Jump to content
Guest darius

Узана On Line

Recommended Posts

И от мен хиляди благодарности на Матео за организацията, както и затова че успя да ни настани без да имаме резервация. :unsure: Искам да благодаря и на целия персонал на хотел Импулс за доброто отношение и търпението!!!Чакам снимки с нетърпение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе хора,който им снимки да пуска че ние забравихме да вземем фотоапарата.да видим моменти, които сме изпуснли по енда или друга причина. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,тука ли да качваме снимките?Имам камара. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Моля поне качвайте само линкове към снимките или към албумите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля поне качвайте само линкове към снимките или към албумите.

ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Ще сложа 2-3 да се види поне една HONDA центъра на България!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Матео за организацията! Срещата беше супер, въпреки че времето не беше с нас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаги ли?Още имам мускулна треска :unsure: п.с.Иво и аз имам някой неща на мойта камера :unsure:,ей сега ша са поразтърся !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Матео за организацията! Срещата беше супер, въпреки че времето не беше с нас!

що ве времето беше супер - нищо у нямаше - пивко - само ме е яд че не моах да запаля барбекюто да окадя палаткатасрещата беше супор !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм тема в Общи дискусии за снимки !!! Дайте да качваме там за да ни е по-лесно след време и да не е разпокъсано...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю,аз също изказвам още веднъж благодарности към теб,за хвърлените усилия.Още веднъж показа,че си истински ФЕН ,респект :unsure: Срещата можеше и доста по-добре да се получи,но времето не беше с нас.Въпреки всичко се събрахме, видяхме,попихме за пореден път. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СРЕЩАТА БЕШЕ МНОГО ЯКА. БРАООООООО НА ОРГАНИЗАТОРА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още ме е яд че бях ангажиран и неможах да доида !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest oblaka

евал пичове страхотни сте.много се радвам че дойдох да ви видя.изкарах страхотно въпреки, чее не познавх почти никой.много благодарности на Krelion ,че ме запали по марката,а също така и на всички колеги ,кито помогнаха в рзпъването на палатката(тристайнта с разширение)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Матео, поздрави за нелеката задача, с която се зае и я извърши перфектно! Респект !!! П.С. а сега напред към първата по-сериозна морска среща. Скоро ще изтече по-конкретна информация за предложението

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Матео!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи да изразя благодарността си за перфектната организация :unsure::unsure: !!! Матео,ти си Нечовек:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата национална, която пропускам :) :) :worthy:Омбре, 2 бири, моля, че да не се мъча. Гледам се справяш с таблата :)Евала, пак яко сте си изкарали! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня.Някои хора дадоха пари за агънцето,но така и не го опитаха(може би са им потекли лигите :) )!ИЗВИНЯВАЙТЕ! :worthy: СЪЖАЛЯВАМ! :) ИЗЯДАХА ГО ГАДОВЕТЕ! :P Следващия път ще направим по-добра организация! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква по-добра организация бе човек?!Имаше ли недостиг на мръвки?Имаше ли недостиг на бира?Някой гладен?Някой жаден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да поздравя всички виновници за добрата организация! страхотна среща се получи - догодина пак :worthy: p.s. Благодаря на всички за чудния уикенд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на ВСИЧКИ :worthy:много много беше хубавоаз се забавлявах много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поздрави от Рено клуб България. Въпреки лошото време всички си прекарахме добре и ние и вие се забавляхме. И най-важното е, че всички сме живи и здрави, въпреки няколкото инцидента и сме се прибрали по домовете си. Евала на ентусиастите с палатките, които устояха на лошото време.П.П. Аз съм онзи със зеленото Пежо 306 дет все свиркаше като минаваше покрай вас. И за съжаление не се запознах с "dreik". Поздрави на "blondy" от групата от WEST SIDE на Клуб Рено. А, щях да забравя, по оперативни данни се разбра, че е имало ренаджии сред вас в събота вечерта (по-скоро нощта). Вярно ли е? :worthy: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. а сега напред към първата по-сериозна морска среща. Скоро ще изтече по-конкретна информация за предложението

ГОТОВИ СМЕ! :) КАЗВАЙТЕ КОГА И КЪДЕ ! ЕДИН ПРИЯТЕЛ ЩЕ СИ КУПИ HONDA САМО ЗА ДА ПРИСЪСТВА:worthy::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за съжаление не се запознах с "dreik".

... ми той милия поне по 5 пъти на вечер ви посещаваше паркинга на прекъсвач с надеждата да каже наздраве на някой рено-фен ... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня.Някои хора дадоха пари за агънцето,но така и не го опитаха(може би са им потекли лигите :) )!ИЗВИНЯВАЙТЕ! :worthy: СЪЖАЛЯВАМ! :) ИЗЯДАХА ГО ГАДОВЕТЕ! :P Следващия път ще направим по-добра организация! :)

Аз пак бих се включила(кво като не ядох,казаха ми да се обслужа...........ама аз срам)само кажете кога и къде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поздрави от Рено клуб България. ........ А, щях да забравя, по оперативни данни се разбра, че е имало ренаджии сред вас в събота вечерта (по-скоро нощта). Вярно ли е? :) .

ВЕРНО Е! ЕЙ ГО НА,КАК МААА АГНЕШКО И РАЗПРАВЯ КОЛКО ХУБАВО БИЛО РЕНДЕТО:worthy::P:);):)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този на снимката май не е от нашите :worthy: . Я да дам още разяснения по оперативните данни. Отнасят се за 3 лица (едно лице от мъжки пол и 2 лица от женски пол), придвижващи се с лек автомобил маркаа "Рено", модел "Меган', цвят черен. Забелязани са да влизат в хотел Импулс към 1 часа и 20 мин. след полунощ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Този на снимката май не е от нашите :unsure: . Я да дам още разяснения по оперативните данни. Отнасят се за 3 лица (едно лице от мъжки пол и 2 лица от женски пол), придвижващи се с лек автомобил маркаа "Рено", модел "Меган', цвят черен. Забелязани са да влизат в хотел Импулс към 1 часа и 20 мин. след полунощ. :lol:

Е,тои човека си пристигна с нас още в петък(приятел,кво да го правиш :lol: ).А тези другите,не ги знам,ние бехме отзад с палатките! :P Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Този на снимката май не е от нашите :unsure: . Я да дам още разяснения по оперативните данни. Отнасят се за 3 лица (едно лице от мъжки пол и 2 лица от женски пол), придвижващи се с лек автомобил маркаа "Рено", модел "Меган', цвят черен. Забелязани са да влизат в хотел Импулс към 1 часа и 20 мин. след полунощ. :lol:

Оооо да и аз ги видях :lol: Реното май беше двуврато?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правлно си видял, колега! Това лошо време доста планове провали. Щяхме да врътнем един футболен мач поне (да сме в тон с Европейското), който естествено щеше да завърши наравно, за да няма сърдити.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези 3 лица от клуб Рено ...хммм имам оперативна информация за тях ...подкрепена със снимков материял :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за Спрайт-а!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поздрави от Рено клуб България. ........ А, щях да забравя, по оперативни данни се разбра, че е имало ренаджии сред вас в събота вечерта (по-скоро нощта). Вярно ли е? :devil: .

ВЕРНО Е! ЕЙ ГО НА,КАК МААА АГНЕШКО И РАЗПРАВЯ КОЛКО ХУБАВО БИЛО РЕНДЕТО!!! :blink::( :( :)

 

Публикувано изображение

 

Добре,че беше този човечец да даде едно френско ключе от рендака,че щтеше да има агънце на шиш някой друг път. ;)Много благодарности на организаторите,и се извинявам ако съм обидил някой с нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...