Jump to content
BENJI_CRX

НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

Recommended Posts

минимум 4 репетиции ще има до юни, въпроса е първата дали да е ЧАК през март или......? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам от кога може да се запазват стаи и към кого ще трябва да се обърнем?Поздрави!

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре за метлите е ясно ,че ще вземем ,но пусни малко повече инфо :drunk: и сега като се зачетох по подробно наистина този път много си се постарал човече според мен трябва и стимолиращ бонус да имаш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата се намира на 25 кл. от Търново във село Ресен , това е посока Русе...

Стига с тези метли!

Търновската дружина работи по въпроса да се наеми машина с четки , която ще изчисти пистата....

За организирането на Националната, работи група от хора, една птичка пролет не прави!

Ето снимки.......

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:drunk: всичко изглежда супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ,че и мен ме има докато си вдигам ''гащититии'' :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амммм....в крайна сметка не разбрах дали се реши кои дати ще е срещата? :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
12, 13 и 14 юни 2009 година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще са ясни подробности като цени ,капаро пристигане трьгване и т;н, мястото изглежда супер и смятам да грабна жената и детето и...... там сьм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кам кого трябва да се обарнем за записването???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах подготовката вече :rolleyes:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее да беше казал че нашата фирма ще е там :rolleyes: Аз нахално искам 2 места :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мястото е страхотно.Аз имам позната, която работи в Община Велико Търново и може да ми даде данни за фирмата занимаваща се с поставянето на химически тоалетни.Ако има нужда свиркаите веднага отговарям. :yawn: А за метенето на пистата +1

Редактирано от spas21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз съм новак тук но съм ЗА.Разгледах снимките на местенцето , супер е :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местенцето е страхотно поне по снимките надяваме се и ние да дойдемобаче не ни стана ясно колко места има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина показаното местенце е прекасно браво колеги :hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили хора, и аз ще мета пистата! Метлата ми е Honda и лети прекрасно:hondarulez:Обаче после ми се ще да си резервирам мястото на скараджията! Накои от вас сигурно си спомнят Юндола!Малко от вас ме познават, рядко се включвам. Само на по-младичките искам да кажа, че вместо да се фръцкат и цупят за глупости, би трябвало да засвидетелстват едно огромно БЛАГОДАРЯ на т.нар. Управителен съвет за това, че изобщо има къде да пишат, че има срещи, на които да ходят и че никога не им е отказан съвет на тема Honda!Майната, стига си се ядосвал, а кажи твоите хора ще ги доведеш ли на срещата? Омбре, от мен също огромно БЛАГОДАРЯ!Поздрави на всички - познати и непознати фенове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще дойдат всички Дилянка, а се радвам, че едни от най-старите и върли фенове на марката отново ще присъствате около скарата на Националната. Държа да видя пак прословутия "танц с кошче за боклук" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще дойдат всички Дилянка, а се радвам, че едни от най-старите и върли фенове на марката отново ще присъствате около скарата на Националната. Държа да видя пак прословутия "танц с кошче за боклук" :)

Аааа, за танците си отговаря друг, пък доколкото разбрах ще има и сцена, така че... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сравнително нов съм във форума но от изписаното във темата става ясно че нештата се случват благодарение на едни и съшти хора нека им засвидетелстваме уважение за себераздаването иначе мястото е супер за първата ми национална среща там съм респект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще дойдат всички Дилянка, а се радвам, че едни от най-старите и върли фенове на марката отново ще присъствате около скарата на Националната. Държа да видя пак прословутия "танц с кошче за боклук" :)

Аааа, за танците си отговаря друг, пък доколкото разбрах ще има и сцена, така че... :)
Ехх тая Узана.Абе, колко години минаха.......ма още сме си тук.Дали от това ми се дояде скара и ми се дотанцува ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги датите са определени а цени и кога трябва да се капарира и колко места може да поеме поляната,последното е в кръга на шегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Капарото и списъка за записването ще бъде обявен, когато всички необходими детайли по провеждането и организирането на мероприятитео бъдат уредени! Все още се изчисляват допълнителните разходи, химически тоалетни, подвижни кошчета, полиця, пожарна, медицински лица, и други за да се знае колко отгоре ще трябва да се плаща освен нощувките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх тая Узана.Абе, колко години минаха.......ма още сме си тук.Дали от това ми се дояде скара и ми се дотанцува :)

Омбреее, нещо си се бъгнал.........ама старост-нерадост - не беше Узана а Юндола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Майна ти пък за некви си 300 км проблем ли ша праиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбреее, нещо си се бъгнал.........ама старост-нерадост - не беше Узана а Юндола :lol:

Ейййй верно бе. Мноо съм се размечтал нещо.Ма ми се ходи та знае ли се.Нема ли да минава това време вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че що тряаа времето да минава ;) не може ли една подгряваща да се направи :lol: нали знаеш мохабета за планината и мохамед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една, две подгряващи, нещо уточняващи - хем полезно, хем приятно, колкото трябва толкова! :) Шегата настрана, но каквото е необходимо от мен - насреща съм за всичко, ако се наложи, мога и отпуск да си взема ден-два, каквото трябва - разчитайте на мен! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли организирани мироприятия и снимки на колите от фен клуба и на коя дата ще са??? Или ще е както на Узана само ядене и пиене !!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към кого мога да се обърна да си запазя стая евентуално ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе ... няма да е само ядене и пиене :) за стаите ще разберете , като му дойде времето :rolleyes: Само спокойствие и силна храна да има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Споко бе ... няма да е само ядене и пиене ;) за стаите ще разберете , като му дойде времето :dry: Само спокойствие и силна храна да има :dry:

Иво разбиваш ме като чета лафовете ти ! Тоя за спокйствието и силаната храна и аз го ползвам ;)))Айде на тая национална да се рабере за резервациите - весело ще стане като гледам отбора :bg: Редактирано от Nikitele

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Хора,дойде време да мислим за националната среща.Давайте предложения за дати и място за провеждане на същата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Хора,дойде време да мислим за националната среща.Давайте предложения за дати и място за провеждане на същата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сериозно се замислям дали да не дойда на Националната...дано съм свободен за тогава...кофти е да пътувам сам, но пък си заслужава. Само се двоумя: Да изровя палатката или да наема хотелска стая...само легло става ли ?(не ми се вярва) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък тая година не ми е удобно...........какво ще кажете направо за догодина да ги направим нещата? :D

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък тая година не ми е удобно...........какво ще кажете направо за догодина да ги направим нещата? :)

За 2011-та най-добре :D:D Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Уважаеми колеги, тъй като вероятно имате много въпроси относно Националната Среща, аз искам да ви успокоя. По организирането на срещата се работи много усилено от не малък екип хора. Срещата ще се проведе в комплекс "Момина Крепост" в района на Велико Търново от 12 до 14 Юни. Останалата информация относно срещата, като срокове за записване места и други ще бъдат оповестени до 6-то април. Имайте малко търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...