Jump to content
Guest darius

Узана On Line

Recommended Posts

Guest darius

За тези които не можем да дойдем,моля който има възможност да праща снимки и инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

а споко, като спре форума за известно време, значи сме там и сме пияни... като тръгне пак, значи сме изтрезнели :D така ще знаете минута по минута дали сме на черешата или непоздрави на Виктор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net стига писа ми пали колата и към Узанамалко голям дъжд се сипе но ще се погрижим да има едно сухо място на завед до барбекюто специално за теб :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ве спирайте форума.Както си му е реда и традицията:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net стига писа ми пали колата и към Узанамалко голям дъжд се сипе но ще се погрижим да има едно сухо място на завед до барбекюто специално за теб :D

Давай някоя снимка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде почваме да предаваме на живо :D

първи кадри:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа втория кадър забравихме

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ВРЕМЕТО -да се внимава за Много гъсти магли -> по бавно към върха

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

За човека с прелуда:

Публикувано изображение

За човека с мотора - няма дъжд и мъгли

Публикувано изображение

За колите пред хижата:

Публикувано изображение

За палатките зад хижата:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Които не е тръгнал да тръгва че агнето се опече -за НАИ-ГОЛЕМИТЕ ЕНТУСИАСТИ:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

За лигите които ми потекоха :P :P :P:worthy::P

Публикувано изображение

За тези които все още се чудят:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Охааааа:P!! И времето уютно .. и агнето опечено .. евала :P Приятно прекарване :worthy:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Ей, колко благородно Ви завиждам!Много да ви е весело, дано!Надигайте по-често и утре, ако остане мръвка, с медец как върви след тежката вечер .... мммммм :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

greenex недей така с медеца,че съм чъвал че глави болят на утрото :worthy: Ние сме част от Габровския тийм,качихме се вчера (5-ти) и беше много добре днес само се разминавам цял ден с колеги и правим панаири по улиците на Гб :P то не бе свирене,палене на гуми форсиране,гонене квот се сетите. Но за утре вечер сме горе живи или умрели. За палатки студено ама затова повечко пиене за да се топлим :P А вие защо не се присъедините утре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пряко от нощният бар на хотела.. (не е истина просто - в хотела има лоби бар, ресторант и нощен бар)Купонът тече.. в плейлиста на DJ-я има хаус, чалги български сръбски гръцки и всякакви, има още Пърпъл, Слави трифонов, Хаус оф Пейн, че даже и Пинк Флойд! ... за всеки по нещо. Поздрави от тук.Едит Al_Capone: Добре че си почерпил :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,всички ли спите? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,всички ли спите? :P

Хайде ставайте :worthy:Че да почва пак прякото предаване от горе :PГладен VTEC национална сънува :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr_petroff

Kаква е програмата за неделя ,защото тогава имам възможност да дойда. Заслужава ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една Хонда не мога да вида в града бе ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то няма град ;) Идвайте тука едни барбекюта едни работи един дъжд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoroHondata
;)Наздраве на всички колеги и весело изкарване ;)Поздрави от Софията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре /неделя/ някакво инфо , програма , мероприятия ? Смятам да скоча до Узана-заслужава ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от паркинга-една малка част:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Тези двете 6-ци с кулерите отпред снимахте ли им охлювчетата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, абе там Wi-Fi ли имате , к'во ли? Ебати, вече съжалявам, че не си продадох някой от двата дроба за да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уффф как ми е мерак и аз да присъствам на сбирки,барбекюта,палатки и прочие.Като видя толкова машини събрани на един паркинг и ми се сгрява душа сърце и всичко дето може да се сгрее при такава гледка :) .Само че като не познавам почти никой, и нищо не разбрирам от двигатели и тъй като едва прохождам в "HONDA" и ще седя със скръстени ръце и ще се кефя на приказки за всичко това и ще мигам на парцали.Още веднъж евала на всички за организация,отношение и всичко друго ;) .П.П. Не се подмазвам ;) .

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времето прецака всичко ;):) да не говорим за пича с хондичката каде го прибира пътната помощ ... червата ми се обърнаха като видях колата ... не го пожелавам на никой и по внимателно като карате нагоре ако ще ходите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BlooD_ReD

Уффф как ми е мерак и аз да присъствам на сбирки,барбекюта,палатки и прочие.Като видя толкова машини събрани на един паркинг и ми се сгрява душа сърце и всичко дето може да се сгрее при такава гледка ;) .Само че като не познавам почти никой, и нищо не разбрирам от двигатели и тъй като едва прохождам в "HONDA" и ще седя със скръстени ръце и ще се кефя на приказки за всичко това и ще мигам на парцали.Още веднъж евала на всички за организация,отношение и всичко друго ;) .П.П. Не се подмазвам :) .

Точно същото си мисля и аз.. но ще израстнем, ще се научим и след няколко годинки заедно на Узана на по ракийка или бирка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,къде се изгубихте.Снимки ли няма или ви гони махмурлук?Дайте и някой компромат ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махмурлука им е в повече :DБеше яко , много съм доволен - дъжд мъдж пак купона беше на макс! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво да ни дават тук снимки като вместо това могат да :P:D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То каквото беше беше,другата година пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компромати има много ама как да ги пусна като някои си е правил кефа а ние да му гледаме сеира и да се смеем.Аз немога да ги пусна за да не обидя някои. Които е снимал приатели сам да си реши дали да ги пуска... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко ве Док' ... има си тема за тая раота ... ръгай смело Т У К А да се посмееме един с друг !! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко беше!Искам да се извиня на всички за притесненията петък вечер и да благодаря на помогналите! :D Чух много глупости по мой адрес, нищо от което вярно, ама не искам да разписвм тука. Ако някой иска да каже нещо да го направи лично, както направиха няколко човека.Искам и да се извиня за това, което ви причинихме с Ръсти събота вечер и да благодаря за търпението. Мислех, че ше ни линчувате на осмата минута, пък вие ни издържахте доста повече :PРъсто, имаме с тебе едни заработени 5лв, тряа се почерпим по две бири някой ден :rolleyes:И накрая, сливенската група - имате да ми връщате две тарелки наденички и една-две пилешки мръвки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

...имате да ми връщате две тарелки наденички и една-две пилешки мръвки :rolleyes:

Що бе, малко ли ти е шкембето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

...имате да ми връщате две тарелки наденички и една-две пилешки мръвки :P

Що бе, малко ли ти е шкембето
Ахахахахах - хич не е малко то :rolleyes: То и моето не отстъпва :D Много яко беше тая година просто евала на всички!Абе ракията и барбекюто му е майката! :D:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, хубаво беше, ама свърши за съжаление. Щеше ми се, да видим и слънцето по някое време, ама това да му е кусура! :rolleyes: Искам да Благодаря Официално на Матео (и другите организатори, предполагам ги има, но незнам за тях), за положените усилия и старание. Мястото беше култово, организацията на ниво, мерси и дано не сме ви създали много главоболия.Другото, както може би се досещате, подготвям снимките, така че очаквайте включване малко по-късно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме. Тази година сте се надминали. В едната ръка кебапче, в другата бира - ех идеал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

червения хеч е читав и хорат са добре малак инцедент без последствиястигнахме на срещата изкарахме я и се пребрахме и сичко беше SUPERи евала на сички които са се постарали за организацията

Редактирано от ando

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също изказвам благодарности на Матео за организацията и усилията които хвърли по настаняването на толкова народ и за помощта която оказа на катастрофиралия колега!!! Дано има повече такива фенове между нас ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...