Jump to content
LyDu

БМВ-ХОНДА?

Recommended Posts

Искам да ви запитам за едно съревнование.На 400 метра БМВ http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/1290.html ще мога ли да го мина аз съм с хонда сивик 5-та генерация 1.5 90коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако BMW-то е в добро техническо състояние и шоферът му може да го кара, ше те изтегли кола напред още преди да си отлепил от старта. За по-нататък няма смисъл да говорим. :rolleyes: Аз дъних ето това на 400 метра с моята EJ9-ка, но срещу двувалката едва ли бих имал шанс. Ти излизаш с по-стария двигател срещу по-големия брат на 3-йката ...

 

От друга страна, ако твоята кола е недогледана, не си свикнал с нея и не познаваш силовия й диапазон, 'ептен пък нямаш шансове.

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да можеш колега, сигурация. Карал съм такова. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм се гонил с 520 и определено беше по бавен от мен. Като се има на преджид 4е бяхме на нагорнище. Ако е леко духнато , а твоита е в добро техническо състояние няма никакъв шанс. Кателиев нали Хондю дра едно такова при това на ГАС и му правеше по 3 коли без да се зори.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам,пробвайте се.Е те тука човека ви кани.Отиваш,нареждате си ги и си мерите колиците. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак се почна,ще мога ли няма ли да можеш,ама това,онова.Чух,май,видях,дали,ако....Пусни се колега,че може и до космоса да отидем с раздувки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и двете са сток, и ако можеш да потегляш добре до 100km/h го биеш на 100%, но след това повечето нютон метри на БМВ-то може да се обадят. Все пак мисля че ще го биеш със съвсем малко и на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина да си отговориш на въпроса е един - на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така или иначе ще се дръпнем, но просто исках и ваши мнения.Мерси много :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам,пробвайте се.Е те тука човека ви кани.Отиваш,нареждате си ги и си мерите колиците. :rolleyes:

Да бе ама забеляза ли от кога е темата, или само така си пишеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, 1е пак пиша, но се сетих за тази тема (която е от преди няколко дни) http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=109657

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вярно фенове сме на хонда но по някога тряаа да говорим реално !!! 1и5 90 коня срещу 2.0 150 коня вярно бмв тежко ... ако тряаа да си говорим реално ако двете коли са сток и двамата можете да карате ти давам да му дръпнеш на 1-ва 2 метра и като нацепи втората ще те отвее като спрял ..... няма нужда от такива безмислени сравнения !!! Още по малко пък в Общи дискусии ... само се създава излишно напрежение

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшшшшшшшиу туи бмв ако има нещо живо под капaка като удари 3-та и минава пред теб .до края н.а. 2-р а може и на кантар да сте. (осевен ако няма шпер да те разтегли и от 1-ва ама кво ти пука е маняк пускаи се )и всичко това зависи все пак в какво състояние са и двете коли за това че питането е много относително (горе просто развих теория)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако 520-ката е с шпер, то ще потегли по-добре и ще те дръпне, след което е трудно да го достигнеш, каму ли задминеш.Дори 524TD с шпер, пак дръпва на старт сивик с D15B2.Всичко си зависи до шофьора де, кой колко добре може да си кара колата и естествено от конкретното състояние на колите, но според мен, ако 520-ката е с шпер ие читава - 1 глас съм за БМВ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да съм фен на хонда няма смисъл според мен 90 коня срещу 150 трудно,единствено на старта може да дръпнеш малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колеги, а относно че карам хонда и мога да съм пристрастен не съм съгласен.ако бях пристрастен нямаше да питам а щях да кажа че ще дръпна...не мисля че е безмислена дискусия...за товя е форума според мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак чакаме резултата от гонката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат(portinari @ Oct 2 2008, 05:00 PM) *Ами незнам,пробвайте се.Е те тука човека ви кани.Отиваш,нареждате си ги и си мерите колиците. starwars.gifДа бе ама забеляза ли от кога е темата, или само така си пишеш

Какво значение има от кога е темата ??То по форумите да си мерим :rolleyes: малко :cool: Нека да мине гонката та да видим кой е по- по- най.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не подценявайте BMW. Може да са дръгливи танкери, но определено си идват с класата и силата. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не подценявайте BMW. Може да са дръгливи танкери, но определено си идват с класата и силата. :(

На тия години и километри класата на Тоя разкрачен параход е пълна нула...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че нямаш шанс все пак БМВ то 150 коня, но ако е в твоя клас ще го отнесеш без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да мръдна малко темата в страни. Та.......... защо постоянно се появяват некви "пикльовци" в двата форума, които непременно трябва да оплюват и двете така известни с качествата си марки. Не е важно кой кого ще духа, на кого ще духа, с кво ще духа и т.н. Карайте си колиците просто. Хората сами могат да се ориентират какво искат да карат - кола дето върви много и харчи много или малка колица дето харчи малко и върви много. И двете марки си имат своите приемущества. Спрете да се състезавате, в това отношение няма добри коли, а има добри шофьори. Щот ку ви гепа тук в тоя форум и в оня на БМВ сигурно половината ще ви изям с обикновенна лада 5ца между 2 точки в който и да е град. Само се джафкате и създавате комфронтации между двата клуба!КОЛЕГА И КЪМ ТЕБ! ХОНДАТА ТИ Е 90к.с. И СИГУРНО Е ПО-ИЗДУХАНА ОТ ТВА БМВ, щот тоя дето я е карал преди теб хич не я е жалил, бъди сигурен - колата ти не е нова!!! А БМВто колкото и да е издухано тия 150 коня и 200 NM въртящ момент са 2 пъти повече от твоите. Задаваш отговори ми се струва. Чак се дразня вече като чета подобни простотии и в двата форума и ако това наистина продължава ще взема да си бия шута от тук, щот ще ме е срам че контактувам с подобни хора!И НЯМА ДА СЪМ САМО АЗ, СИГУРЕН СЪМ !

:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора тука никои не оплюва БМВ ! Просто каквото и да си говорим тоя кораб на 400 метра няма шанс. И за колегите който си мислят че БМВ-то като е било някога 150 коня и все още върви явно не са виждали духнато БМВ. Лично съм правил за смях БМВ 2 литра (уж там 150 коня или нещо такова беше) 2 врати ! И то го поцепих с ПЕЖО 405 1.9 КОМБИ и 3-ма ЧОВЕКА, СТЪЛБА и СПАДНАЛА ГУМА. Такаче духнато БМВ е в пъти по зле от духната Хонда. И пак да повторя колегата Hondю наказа един такъв ДЗВЯР с неговата Хонда и то на ГАЗ.(д15б2 + пълна инжекция, СЕДАН).

И БМВ имат хубави бегачки ама са с буквичката М.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора тука никои не оплюва БМВ ! Просто каквото и да си говорим тоя кораб на 400 метра няма шанс. И за колегите който си мислят че БМВ-то като е било някога 150 коня и все още върви явно не са виждали духнато БМВ. Лично съм правил за смях БМВ 2 литра (уж там 150 коня или нещо такова беше) 2 врати ! И то го поцепих с ПЕЖО 405 1.9 КОМБИ и 3-ма ЧОВЕКА, СТЪЛБА и СПАДНАЛА ГУМА. Такаче духнато БМВ е в пъти по зле от духната Хонда. И пак да повторя колегата Hondю наказа един такъв ДЗВЯР с неговата Хонда и то на ГАЗ.(д15б2 + пълна инжекция, СЕДАН).

И БМВ имат хубави бегачки ама са с буквичката М.

Най накрая едно истинско мнение, ноо все пак докато не мине гонката нищо не се знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ноо все пак докато не мине гонката нищо не се знае

Абсолютно вярно !!! И аз правих подобрения по моята кола. И отивам да замервам . Викам сега ще ги одера(защото преди това вървяхме на равно). ДА АМА НЕ - заминал ми съединителя и ми пръснаха г**а :hondarulez::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да мръдна малко темата в страни. Та.......... защо постоянно се появяват некви "пикльовци" в двата форума, които непременно трябва да оплюват и двете така известни с качествата си марки. Не е важно кой кого ще духа, на кого ще духа, с кво ще духа и т.н. Карайте си колиците просто. Хората сами могат да се ориентират какво искат да карат - кола дето върви много и харчи много или малка колица дето харчи малко и върви много. И двете марки си имат своите приемущества. Спрете да се състезавате, в това отношение няма добри коли, а има добри шофьори. Щот ку ви гепа тук в тоя форум и в оня на БМВ сигурно половината ще ви изям с обикновенна лада 5ца между 2 точки в който и да е град. Само се джафкате и създавате комфронтации между двата клуба!КОЛЕГА И КЪМ ТЕБ! ХОНДАТА ТИ Е 90к.с. И СИГУРНО Е ПО-ИЗДУХАНА ОТ ТВА БМВ, щот тоя дето я е карал преди теб хич не я е жалил, бъди сигурен - колата ти не е нова!!! А БМВто колкото и да е издухано тия 150 коня и 200 NM въртящ момент са 2 пъти повече от твоите. Задаваш отговори ми се струва. Чак се дразня вече като чета подобни простотии и в двата форума и ако това наистина продължава ще взема да си бия шута от тук, щот ще ме е срам че контактувам с подобни хора!И НЯМА ДА СЪМ САМО АЗ, СИГУРЕН СЪМ !

абе човеко ти наред ли си:? първо да те запитам това като лична обида ли да го смятам:?второ аз не съм казал лошо за бмв-то (макар че не ми харесва, и то не за друго ами просто харесвам малки и по компактни коли)не съм казал БМВ - боклук аз питам....а ти като си толкова луд отивай си със жигулата м/у точките там и си праи хубавото.Аз искам да знам дали ще го дръпна на 400 метра...3-то ти не знаеш мойта хонда не знаеш неговото бмв нали така? Какво говориш тогава не мога да разбера?Единствено от твоя пост което си заслужаваше да чета е това че според теб то ще ме духне...Мерси за мнението. и последно, да като се дръпнем ще видим резултата...Аз не се заяждам с която и да е марка....Макар и да не ги харесвам някои аз не го оплювам, пък ти не дей да говориш като не знаеш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази тема тръгна към кошчето :hondarulez: ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не те вини за написаното. КОгато четеш книга или учебник, не чети между редовете! Виня тези, които са участвали до тук в твойта тема, както и онези, които са участвали в по-горе цитираната тема от форума на БМВ. Самонавивате се с вашите бегачки, а всъшност 99% от вас имат книжки от вчера и едва ли знаят възможностите на колите си. Да не говорим че заради такива като вас ставати 100% от катастрофите по пътищата. Питай си, хората ти отговарят, мненията си ги получаваш, но онези които спорят за това коя кола е по- добра и как се плюят............. ето това исках да кажа че ме дразни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига де!!!:hondarulez: Няма лоша кола - има лоши стопани!П.П. Най-добрата кола, която съм карал е служебната...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами както и да е колега айде със здраве не ми се спори...:hondarulez: карай Хондицата доволен да бъдеш и да си я джиткаш много :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига де!!!:angry: Няма лоша кола - има лоши стопани!П.П. Най-добрата кола, която съм карал е служебната...

:hondarulez: Най-добрата е новата, а най-евтината - служебната...:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора тука никои не оплюва БМВ ! Просто каквото и да си говорим тоя кораб на 400 метра няма шанс. И за колегите който си мислят че БМВ-то като е било някога 150 коня и все още върви явно не са виждали духнато БМВ. Лично съм правил за смях БМВ 2 литра (уж там 150 коня или нещо такова беше) 2 врати ! И то го поцепих с ПЕЖО 405 1.9 КОМБИ и 3-ма ЧОВЕКА, СТЪЛБА и СПАДНАЛА ГУМА. Такаче духнато БМВ е в пъти по зле от духната Хонда. И пак да повторя колегата Hondю наказа един такъв ДЗВЯР с неговата Хонда и то на ГАЗ.(д15б2 + пълна инжекция, СЕДАН).

И БМВ имат хубави бегачки ама са с буквичката М.

Най накрая едно истинско мнение, ноо все пак докато не мине гонката нищо не се знае

 

Смях Смях Смях Сичките сте супер смях ........ !!! От както имам хонда съм се пускал с всяка една хонда която е искала и има като моя мотор 1и6 втек 125 коня и до сега не се е намерил някои да ме бие с малкия втек (моята е седан)!!! на такова бмв му правя 2 коли на 4 метра 2.0 150 коня с шпер . още на старта ми скача една кола след това го минавам на 2-ра но такива филми седан на гас 1 и5 .... ГЛУПОСТИ ( ТОЯ ПИ4 С БМВ-ТО ЗНАЕШЕ ЛИ 4Е СЕ СЪСТЕЗАВАТЕ С НЕГО????) напрао ми е писнало от еитакива изцепки да ни се смеят хората като четат . карал съм 1и5 90 коня 1и5 101 коня ако ще Шомахер да я кара тая кола ..... няма шанс !!!

 

поздрави от стара загора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Borislav_STZ случката се развива на летище където се провеждат ГОНКИ , дали БМВ е знаело ? СПОРЕД ТЕБ ?? И това което съм написал съм го виждал с очите си и в момента ме изкарваш лъжец . И като каза малкия в-тек. Същия колега отупа едно КУПЕ с малкия в-тек. (естествено там беше на бенз) И ако не ти се вярва си е лично твой проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Borislav_stz мерси за мнението (м/у другото сме съграждани:hondarulez: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разлаяхте кучетата ана не се разбра кой би все пак :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шестака развътрти ли се след 120 си чао...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това пък е много грешно схващане, като минело 120 е бил чао. Да не би тогава да му се включват още 6 скрити цилиндъра или кво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааз съм се пускал с такова бмв до към 500-600 метра луд го правиа ама след това яко ме отряза много се разварта мотора на 3та и наистина казва 4ао хем съм с 125кс а никоя такава хонда не ме е била до сега пускал съм се поне с 5-6 в-тека по тожа съдя 4е колата ми не е сдухана да не говоря за ОПЕЛИТЕ ГСИ МНОГО БЕГАТ УЖ ТАКИВА РАЖДЯСАЛИ АМА НЯМЯТ СТИГАНЕ НА 400МЕТРА НА КИЛОМЕТЪР НЯМАМ ШАНС С ТЕЗ 125КС ЗАМИСЛЯМ СЕ ЗА 160КС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...