Jump to content
Нимрод

аман

Recommended Posts

аман от некадърници днес за пореден път ми бе одрана сериозно боята на колата от опитни шофери и то след скорошно боядисване евала на такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман и от мене, и аз съм за смяна на преден калник от една овца която връщаше назад и гледаше напред, ама мани еми надувам клаксона и не чува, тъпа п**ка. Не визирам жените като цяло!Извинявам се за думите ама трябваше някъде да си излея яда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тази сутрин и аз имах близка среща от 3-тия вид с един бус. Подпря ме толкова леко, че сега имам броня, калник, фар+мигач и т.н. за "преинсталиране"...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една причина да стана "уикенд шофьор"... освен разхода на гориво. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много некадърни шофьори се навъдиха напоследък.Това е и основната причина ,според мен и за множеството катастрофи наред със скапаните ни пътища.Вчера с един авер стоим до колата му паркирана на оживен булевард.Една такава патка така изкочи от една пресечка, без дори да се огледа,камо ли да спре.Една друга женица както си караше спокойно колата,тая,патката, като я нацели отзад,колата на нищо и неподозиращата жена се завъртя и както се въртя насели и спрялата кола на авера ми.Направо я качи на бордюра.Единственото хубаво е че колата се спря на 2 санта от уличния стълб иначе щеше да е ударена от двете страни.Такива като тая мисирка има хиляди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе не се трае братче отровил съм си нервите с такива и проблема е че си безсилен не можеш да предвидиш къде и кога да си спреш колата за да не изпатиш от таква боклуци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хиихих - разбирам те колега и ти съчувствам - не е само до къдърност, но и до селяния - вчера един мерцедес ми вика - ако не ме пуснеш ще те блъсна :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман и от мене, и аз съм за смяна на преден калник от една овца която връщаше назад и гледаше напред, ама мани еми надувам клаксона и не чува, тъпа п**ка. Не визирам жените като цяло!Извинявам се за думите ама трябваше някъде да си излея яда.

И аз имах подобна случка,но моята кола беше паркирана .Чух удар обръщам се и гледам няква овца ми цункала Хондичката .Добре че бях на близо иначе щеше да си избяга.Обяснението и беше че давала назад и не ми видяла колата :huh: Добре че няма сериозни щети по колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете, мойта кола си я карам само аз или на6ите, но така като в семейството сме 4 човека и три коли едва ли ми я кара някой.Вчера един прител качил приятелката си да кара и тя блъснала колата - айде 300лв. Никой неварди твоето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хиихих - разбирам те колега и ти съчувствам - не е само до къдърност, но и до селяния - вчера един мерцедес ми вика - ако не ме пуснеш ще те блъсна :huh:

Онзи ден един най-обикновен Пасат спря да мен и ми каза, че съм бил луд и че не му пука и ще ме блъсне...Нави волана на дясно и с лайстните на вратите му ми одра предната броня... Най-най-обикновен идиот - беше с жена му, детето и една баба... На половината на килограмите ми беше, ама какво да го бия пред семейството му ли?Тоя явно беше луд - за съвсем обикновено за софийското каране престрояване ставаше въпрос, нито някаква ситуация, нито нищо.. Още се чудя как ми издържаха нервите и не го попилях... Оня си замина, звънях в КАТ - никой не вдигна естествено..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е не всички да са добри шофьори, пък и добрите допускат грешки и причиняват произшествия. Но в София толкова много коли се движат едновременно по тези малки и разбити улици, обстановката е допълнително изнервена и вероятността да ти се случи нещо подобно нараства доста, в сравнение в някой по-малък град.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам мойта хондичка от 3 месеца - вече е одрана от 3 страни - трите пъти не по моя вина и трите пъти избягаха виновниците (веднъж на паркинг). Мизерията е, че нищо не може да направиш! Пример - кютам си в задръстването, слушам си музиката и един идиот изведнъж си качва половината кола на тротоара отдясно на мен , а с другата половина на колата ми одира задната броня ;) . В София е пълно с некадърници, идиоти, смотаняци и жени...ужасът е пълен :huh: . Сега се чудя дали изобщо да правя колата като утре може пак да ми я дернат или недай си боже повече. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хиихих - разбирам те колега и ти съчувствам - не е само до къдърност, но и до селяния - вчера един мерцедес ми вика - ако не ме пуснеш ще те блъсна ;)

Хахаха ебахти и варлака е бил онзи ;):huh:;) споко колега и мен ме натиснаха отдясно на зала Универсияда един хубав новичък ситроен С4 ми остави за спомен сива боя от него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също сериозно се замислям дали да оправям удареният си калник,фар и мигач на старата хондичка...Откакто стана произшествието,вече 3 пъти ме удрят и то точно там.Преди няколко дни на паркинга пред работата ми един "бабаит" с последен модел бмв даде назад без да погледне,добре,че успях да свирна,та ме удари не много силно-в смачкания калник.При това на изпроводяк ми вика "Що не гледате къде карате,бе....".Друг при ляв завой на кръстовище,явно ядосан от това,че изчаках колите за направо и беше направо ми се лепнал отзад,едва спря,когато пред мен изскочи доста едро куче и на следващият светофар ме настигна,излезе и започна да ми удря по колата и да ме псува,пикльото нямаше и 20,ама се напъваше със служебната.Аз като съм жена,какво мога да направя в случая???Явно на всички нервите са доста опънати в задръствания и разни битови проблеми,ама защо взаимно да си тровим още повече живота...Старата ми колица направо я направиха на нищо-и емблемите на Хонда,и антената,и боята ми драха,защото сигурно съм била спряла пред блока на мястото на някой.Ще си я оправя,защото ми е мъка да я гледам така...ама докога така,до следващият път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми как спират??Заемат място за 2 коли,без грам усещане.Паркира си и си заминава.На тва нямане места за паркиране.Верно си е до селяния.

Още една причина да стана "уикенд шофьор"... освен разхода на гориво. biggrin.gif

Аз пък минах на този вариант.В града въобще не карам. Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен НЕ ме натиснаха - не че го пуснах :huh: - според мен имаше желание, но лошия поглед - тип "стой на безопасно разстояние" го отказа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: Ха-ха-хааа! ;) Абе колеги,то при вас в Софето-голем купон! ;)Тенекиджийте и бояджийте сигурно много се кефят! ;) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страшен купон бате толкова ми е забавно че следващия ако го видя а не се случи пак на паркинг в колата ми винаги си нося алуминиева бухалка ще му сваля огледала стъкла че и той да се позабавлява малко хаха или колкото и да ми е мъчно ще си гледам колата пред блока а ще се движа само с колелото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аман от некадърници днес за пореден път ми бе одрана сериозно боят ана колата от опитни шофери и то след скорошно боядисване евала на такива

ама виновни са тия дето им дават книжките за пари а не тия дето си ги искат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама така ще е, докато мъжете лъжат жените за "ония" 25см... ;) Според мен най-голямата грешка беше, че махнаха полигона. Малко или много човек придобиваше представа за габарити и маневреност. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

===========Според мен най-голямата грешка беше, че махнаха полигона. Малко или много човек придобиваше представа за габарити и маневреност. ;)

Абсолютно си прав!Там поне бутахме конусите.А сега директно хакат колите по улиците!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ!ИМА РЕШЕНИЕ НА ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ И ПРИТЕСНЕНИЯ!Вика му се "автокаско".Може да си мислите,че затваряте некви пари,ама си спестявате доста нерви за в бъдеще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ!ИМА РЕШЕНИЕ НА ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ И ПРИТЕСНЕНИЯ!Вика му се "автокаско".Може да си мислите,че затваряте некви пари,ама си спестявате доста нерви за в бъдеще.

И тва не е решение.С тва автокасто е такова ходене по мъките,че направо да ти се приплаче.Предната ми кола направо е бяха разколачили.Халогени,разни решетчици,лайсни.....и познай дали плащат???А тея БМВ-та,дето всеки втори има, кво ги правят.Оня ден на един авер Х5,става сутринта,гепали предното стъкло и волана :):P Познай дали му ги платиха? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ghostkiller

Е,кражбата на стъкло и волан може да се тълкува по много начини,то е все едно да ти свалят четирите гуми и да искаш каското да ти ги покрие.Застрахователите разсъждават,че може и сам да си ги свалил...Иначе за такива произшествия като чукната броня,калник,ожулени врати мисля,че няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера вечерта се прибирам от едно купонче и на входа на общежитието портиерката ми дава огледалото от колата и ми вика, че някой ми го е откъртил. Тва е или някой пияница или завистливите голфарчета от блока. Аманннн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво каско, за строшено огледало ми дават 100 лева, а това което е истинското с подгряване е само оригинал и е 500! държавата е калпава. и вчера по ТВ разправят, от асоциацията на застрахователите, че гражданка отговорност ще става двойна, защото.... с обновяване на авто парка все по-скъпи щети изплащат, майка им. всъщност са едни турбо мошеници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

какво каско, за строшено огледало ми дават 100 лева, а това което е истинското с подгряване е само оригинал и е 500! държавата е калпава. и вчера по ТВ разправят, от асоциацията на застрахователите, че гражданка отговорност ще става двойна, защото.... с обновяване на авто парка все по-скъпи щети изплащат, майка им. всъщност са едни турбо мошеници.

Да бе и аз го гледах ужас направо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си прай кот иска в таз даржава, мен ми зеха пари за каското но ми оцениха джантите на 200 лв, викам на мацката айде иди ми намери същите за 200лв тя ми се смее та с каско и без каско пак си е ходене по мъките.НЯМА ОПРАВИЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хораааааааааааа, няма да искате пари бе.ще казвате да ви го оправят.на един авер авенсиса клон му счупи предния джам и я водих колата да го оправят.викат щи дадем толкоз, викам искам го оправено.те викат хубу.Отивам аз след няколко дни, СЛОЖИЛИ ДЖАМ КОБРА.викам ееееей, вие не сте на себе си нещо май?върнах се след няколко дни, пак не е оправено.викам я са свестете и ми сложете оригинален джам .отивам пак след няколко дни, оригинален джам :) (говорим за чисто нов авенсис от магазин)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ли процента от нас карат чисто нови коли от магазина?Мойта никой никъде не иска да я оправя вече:).Дават някакви увеселителни и се оправяй

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За новите коли е едно, ами ние със старите как да искаме да ни оправят колата в техен доверен сервиз, като те си имат клауза над определени години да не ти взимат колата, а да ти дадат сума покриваща едва частите ментета..." - колата ти вече е на 12 години, така че ето ти малко пари и се спасявай" - личен пример.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YordanIvanov, как не съм се сетил... я да ти кажа как става ако не е от магазина и не е служебна и ти трябва. Начи, огледалото виси, лепнал си го с тиксо. Отиваш в ДЗИ на оглед, и питат как ще се оправя. Викам в сервиз, и те добре... Звънкам на един сервиз дет даже имам познати (работят с ДЗИ), на шефа, голям сервиз. Казвам рама сичко, и казвам, искам ел. с подгряване както си е ще го правите ли... и те след 30 мин проверка... ами, не можем да намерим, а оригинално няма да ни изплатят от ДЗИ... И казвам на ДЗИ, момчета, ще го правим по фактури! Такааа... отивам в Юби-ко и казвам дайте Проформа за огледало за ДЗИ... и те... ами значи, трябва да постъпи искане от ДЗИ за да дадем Проформа... ама айде спазарихме се да изготвят... и бяха празници, та след 1 седмица имах заветната проформа за 470 лева и X лева труд ! Бам в ДЗИ, и на гишето.... разглеждат, разглеждат... ОДОБРЯВАМЕ 130 лева по проформата! Цитирам: "Намерихме огледало в Интеркар 3000, точно за тебе!" В магазина "С подгряване ли е? -Дааа" Купувам, 1:1 не на себе си от щастие, 96 лева дори, перфектно! ДЗИ плащат дори под 100 лева по фактура от Интеркар 3000 (въпросната фирма направи отстъпка от близо 40 лева защото е по щета на ДЗИ!). 3 дена по-късно откривам, че огледалото е в конектора с 3 жици, а моето е с 5! Подгряване нанайци.Айде сега някой фен на каското да сподели къде точно съм се объркал, или системата по всички звена е напълно прогнила? Всички са навървени като свински черва.То темата малко се отклони от първоначалното, за което се извинявам :)

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега някой фен на каското да сподели къде точно съм се объркал, или системата по всички звена е напълно прогнила? Всички са навървени като свински черва.

Абсолютно.Аз на старите си коли каско не правих поради тази причина.Такива ходене по мъките е,че предпочитам повечко да внимавам и недай си боже стане нещо да си го оправя,.отколкото да ходя при тея мошеници.Ама сега с тея лизинговите,ме задължават.Сега се връщам от Сливен и станах свидел на една случка от Бг бита ни.На един светофар,едно опелче отзад с жена и малко дете,явно набиха спирачка по рязко.Един бус с алуминиева дограма,явно неукрепена след него.Буса и той като наби спирачки и профилите които бяха неукрепени на погрива като тръгнаха,като копия се забиха в задния джам на вектрата,като го чупиха.По някаква мега случайност не нараниха детето което седеше на задната седалка.Баси и галфоните братче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме удари една шматка точно на втория ден след като си взех хондичката.Бях паркирал пред нас немогла да завие и в моята,паниката си казва думата дава леко назад и пак сурна хондичката и се опита да бяга.Казвам ви като я настигнах ми идваше да я ...(много имам да кажа тук),обаче онова реве и трепери и на мен ми стана кофти.В този дух да знаете добър майстор в Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...