Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

Крадецът е знаел какво да търси да не е за мно пари да върви и да е на някой който си я гледа като дете!!!

Това е кола ПРЕКАЛЕНО набиваща се в очи, за да е открадната с цел извършване на друго престъпление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не е бил този изрод: http://www.dnes.bg/article.php?id=61753Издирван за убийство във Варна албанец

АаАаАаАаАа няма такъв случай като гледам всичко съвпада,но ако е той губи се едно нещо и това е ХОНДЕЛКАТА НА КОЛЕГАТА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако е този убития рано или късно ще излезе и хонделата,все пак всички чакалим за нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бяха пуснали снимка тип "портретна", за да могат засегнатите да го познаят. Че така само задника му се вижда. Дано е този, значи количката скоро ще се открие. Принципът му на действие изглежда същия- играе си на GTA на живо. Вече не ;) ! Браво на куките, имало смисъл от заплатите, които им плащаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц,тц,тц, вие пък веднага, той бил... в България това не е единичен случай! Някой краде кола, изхвърля шофьора и т.н. ... ще изчакаме и ще разберем, за кво иде реч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва в тази България, стана като холивудски филм или играта GTA, отвличат коли с пистолет, изхвърлят шофера после, стрелят све с полицаите, абе мани ужас....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е бил този "убития",колкото и гадно да звучи,ако е той,колата ще е тук скоро,да стискаме палци да е той.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже изобщо не звучи гадно и да е тоя и да не е не случаино са го застреляли .Интересна даржава сме в 21 ВЕК крадем коли и касетофони и капа4ки за вентили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва в тази България, стана като холивудски филм или играта GTA, отвличат коли с пистолет, изхвърлят шофера после, стрелят све с полицаите, абе мани ужас....

Такива неща се случват по европата ама там хората си имат пълна застраховка и не им е толкова фатално да им откраднат колата. Просто си чакат на сфетофара престъпника показва патлака жертвата слиза и по живо по здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниака нещо не се обажда, да не би наистина да е тоя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се оглеждам в Хасково и София..Това не е първия случай когато крадец се качва в колата просто ей така ,заключвате си вратите!!!Успех ,дано по скоро излезне вече !!!

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниака нещо не се обажда, да не би наистина да е тоя...

Ами не се обажда защото с всеки изминал ден му намалява и надеждата....... :censored::boo::) макар хората да казват че надеждата крепи човека..... мен в момента ме крепи яростта, а безнадежноста ме слонява! п.п. е*ахса..... покрай тези филми в които изпаднах виж кви глупости взех да пиша!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега истински ти пожелавам да я намериш количката много ме е яд за нея чесно направо ако го видя виновника пред мен незнам как ще реагирам чесно :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, тъкмо прочетох цялата тема пиши и мен (няма голяма вероятност да е в Пазарджик, но нищо не се знае) аз също ще огледам. И успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рядко влизам в форома, както и рядко карам личната си кола по мерки за собразителност и един куп др глупости!!! Една от тези глупости е зимата да не е я карам. Преди две седмици в неделя към 4 часа слетобят тръгнах да я пребирам защото времето зе да става студено и сичко лек лед! Когато тръгнах по цариградско си карах културно 90-100 до бус лентата и изведнъж от към кулата ми изкокна на 10метра пред мен и когато изкокна засече мен и един автобус колата беше с варненска регистрация гаранция и с затъмнени или тъмни стопове гърнета или джанти нямах време да гледам по мислих си за дръпка но го оставих да бяга! Спомням си само че бучеше и караше бързо беше с афтърмаркет стопове и варненската регистрация това съм на сто процента сигорен шот мно псувах дет ме засече така даже тема смятах тема да пусна че вече е студено и да се по охладят малко скоростните страсти!!! Това което си мисля е че колата е открадната за да се извърши престъпление като крадеца не е съобразил че може да се вдигне такава патърдия и я оставил някаде!!! Никой не краде сивик 92-95 хетч бек за да я продаде това е кола за убийство или обир краде се 1-2 месеца преди удърът за да може всичко да по утихне но не и при тебе хихихихихи!!! Колата ще излезе гаранция само да не е ...

Само да вмъкна пича дето е видял Сивик по Цароградско да го засича може да съм бил аз. До вчера бях с Варненска регистрация, ама си я прехвърлих най-накрая. Само че съм Сивик 91 и с по-различен тунинг. Иначе често гоня Хонди по Цариградско ;)Виж снимката ми в профила да видиш дали съм бил аз. Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво става с колицата, някакви новини, нещо от полицията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много тъпо. Сега ако този не бъде намерен и публично да се вдигне шум, и да му се даде максимума предвиден от закона ще трябва всички хора с по-накипрени коли да се заключват, най-малкото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие да има ... ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Кучетата лаят .....кервана си върви"..... както беше казъл един колега наскоро......!!! Най-вероятно вече някой наш колега ми разхожда джантите, боядисани и с нови гуми (че мойте бяха изтъркани) ....... друг се кефи на angel eyes-а ....... а трети се чуди как аджаба да завъри това голямото гърне към неговата кола......Нека бъдем реалисти, всички съчувстваме като се случи нещо такова, но и никой няма да откаже на angel eyes за 150лв (ще си каже кой знае то къде съм ги взел .... може да съм си ги поръчал от ибей)....... което е истина си е истина от 6000 членове на клуба не знам дали има 50-тина колеги които наистина биха предпочели чесноста и това да помогнат на някой друг...... пред собствената си облага! както и да е, разчувствах се .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e не се предавай, все още има надежда, може просто да я е заебал някъде на някой забутан паркинг... и може да прозвучи изкуствено и да не ми повярвате, но самия факт че някой би ми предложил нещо хубаво евтино ме кара да се осъмня и ако знам че някой ми предлага нещо твое с удоволствие бих ти го върнал, все пак да го е..а парите и материалното не са най-важното в тоя смотан живот, хиляди пъти бих предпочел да ме уважават и почитат беден, отколкото да ме псуват и ненавиждат богат.Това е от мен, само не се предавай, вярвай в положителния развой на събитията и съм сигурен че ще се изненадаш приятно. :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала ти праим колега за думите :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тоя селянин е покрил колата в някой селски гараж чудейки се какво да я прави и така като няма много мозък в главата сигурно още мисли затова няма развитие по случая :cool: Много трудно "селянин" ще пласира такава кола обявена за издирване без документи така че горе главата колега има надежда за колицата сигурен съм че всеки я търси под дърво и камък и да се надяваме че има още толерантни хора който ще се обадят като я видят а няма да я разфасоват за своя полза ставайки съучастници в престъпление на див селянин!Успех с търсенето и няма да се отчайваш все още сме с теб и те подкрепяме на 100% :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво да ти кажа приятелю ... отвратителна история ... България ... или просто незнам по какъв друг начин да се изразя ... Надежда винаги има макар и малка ... Имам много познати в Галата а и аз самият от време на време съм там... Ще се ослушваме и оглеждаме . Ще снимам всяка черна хонда приличаща поне малко на твоята и ще помогна с каквото мога и аз :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дано не разкостят за части хубавата колица гадовете.Имаш още две очи в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маняк абе от доста време се каня да те питам няма ли каско колата ?Въпреки ,че в една кола ако си вкарал сумати пари и си я правил за теб няма кои да ти го оцени ,но все пак ще е някои лев и ще си вземеш по добра и да си я направиш .И все пак се оглежда и видях две такива хонди ,но едната беше с нормални фарове и нямаше двоино гарне а на другата много приличаше на твоита но номера беше горе и с пловдивска рег и неисках да ти давам празни надежди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро на колежка и откраднаха Самурайчето,имало поръчка за Грузия и през Варна е канала.Мисля че го четохме в оff-road форума.Разрови се там за инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тея джамбази трябва само и единствено Линч ... Добре бе приятелю из града нали има камери по светофарите ... ушевите не са ли я засичали някъде ...

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маняк абе от доста време се каня да те питам няма ли каско колата ?....

Имам каско ама не е там работата..... Из града има доста камери и на изходите и на много възлови места...... Всъщност точно на тези камери разчитаме ...... но не искам за сега да коментирам да не пречим на полицията..... Между другото мочетата от полицията наистина приеха присърце случая и работят стабилно по него!!! Както вече казах надеждата си отиде..... крепи ни само Яростта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

убийте ме с камъни ако греша, ама имам чувството че тоя въшлив пе...ал даже още е из Варна някъде, ако беше излязъл от града щеше да го засече все някоя камера или полицай, сигурно му е известно за камерите и кара някаде из малки улички и сигурно сега е в някой гараж завряна из кварталите и я мислят ко да я правят, или я е заебал като се е дигнало толкова шум, аз поне така бих направил ако знам, че ако ме спипат ще ме бият и е...ат, просто бих заебал колата и бих си плюл на галошите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю Намерят ли го тоя !!! Само Бой ... Всички са с теб ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си как да се излезе от града без да се минава през камери(примерно през хюндай) , така че нищо не се знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак не съм писал досега тук,прочел съм я от начало до краи темата ...... мое мнение ако искаш ми се сърди но не ти го казвам с такава цел ..... Зарежи я тази кола вземи си каското направи си нова!!!по хубава и от предната , невярвам които и да е този боклук ,колкото и прост да е и безхаберен да тръгне да ти разпродава колата сега може би след месеци да ... но сега невярвам ! Ако е все още в БГ Все пак ти желая успех ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си как да се излезе от града без да се минава през камери(примерно през хюндай) , така че нищо не се знае.

Прав си Жоро , но все пак ... А относно каското ... ще си вземе друга пак ще започне да си я прави ама не е същото ... просто си обича колата Неговата си , старата ... Разбираемо е за сега да не иска друга и да си иска точно нея . Обича си я колкото и странно да звучи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много ти яка машната и няма как да не се забежи аз съм от пловдив и ще се оглеждам за нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става? Няма ли някакви новини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...