Jump to content
Martinco

Семейните коли

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пак съм аз със странните идеи-семейството ми се разраства постепенно/което е хубаво/,но единствената семейна кола за жена,дете и куче е Стрийм.Как така няма достатъчно инфо за нея,освен че е спряна през 2003-а,и защо не се продава така .Видях само една-две обяви,но не ми се сториха читави.

Редактирано от Martinco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли CR-V . Тя е доста добра семейна кола, а като добавка и 4x4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм,защото доколкото знам са и доста пари,а идеята ми е за ванче. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Братле - Renault Espace. Сериозно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш един майстор какво бил казал-Рено,Пеж и френски работи не правел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш един майстор какво бил казал-Рено,Пеж и френски работи не правел :)

Знаем и репликата, и майстора. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinco

Мерси,само не видях дали не е автоматик,и дали ще понесе един газов инжекцион?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,само не видях дали не е автоматик,и дали ще понесе един газов инжекцион?

нп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намеря и неавтоматик,ще е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F-RV сигурно единствения ван, който ме кефи, но е доста нов, погледни го все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....а някой чувал ли е за Хонда Одисей....и тва тъпо Рено да го кара тоя дето го препоръчва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....а някой чувал ли е за Хонда Одисей....и тва тъпо Рено да го кара тоя дето го препоръчва :)

това е хамерикански модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, нидьей тъй, сакън! Т'ва Рено никак не е тъпо. :) Айде да не сектуваме чак толко. А Одисей само в щатите го пра'ат и там си го и карат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някои предложи CR-V,но беше отхвърлено като скъпо.Цените им паднаха доста.А и винаги има вариант за внос от Аглия,излиза наполовина.Даже бях пуснал и тема.Ето я:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23606&st=0&p=212529entry212529Ако си вземеш CR-V имам решетка(оригинал),която отделя купето от багажника(кучкарника) :) .Аз не я ползвам,така,че брои подарък за новата кола! :)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намеря и неавтоматик,ще е добре

Не бягай от хубавото преди да си го вкусил. С дълга, висока и тежаща колкото 2 "Рекса" кола, само за седмица ще се убедиш че механиката и е чужда. А иначе привет на Шатъла - 96-та до 99-та . Това е колата и цените са човешки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шатъл,последната реколта.И аз натам гледам напоследък...човешки цени и пространство на корем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе привет на Шатъла - 96-та до 99-та . Това е колата и цените са човешки :)

И аз така мисля за около 7000к,ще се здобиеш с 2.3л мотор и газово или метан и си ОК!Шатъла е супер просторен и удобен,да не те плаши автоматика,щом и Опел го имат и не се разваля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Velicko_ko

Като тършиш семейна кола погледна ли Сивик 5-та или 6-та Седан :P Седана е широкичък а има доволен багажник :P а също и има едни сивици комбита също вид семейна кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.сега остава и да реша :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

....а някой чувал ли е за Хонда Одисей....и тва тъпо Рено да го кара тоя дето го препоръчва ;)

Чували сме ;)

Имам един 140к.с. 97ма

и един 3.5l. 240к.с. 03та ODYSSEY в София ;)

 

Публикувано изображение

 

 

Правим ластик на Type-R CIVIC новия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е че няма читави Шатъли след 98-а,а и са автоматици,а и аз искам да сложа газов инжекцион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Ти покара ли такъв - с автомат , или се притесняваш да не би да ти "разбие" мирогледа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ganchev

CR-V-тата вече не са скъпи. Преди 10 месеца си взех такъв 99-та с ел пакет, климатик, черен, адски запазен и то от Автокъща с малък пазарлък за 13000, сега са доста под 10000 и то доста читави. А както предложи и колегата по-горе с внос от Англия, смятай я половин цена. Доста добър вариант е, а и става с обикновенно газово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е че няма читави Шатъли след 98-а,а и са автоматици,а и аз искам да сложа газов инжекцион.

В какъв смисъл няма читави 98ма нагоре?Какъв е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта (семейна) кола е Акорд Аеродек .Доста просторна и дълга и ...... абе голям кораб си е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах в мобиле.де Шатъли-98-99-а почват от 3500 евро.Вярно че са над 200 х.км,но пък са здрави,докато в БГ не се намират ...Освен това моята идея е да турна газов инжекцион,и не знам дали ще пасне на автоматика.Не ме кефи този десен волан-това е като да смениш жената ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах в мобиле.де Шатъли-98-99-а почват от 3500 евро.Вярно че са над 200 х.км,но пък са здрави,докато в БГ не се намират ...Освен това моята идея е да турна газов инжекцион,и не знам дали ще пасне на автоматика.Не ме кефи този десен волан-това е като да смениш жената ;)

Добре де.. какво казваш че българските шатали не са здрави ли?? Какви са ти оплакванията?Аз си продавам ODYSSEY (SHUTLLE) но е 9500лв и е 97ма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.. какво казваш че българските шатали не са здрави ли?? Какви са ти оплакванията?Аз си продавам ODYSSEY (SHUTLLE) но е 9500лв и е 97маПратих ти едно лично мейлче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас драги зрители-не мога да си намеря ван....Само скъпи коли и такива които не си заслужават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас драги зрители-не мога да си намеря ван....Само скъпи коли и такива които не си заслужават.

Вземаи Mitshubishi Spase Wagon и да ти е мирна главата :beer: (Само багажника е малко малък заради 2-те допълнителни седалки)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах и такава кола,но четох във форумите че била доста скапана.нищо де,това са мои дертове-споко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах и такава кола,но четох във форумите че била доста скапана.нищо де,това са мои дертове-споко.

Еми незнам ние имаме такава от 4 години и досега не сме имали никакви проблеми(освен ,че са ни блъскали 1 път :dj: )Но ти си решаваш :) Успех в търсенето :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра бечер на всички. Мartinco ти какво работиш бе моито момче ? Братчетата ти напрабиха 100 предложения а ти само косури намираш. Ти маи не знаеш какво искаш а.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Верно май не знаеш кво искаш.Ела утре да ти дам моя Шатъл за 2-3 дни(иначе не може да се оцени тая кола).Покарай я както си знаеш и я ползвай за каквото мислиш да я ползваш.НЕ Я ПРОДАВАМ (даже си купих още една за жена ми)Само така ще добиеш представа.П.С. колата е Шатъл 2,3 Vtec Automatic '98 (не приемам мнението ,че автоматика е минус,защото е мнение на хора НЕРАЗБИРАЩИ от удобства и лукс)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

П.С. колата е Шатъл 2,3 Vtec Automatic '98 (не приемам мнението ,че автоматика е минус,защото е мнение на хора НЕРАЗБИРАЩИ от удобства и лукс)Нпално подкрепям това леле тва е самолет не семейна кола 10x за драг :D пак и мултифункционална просто перфектна според мен!Макари да сам нямал 6тастието дори да се повозя в такава надявам се някой ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...