Jump to content
ursus

Тука нещо става в този форум

Recommended Posts

lookcho - чудесно стравнение отговарящо 100% на истинината! Сега виждам темата и я прочетох с изключителен интерес въпреки неприятното естество на въпроса! Е какъв е извода? Най-интересната тема във форума в момента и вътре откриваш преобладаващи мнения на "старите кучета"! Интелигентни, изчерпателни отговори пълни с истина макар, че от различни гледни точки.Ето за това се усеща липсата на интелигентните хора вече.Както каза ShEfA времената в които имаше по 1 нова тема на 5 дена, обаче всички я четяхме като книга на Стивън Кинг в най-напрегната си част!За съжаление нещата отиват на зле технологийте и стандарта на живот се развиват нагоре, повече хора си купуват коли и влизат във форумите, а възпитанието и културата на младите хора спада стремглаво надолу!Това е основната причина да сме на това дередже сега... Поздрави на всички истински фенове тук, те си знаят кои са.Не се отказвайте пичове, ще се намери решение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое огромно съжаление много от горенаписаните неща са изключително верни. Спомням си как през пролетта на 2007 година видях едно сплескано седанче с 15-ки джанти и избила ръждица тук-там. Собственика и точно си я беше купил и вика "Земах си сивик 1.5 моно 90 коня, ама сигурно нещо са и правили щото върви поне за 120 коня... " ;) . Викам си я да я пробвам тая количка. Майко мила, няма такъв самолет ;) . И така се почна. Започнах да търся инфо за сивика и така открих форума. И се започна едно четене, четене, четене с часове дни и седмици (кофти беше че неможех да ползвам търсачката ама се справях). Та след около 8-9 месеца хондата пристигна и аз се регистрирах. Немога да ви опиша какво вълнение изпитах тогава. Но идеята ми беше друга. Както много колеги преди мен писаха, нови постове в раздел "хонда спорт и тунинг" имаше на няколко дни, но ми изтичаха очите докато ги прочета и вникна в тях. Сега всекидневно има стотици мнения въпроси и прочие, ама нещо не ми е интересно ;) . Знам че нямам голям престой във форума, нито съм помогнал с кой знае какво на някой. Нямам интересни проекти, които до споделя с вас или безрезервни знания в сферата "ХОНДА". Но никога не съм парадирал за тези неща, никога не съм се заяждал с останалите потребители, били то знаещи или не. Никога не съм бил недоволен от правилата и модераторите. Просто искам да седна и да прочета нещо интересно от хора, които наистина разбират за какво пишат. Моля всички колеги, които се чувстват по някакъв начин ощетени от правилата или модовете. Потърсете грешката първо в себе си, откажете се от тая тъпа българска черта, че винаги другите са ни виновни. Когато наистина няма какво да се каже, просто си замълчете. Ако ви качат уорна, не чакайте извинителна телеграма от модераторския екин, а им пратете културно л.с. с молба за обяснение на причините за съответния уорн. Това, което много колеги се опитват да постигнат изправяйки се срещу всичко що е закон и правило във форума е равносилно на това аз да отида в Англия и да вдигна бунт срещу кралицата защото има политика срещу емигрантите... Дали ще успея? А?!?! В крайна сметка, както казаха преди мен, на който не му изнася има "лог аут". Никой не е държан на сила във форума. А щом искате различен форум пробвайте да направите свой сигурно е лесно почти колкото да негодуваш срещу готовия такъв. Аз съм твърдо за строг контрол налаган над всички. Уорн, бан и каквото е нужно. Ако трябва и аз да си ида (само искам да може после да чета, че като се изчисти форума да следя хубавите темички ;) ). БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО! ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ!!! И :)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че съм отдавна посетител на форума,повече чета отколкото пиша (май само чета).Това което ми е направило впечатление е враждебното отношение към обикновения user,неграмотния правопис на доста хора,чак ми се отщява да чета понякога.И последното е хауса из темите. Имам наблюдения из други форуми и разделянето на секции за отделни модели и прочие помага за въвеждане на ред.Това е от мен. По една тема на месец и ще направя 50 поста,не че имам какво да продавам ама.. ;) И не виждам смисъл в делене на стари и млади,стига да не се пишат глупости. чао от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, добър ви ден на всички ;) Според мен не е правилно който и да е било да плюе по чужд адрес, камо ли по този на модераторите...все пак те са хората, които се опитват да вкарат някакъв ред в безредието, а някакви си там които просто спамят в този форум да имат наглостта да да ги критикуват, ако не бяха мод-овете нямаше да го има този форум и :) пред усилията им. Не мисля и че е правилно и някой си да плюе по нас "новобранците"...аз както и много други съм тук заради това, че обикнах Хонда и искам да се уча...вярно, че станаха много безсмислените теми във форума и много заядливци се навъдиха, и аз не съм идеален ама не давам компетентни мнения за нещо което не разбирам и най-малкото не се заяждам с хората. А "старите"...пишете, омолявам ви, скастряйте когато е нужно, има нужда от истински разбирачи и хора с опит да се намесват понякога. Нека не бъдем типични българи, а да влагаме повече разбиране към останалите и да си помагаме, нали и за това сме тук. Благодаря ви за вниманието, дано не съм изплямпал хиляда глупости не намясто, имам още много да кажа ама никой не обича да слуша филосовствания ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото има 500 готови карти сирачета,които май ще отидат на боклука.

499!Искам една. Не ме интересуват цени и облаги. Ейтака искам да ми стои в портфейла и да ми го краси. Сериозен съм! Може да нямам много време за форума, ама всеки път, когато тръгна да си купувам нещо ще се сещам, че съм част от форума (надявам се от по-добрата). Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен е темата с 90% успеваемост в това - да се помисли, преди да се напише пост. Изчетох цялата тема от самото начало, и останах очарован от интелигентното мислене и изказване на (почти)всички.Поздрави на старите кучета! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро сам регистриран потребител ( около 4 месеца) и също толкова отскоро и карам Хонда.Открих форума случайно и хората тук ми помогнаха с мнениа и препоръки за закупуването на колата.Така и не разбрах какви са проблемите с членските карти и членския внос. Но знам едно - искам да съм член и съм готов да си платя членски внос в момента когато това е възможно. Надявам се това да е скоро.Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е,че възрастовата граница рязко слезна надолу.

Как го правите това, моята граница съвсем не рязко, но неуморно пълзи нагоре и нагоре ...С това исках да отвърна на поздрава на DJ Sprite, но като видях 2 страници писания, и съжалих, че зачетох форума отдолу нагоре ... май ще пропусна четенето още доста време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Didko - браво! Каза нещата, които мисля аз.

 

Гордо ще я нося тази карта на другия край на света заради онова, за което още съм тук - приятелите и обсебването хонда

 

Сашо - 498- ще се чуем за уточнения

 

Рейсъре, Dj Sprite наздраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото има 500 готови карти сирачета,които май ще отидат на боклука.

499!Искам една. Не ме интересуват цени и облаги. Ейтака искам да ми стои в портфейла и да ми го краси. Сериозен съм! Може да нямам много време за форума, ама всеки път, когато тръгна да си купувам нещо ще се сещам, че съм част от форума (надявам се от по-добрата).
497! aко може :rolleyes:Както и Дидо го е казъл мен не също не ме интересуват облагите ! Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

494

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: ...бааааах,то почнало обратно броене,аз спя....492?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

497! aко може :rolleyes:Както и Дидо го е казъл мен не също не ме интересуват облагите !

И аз съм така....491?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да питам - ако караш Хонда Акорд, но на колата пише Rover, може ли да станеш член ?

 

490

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да питам - ако караш Хонда Акорд, но на колата пише Rover, може ли да станеш член ?

 

491

Членството и фенството е вътре в теб и не зависи каква кола караш :rolleyes:

Поправи твойто 491 на 490,че съм те изпреварил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A аз пьк да ви запитам, нужно ли е да има 490 безмислени поста, до края на final countdown-a, ... в тази тема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членството и фенството е вътре в теб и не зависи каква кола караш :rolleyes: Поправи твойто 491 на 490,че съм те изпреварил.

Поправих го.Според теб, каква кола карам, ако се абстрахираш от написаното на нея ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A аз пьк да ви запитам, нужно ли е да има 490 безмислени поста, до края на final countdown-a, ... в тази тема?

Трудно ти е да го разбереш .. ам .. ама има надежда още за теб ... щом продължаваш да се вълнуваш кфо стаа в Хонда-форума !! :)

Откога го чакам тфа 399 ... :rolleyes::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа ти хубаво го чакаш ама не е 399 ами е 489 ц ц от нетърпение бастиса има няма 90 човека. :rolleyes: 488!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа ти хубаво го чакаш ама не е 399 ами е 489 ц ц от нетърпение бастиса има няма 90 човека. :angry:

 

488!

489 :) ..майтап да стаа .. ба@ тфа виски ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом "ша съ" броиме

486

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа тука нещо става в този форум- 487

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,объркали сте номерата.!!!Дончо Царев-485Magnum-484

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправих го.

Според теб, каква кола карам, ако се абстрахираш от написаното на нея ?

 

Rover с Хонда сърце :)

483

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ги и красивите карти, първите от които бяха готови още на Узана :)

Публикувано изображение

за скептиците: разбира се УС сме приели също да си ги заплащаме на общоприетите цени от 60лв. Привилегии не трябва и няма да има.

Извинявам се за лошото качество, но снимах с телефон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ги и красивите карти, първите от които бяха готови още на Узана :) за скептиците: разбира се УС сме приели също да си ги заплащаме на общоприетите цени от 60лв. Привилегии не трябва и няма да има.Извинявам се за лошото качество, но снимах с телефон.

Добре де, ма аз как да се кандидатирам за това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее Антонски що дразниш народа бе,тва сърце да не е от желязо? :) Заплювам си 69-любимо число ми е! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа поздрави от още едно старо куче хехе ще ми се да попитам може ли и аз да кандидатсвам за такава членска карта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как,през кой и на каква цена мога да се сдобия със членска карта! Сериозен съм,моля ако организатора на тая красива и достойна за уважение проява чете да ми драсне едно лично!Благодаря предварително,поздрави от отбора на Д14-те!

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една идейка за организиране на форума, срещал съм я на други места.. Не знам доколко сложно е да се реализира...Та идеята е да има раздел от форума където да могат да пишат само "старите кучета", а другите само да четат, за да не могат разни досадници да разводняват темите с глупави мнения.Така могат да съществуват и "стария" и "новия" форум, какво ще кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислено е по впроса и повечето сме на мнение, че трябва да е така , но иска време :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една идейка за организиране на форума, срещал съм я на други места.. Не знам доколко сложно е да се реализира...Та идеята е да има раздел от форума където да могат да пишат само "старите кучета", а другите само да четат, за да не могат разни досадници да разводняват темите с глупави мнения.Така могат да съществуват и "стария" и "новия" форум, какво ще кажете.

Идеята е добра :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кои ще са старите кучета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...