Jump to content
UniCorn

Абе тука сноубордисти има ли?

Recommended Posts

Пффф, разбих се... лалето беше невиждано добро, само към края започна да се поосира, ноо много доволно каране направих, прекрасно прекарани 5 чАса. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, разбих се... лалето беше невиждано добро, само към края започна да се поосира, ноо много доволно каране направих, прекрасно прекарани 5 чАса. ;)

Ех... как ме караш да ти завиждам :) , тука по пловдивско е много зле снежното положение, в планината уж правят сняг, то на нищо не прилича - буци лед и 2 пръста пресен машинен сняг отгоре, като минеш 2 пъти и е до там ;)Събрахте ли се хонда сноуборд тийма или всеки отделни си е карал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ми е звънял, макар да имахме уговорка с един колега /мда, не гледай така, виновен си! :) / . Грийнекс не знаех как да го позная, а и само едно CRV видях там на паркинга, друга хонда освен моята май май нямаше. Дръпнах 2-3 ръчни и си офейках... ;) Аре, лека и мека от мен, ти прозиум не завиждай, скоро при теб ще е двойно на нашия снега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2или 3другата година има ли навити.............за втори съм със сигурност горе та ако иска някои да драдне два реда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп-оп, там бях, само че и аз не знаех как да се познаем ;)Шефе, видях една черна петичка с голяма тръба отзад - сигурно си бил ти. Аз бях паркирал на същата редица, бях най-накрая.На тръгване се помотах малко, за да видя дали няма да се появи някой около колата, но явно си карал до 21:59 :) Иначе карането беше много добро - направих сефтето тоя сезон и даже накрая се скапах от умора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам, петичката с кюнеца беше моята, но твоята кола не съм я видял. Карах не до 21:59, ами до повече :) И аз направих сефтето, и като гледам само на нощна ще карам, тъй като е най-оферта и от към цена, и от към гъчкаляк!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после сняг и в Пловдив, пловдивчани, давайте да се съберем за събота да скочим до Чепеларе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалното откриване на новия лифт на Чепеларе ще бъде на 7-ми. Надявам се да имам възможността да съм там.За събота - със сигурност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, можете ли да ме ориентирате за колко пари мога да се снабдя с прилична екипировка+дъска+автомати/обувки? Нищо екстравагантно не искам, просто нещо като за начало да се понауча. Втора ръка дъска и автомати, нови дрехи, маска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 300лв. можеш да се снабдиш с автомати,дъска,обувки... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 лева ми звучи доста приемливо. Едни приятел ми говори за суми от по 1000 лева и нагоре, а не ми се дават толкова (пък и нямам :)). Ти от къде предлагаш да се снабдя с дъската и обувки/автомати? Някое магазинче или по обяви в нета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... една маркова екипировка си е 1000лв. само дъска, след това още 1200лв. за автомати и обувки, след това 500лв. за яке, 500лв. за долнище, 200лв. за термобельо, 150лв. каска, 300лв. ризница, 400лв. маска /очила/ и то стана една хонда ;):)Аз ти предлагам да отидеш на пазара зад стадиона, там може да си намериш за 100лв. дъска, поне имаше за толкова преди 2 години, сега трябва и за по-малко да има. Ако там няма, ще питам един приятел от къде си взе преди време евтинжос цялата екипировка. :) Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееййй не съм се покрил, а ми е спрян телефона :)Екипировка за България за начинаещ...само 2-ра ръка, няма смисъл от нова с тия писти...за сравнение каквито пътищата такива и пистите :)На стадиона има дъски нови + автомати до 250 лв...както и 2-ра ръка до 130-140 лв...както и може да се погледне във форума на whiteroom.info + bas-bg.com/forums, там също има оферти! За обувки може да се вземат нови ( стари модели но пък вечна класика ) в Viva Sport на канала + Onboard пак до канала ( таван 180 лв ) ;) Поздрави и мноооого сняг ;)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Като остане време тея дни ще се разходя до стадиона да се поогледам. Иначе идеята е не по писти ами да се метнем с няколко приятелчета на Рила и да пускаме по необитаемите склонове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги намирате тея дъски и автомати толкова евтини??? ;) На мен за едни тъпи протектори ми искаха 85 лева... Не че искам да се заяждам,но за 300 лв(дъска,автомати и обувки????) си е направо далаверата на века,така че ако намериш,копувай ги ,бягай и хич не се обръщай;);) Иначе вече всички зимни курорти са в час и стават за каране...Грабвайте дъските и скачайте в преспите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде-къде, на много места! ;) Не е далаверата на века, една обикновена далавера си е ;) Просто дъската е много обикновена, никакви пластове и технологии - само за плъзгане и нормално потребление. Автоматите без никакви настройки и много пластмаса, а обувките - примерно не топлят. ;)Огледай се малко, ще видиш, че ще намериш много евтини неща. На човека никой не му говори за маркова екипировка, там за протектори можем да стигнем до нечувани суми, считайки какво купуваш в замяна - пластмаса с обшивка, примерно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Шефе протектора не е "пластмаса с обшивка"!Той спасява. От всичко може да се спести някой лев, но от протектори не е добра идеята. За съжаление съм разбирал какво е да имаш и да нямаш протектор, а също и кофти протектор. Там просто вземете нещо качествено и доказано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, много си прав! Имах предвид, че не е някаква крайна технология с чипове и т.н. ;) А нещо обикновено, ВАЖНО, и скъъъъпо ;) Аз карам с каска... иска ми се ризница, но не съм толкова див а и няя сухо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехех , днес се рових като прасе в снега ...над 50см е в Банско , ако някой идва насам да свирка ,а по отношение на оборудването е толкова относително колкото да питаш некой ...Колко струва една кола ...просто ако не си в час много взимаш некой френд(който разбира де ) като решиш да купуваш нещо и готово , и винаги има разни разпродажби по магазините , а в София са повече от доста ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде сте бе?Изсипал се е як сняг, айде на нощно/дневно/денонощнно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме, амааа леееко финансовата криза ме е ударила мен, ии с тия сега няколко проблемчета по х'автомобила нямам възможност да карам. :cool: Иначе може да направим една денонощна наистина... предстаавяте ли си.. пффф, смърт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, много кризи се събраха - финасова, газова... мани-бегай :cool:Аз след работа се качвам и съм сам. Ако има желаещи, да се натоварим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам един малко оф топик въпрос някой случайно да има дъска за борд или ски които са видели зор или са струшени и е решил да ги сподели срещу скромно заплащане. моля ако някой има и ако му се занимава например със куриер ако сме от различни градоведа пише на лични и ако има снимка към това което продава или поне да го премери за дължина ще съм много благодарен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам един малко оф топик въпрос някой случайно да има дъска за борд или ски които са видели зор или са струшени и е решил да ги сподели срещу скромно заплащане. моля ако някой има и ако му се занимава например със куриер ако сме от различни градоведа пише на лични и ако има снимка към това което продава или поне да го премери за дължина ще съм много благодарен :drool:

До какви пари говорим тук? Не че имам дъска, но тук таме по различни гардероби правят разпродажби, когато ходя да карам може да поразгледам за това онова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен не ми трябва здрава може първо ако не ти е проблем да видиш как вървят или ако някой твой приател има за продаване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Бога хора пазете се ! Много е тъжно, когато си отиде млад човек. R.I.P Виктор. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая тема нещо много замряла, я да я съживя малко.Има ли желаещи за едно нощно каране на Лале довечера?Аз ще ходя. Ще съм със Сивик 5г. седан, цвят 'бордо', рег. СО 9005.Ако някой идва - да звънка. Тел-а ми е 0896 651878 и 0878 105230, може да се запознаем и да покараме заедно :P:P Поздрави,Веско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй Малко късно я видях тази тема та сега ме е яд :crazy:Но нищо де за утре нощното е планирано със сигурност. Ако има желаещи пишете ще заформим нещо на драго сърце.Шефеееееее време е и ти да се намесиш тук и да освободиш вечерта :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за едно нощно утре. За днес вече ми е късно да се стягам.Айде да се съберем и горе на баира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме :crazy: Мога да взема някой при желание :cold: Място има, но от горе по рано от 22.15 не тръгвам. Та ако някой бърза хехе :lol: Хахах дано "войната" скиори сноубордисти не ви пречи. С две отделни дъски съм. Мързи ме да се уча тепърва на цяла :cold:Дано се съберем, че условията са перфектни като изключим студа. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има скиори :crazy: ...има и 4 дни яко каране! Снега е достатъчно:cold:! :cold: Карайте разумно...и използвайте слънцезащитен крем! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой не се хвали къде колко кара ;) Аз гледам всеки възможен свободен ден или половин ден дори да го прекарвам някъде по пистите ;)

За пловдивчани и тези от околността - ако забележите такъв индивид по пистата :

 

Публикувано изображение

 

Обадете се да покараме заедно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, да малко късничко писах в темата......., нищо - другия път по-рано ще пиша.Беше хубаво на Лале днес. Аз за първи път ходих на Лале пък и на нощтно изобщо.....мааалко позамръзнах, щото не бях подготвен.......едно си е през деня, друго през нощта :(. Обличайте се дебело, че мен ми заръзна Д-то.Вие за утре голяма група се събрахте, пак ще изпусна веселбата, ама трябва да събера малко сили, че Неделя и Понеделник ще ходим на Пампорово и там ще има яко размазванеееееееее :(Успех и безавариино на всички любители на белите писти (и не само писти :( ) :tooth:

Редактирано от CALYPSO^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее, и аз съм горе:P Колко се събрахме? не много, ама и така става :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дотук преброих трима с мен.Чета по другите форуми, че горе е било добре.Точа зъби, кантове и съм на полусъединител вече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесно ли е да караш ск.борд ако можеш да караш ски (горе-долу)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой за нищо да не съжалява... стигнахме до там и обърнахме - имаше рекорден брой автомобили... ПОНЕ 100 автомобила, от които се сещате, че не излиза по един човек. Беше фрашкано и не ни се разваляше удоволствието от карането, та с Dr. Ox Boli директно си заминахме обратно в София. Та.. някой друг ден, здраве да е. :)Айдееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така ще се откажете бре :) То сигурно половината са били зяпачи, отишли да се поразкарат там ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше за каране въпреки многото хора. Те и без това бързо окапаха заради големия студ.Пистата твърда и бърза.Доволно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Този Weekend се записах и аз...и се потроших,щот аз съм още от тези,които прекарват повече време на дупе,от колкото на дъската :) Но няма такъв кефффф,ей.... Само да се понауча малко и идвам на това Лале, да се запозная с Вас...Поне ще Ви правя снимки като правите скокове(много им се кефя,много красиво нещо)... :cool: ..Отивам да пия чай с ром сега....

Редактирано от VersaceGirl

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...