Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

Ако видя или чуя нещо ще званнкам.Мама им да е....а и говеда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега следя темата ти от както си я пуснал . Жалко 4е няма голямо развитие ,раздул съм на голяма 4аст от приятелите си и съм показал снимки . Ако колата е в Стара Загора и някой от наще хонда-фенове я види бъди сигурен че ще си върнеш колата .. Адски много ти съ4увствам за това което ти се е слу4ило и искренно ти пожелавам по бързо да си намериш и да е в съштото състояние както са ти я взели.. УСПЕХ !!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казал съм в нашия край на полицаите,даже днеска ми донесоха да подпиша ПРОТОКОЛ ЗА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ да не оставам ключовете на контакта и да ги заключвам и обезопасявам(понеже имам повече коли(,че напоследък зачестили такъв вид кражби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале как ще се зарадвам ако я видя колата някъде с шофер вутре ще му разгоня фамилията от бой искрено се надявам да е някъде из София!Стискам палци приятел мн тъжна история

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има начин записа от камерите в ОМВ да се разпространят като клип по форумите има голям шанс някой да разпознае копелдака,макар и сниман в гръб.Колкото е важно да се намери колата също толкова е и да пипнат човека с пистолета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Търново ! Оглеждайте се внимателно......Вижте последният пост в тая тема.....http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=11695

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отбелязвам че днес видях на 80% същия сивик във варна до автогарата и отиде или към магистралата за добрич или надясно(нз накъде) за съжаление видимостта ми беше ограничена понеже бях в микробусчето и тъмно но се чуваше наистина зверски колата и номера и беше долу -черна на цвят! за съжаление сега видях темата! следващия път ще се обадя веднага ! и всички бъдете предпазливи не правете смели постъпки - все пак говорим за човек който е направил въоражен грабеж!!! късмет колега! лично аз в неделя ще пообиколя пеша кв чайка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колко ауспуха беше видя ли? Ако е била с две огромни бурии и опушени задни стопове..... значи имаме шанс! За сега май има някаква следа..... и се очкава НСБОП да направят удар ама......!Вече за случая са информирани: Всички форуми в България свързани по някакъв начин с автомобилите; Почти всички по-големи фирми за таксита в Варна; Сотовете които патрулират из града; Кат, Криминална полиция, НСБОП, и една от последните ми надежди ТИМ-аджии също бяха оведомени за случая вчера (тези които са от варна знаят кои са!!!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стоповете несветеха силно а за гърнетата невидях но чух през прозореца че е зверски звука!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш чифт очи от Сфбратовчедите от ROVER ще помагаме с каквото можем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински се радвам, че има някаква следа за колето от все сърце ти пожелавам да си намериш колата от все сърце ще помагам с каквото мога почти цяла Елин Пелинска Община съм осведомил и ще ми докладват ако я видят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Познавам всички Хонди във В.Търново.... такава с такива стопове, хеч няма..... с "ангелси очи" има само една...Аз доста обикалям из града и се оглеждам ,ако я засека със сигорност ще я забележа и ще сигнализирам...Дано успеем да помогнем колега..... Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглеждам се из "Чайка", но засега нищо. Но се чудя едно нещо- какъв дебил трябва да си за да задигнеш тунингована кола, която бие на очи отдалеч? Тоя или има стабилни връзки или е яко зле. Рано или късно обаче ще съжалява!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и здрави връзки да има това (отвличане с въоръжен грабеж) е второто най-тежко престъпления в Българския наказателен кодекс след убийство! Присъдата започва от 7 години нагоре! Затова се намесиха и толкова много хора (влючително и НСБОП) и се дига такъв голям шум! Съвсем друго щеше да е ако ми беше бил два шамара и да вземе колата и да замине....... но сега когато има пистолет и действия на човек против волята му вече е друго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Колкото и здрави връзки да има това (отвличане с въоръжен грабеж) е второто най-тежко престъпления в Българския наказателен кодекс след убийство! Присъдата започва от 7 години нагоре! Затова се намесиха и толкова много хора (влючително и НСБОП) и се дига такъв голям шум! Съвсем друго щеше да е ако ми беше бил два шамара и да вземе колата и да замине....... но сега когато има пистолет и действия на човек против волята му вече е друго!

Колега съжелявам за случилото се обадих се където мога и ако имат информация утре ще знам повече стискам палци моя човек да има какво да ми каже утре дано да хванат копелето мръсно а оттам нататък е ясно че ще има мн бой и затвор. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ManiaK, искрено се надявам да си намериш колата. Чувството, което изпитваш е брутално гадно и дано крадеца го добараш някъде с щанга и да му потрошиш ръцете и краката. Цял живот на подлога да пикае и в количка да го бутат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф де*и. От как си пуснал зова очите са ми на шест. Утре ще пътувам от София към Силистра и пак ще гледам. В Силистра имам много познати, и те ше разберат ако не са разбрали вече. Така че колега много сме и ще ги хванеме. Записал съм ти телефона ако има нещо ще ти се обадя веднага. Дано 7 годишния ми стаж като въоражена охрана ми помогне ако ги гепсам. Важното е, че си жив и здрав!

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опелджиите от Кюстендил сме на линия! Ще дебнем, ако го открием, жална му майка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Мамицата им,може да имам касмет да ги видя първи,100 кила съм и рядко движа сам :) .Пък после ще ти дрънна. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглеждаме се и в Пловдив, разтръбих по местните форуми, ще публикувам утре и в блога, колкото повече хора видят снимките и се запознаят със случая, толкова по-голям шанс има всичко да се оправи.Само после когато си върнеш количката да не ти звънят хората, да ти казват къде са те видяли :)

Мисли позитивно и нещата ще се наредят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е благодарение на Драгомир Драганов!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина красива кола колега-имаш един чифт очи и в Монтана-далечко е от Варна ама знае ли човек ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Следя темата от самото и' начало. Често обикалям из града ни, а и зная местните Хондички.Ако зърна колата ти - жална му майка на копелето.Приеми тия думи като съчувствие и да се надяваме, че всичко ще се оправи.J&D - Ямбол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля момчета че не е добра идея да се вдига много шум извън форума,да не вземе да се уплаши катила. Той явно е достатъчно самонадеян за да се показва с нея все още.И колега,ако нямаш връзки по-добре не разчитай на полицията,те са най-добри в това,да глобяват за колани в града и за светлини през деня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това,да не изключваме вазможноста той също да чете този форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм наясно че той най-вероятно чете това...... ето защо тук се съобщават само неща които и той може да знае!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не искам да спамя допълнително в темата и да давам напразни надежди, но това, което лично мен ме обнадеждава, че колата ще се намери е факта, че това не е "специализирана" автокражба, а случайна. Според мен когато тоя калъф си свърши каквато работа има ще я зареже на някой паркинг и ще си замине за село. Затова, колеги, оглеждайте се не само на пътя, а и по паркингите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Колега ако я мерна в Сливен ще го чуеш по новините.Ще има меле :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАЩО ИЗОСТАНА ТЕМАТА ??? КАКВО СЕ СЛУЧВА НАМЕРИ ЛИ СЕ КОЛАТА???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оште един чифт очи около пазарджик.Наскоро един колега от опел форума се раздели с астра gsi незнам какво стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дойде ми една идея и реших да споделя.Предполагам повечето от вас ползват скайп.Накарайте приятелите си и техните приятели ... да сложат в скайпа си това http://www.chernomore.bg/news.php?nid=37416 поне за малко. Знам че идеята звучи детско но това са доста чифтове очи все пак!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дойде ми една идея и реших да споделя.Предполагам повечето от вас ползват скайп.Накарайте приятелите си и техните приятели ... да сложат в скайпа си това http://www.chernomore.bg/news.php?nid=37416 поне за малко. Знам че идеята звучи детско но това са доста чифтове очи все пак!!!

Аз съм за и вече го направих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам в търсенето - София/Русе/Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега въпреки че не карам вече Хонда имаш две очи и от мен ако я мерна няма начин да убегне от погледа ми :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускам го и аз на всичките си познати по скайпа! Ти представяш ли си тази кола може да стой от 10 дена пред някой блок изоставена, и всекидневно покрай нея да минават стотици хора и да не знаят че возилото се издирва! Така може да продължи и месеци! Затова колкото повече хора знаят за тази кола толкова по-голяма е вероятноста да си я намеря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коега,да дам и аз един савет,ве4е трудно се продават крадени коли,а и нашите не са от наи скъпите,че автокрадците да рискуват да ги хванат за 4-5000лв.оглеждаи по жнимателно темите из форумите и авто обявите за авточасти,наи вероятно още сащтата нощ са я разглобили.дано да не сам прав и да се намери скоро цяла целеничка,но това е наи вероятното решение.гледаи из форумите,джантите,броните,все нещо можеш да си познаеш.и все пак ще се оглеждам из свищов.успех или по скоро касмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един инпровизиран подпис за всеки, който иска да го разпространи или сложи:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ManiaK,Един съвет,мини по повечето бензиностанций,и лепни по една снимка на колата с надпис издирва се.Говоря за "ОМВ","Лукойл",и по известните бензиностанций.Те поне по цял ден с коли се занимават.А пък ако ти разрешат да я лепнеш на колонката,още по добре,всички шофьори ще я виждат,че се търси и могат и те да помогнат с нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...