Jump to content
pocketrocket

Сивик Vs БМВ 316i ?

Recommended Posts

ЗдравейтеИмам едник колега, който си купи на скоро бмв 316 компакт 98г. малко над 100 коня. Аз карам сивик 95г. двигател d16y3 113 коня. Той е силно убеден, че ще ме бие на някакво средно разтояние 300-400 метра. Може ли някой да каже как ще свърши дръпката ако изключим фактора шофьор и прием, че колите са в изправност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Той е силно убеден, че ще ме бие на някакво средно разтояние 300-400 метра.

....на такова разстояние със старата ми 1.3 5ген. го отнасям кво се плашиш :rolleyes: :rolleyes: ама след 500м. ме отнася якоhttp://www.vbox7.com/play:c1a6fda5 Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата за раздел спорт !хондата ще го бие. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бимата пада!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има вариант въобще да не се стига до гонка. Просто го качи да се повози в хондата и ще се откаже сам, гаранция :rolleyes:. Имах едни познати, единия със сивик д15б2 5-та ген. седан, другия с голф2 1.8 ГТИ 115 коня. Разликата е че те искаха да се гонкат на планински път и пича с голфа беше твърдо убеден че ще смачка хондата. Момчето със сивика му го даде да направи 2-3 кръгчета, след което голфаджията се отказа от евентуална гонка... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги вземиш от всякъде ... ама вземи направи едно клипче ,та да вземим да го гледаме после :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се хванете на бас,може и колата да му вземеш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам да направя клипче, само да си оправи колата, че гарнитурката на главата му изпуска нещо масалце :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

bmw-то е 101 коня, НО върви по малко от Honda 90 коня, тъй че пускай се без страх

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е краен победител няма дълко няма късо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Бат Гого ме е изпреварил компакта е 101 коня .Мен с такова БМВ ми е единствената дръпка :) със старт.Ако щете вярвайте ама свършихме на равно до 100 км - дърпахме се около 200-300 метра някъде нямам представа колко . Аз щях да го ям яко от 3-та нататък .Ама по принцип мойта хонда е една от най-скопените модификации - ама харчи 7 с клима на магистралата :) мойта кола е акорд 94, 2.0 - 131 .Дърпал съм се с Д13 (май е 90 коня ) на майтап от движение и мога да кажа , че ми е горе долу равностойна.Пускайте се няма ама никакъв шанс !!! любимите ми баварци .... мислят че имат Ф-16 ....Направи един два старта прочети това онова , тръгвай около 4000 и нещо оборото , обирай със съединителя при старта и сменяй скоростите като задържаш педала на гаста в пода :P мноо е яко. А... !!! загрей гумите !!!! Врътни малко гуми преди старта !!! Аз залагм минимум 3- далжини за теб . На БМВ тата плюса е задното, което си е добре при старт и късата втора скорост ... набират добре .. ама голяма работа :) биеш 100% при идеални условия..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Overkill

Айде и аз да си кажа мнението- като фен и на двете марки съм напълно обективен. На 100 процента баварката ще глътне водица. По-тежка е, а и двигателя на хондата е много по-пъргав. Ако поупражниш и малко стартове може с поне 2-3 коли да го биеш. Но това до 4-500 метра. После не се знае :)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Бимата може да ти вземе старта със задното...обаче после ще го отнесеш като куцо пиле домат и докрая ще го разнасяш като лайнян весник из драки :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бимата може да ти вземе старта със задното...обаче после ще го отнесеш като куцо пиле домат и докрая ще го разнасяш като лайнян весник из драки :):P:)

само внимавайте с разни софийски компакти :) че са болни, кихат, храчат, абе лоша работа. Иначе де що е 316-ка си е куц кон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

единствения начин да те бие, е да ти извади педала на газта от колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hans

биеш, доказано и то с лекота:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слезнах преди 3 месеца от такава е36-ца.Кажи му че ако те бие че си резна главата и ще му подаря мойта хонда.Пич ония няма шанс.И с двигател 90 коня да си ония пак ще яде дървото.За тва че се пускай с лекота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е това БМВ 316 ?автомобил ли е? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар че 6-та е по тежка,с мойта 4-та ген. 110 коня беше сток и is-и и 20-ки са ревали :),такаче ако няма некои жокери силни си пръв и след 400 метра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е това БМВ 316 ?автомобил ли е? :)

врния отговор е УЖ и според някои :) един комшия има 1.6 бмв на това отгоре и не работи като хората. Веднъж се возих при него и съм на 120 % сигурен че и с читав москвич ще го размажа (без да преувеличавам).п.п.Относно гонката няма какво да се коментира.(слагай пари)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както повечето колеги споделиха прашташ го по дяволите тоя пич шанса му е равен на 0!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече е казано аз със 1.3то съм разнасял голф 3 1.6 и бмв е36 316и /само че седан/, а ти със д16ката ще го оставиш на старта според мен. Шанс нулев, кажи му да го продаде тоя таралясник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дърпайте се вече че искам да видя клипчето ......... немам тарпение!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко братле, ще го обснимам :unsure: Само треа сиромахчето да си смени гарнитурата и консумативите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно да можеш да реализираш възможностите на колата. И БМВ-то да е сток все пак. Дай да видим как го отнасяш и пича се регистрира във форума, следейки за продаващите се хонди. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Много е важно да можеш да реализираш възможностите на колата.

Това със сигурност :) че имаше едно седанче ВТи (да не посочвам :-) ) дето само от смяна на магарето компенсира 4-5 коли на 400м :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам и аз така мисля след смяна на магарето и малко гаражен тунинг 320 бяга наравно със ВТИ хеч :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега въобще не се замисляй,късай го тоя с бмв-то и това е.Това бмв е толкова умряло,че нямам думи.Аз с мойта хонда 6 ген.късам 318,320 и дори 318is,а ти ми говориш за 316.Не се безпокой давай смело.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега въобще не се замисляй,късай го тоя с бмв-то и това е.Това бмв е толкова умряло,че нямам думи.Аз с мойта хонда 6 ген.късам 318,320 и дори 318is,а ти ми говориш за 316.Не се безпокой давай смело.... :D

... 325, М3, М5, Z3, Z4, айде малко по-реално а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest INTEGRA_R

Абе колега аз говоря напълно реално за тези бмв-та даже ми се е случвало по няколко пъти да ги ям....жалко че си мислиш,че лъжа и тия бмв-та много вървят горките те са толкова умрели че.....нямам думи.И аз не вярвах като другите ми говориха ама се обедих сам.....Е верно 320 го бия с половин кола и 318 is също някаде там до кола,ама 318 или 316 вече с много.... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:tooth::P:P ооо вие не знаете кви ДзВЕРоВЕ има по Ямбол :ppp под надписа 316 има M POWER (че даже и отстрани понякога се вижда капачката за газ )иначе освен тоя ТУНИНГ се слагат кристални стопове и задължително гореспоменатата бегачка е тройка седан ! :pppп.п. досега несъм се пускал с такова нещо и незнам дали вървят :P Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултата е ясен според мен ...с много за хондата..то и сивик 1.3 би го ошамарил на по-къса дистанция :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако двете коли са сток и читави няма смисъл изобщо да се обсъжда коя ще е по-напред :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми прясно прясно вчера едно 318 беше наказано, рязко изостана, хихи доволен съм, на 2-мата вътре им увиснаха сополите от яд :tooth: , така каза френда който беше по-назад и караше наравно с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега аз говоря напълно реално за тези бмв-та даже ми се е случвало по няколко пъти да ги ям....жалко че си мислиш,че лъжа и тия бмв-та много вървят горките те са толкова умрели че.....нямам думи.И аз не вярвах като другите ми говориха ама се обедих сам.....Е верно 320 го бия с половин кола и 318 is също някаде там до кола,ама 318 или 316 вече с много.... :tooth:

С какъв двигател си ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскоро карам хонда и наистина съм удивен как върви! Вижте един NSX само 280 коня, как отвява M6, като куцо пиле домат :huh:ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

... 325, М3, М5, Z3, Z4, айде малко по-реално а?А бре колега ти кво си мислиш, че много бегат тия курници ли.С моита D16Y3 до 318ис всичко е под ножа единствено с 320 Е36 сме наравно даже леко го издърпвам.Сигурно 320 ката след 140-150 ще ме издърпа нооо дотогава няма шанс от опит говоря и то богат с такива БМВ-та. HONDA :huh:

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh:

Моля Ви колеги, стига сте пускали такива теми в хубавия раздел ^_^

 

Да пробвам ли да се дръпна.....

Ама мислите ли, че ще го бия........

Хондата ми VS незнам си какво.......как мислите?

Гонка межу мен и.....какво ще кажете?

 

Яд ме е за любимия ми раздел с хора, които толкова много влагат и правят с колите си и всички ги следят с интерес. А подобна тема ги избутва постоянно надолу, защото 1000 човека ще кажат как са дръпнали незнам си какво и да се прави гонката!

Извинявам се за офтопика, ама не се чувствам виновен, защото подобни теми са си направо офтопик. То поне да се бяхте дръпнали.....а не кой с какво си мисли да се дърпа и вече е в Хонда Спорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...