Jump to content
Ivo Koynov

Honda Hr-v или Honda Cr-v - дилема? :)

Recommended Posts

Ами колеги. Търсенето приключи. :devil: СЛед всичко прочетено за колите. След подробна селекция разгледах 5 автомобила и 5-тия беше моя.Това са характеристиките му:Дата на производство септември 2001 г. Тип двигател Бензинов Мощност 147 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Дълга база Мотора не беше лъсван и тн. Всичко му се виждаше и беше идеален. Майстора с който бях си разбира покара я огледая добре. Няма следи от ражди и тн. ОТ пред беше пребоядисвана на кош и всичко вътре си беше на ред и беше префектно направено всичко.Забележки имаше пукнати задни стопчета на бронята на едното стъкло жилото се е откачило и не сваля прозореца(Но машинката работи) и на климатика филтъра е за смяна. Като цяло иначе салона перфектен няма никаде изгорено надраскано или скъсано. Боята също. От долу колата също. Двигаделя мърка заковава си 1000 оборота и не мърда дори като пуснах климатика пак не прояви колебания.Да ми е на късмет утре я регистрирам в кат и ще се снимам с нея и със снимките ще ви се представя официално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито и много безаварийни км !

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни км !

Ами Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да я караш, на сметка да я продадеш и да си купиш чисто нова!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Aaaaa eeeee аре, късметлия , кои намира кола за една седмица бре :) и с големия мотор, доиде ти сърце на място, сега няма да има колебания поне :) честито и безавариини много много километри. Чакаме снимки :)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, хайде честито! :) :) Само кеф и безаварийни километри!Чакаме да я покажеш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене! Стотици хиляди безавариини километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Welcome to the club-колегата Plat1ka.....ако не е тайна пиши и за колко я спазари,та да си свериме часовниците........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще поискаме раздел CRV :lol: амо кои ли ще ни го даде, то за АГУ не можем се уредим камо ли............ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще поискаме раздел CRV :lol: амо кои ли ще ни го даде, то за АГУ не можем се уредим камо ли............ :D

+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безаварийни км. и винаги пълен багажник с риба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, хиляди безаварийни километри и много кеф!Относно въпроса за съединителя на РАВ4 - да, верно е че на 150-180000км се сменя и струва 2-3000лв, но това се отнася САМО за дизеловата версия. Аз купих на жената бензиновия вариант къса база - 150кс е, срещу 116 при нафтата, а харчи само 2л повече от дизела и за мен дизел е абсолютно безпредметно да се взима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!Страхотен избор :) Страхотна колица е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, хиляди безаварийни километри и много кеф!Относно въпроса за съединителя на РАВ4 - да, верно е че на 150-180000км се сменя и струва 2-3000лв, но това се отнася САМО за дизеловата версия. Аз купих на жената бензиновия вариант къса база - 150кс е, срещу 116 при нафтата, а харчи само 2л повече от дизела и за мен дизел е абсолютно безпредметно да се взима.

Ето и едно сравнение на RAV4 с CR-V IIhttp://spisanie.mobile.bg/djipove/avtomobi...oyota-rav4.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!От известно време обмислям покупката на CR-V, но не съм сигурен, че ми е по джоба като поддръжка, и за това ви моля за малко помощ:Можете ли да ми кажете приблизителни суми за каско, гражданска, комплект читави, нови гуми, филтри, накладки, такива неизбежни разходи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смяна на всички филтри без горивен и масло в сервиза 220 кинта, гуми - 800-1000 лв. , накладки задни феродо 125 лв предните не сменях иначе в бултрако предни 350 а задни 280, гражданска 180 със зелена карта, данък 240 лв,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Абе колеги , пишете ги тези неща , а за коя година CR-V говорим ??? Плюс това темата виждате ли за какво е ? Ще помоля колегата Darkwolf да се поразтърси из форума за нужната му информация , а ако не я намери да създаде нова тема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...