Jump to content
Guest bate_em4o

Пие ми се бе!

Recommended Posts

Вчера си откраднах от един строеж ръчна количка с едно колело - да си возя черния дроб. Това за след празниците. Пък си и имам жена - да си ме вози. Вие да му мислите.Днес имам за бакшиш половинка "Столичная". Според вас ще намерим ли общ език?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пихме,пихме,но все пак оцеляхме :) Следващите няколко дни ще го ударя на почивка,че нещо много ми се насъбра покрай празниците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааа .. и тука положението е такова .. .ладилника пълен и трее се опразва да не са развали пиенето !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

празниците са тежки но за сметка на това са продължителниарее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,па тая вечер са напивам с винце Мавруд и си дъвча натурално шоколадче+бадемки натъпкани в него! :) И се нафирквам бавно,равномерно,постепенно,дълготраино,неустоимо,продължително и безотказно! :P Ае-дрънннн! :lol:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние пък тази вечер правим " Мастика Парти" ! Нищо че е зима ... то човек мерак като има всичко става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууууууу, на мене от мастиката ми излизат паважни екземи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале мале още глава ме боли от пиене литри вино и водка се изпи литри леле у тоя балкан много сладко се пие бре бре бре еееееее :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде едно наздраве и от мен, че много ме радвате!Аз съм на биричка с шам фъстък. Хе хе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве и от нашата Бригада Колеги, ние сме на втора Бутилка Сантали вече ... а сме трима мъже само ... и две жени ... те не се броят щото са на Бейлис ... ама ние като свършим с Узото кво ги чака колежките... стенд за амортесьори ... ряпа да яде... :D Дано да им издържат Шаситата ...и заварките... и окачването ... и Кумините ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя и ми се пие ...

Ееее,bate_em4o...как я изоставихте тази тема... :) Ми ся май не ви се пиеее,пък ша има купон... :)

Айде наздравеееееееееееее с фафли и лимоната

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска нема пиене.Ама утре на Шипково,така ше се размажеем.......... :) :) :):lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве на всички пиещи и не забравяйте-НЕ СЯДАЙ ЗАД ВОЛАНА ПИЛ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук едно руино вино сам си наливам, едно такова битово....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх и аз се подкарах на домашно с ракийка. А наздраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не караите пили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле-лееее!Как съм се занемарил!Мъка братя-нема ракийка,сеа се мъча с идно балантайно виски!Ае, наздраве на фиркащите братя и сестри! :bash::huh: и AC/DC бичи -ААААААААААААААААААААААААААААААААААА;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия зелени салатки,мастичкаааа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Алкохолният зодиак е най-старият. За това свидетелстват множество документи (сметки) от древни научни питейни заведения. Известно е, че небесната сфера се дели на градуси и това открай време е привличало погледите на алкохолозите. Опознавайки своята алкохолна зодия, СЕГАшният човек обиква себе си, а това му помага да се концентрира и, водейки охолен алкохолен живот, да избегне служебния или семеен махмурлук. Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/). Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата. Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V). Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него. Зодия ВИНО (22.V - 21.VI). Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината. Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот. Зодия РОМ (22.VI - 23.VII). Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си. Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони. Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII). Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже. Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ). Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак. Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.). Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!"). Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.). Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат! Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.). Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден... Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.). Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му. Зодия ВЕРМУТ (21. I.-19. II.). Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта. Зодия БИРИ (20. II.-20. III.). Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане. Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо. Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка. Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една Very HappyА наздраве :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко ... тфа е мноо добро ве ... не знам от де го изкопа .. ама ше го копна за форумя на шубраците с твое позволение !! Особенно ми ареса израза "алкохолозите" .. звучи некак си интълигентно ! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо по зарязахте темата:) На никой ли не му се пие вече.Е за вас не знам ама аз отивам да правя салатката и сядаме на ракийка. Айде наздраве:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес съм на уиски че и утре 6те продължавам.така че НАЗДРАВЕ на ВСИЧКИ :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа опа .. и тука салатката е готова и кифтяята и кибапити са пекнати и наливам вече ! Аааре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От половин час се боря с мастиката от камерата. Корава е, копелето. Ползвах жокер - обадих се на приятел и той помага с риба "Перла" с лук и айран. Сега сме на жокера 50/50...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ньзнам за вас но аз съм на повече от 300 грама ракийка и вече не мисля много така че наздраве и пийте едно и заради мен че аз вече незнам дали ще мога да изпия повече. :):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми се пие, ама всяка вечер. Аре НАЗДРАВЕЕЕЕ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм на повече от 400 грама вече и наистина не знам какво пиша ама все пак наздраве и дано да не ме боли глава утле :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въъъ я вече хрупам пица,че това виски ми разми червата .... и минавам на биричка :) и малко по-късно ще ставам винаркЪслед около 1:30 мин :):P аз пия по-график и ако имам закаснение някаде по тресето наваксвам бързу при мен жокера е позвани на приятели :P чакам ги да кацнат след 1 час ай наздраве :Pи койт на другия ден няма грамотевици орагани и сякви бедствия в главата значи му е празна кЪт мойта ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази нощ май някой ми е сменил главата хич не ме слуша в момента! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирааааааааааааааа,Жеегаааааааааааа!Носи още бираааааааааа! :lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Лято е :lol: Възможни неизправности при употребата на бира и начини за отстраняването имНеизправност: Вкусът на бирата не се усеща, изчезнало чувство за наслада. Халбата е прозрачна на светлина.Причина: Халбата е празна.Начин за отстраняване: Да се намери някой, който да купи още бира.Неизправност: Вкусът на бирата не се усеща, изчезнало чувство за наслада. Ризата е мокра от яката надолу.Причина: Устата не е отворена или халбата се поднася неправилно към устата.Начин за отстраняване: Необходими са редовни тренировки пред огледалото.Неизправност: Краката са студени и мокри.Причина: Неправилно положение на халбата.Начин за отстраняване: Да се поставя халбата така, че пяната да е насочена към тавана.Неизправност: Краката са топли и мокри.Причина: Недостатъчен контрол над пикочния мехур.Начин за отстраняване: Да се застане около куче с каишка. След няколко минути да се поиска от стопанина му бира за обезщетение.Неизправност: Подът се размива.Причина: Гледате пода през дъното на празната халба.Начин за отстраняване: Да се намери някой, който да купи още бира.Неизправност: Подът се клати.Причина: Неустойчиво място за сядане, без облегалка.Начин за отстраняване: Да се постави под сакото метла с дръжката надолу, за създаване на допълнителна опора.Неизправност: Подът се движи.Причина: Носят ви.Начин за отстраняване: Ако носенето не е към друга бирария, да се вика за помощ. За обезщетение да се иска бира.Неизправност: Луминисцентни лампи на стената.Причина: Паднали сте по гръб.Начин за отстраняване: Да се помоли някой да ви постави в седнало положение.Неизправност: Нищо не се вижда, в устата си имате счупена цигара.Причина: Паднали сте по корем.Начин за отстраняване: Виж по-горе.Неизправност: Наоколо бързо се стъмнява.Причина: Бирарията затваря.Начин за отстраняване: Да се разбере от хората наоколо къде се намира най-близката работеща бирария.Неизправност: Събуждате се в мокро, студено и твърдо легло.Причина: Паднали сте в канавка.Начин за отстраняване: Да се пита за часа някой минувач. Ако бирарията е отворена, да се отиде там. Ако не, да се продължи спането. :) Защо бирата е по добра от жената ? 1. Бирата винаги е задоволена. 2. Бирата винаги е мокра. 3. Бирата винаги си отива лесно. 4. Бирата не се интересува кога сте се прибрали в къщи. 5. Бирата не изисква качество. 6. Бирата не ревнува, когато се приберете с друга бира. 7. На бирата не и пука, ако имате още цяла каса бира. 8. Бирата винаги е готова да Ви напусне преди да е омръзнала. 9. Има по-голяма вероятност бирата да произнесе "карбуратор" от жената. 10. Бирата никога не Ви струва повече от 5 лева и никога не Ви оставя жаден. 11. Бирата никога не очаква комплименти. 12. Бирата никога няма главобол. 13. Бирата никога не казва НЕ. 14. Бирата няма нищо против оригването. 15. Бирата винаги ще Ви чака търпеливо. 16. Бирата никога няма да си купи кола с автоматична скоростна кутия. 17. Бирата никога няма да Ви обвини в лъжа. 18. Бирата е лесна за "хващане". 19. Бирата никога няма да Ви накара да ядете някакви експериментални ястия, миришещи на добавка за нафта. 20. Бирата никога няма да Ви накара да и купите тампони от аптеката. 21. Бирата никога няма да вдига шум за нещо толкова дребно като вдигнатия капак на тоалетната чиния. 22. Бирата никога няма да пуши в колата Ви. 23. Бирата никога няма да Ви каже, че е бременна. 24. Бирата никога няма да хленчи, че колана в колата и убивал. 25. Фригидната бира е добра бира. 26. След като сте изпили вече бирата, бутилката още струва нещо. 27. Всичко, което трябва да направите, за да поемете още една бира е да се изпикаете. 28. Дори ледено студената бира ще Ви позволи да я докоснете. 29. Бирата винаги Ви слуша и никога не спори с Вас. 30. От бирата не може да хванете херпес на онова място. 31. Бирата никога не плаче. 32. На бирата не и пука колко печелите. 33. На бирата не и пука ако след като сте я изпили отидете и си легнете. 34. На бирата не и пука ако нямате културни обноски. 35. Бирата не се оплаква, че сте безчувствен. 36. Бирата не се оплаква, че карате бързо. 37. Бирата не настоява за равенство. 38. Бирата не се побърква веднъж месечно. 39. Бирата няма адвокат. 40. Бирата няма майка. 41. Бирата няма морал. 42. Бирата не Ви кара да ходите на пазар. 43. Бирата няма нищо против футбола. 44. Бирата няма нищо против мърсотията. 45. Бирата не се цупи и не играе игрички. 46. Бирата не Ви дразни. 47. Бирата не хленчи, тя бълбука. 48. Бирата няма против да се вози в багажника. 49. Бирата никога не закъснява. 50. Бирата никога не напълнява. 51. Етикетът на бирата се сваля доста лесно. 52. Етикетът на бирата не е демоде следващата година. 53. Бирата изглежда същата на сутринта. 54. Бирата никога не Ви моли да смените станцията. 55. Бирата никога не си променя мнението. 56. Бирата никога не се оплаква, че я водите някъде. 57. Приятно е да изпиеш голяма, дебела бира. 58. Ако смените бирата не е нужно да плащате издръжка. 59. Бирата няма да Ви обвини в изнасилване. 60. Не е проблем да напуснете купона с друга бира. 61. Няма лоши дни в месеца за изпиването на една бира. 62. Когато отидете на бар, винаги може да разчитате, че там има бира. 63. Когато бирата Ви си отиде, просто си отваряте друга. 64. Когато отворите бира, знаете че сте и първият. 65. Можете да изпиете бира на обществено място. 66. Може да изпиете повече от една бира на вечер, без да се чувствате виновен. 67. Може да съберете всички изпити бири на едно място и те няма да се сбият. 68. Винаги може да споделите бирата си с приятели. 69. Можеш да застреляш бирата си. 70. Не е нужно да изкъпеш бирата преди да я изпиеш. 71. Не е нужно да черпиш бирата. 72. Не е нужно да оставиш бирата да спечели спора. 73. Бирата не иска деца. 74. Не е нужно да обещаваш нещо на бирата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООЛЛЕЕ;)!

Ле-лееее............забраихме се ве! :lol:

Ае наздраве на сички ондаджии:);) ;) ;):punk::lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класификация на водката:0.1л - demo version0.25л - trial version0.5л - personal edition0.7л - professional edition1.0л - network edition1.75л - enterprise3л - for small business5л - corporate editionКофа водка - extreme editionМоре водка - global editionШкембе чорба - Recovery toolЗакуска - pluginsБира - patchcoca-cola, fanta, 7-UP - троянски вируси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгутофка за Коледно-Новогодишното пийние и иединие... :P

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Наздраве:)

 

:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...