Jump to content
Нимрод

тройка на разсъмване

Recommended Posts

тази сутрин темата беше да се забрани на младите шофери да нямат право да карат от 22 до 5 часа и че трябвало да се обръща екстра внимание на водачите на голф и хонда сивик :P и май май ако го вкарат тоя закон ще е мн в г*за

Редактирано от xNETZx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво: караш Рено - няма проблеми, караш Хонда (Голф) - глоба. Е, сега вече решихме проблемите по пътищата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един кюп с голфа :P Ами сигурно си има причини ония от тройката да смятат така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва радио е мега глупаво. Въртят 10 песни цял ден и то някви пошли хитчета, тук там някоя свястна. Едно време радио Фреш беше същата идиотщина. И какво му е "Новото" на новото радио вотоша. Баси същата улигофрения е като старото. Трябва да си на 12 че да се вържеш. А тва малоумно предаване "тройка на разсъмване" е най глупавото нещо което може да се чуе по не чалга радиата. Тия идиоти говорят само за секс, при тва супер просташки се изказват и са абсолютно невежи за абсолютно всичко. Трябва да ги махнат от ефир и да ги пратят за наказание в някои дом на травестити, да ги обработят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва радио е мега глупаво. Въртят 10 песни цял ден и то някви пошли хитчета, тук там някоя свястна. Едно време радио Фреш беше същата идиотщина. И какво му е "Новото" на новото радио вотоша. Баси същата улигофрения е като старото. Трябва да си на 12 че да се вържеш. А тва малоумно предаване "тройка на разсъмване" е най глупавото нещо което може да се чуе по не чалга радиата. Тия идиоти говорят само за секс, при тва супер просташки се изказват и са абсолютно невежи за абсолютно всичко. Трябва да ги махнат от ефир и да ги пратят за наказание в някои дом на травестити, да ги обработят.

Ха ха ха прав си колега много прав :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простака като получи трибуна и няма спирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че напоследак почнаха да сравняват голфа със Сивика хич не ми харесва. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всеки пиклю на 18 дето вече има(няма) книжка и си търси колица....Honda-ta е супер визия ма ги плашат цените на частите...,щото татко им кара Немец и той е евтин за подръжка...пък Японките....(пак според татко ) ,а той е човека с парите(на тия години) и си знае неговото..,щото музиката я поръчва ония с кинтите, а не ония с мозъка и така идва мечтата на бунака Golf3 ,но има и изключения и тогава идва Civic.,И като ти е първа кола, и като си №1, на NFS. и после става нарицателно за ВНИМАНИЕ МЛАД ШОФЕР ЗАД ВОЛАНА!!(на скоро на едно аверче брат му(...18 years old.) ме разходи из града с неговата нова Honda..само аз си знам кво ми беше, като още трагването беше ефектно с гуми.....И БЕЗ да погледнем да ли лентата е свободна и после мацката,дето наби спирачките и щеше да литне през джама заради нас..бе благословена с..ари ма кучко, я го д......, за тая кола колко ....си направила...и после що ги говорели по радиото...?!! Що ли?!)....а, относно Тройката .... си е супер яко, щото като ти говорят простотии и смешки ,се събуждаш малко от малко..и все едно си с 1 кафе напред..... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва радио е мега глупаво. Въртят 10 песни цял ден и то някви пошли хитчета, тук там някоя свястна. Едно време радио Фреш беше същата идиотщина. И какво му е "Новото" на новото радио вотоша. Баси същата улигофрения е като старото. Трябва да си на 12 че да се вържеш. А тва малоумно предаване "тройка на разсъмване" е най глупавото нещо което може да се чуе по не чалга радиата. Тия идиоти говорят само за секс, при тва супер просташки се изказват и са абсолютно невежи за абсолютно всичко. Трябва да ги махнат от ефир и да ги пратят за наказание в някои дом на травестити, да ги обработят.

Имам усещането че в "тройката"работят само ултра комплексари,за които секса е само теория,пълни смешници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме кефи женската от "тройката" ;)P.S.В колко часа е тва предаване,да го чуя за кво става на въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

ХАх Може вече да сменим някой вицове даже.(Вместо питали радио Ереван,ще започваме дискусията в 3ка на расъмване беше...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да се забрани на младите шофери да нямат право да карат от 22 до 5 часа...

това пък хич не е лоша идея според мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО В ТОВА т.по предаване друго кво да кажат и аз го слушах...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да се забрани на младите шофери да нямат право да карат от 22 до 5 часа...

това пък хич не е лоша идея според мене :)
сигурно защото си по-възрастен от посочените години според мене е малоумно аз карам еднакво и денем и нощем а и колата ми трябва за да си върша работа с нея да ходя до работа и тн а като съм нощна смяна и нямам право да карам означава че трябва да дам по 5 кинта за такси в посока което не е яко! подобен закон няма в никоя държава и не е това начина начинът да намалят катастрофите е да си назначат "доблестни" ако има такива катаджий и за превишена скорост да вкарват в затвора както в Германия примерно.А не да измислят нещо подобно защото е безумно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те начина не го знаят колеги. Няма никаква креативност у нашите управници. Даже и не могат да копират като хората. Поредната простотия на която ставаме свидетели. Не се учудвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отношение тройката... Не ги слушам по радиото, но веднъж, преди години ги гледах по телевизията и когато се представяха, един от тях каза, че е най-младия, а женската (с цайсите) му се сопна много културно: "Стига бе, ИДИОТ. Аз съм най-младата!"Та си помислих как ли си говорят, когато не са пред камерата и колко много са прости, поне една от тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddoog

според мен, тройката са готини и не мисля, че тези неща са ги говорили насериозно ами просто смях да става аз не вярвам да има човек, който ги е слушал и да му е било скучно, или тъпо. Не мисля, че би трябвало да се засягаме от подобни простотии, още по малкото, че са изказани в кръга на шегата, пък и реагирайки остро, не показваме ли че има някаква истина в цялата работа (няма как всички, които карат хонда да са най-готините и да няма глупаци - защото няма как марката да подбира само хубави хора като нас :D - визирам по голямата част от колегите във форума )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sun4o

Не знам , обаче "Тройка на разсъмване" си е доста добро предаване. Да, говорят арогантно и малко "грубо", но има хора, който си пускат радиото не само за да чуят за 1000.. път поредния тъп диско хит. Останала част на радио Витоша не я коментирам, не го слушам след това . Предаването с тая тема, не съм го слушал, но едва ли е било сериозно, те коментират страшно много теми, доста от който са несериозни, Все пак, това не е Панорама, а сутрешно шоу. Много са свежи, винаги се сцепвам да се смея с тях .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maddoog може и да не вярваш, ама такива хора има. За мен тва е мега глупаво предаване с водещи идиоти и аз не се кефя да го слушам. Ако имам възможност сменям станцията, ако нямам - еми "suffer the pain".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен, тройката са готини и не мисля, че тези неща са ги говорили насериозно ами просто смях да става аз не вярвам да има човек, който ги е слушал и да му е било скучно, или тъпо. Не мисля, че би трябвало да се засягаме от подобни простотии, още по малкото, че са изказани в кръга на шегата, пък и реагирайки остро, не показваме ли че има някаква истина в цялата работа (няма как всички, които карат хонда да са най-готините и да няма глупаци - защото няма как марката да подбира само хубави хора като нас :) - визирам по голямата част от колегите във форума )

прав си колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам коментарите изглежда тройката е успешна след като си намират толкова провокативни теми. на мен като цяло ми харесва предаването им, макар и да не съм им фен. колкото до въвеждането на гореспоменатите ограничения, ами замислете се колеги - вижте колко народ е по колите рано сутрин и всеки се нерви на голфаджиите и младите шофьори, както и на маршрутките, такситата, неделните шофьори, жените-шофьори, пешеходците, дупките...с една дума всички. затова си избират такива теми - защото има 1 милион експерти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...