Jump to content
ursus

Тука нещо става в този форум

Recommended Posts

Колеги Хондаджии какво става с форумчето ни!!!От доста време вече не карам Хонда ,но продъжавам да чета форума и да ви кажа почва да настига голфаджийския/ще се сетите в какво/-което е прителснително.Хайде да се стегнем малко!На какво прилича това?!Колко хора спряха да пишат-1net например не съм го видял от 3 месеца,ебаси.Някакви новоизлюпени хондаджийчета се изказват и се мислят за бързи и яростни!Ебаси!малко остават старите пушки ,на които им се занимава все още.../не визирам себе си/ а трупащите постове се множатНо така става със всички красиви идеи!!!Ами това е то!През к*ра ми е ако ме баннете или квото и да е ,модераторите,щото вие сте за *бане дето допускате това да става!поздрави

Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе нещо става ама мълчанието нема да опраи нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова. Аз затова от доста време само хвърлям по едно око периодично...а преди по цял ден бях тук...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но така става със всички красиви иде

Ursus мисля, че сам си отговори на въпроса...но лично аз не мисля, че е проблем да пишат новоизлюпените, както ти ги наричаш...виж, че другите спряха да пишат е така, но форума отдавна е бит пазар :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви новоизлюпени хондаджийчета се изказват и се мислят за бързи и яростни!

Ми, като не те кефи, направи нещо :santa: Невярвам да искаш модераторите да диктуват стила на форума ;) Като не пишат "старите", нормално е да преобладават "младите" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това нее истина , до колкото разбирам караш некво голфче , е кво търсиш в тоя форум нещо не схващам , аз на пример не фигурирам в голф форумчето и не имсе сърдя че форума им не струва.А колкото до младите колкото и да е страно те ще ни заместят тка че караи на пред с голфчето :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво като кара Голфче ... пича е мноо праф ! Доста хора вече не взимат участие .... аз самия повече чета отколкото пиша ... аман от секви новоизлюпени надъхани рейсъри ... разбирачи и прочее ! Аре наздраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОКУ ЩО МИ БЕ ВДИГНАТ УОРН ЗА ПОСТ ОТ ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА , ПИСНА МИ , ФОРУМА ЗАПОЧВА ДА ПРИЛИЧА НА СЕЛСКА СЕДЯНКА, АМАН , РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЬМ МОДЕРАТОРИТЕ, СПРЕТЕ С ПОЛИЦЕЩИНАТА БРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Старите пушки не пишат заради "Овчарите във форуа"! Тук вече не се пише за турбиниране на B16-ка, за слагане на B16-ка в англичнака. За слагане на B20 турбо. За дорселите и VTEC глава върху D15-ка. Тук сега се пише "Да сложа КиН или да да сложа спортен филтър от Илиенци" и "Къде и каква генерация да сложа". Всяка седмижа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПРЕТЕ С ПОЛИЦЕЩИНАТА БРЕ

Спрете с демократщината ;) Избухване с главни букви след уорн за главни букви :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПРЕТЕ С ПОЛИЦЕЩИНАТА БРЕ

Спрете с демократщината ;) Избухване с главни букви след уорн за главни букви :santa:
Пак уорн естествено.Задължително и веднага.М/у другото точно за това "старите кучета" все по-малко пишат тук,защото се напълни с хленчещи лигави и нежелаещи да се съобразяват с каквито и да е правила хора.Я верно се стегнете. ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПРЕТЕ С ПОЛИЦЕЩИНАТА БРЕ

Спрете с демократщината ;) Избухване с главни букви след уорн за главни букви :santa:

 

Да си дойдем на думата: уорна ми стои от 1 година вече johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го :santa: Вече не сме 700 юзъра и е малко трудно. Ако някой се чувства забравен, на Л.С. моля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема ще ми стане фейвърит :santa:

 

към ivailoradoev73 - приятел Ursus е карал хонда преди ти да седнеш на такава, така че не виждам защо се обаждаш

към sturshel - а сега с твойто мнение с главни букви и неграмотност вече е съвсем интелегентно място форума

към nicki - драсни му едно лично на Джони за проблемите си...не го пиши тук, виж че темата е в друга насока

към модераторите и тръстед ( не ми се изрежда ) - ах вие дърти комуняги ;);)

 

п.с - към Road®aceR - Наздрави и на теб, трезво мислещ както винаги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве на старите кучета (те си знаят кои са ) :santa:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стари млади кучета? ,нали всички лаем?Нормално е като един форум стане по голям да доидат такива проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я ме направете един Мод пък тогава ще видим дали ще има шлака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да има шлака. Ма нема да има и други. Заради ей такива като тебе самозабравили се властимащи. "Пак уорн естествено.Задължително и веднага.". А ти кой си бе? Хайде изгонете човека от форума, ТОЙ ПИШЕ С ГЛАВНИ БУКВИ!!! "към nicki - драсни му едно лично на Джони за проблемите си...не го пиши тук". А Джони на мен защо не ми драсна на лично преди да ми пусне уорн за това, че съм бил цитирал някой?!? Знам защо, защото съм престъпник. Както ми казаха има твърде много проблемни потребители и трябва да се разправим с тях. Е, разправихте се с мен, аз нали съм проблемен. Към автора: от колко време трябва да имаме Хонда за да можем да пишем във форума. Както има правило за 50 поста преди да пишеш в Купува-продава, така сложете и едно правило за 6 месеца престой преди да се поства изобщо. Па си стойте тогава само старите кучета и си пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се направи един модератор от "младите кучета", естествено човек, който не спами като мен и като повечето тук, някой който да е нов и да не знае кой е по-важен и кой е по-маловажен. Товага според мен ще настане време разделно, защото младока няма да знае, че човека X е направил суап или е вкарал 20 000лв. в джанти, ами ще си го нахрани, ще го предупреди и няма да му пука. :D Наистина, липсват ми искрените и точни мнения на истинските разбирачи от форума. Точните и ясни обяснения, независимо от дублиращия се въпрос. Но за жалост някои от старите кучета също са се променили и са станали овчари, кой защото вече има авиокомпания и ние сме му низши, кой защото се е комплексирал до немай къде. Няма да оставя едно мнение в този форум в продължение на една година, ако някой успее да измисли и осъществи адекватен начин да върне форума в състоянието, в което беше когато аз се присъединих и след това стоя така още две години - спокоен, по няколко дни не ми светеше за нова тема, ама като светнеше ми светваха и очите, защото знаех, че 1net е направил на франкенщайна нещо безумно, или ADH е вкарал последните си дълбоки проучвания в хубава и подредена тема. /Тоя човек е официалният най-голям фен на Хонда, срещал съм му мнение, в които цитира по памет код на боя!/ :) И така уважаеми колеги, за жалост нещата НЯМА как да се върнат. Има много фактори, които пречат това да се случи. Факт, и ако ще Бог да направим модератор, ако не е обективен и безпристрастен, нещата няма да вървят. :) Пийс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва да е някой който не е близък приятел с никой от форума. Защото, колкото и да не ни се иска на нас или на модераторите, субективния фактор е силно изразен тук.Ако приемем че се намери такъв човек, освен това, той ще трябва да има и доста време да се занимава с това. misho казва че като влезел вечер и не можел да смогне... Ами няма как да смогне като цял ден форума е бил на постопаж...Трета причина е, че самите раздели във форума не са подходящи за цялата информация която се излива цял ден тук. Не може да има един-единствен раздел Технически теми. Ми като се пусне тема вътре, за един ден тя е отишла на 4-та страница. Във повечето автомобилни форуми, има подраздели за по-популярните модели и поне един за общи технически теми (при нас с car audio ще бъдат два примерно). Разбирам, че админа си има доста друга работа, но създаването на нова организация отнема не повече от 30 мин. Следват няколко дни за наместване на отделните теми по новите подфоруми, но това могат да го вършат всички модове. Общо взето много фактори има но от никъде не се започва. Революции няма да се случат. Даже ми е смешно когато някой каже че искал форума да се върнел какъвто е бил... Мисля че форума трябва да се РАЗВИВА, а не да се връща към миналото си. Трябва да се направи по-добър и с повече потребители.. всичко е върпрос на организация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Човек , на Омбре няма право никой в тоя форум да му држи сметка !!! !!! !!! защото просто той нямаше изобщо да съществува !!! Ти ще позволиш ли на някой в твоя дом да ти говори , че си никой и да си гледаш работата / ще си сера където си искам - примерно / !!! Започнете да оценята и малкото направено и да уважавате един другиго :) не позволявайте хаоса на пътя да се пренесе и тука !!!:) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей баси и спора отново стига бе

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко doggy, в спора се ражда истината!!!lord_of_the_road: Нищо лично,но.................проява на неуважение към друг (ще си позволя да нарека) "потребител", въпреки че не е само такъв от форума.Даааа........, този на който държиш сметка е човекът благодарение на който има този форум и ти можеш да пишеш в него!!!Поредното доказателство, че всеки се регва и пише без да има желание да опознае хората.Имам удоволствието да познавам една голяма част от хората във форума, намерих много нови приятели.Когато се регистрирах бях посрещнат добре, бях критикуван за грешки, имах и WARN и то от човек който ми помогна да осъществя проект, мечта и т.н. Но критиките и WARN-A, никога не са били причина да скачам за най-малкото и да държа сметка. Изказвал съм се доста остро в теми, но с право......"Който има желание - намира начин, който няма желание - търси причина"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е,че възрастовата граница рязко слезна надолу.От там идват и доста негативни последици за форума.Наистина аз когато започнах да чета тук,имаше доста грамотни и истински по душа фенове,които за съжаление вече почти не се регват и не постват ;) Сякаш малко се поразмиха в последно време смислените неща сред многото безсмислени теми и темички ;) !Много често с приятелите ми ,с които съм се запознал благодарение на форума ни,обсъждаме тези проблеми и стигам до извода и не само аз ,че да си фен не е само постване и мерене на пи ;) ки с тоз или онзи.Просто лаячите са повече вече от разбирачите,което писва с времето!Но да не не се впускам в дълги постове,че няма и смисъл.п.с.Не съдете модераторите,те просто се мъчат да въведат някакъв ред във хауса тук!Ако няма с какво да помогнете поне не пречете моля!!!

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я той тоя форум само за разбирачи бре:P!:worthy:!:worthy::P!:worthy:!:P!:worthy:!:P!:P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да има шлака. Ма нема да има и други. Заради ей такива като тебе самозабравили се властимащи. "Пак уорн естествено.Задължително и веднага.". А ти кой си бе? Хайде изгонете човека от форума, ТОЙ ПИШЕ С ГЛАВНИ БУКВИ:worthy: "към nicki - драсни му едно лично на Джони за проблемите си...не го пиши тук". А Джони на мен защо не ми драсна на лично преди да ми пусне уорн за това, че съм бил цитирал някой?!? Знам защо, защото съм престъпник. Както ми казаха има твърде много проблемни потребители и трябва да се разправим с тях. Е, разправихте се с мен, аз нали съм проблемен. Към автора: от колко време трябва да имаме Хонда за да можем да пишем във форума. Както има правило за 50 поста преди да пишеш в Купува-продава, така сложете и едно правило за 6 месеца престой преди да се поства изобщо. Па си стойте тогава само старите кучета и си пишете.

бат Сашо го нема сьс седмици в технически но за проблеми на форума винаги готов,уорн тук и сега -той каза:P!:P!!!!!!!Ей никой да не дьржи сметка на бог Омбре че....!!!!!!!!!!!!!??????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ати КАКА поредният тъпанар ли си?Който се регва за да сере л..на по някой адрес?пп.Lord of the road-нещо против мен ли имаш че не разбрах???Пък тва за 50-те поста хмммм не си писал в Щатски форум на хонда там искат 100 какво ще кажеш?в Preludepower.com едвам съм пуснал 2 :worthy: правилата важат за всички

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

sturshel опа извинявам се KAKA! Ако обичаш спри да се правиш на интересен, защото вече не си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той е гъзар има си 2 акаунта, един да ни храни и един да ни вика...бахти тарикатчетата :P :P :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно не можа да разбереш КАКА,а именно,че аз съм си в къщи а ти си ми на гости.Не разбра ,че бизнеса ми и хобито и страстта ми нямат нищо общо.Не идвай вкъщи повече НИКОГА.Ще се погрижа за това,както съм се грижил толкова години да има такова местенце,където да си лафим за ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както има правило за 50 поста преди да пишеш в Купува-продава, така сложете и едно правило за 6 месеца престой преди да се поства изобщо.

това е прекрасна идея !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо(Ombre)дано думите ти бъдат поне малко усмислени от хората които все се мъчат да дръпнат чергата на някъде,дано тоя форум малко се пооправи и да не потъне както идеята за клубните карти

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо(Ombre)дано думите ти бъдат поне малко усмислени от хората които все се мъчат да дръпнат чергата на някъде,дано тоя форум малко се пооправи и да не потъне както идеята за клубните карти

М/у другото има 500 готови карти сирачета,които май ще отидат на боклука.Ма аз не спирам да се опитвам.Съжалявам ,че не успявам да угодя на всички.Оптимист съм и знам ,че все някога ще се получи.(глупаците не ме притесняват изобщо)Готин си ни е форума.Малко са червеите и лесно се мачкат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично неможах да разбера какво се реши за тия карти?Защо темата изчезна, защо се получиха някакви скандали след националната, защо всичко замря от един път , а всички уж бяха адски мотивирани след като разбраха за регистрацията на клуба, създаването на картите и т.н.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

бат Сашо го нема сьс седмици в технически но за проблеми на форума винаги готов,уорн тук и сега -той каза!!!!!!!!!!!!!!Ей никой да не дьржи сметка на бог Омбре че....!!!!!!!!!!!!!??????????????

Едно не можа да разбереш КАКА,а именно,че аз съм си в къщи а ти си ми на гости.

Не разбра ,че бизнеса ми и хобито и страстта ми нямат нищо общо.

Не идвай вкъщи повече НИКОГА.

Ще се погрижа за това,както съм се грижил толкова години да има такова местенце,където да си лафим за ХОНДА.

Аз ще се опитам да не се поддавам на емоциите но тук след изричното разрешение на Омбре пускам тези две /да две/ страници които показват че кой е фен и кой иска да има истински ФЕНОВЕ. Също така че отделя от времето и финансите си за да стане тази благородна идея факт, също както отделя от финансите си за да го има този форум!

 

М/у другото има 500 готови карти сирачета,които май ще отидат на боклука.

Ма аз не спирам да се опитвам.

Съжалявам ,че не успявам да угодя на всички.

Оптимист съм и знам ,че все някога ще се получи.(глупаците не ме притесняват изобщо)

Готин си ни е форума.

А ето и доказателството за тези думи на Омбре! (пак казвам след изричнито негово съгласие). И дано тези 500 карти гододина не ни стигнат!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

П.С. Ще ви помоля да се въждържате от емоционалните коментари, нека да сме градивни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да стане това да не се влагат емоции.За 37 години не съм разбрал.Ние сме хора а не машини.Макар че тук сме сбрани от любовта си именно към машините.Мъчно ми е че това не е форума какъвто го знам като се регистрирах.Казвал съм го в много теми.Какво мога да направя само аз по въпроса ли?Нищо.Освен мълчалив протест...не-постване.Кой печели от това-никой.МОжемда направим по нещо всички.Тогава вероятно ще има резултат.Не скачайтена модераторите,и те са хора.Казвам го като потребител с изтрити постове,уорн и т.н.Няма човек който да преценява абсолютно безпристрастно.Така че както те прощават на нас и вие им прощавайте на тях.И без това тия момчета позволяват твърде много демокрация тук.Стига сте хленчили.Поемете си отговорността да МИСЛИТЕ ПРЕДИ да пишете.Не след това.И по дяволите имайте малко уважение към родния си език.До гуша ми е дошло да чета правописни грешки характерни за 3-ти клас в теми,постове,подписи,титли и къде ли не.Спрете да плюете по хора които дори не сте виждали,камо ли да познавате.Излагате се,много.Искате чист,подреден форум?Модераторите имат 10% от думата.Другата вина е наша.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте .. :D Аз като сравнително нов член на форума (регистриран, а не читател (читател поне половин година преди да се регна) ) .. да кажа и аз нещо. От прочетеното досега в тази тема стигнах до заключението, че всеки малко или много е прав в това което е казал. Лично аз не знам какво е било във форума в самото му начало, като потребители и т.н ... Според мен идва един момент в който нещата стигат до една точка (предел и т.н определения...) - и това е. Нека се съгласим, че не може всеки ден да се постват нови смислени теми ... Аз лично не мога да се похваля с нито една такава написана от мен :P. Просто съм обикновен потребител на форума ... повече чета отколкото пиша :). Имам много въпроси които искам да задам, но не пускам нови теми защото не са нещо от което някой примерно ще има полза, каквато аз съм имал примерно от една или друга тема в форума.Форумът е адски полезен откъм техн. информация ... обаче незнам как да го кажа за да ме разберете - един вид е написано 98% инфо за major и minor проблеми по колите ни ... просто за да има нови теми трябва да почнем да си чупим колите нарочно за да има за какво да се пише :).Все пак това е форум за Хонда (да не напиша "коли", за да не ме нахулите :) ), а не за "1001 начина да сглобим къщичка за птици от клечки за зъби" ... Просто както се казва - всичко е казано и преразказано ... (добре де знам, че не е напълно така .. :) ). Просто нови смислени теми според мен ще се появяват по-рядко от колкото е било преди ... Не взимам отношение към дрязгите между админ/юзер ... според мен както казах и по-горе и двете страни имат право донякъде ... оставам си неутрален.Накратко - Нека да не не се сърдим (те) на новите потребители, които го раздават малко :):D , и да заровим томахавката на войната, и да запалим лулата на мира :). Всички караме Хонда, всички грешим по някога ... Да не се делим на новобранки и стари кучета чак толкова злобно ;)Весели празници на всички! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите.Ще дам и моя дял в споделените по-горе мнения и предложения.

На първо место-една анкетка с единствен въпрос-"Защо сте се регистрирали в този форум?"

И съответно с няколко отговора например-"да попитам нещо","да споделя","да помогна","да си купя/продам нещо","да се срещна с други хора","да си намеря гадже","щот ми беше скучно","за да се заяждам" и т.н.

И като се направи това проучване да се промени форума като се добавят съответните липсващи раздели.

Относно картите-ние как да знаем,че са готови?Аз може и да бъркам,ма досега не съм видял(прочел),че нещо се прави.Когато се повдигна въпроса-писах,че искам карта,но тогава стана една бъркотия(караница) с членския внос и всичко биде шкартирано.Но това не реши проблема!

Сега вече гледам официални регистрации-браво!Явно работите напредват.

Форума е частен,за тези,които не схващат-това означава,че един,двама или пет човека плащат за да съществува.

Има ли нещо ненормално в това,че точно тези хора имат някакви изисквания?Според мене-"не".Разбира се ще има и противоположни мнения.

По моето сромно и непрофесионално мение ето това не е добре:

в процес на реконструкция

 

в процес на реконструкция

 

в процес на реконструкция

очаквайте скоро

 

очаквайте скоро

 

очаквайте скоро

Много се задържаха тези надписи.Може и това да е една от причините,"старите"(как точно се определят-все се чудя) да не са толкова активни.

Ами,горе-долу това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкоз ми се искаше да не пиша в тази тема и да не вземам участие тук, но не се сдържам вече.Имам един въпрос и който ми отговори наистина ще му бъда благодарен:Толкоз ли е трудно да се разбере че има правилата ХИКС в този форум които трябва да бъдат спазвани и на този на който не му харесват и не иска да ги спазва просто да натисне бутона куит и всичко да свърши?наистина.....толкоз ли е трудно? :(:);) който не му харесва да си направи honda-bg.com/forum и да си бъде удома и той да казва кой какво защо и как.ако може да ми отговорите?!? :(:):help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николай,мисля че в начина си на изказване и в тона си ис напълно прав.също така си прав в голяма част от доводите които изказваш , Но не си съвсем прав в заключенията :help: ... т.е. това което искам да кажа е!

Аз като сравнително нов член на форума (регистриран, а не читател (читател поне половин година преди да се регна) ) .. да кажа и аз нещо.

Имаш право на градивно мнение ! не трябва да те е страх да го изкажеш, защото това е смисъла на думата "Форум" - " Публично пространство в центъра на града " ( в древен Рим ) ... а нашия град се казва Хонда.бг

Нека се съгласим, че не може всеки ден да се постват нови смислени теми ...

Значи просто не трябва всеки ден да се постват теми ! ( не твърдя, че съм безгрешен в това отношение и темите които съм писал са смислени - поради тая причина не пиша )

Имам много въпроси които искам да задам, но не пускам нови теми защото не са нещо от което някой примерно ще има полза, каквато аз съм имал примерно от една или друга тема в форума.

Формулирай си въпросите, седни пред един текстов редактор и ги напиши всичките за които се сетиш в рамките на една седмица, ако не са спешни, измисли смислено заглавие на темата различно от "въпрос" и я пусни ... ако въпросите са смислени и получиш отговор от правилните хора - темата е ценна !

... един вид е написано 98% инфо за major и minor проблеми по колите ни ... просто за да има нови теми трябва да почнем да си чупим колите нарочно за да има за какво да се пише :(.Просто както се казва - всичко е казано и преразказано ... (добре де знам, че не е напълно така .. ;) ). Просто нови смислени теми според мен ще се появяват по-рядко от колкото е било преди ...

Има нови коли, има нови( поне за България ) идеи за тунинг, има нови проблеми свързани със остаряването на автомобилите, Има нови летви за прескачане ! (А тия които ги прескачат не пишат заради тия които се гонят по тревата ...) По мое мнение във форума не е написана и 20% от наличната информация, но точно когато хората бяха набрали засилка, нещо ги спъна .. какво ли? Просто е ... представи си 10-на бегачи на 10 км ... бягат пред публика .. в един момент човек от публиката слиза и почва да бяга с тях и бяга на равно :( чудесно казват те, браво ... това кара нови трима да се пробват и вярно 2-ма от тях се справят, а 3-тия просто изостава и се отказва .. бройката расте прогресивно - 5,7,11,13,17,19,121 ... и колкото расте бройката толкова повече намаляват отказващите се ... защо ли ? ами отново е просто - стадиона е пълен и тия които могат няма къде да бягат ... за това първите 10 спират и сядат в публиката , а публиката слиза на стадиона да си потичка , походи , побъбри, изака, абе човещинки ... в крайна сметка всички които са можели и искали да бягат са се махнали защото тая културно-масова проява ги задушава ... при нас е същото - от "сложих турбо на д14" основното стана "сложих неон на ауспуха" ... демек - хората се разхождат по стадиона ...

Накратко - Нека да не не се сърдим (те) на новите потребители, които го раздават малко :) :) , и да заровим томахавката на войната, и да запалим лулата на мира ;). Всички караме Хонда, всички грешим по някога ... Да не се делим на новобранки и стари кучета чак толкова злобно ;)

това много пъти сме го говорили - Въпрос само на време е за всеки нов потребител да стане стар ;) и новите винаги са били по-шумни, но напоследък стават нагли ( като говоря само за определени индивиди , които в първите си 10 поста имат 3 заяждане с персонала, 5 спам и 2 в някоя от старите теми за раздумка ... правят първите си 50 поста за 2 дни, защото иначе трябва да отговарят на себеси ... и 51-вия им пост е в продава )Общо взето това е от мен за тая седмица :)П.П. ех uBaHoB, мечти !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...