоволни винаги ще има,то се знае!При добра организация и уведомяване на институциите по съответният ред,няма да имаме проблеми. :D Моля да се въздържаме от остри реплики,че вече ми писна и не само на мен, да чета нападки и офтопици! ;) Прави са колегите в по-горните редове,че е редно да се включат и колите в тези срещи,в едно с яките вечерни партита :) Все пак сме събрани с идеята за автомобилите!Мир;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тая тема от конструктивна се обърна почти изцяло в Off-topic :D... Както и да е, повдигнаха се и смислени и не толкова смислени въпроси... по-долу е мнението ми по някои от тях.

 

---------------------------------------------------------

@bate_em4o, @Д-р Конова - Емо, Веси, на същото мнение съм за баните и аз... според мен единственият читав вариант там, за да ги няма проблемите, е да резервираме и взмем целия хотел + ресторанта за съботата + целия басейн за съботата. Със съответеното капариране. Пак не е ясно дали няма да има "отмятане" от страна на управителя, но все пак като сме само ние ще е по-различно...

 

 

@tols - Колега, подкрепям те напълно... и според мен би било много добре да има организирани "мероприятия"... Драг гонки (на булеварда България в Търново например май има къде да се организира това), врътки из полигон, конкур за най-добър оптичен тунинг - какво точно да има е най-добре да се реши с анкета. И не случайно в описанието на всеки вариант в моя пост сложих инфо дали има конферентна зала... точно щот мисля, че би било много добре тя да бъде използвана "по предназначение".

 

 

@Майната - Антоне, не разбирам с какво и на кого/на кое помагаш с пренебрежителните си коментари към хора, коит показват някакво желание да направят нещо? Не вярвам да пишеш ей така само за спорта, ама не виждам причината...

 

Кви "провали", кви "космически суми", кви "празни приказки", кви пет леа? Как успяваш кат в кристална топка да ги видиш сичките тез неща? Особено странно ми звучи всичко това като си спомня как ти обясни в една тема след зУзана, че основните причини там такива неща да НЕ са се случили (ти има викаше "масовки") са лошото време и липсата на място... ъъъ... хлъц!

 

Матю миналата година кат организирна сУзана-та какво беше положението - той беше и той "зелен" по твойте разбирания (регистрирнат във форума година и полвина преди това)... и какво стана - справи се перфектно, след срещата се скъсахте да му благодарите и да му обяснявате колко е пич... Ми много просто - тва кой от колко време е регистрирнат няма никакво отношение към това колко е "пич", колко е сериозен, колко е можещ, колко е коректен и т.н. Наистина е много прост тоя факт, що не се разбира - не знам!? Гьонът си е гьон, ако ще да се е регистрирал във форума преди 5 години... пичът си е пич, дори и да се е регистрирал преди 5 дена. Едното няма общо с другото.

 

Другите форуми, викаш, си имат клубове и събират членски внос... пък ний - на, нямаме - зарди гадните потребители на форума, дет едните "пропищяха как така щели да плащат и защо" (кои?), пък другите "си мълчаха сеирджийски" (кои?). Прощавай за израза, ама това твърдение според мен е меко казано смешно... и ми прилича на демагогия. Кой сериозен човек, който смята, че нещо е правилно и трябва да се направи, ше се спре и няма да го направи, щот 2-3-4-20 човека от хилядите (дет ти ги цитираш) "пропищели" и щот други пък си мълчали??! Просто не е сериозно. Ама на, хората се засегнали, афектирали се, отщяло им се и т.н. - айде, моля ти се... нали уж за сериозни и зрели мъже става дума...? Отделно не мисля, че изобщо някой от потребителите "пропищя" - имаше няколко въпроса зададени и мнения споделени, които очевидно ти ги тълкуваш кат пропищяване. Пропищяване според мен имаше от не-простите потребители... което се изрази в определения от сорта на "малоумници", "ненормалници" и т.н., в заключване и триене на теми и т.н.

 

Сто човека предлагаха да помогнат с каквото е необходимо и с каквото могат - отговорът беше "няма нужда, няма проблеми - почакайте само още малко... сичко е почти готово... ей ся". Тъй че не намирам за нормално да се твърди, че хорта са "мъгла инвизибъл", след кат не са "пробвани" изобщо дали биха помогнали.

 

Друго "неясно" нещо за мен, Антоне... От думите ти излиза, че или си мислиш, или че искаш така да звучи, че организирането на една национална среща с 2-3 мероприятия или организирането на едно сдружение като сложност е съизмеримо с ракетните технологии... Така звучиш все едно, че кой-знае-каква сложнотия са всичките тия неща за реализация. Ами, Антоне, не е така! И защо си мислиш, че в тоя форум няма хора, които са организирали "неща", десетки пъти по-сложни от тези... които са били свързани с десетки пъти повече хора и дейности например и които са много по-отговорни (напр. на които евентуалният неуспех би донесъл реални финансови загуби в големи размери... десетки хиляди, например)? Има, аз познавам такива хора. И на хора, които са правили туй-онуй (пък и не само на тях), изкарването на всичко като огромна сложнотия звучи несериозно...

 

Не съм съгласен и с твърдението ти, че всеки се разбягвал, кат се стигнело до събиране на пари... Не само, че има коректни хора (които знаят, че не е нормално да получават, без да дадат). Има и хора, коит са давали пари и не са търсили облаги насреща. И продължават да го правят.

 

Всеки има право да говори и прави каквото иска. Разбира се - и ти така. Смятам, обаче, че такъв тип говорене и отношение води до лоши неща. Като например свестни хора да бъдат изкарани извън нерви и да бъдат накрая бам-нати или пък други такива сами да решат, че са "чау" и да ги няма вече "с нас"... Общността от това губи. Статуквото, разбира се, печели.

 

Напълно съм наясно, че това си е форума на еди-кой-си и е управляван от еди-кой-си... Не казвам УС щот УС е малко кат чудовището от Лох Нес - всички говорят за него, ама (почти) никой не го е виждал, а аз предпочитам да се говори винаги конкретно. Та - ясно ми е, че тук никой на никого нищо не е обещавал (даже Сашо/Ombre един път го беше написал изрично - и то си е точно така). Съответно - справедливост например никой не е обещавал. Тъй че няма нищо погрешно някакви работи ТУК да се случват по някакъв начин. Просто на мен не ми харесват и това споделям. И го правя, щот мисля, че има смисъл, дано не греша. И вярвам разбираш, че споделям мнението си за конкретни действия и случки, а не за конкретния човек като цяло.

 

 

@Founder - Колега, без пари не може да се направи (много), да... Ама това, че няма пари, не означава че не могат да се намерят. Като за начало след като се казва, че "пари няма" трябва да се отговори на простичкия въпрос "колко пари няма?"... демек колко трябват... съответно - още по изначалното - за какво конкретно ще ни трябват пари... и след това да се търсят и намерят начини да се осигурят.

 

По отношение на мършите и селския манталитет - дет викаш, не си разбрал точно какво и как се е случило и мога да ти препоръчам само да влезеш малко в детайла... пък току-виж си си променил мнението.

 

 

@Draik - Тони, не ни спира липсата на членски внос, ве... Според мен не е сериозно да се мисли, че щот някой мрънкал и затуй нещо не се е случило. Кат има поставени задачи и срокове и сериозни хора да ги гонят - нещата се случват. Кат нещо е накриво - не се случват работите и после дискусии до безкрай. Това, смятам всеки го е разбрал "в тоз живот" ;)... А и, както и ти знаеш, във форума има много хора, коит не са от тия, дет чакат на готово.

 

 

@bate_em4o - "Хора,които дават само предложения,но няма да си мръднат пръста да ги осъществят! Защо никои от тях не написа "аз се наемам да свърша тая работа"." Ъ-ъ-ъ-ъ... Емо, не си чел внимателно, значи ;)...

 

 

@MAD DOG - По написаното от теб се различаваме само по това, че за мен са важни коментарите и отзивите от хората, КОИТО УВАЖАВАМ И СМЯТАМ ЗА СВЕСТНИ. Тоест - това, че някой нещо "плюе" не ознчава директно, че бих се засегнал... Ако нямам добро мнение за него, даже ще реша, че това е добър знак за това, коет съм направил ;). Иначе - и на улицата може някой случаен непознат както си вървиш да те напсува и да те обвини, че си му изял десерта... и от това ли трябва да се засегнеш? Според мен - не! Един вид - кат си прав за себе си и правиш това, коет е правилно според теб, несериозните простотии би трябвало да ги отминаваш леко и да не те натварват.

 

 

@Benji - Бенджи, аз уважавам труда на другите и не искам 4 (или 14, няма значение) човека да носят кръста на целия клуб... Ама ако тия 4 човека хем не искат да го носят, хем обаче не искат нещо да се промени или пък някой друг да се включи - няма как да стане май...

 

 

@Ombre - Сашо, успех, и аз ще чакам с интерес новините! Постът ти носи упрек към някакви неопределени "лоши" хора... ти сигурно си имаш причина и за упрека и неопределеността... а може и само на мен така да ми се струва.

 

 

@policeman - Колега, подкрепям мнението ти изцяло!

 

---------------------------------------------------------

Айде много здраве на всички! Дайте да го даваме конструктивно и ON-TOPIC вече, освен ако всичко не е решено и отново няма нужда да се бутат некви, дет' си губят времето да пишат само...

 

 

P.S. И дано 2009-та да е "мирна, щастлива, сплотяваща и успешна" за... за всички нас тук! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължавате да се хапите като до сега,организация за среща ,каквато ви се иска ,ще направите след 10 години. :) Предлагам да се уточни мястото и времето.След като са ясни,феновете от всеки град да направят организация на местно ниво и до определено време да дадат заявките за участие в срещата на организаторите на събитието. Така от своя страна организаторите ще отидат на място с конкретна информация.Вместо да се занимавате с глупости мислете как ще е по-лесно да се осъществи хубава среща.Останете си със здраве!

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги смятам че не трябва да има разногласия между нас.Трябва да се пусне една анкета с одобрените места и да решим къде да проведем срещата.Подкрепям идеята за фланелки и стикери.И относно фланелки и стикери мисля че ще е добре да направим стикери и фланелки юбилейни за 60 годишнината на марката.Даже може да посветим срещата на отбелязването на тази годишнина.Защото досега успяхме да направим една среща по повод годишнината в София но друго ще е да се отбележи когато се събрем от цялата страна.Мисля че ако се организираме нищо не ни пречи да направим фланелки и стикери.Така че да помислим по този въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ian, пич , има си управителен съвет, нали така?Те да вникнт в нещата и да направят каквото трябва.Аз много добре знам какво е да организираш среща без пари.Тебе още те нямаше когато с бенджи огранизирахме среща на Бакаджика... и от там вероятно има недоволни и то не 1 или 2ма , но никой не ни пита кви пари са отишли да тичаме като хамави , нали ?Защото всичко го правихме за собствен кеф и за сплотяване на колектива.Айде не ми обяснявай кое как се прави , защото ми се струва , че не си ти човека , който ще ме поучава.Аз съм си некъв ламер юзър на форума и докато съм такъв не съм аз човека , който ще прави национални срещи.Или греша? Сега не ми казвай ,че ако всички мислят като мен никога няма да има национална.Казах и по горе , че се казва толкова и толкова пари ще трябват. За това и това ще с епозлват, толкова ще е членския внос и т.н.Заключват се всички подфоруми с изключение на общ, офтопик и срещи и който не е ЧЛЕН ще чете само тях.Така се процедира.Нали искате нещата да се променят , а в следващия мометн се спирате защото някой ви е поискал отчет за тия пари. Ами и той си е прав. Докато няма отчет за нещата за какво да се дават пари , м?Пак казвам , че НАЦИОНАЛНИТЕ СРЕЩИ са отговорност на управителния съвет на клуба или там както се води.А не на обикновенните юзъри. Тяхно задължение е да си плащат членския внос И АКО ИМАТ ЖЕЛАНИЕ да окажат няква помощ - да го направят.Сега нещо друго да се опиташ да ме научиш, което да ми е напонятно?Мноо маняшка работа стана в тоя форум ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги ... повечето приятели мои ... аре вече да спрем да показваме колко сме интелигентни , умни , идейни ... и секви тем подобни качества ... и да изчакаме Сашо/Омбре/ да пусне инфо за посещението си във ВТ ! Пък после пак ше се правиме на манталитетно-гениални гъзари ... шото тва нема да е края на върховните дискусии около една идея , която в последно време ни разединява , колкото и да е странно !
Та викам да замлъкнем малко и да съберем сили за идеите и тяхното осъществяване и спомагане ... пък току виж сме събрали позитивизъм дотогава !Тука си сипвам едно виски и пращам поздрави на дискутиращите и наздраве и нема лошо да си номер 2 в тоя живот ! :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги ... повечето приятели мои ... аре вече да спрем да показваме колко сме интелигентни , умни , идейни ... и секви тем подобни качества ... и да изчакаме Сашо/Омбре/ да пусне инфо за посещението си във ВТ ! Пък после пак ше се правиме на манталитетно-гениални гъзари ... шото тва нема да е края на върховните дискусии около една идея , която в последно време ни разединява , колкото и да е странно !

Та викам да замлъкнем малко и да съберем сили за идеите и тяхното осъществяване и спомагане ... пък току виж сме събрали позитивизъм дотогава !Тука си сипвам едно виски и пращам поздрави на дискутиращите и наздраве и нема лошо да си номер 2 в тоя живот ! ;):P

 

 

Както винаги си фън ;);) ........и си много прав;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Отдавна се чудя писането в оцветен тон и споменаването (фамилиарничене, натъртване) на лични имена на хора, с които не се чувства даден юзър особено близък по убеждения или роднинска линия, с каква ли цел се използва в нета ? Също доста се впечатлявам от явни опити за "професионална публична психоанализа" на индивиди и цели групи от непознати на куп !?!Аз лично искам да си остана приятел с доста съфорумци, а с други държа да бъда само "просто добър познат".Всъщност не държа да получа отговор ............. особено ако ще заема 3 екрана на малкия ми 13.3" лаптоп ;)Както вече споменах, Национална среща ще има със или без съдействието или участието на хора, които дори и сефте нямат на подобно мероприятие, а в тази тема няма да отговарям повече на провокации и опити за изява, извинявам се за спама и досадните постове в темата на всички колеги, благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да не пиша повече в темата, с цел да не флуудя, но Faunder-a e много прав. За нац.среща, трябва да отговаря УС. Всичко друго е локуми.Не им изземайте задьлженията ... това няма да ви издигне в очите им.Нека да свьршат нещо и те.

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Ходих,срещнах се с когото трябваше,уговорих почти всичко,поснимах в детайли всяка част откомплекса.1. Парко места има за около 100 коли2. Леглова база за около 200 човека3. Място за палатки има,но не е много равно на места4. Водоем за риболов(вкл.може да се лови от масите на едното кафене)5. Барбекю,беседки,пейки (ще ни осигурят и 5 портативни барбекюта за поляната с палатките)6. Пътя до комплекса ще е затворен за други посетители7. Подсигурена е безопасността с органите на полицията8. Спортно Медицинска служба ще назначи за 3те дни дежурен лекар/и9. Писта за гонки или други подобни-уговорена(с.Ресен)с пожарна ,линейка,полиция.10.С фирмата собственик на комплекса подписвам договор зада няма разминаване в уговоренитедетайли(места за спане и цени)11.Има сцена за решилите да се изявят пред публикаЩе подбера снимките и ще ги пусна тук утре.От нас се искат също някои неща:1.Да осигурим поне 3 химически тоалетни за поляната с палатките(Общината не се занимава с това)2.Да подсигурим поне 10 коша за смет за поляната с палатките3.Да почистим след купона до вида в който сме го заварилиМястото е убиец.П.П. Не бях сам.Помагаха ми ХОРА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като инфо да вметна че пистата в с.Ресен е цялата в чакъл и след гонка който падне е целия на люспи от чакъла.Трябват 100 доброволеца с метли за да се омете. Аз ще съм единия така че остават 99 свободни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99 свободни.

98 оставатИдвам си с метлата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ombre, така се прави, и нека всички тези които постоянно са в дискусии да станат от тези ХОРА, които помагат за организацията да се случи! От все сърце го пожелавам! Не искам да обиждам никого, ама може би просто ще спра да го чета този форум вече, не се спряхте, привързаността ми към марката няма нищо общо с форума, но това което правите тук, и в другите теми, имам чувството, че след 5 години като отворя форума едно и също ще се случва и по-скоро ще тъпчем на едно място, от колкото да се развиваме! С уважение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....и аз яхам една метла, нищо че ще съм семкаджия ще я туря в багажника. Остават 98 оппааа 97.................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо да се включа с метлата и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тея метли .... ше фръкнеме там :) бат. ОМБРЕ , кротна малко темата ;) евала . И с нещо друго ако може да сме полезни да се казва от рано , не само с метлите :D Пак казвам за лепенките , имам възможност да се заема с тая задачка примерно .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам метла,ама мен ме запишете под номер 1 не искам да съм 96 много е назад дори и за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам метла,ама мен ме запишете под номер 1 не искам да съм 96 много е назад дори и за мен ;)

Викаш , поне с метлите да си по-напред :):D е....м се братле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, след последното пускане там вече си имам метла в багажника ,мога дапомогна и за други неща само да знам от малко по рано ,че да зарадвам шефа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеделник се наемам да кажа цена за химическите тоалетни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.Да подсигурим поне 10 коша за смет за поляната с палатките

Кажи мястото. Мисля, че ще мога да ги осигуря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе чак не мога да повярвам, в каква добра насока тръгна темата. Радвам се много и малко ме хваща яд, че по това време няма да съм в БГ. Дано всичко се получи идеално :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се обединят много хора в дадена кауза всичко става......Много съм щастлив, че все пак показваме една сплотеност, въпреки недоразуменията, които се получиха в темата и нещата тръгнаха в правилната посока...Много ме радва, като гледам как всеки иска да помогне с каквото може  :D Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво ще кажете за 19-21 юни :) на 13 юни и няма как да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Омбре да каже колко пари е похарчил за тези удоволствия и веднага на Националното събиране да му се възстанови похарчената сума до стотинка:)Иначе колеги,........някак си ........не сме колеги.

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора на мен ще ми е за сефте такова мироприятие.Не мога много отпуск да ползвам,но ако оцеля дните в които ще се провежта това мироприятие ще помогна с каквото мога дали с метла или с кошче или с кавото и да е съм съгласен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Малкият паркинг.

Публикувано изображение

Външното барбекю.

Публикувано изображение

Поляната за палатките.

Публикувано изображение

Поляната за палатките.

Публикувано изображение

Поляната за палатките.

Публикувано изображение

Сцената.

Публикувано изображение

Кафето над водоема.

Публикувано изображение

Механата.

Публикувано изображение

Паркинга.

Публикувано изображение

Игрището за плажен волейбол.

Публикувано изображение

Захода към хотела.

Публикувано изображение

Кафето и външната му тераса.

Публикувано изображение

Фоайето.

Публикувано изображение

Ресторанта.

Публикувано изображение

Тройна стая.

Публикувано изображение

Рецепциата!

Публикувано изображение

Нека се спазва!

Публикувано изображение

Табелката която ще видите след като се отбиете за Шереметя от варненският път. Тук ще има и табелка на Фен клуба.

Публикувано изображение

Тук на това заведение пътуващите от София завиват вляво, а тези от Варна вдясно. Отбивката за Шереметя.

Публикувано изображение

На този патметик фен клуба ще положи венец в събота 13.06.2009

Публикувано изображение

На този патметик фен клуба ще положи венец в събота 13.06.2009

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала, браво за организцията. там сме задължително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво братле страхотна работа. Надявам се живот и здраве да присъстваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вече е време да пускате списаците хахахах :lol:;) аз съм с двете ръце :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Не дойде ли тоз Юни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм си харесал място за палатката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Не дойде ли тоз Юни?

Да правим бета тест през март? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно място за палатка и за мен, а аз ще си дойда с метла и въдици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Омбре да каже колко пари е похарчил за тези удоволствия и веднага на Националното събиране да му се възстанови похарчената сума до стотинка:)

Вземи думата от устата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Не дойде ли тоз Юни?

Да правим бета тест през март? ;)
хей нетърпеливкооо ;);):plane:;) но не ти е толкова лоша идеята ;) евала на Омбре, знаех си, че няма да ни разочарова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...