Jump to content
ursus

Тука нещо става в този форум

Recommended Posts

Ае доги,ние с тебе не сме ли ем стари,ем кучета ве?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има една такава работа :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една такава тема, нещо от рода на... раждането на един форум, развитието му, разводняванвто му и т.н.! Още, след като я прочетох ми стана ясно,че рано или късно ще стане подобно разделение и тук !!! Аз съм един от т.н. "младоци", "млади кучета", "новобранци", или както там им викате! И ми прави впечтление, че за една година, откакто се регнах броят на мембърите се е вдигнал с 90-на %. Нямам никаква представа, на какво се дължи това?!? Лошото е, че това би трябвало да е хубаво, а явно не е!Мисля, че заслужилите и технически грамотни членове на клуба, трябва да имат търпение и да не се впрягат много-много на "зайците" (тъва е що се отнася до новите и безсмислени теми, правопис и такива подобни). А вече за умишлени нападки си е друг въпрос!Също така, новорегнатите, не трябва да имат каквито и да било претенции срещу админ, модератори и др. подобни редовъвеждащи хора! Най-малкото за това, че на тях се дължи съществуването на това виртуално място, в което намерих нови приятели и сродни души, и заради което израза "фен на Хонда" придоби нов смисъл за мен! ! ! Мисля, че идеята за анкета на тема "Кой за какво се е регнал?" е добра! Не, че може да се изгонят тези, които не се чУВСТВАТ истински фенове ама......И наистина темата за членските карти се изгуби някаде! Аз казвам така: 1-на от тия 500 карти е за мен, ако ще да е квото ще!!! (както казваме в северозападна БГ). Само кажете как стават нещата!?!П.П. От този форум научих, толкова много неща, а все още нищо незнам! И искам да науча колкото се може повече, за това не се отказвайте от писане "стари кучета", че не виждам какво ще науча от новите!П.П.П. Темата се разводни с това отбряване! П.П.П.П. Сорри за дългия пост, ама бих написал и много повече, но няма да има кой да чете! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен хора към старите кучета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... ще има много протести, защо аджеба потребителя ХХХ не е от старуте кучета, а е регистриран преди друго старо куче :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе то кво стана тук е пълно с дърти мастии :rolleyes: ПП: верно какви ще са критериите за човек който да пише в такъв форум? Може би админите ще са първи а после ще бъде с одобрение за всеки нов член?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички регнати до януари 2008 стари, след това новобранци :rolleyes: Майтапа дотук, сега сериозно. Хората основали този форум и допринесли за развитието му трябва да са тези, които да решат дали някой си там от мембарите на тоя форум заслужава и ние сме никой да оспорваме решенията им. И наистина ще е много по хубаво и приятно за хората, които са тук от години, като си пуснат една сериозна тема да няма сулю и пулю, регнати преди два дена да им размиват темата с интелегентни изказвания и мнения. Пожелавам успех на организаторите и дано на националната се стигне до единно решение.П.П - запазете ми и на мен една от тея 500 карти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стари - нови , тука се търси кадърни ;) Няма значение , че дали си от 1 месец регистриран или от 10 години :huh: В други форуми , в които съм регистриран малко след създаването им хич не те е*ат стар ли си къв си , като не си се доказал пред обществото е се тая ;) Преди наистина имаше такива теми и обсъждания , че цял ден стоя пред форума и чета ли , чета ;) И аз като някои почнах с празните приказки , страшно превъзбуден и т.н. - ама станах и аз Ентелигент ;) / дали / :D Йерархията винаги ще я има , няма как ;) важното е да си знаеш мястото или да поставяш на място другите ;) всички останали само се оправдават / както вика Чичо Хронос / или може би Дядо , ако считаме йерархията :P / . Така , че във всяка една връзка трябва да има компромиси , така , че младоците - правете повече компромиси , та като пораснете да натриете на дъртите носовете , че всеки остарява - всеки изтрещява ;);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...