Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Здравейте колеги :P на мен се падна честа да пусна и тази тема за което ви благодаря ;) МЕСЕЧНА СРЕЩА!!!Нека да се съберем на 25.05.08 Неделя в 19:00 ч ПАРКИНГА НА "МЕТРО" :rolleyes:;) Силно се надявам да се съберем повечко Хондавелки :P п.с: Искам само да кажа,че занапреде месечните срещи ще се уговарят в тази тема :rolleyes:Надявам се да стане традиция и нека правим месечни срещи всяка последна неделя от месеца :rolleyes: БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

daddy............. Надявам се да се съберете доста Хонди в Бургас и да си прекарате супер !!! п.с: Ние с tols,се надиявам да си прикараме добре в Русе утре 18.05.08 :rolleyes: Поканата да гостуваш и ти в Русе още важи :rolleyes:

Редактирано от SOLDIER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва вече е яката работа !!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само леко да добавя, ако след това ходите някъде, да се пише тук !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

какво виждат очите ми искате да се събирате на 25-ти МАИ !! КОГАТо ИМА състезание на ПИСТА СЛИВЕН и ще участват около 5-т бургаски автмобила 2-а от тях ХОНДИ. дори и 19:00 вечерта колеги с извинение но ние които ще ходим на състезанието ще тръгваме в 6(сутринта) от бургас ! и... ще се приберем в 4-5 (наи рано доста изморени от работа по подготовка на автмомобилите и висенето прав цял ден!)само това мога да кажа.иначе идеята ЗА месечни срещи никак не е лоша !!! !

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казано е............. ПОСЛЕДНАТА НЕДЕЛЯ НА МЕСЕЦА !!!Какво да се прави,че тази неделя така се е случило и ще ходите до Сливен :rolleyes:Колкото и да сте изморени нищо няма да ви пречи да мините за 30 мин. :P Пък и идеятая на тази збирка е да обсъдим,каде да се съберем на 06.06.08 Петъкза да патуваме заедно за националната в Узана.КОЙТО МОЖЕ ДА ДОЙДЕ :rolleyes: п.с: А до сега каде беше,че не каза за Сливен K1r1L ?! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само леко да добавя, ако след това ходите някъде, да се пише тук :rolleyes:

Мда,не като миналия път!Твоята 6ген.си я бива,ще я гледаме следващия път. :rolleyes: Колеги,може ли да се премести срещата за 31.05,АКО да, всички ще са доволни!После пак същото условие,последна неделя от месеца. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако не бях пребиваващ в София (пуста да опустее !!! ) щях да дойда, независимо дали на 25 или 31. Идеята за 31 не е лоша. Макар че ако рейсърите дойдат на 25 (ако срещата остане за тогава де) след Сливен , ще дойдат с много пресни емоции и инфо и ще е много интересно, макар да ми се стува че тогава 30 мин. няма да ги оправят.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

и мен не ме бройте сливен чакай ме :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Винаги ще има такива на които не им е изгодно!Темата е поставена,мястото е ясно така че на тези на които им е удобно ще дойдат.....остава да се уточни и часа!Мисля че трябва да се остави и телефон за връзка,защото всичко се случва и някой може да закъснее и да можем да се намерим!Извинявам се не видях часа........всичко е ясно...........така че дерзайте!

Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, дано да стане традиция. В Бургас виждам все повече и повече хонди ... направо ти пълнят сърцето! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Сл.бряг вече се прескачаме.Хонда инвазия :D !На работното место сме 4-ма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех даневидят нещо от теб преписвачи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,да,да много добра идея :D  Браво деца :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да се вижда малко темичката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде не остана нали ще се съберем пак много хонди и много нови попълнения ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фенове утре е първата ни месечна и втора сбирка на Бургас за тази година :) я живнете малко и се подсетете че останаха само няколко часа :):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Чакам с нетърпение :unsure:

Това да се чува :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тъкмо си мислех кой липсва в бургаската тема и ей го на Шмиргела :cool::lol::lol: Добре си дошъл на родна земя :lol: .........ама защо няма интерес нещо тука :blink: А за инициативата аз си я имам тя не е излизала от мен :lol::lol: Ще се събираме ли днес бе хора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма.Аз специално се прибрах от софия за месечна и за сервизната кампания.В 19:00 съм на метро тоя път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

за жалост ние от състезанието в сливен ще пропуснем :blink: слънчасалисме от 7 до 17 30 на слънцето и поне аз съм адски изморен и даже няма да излизам :cool:а и таз вечер ще пътувам към софия.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Oт Сливен състезатетелите сте извинени :blink: ами къде бяха другите,нали много се точехте..........бяхме 5 хонди на метро,утре ще сложа снимки да видим кои се отчетоха,а другите за наказание следващия път бирата е от тях :cool::lol::lol: (аз лично и на 5 хонди много се кефих) :lol:На срещата бяха моя милост,nevi,kadasi,Bruralism,и едно момче от хасково с прелюд (иво мисля се казваше)син металик :lol:

Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

малко сте били :blink: айде чакаме снимки а нас можете да видите в тема сливен за драга:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за жялост не можах да дойда но следващия пат ще предоставя извинителната белешка :) и чакаме снимки :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично ще проверя дали амбулаторния ти номер съвпада :):) .........и не си мислете че извиненията премахват наказанието от черпнята на бирата ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимчици:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

ами това е от мен,дано се съберем повече другия път:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е че досега не съм си виждал колата на снимки здрава,само блъсната я имам. :) И аз се изкефиф макар и 5-има да бяхме.Другия път ако мога ще дойда пак, а ако не ще отида в софия на месечна,че не съм ходил там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре добре следващия пат съм на линия и трябва вече задалжително да покажа по бърза Д13-ска :):P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Явно е не можахме да се съберем в неделята,отдавам го на това че бяха празници и гонки :dry: ...............та въпроса ми е ще правиме ли някаква организация за националната или всеки да си се оправя по еденично?Благодаря на отзовалите се :):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи много несериозни излязохме Бургаските хондаджии :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп Хоп този месец последната неделя се пада на 29-ти така че Бургазлии имате време да напудрите красавиците

А и да вдигнем малко темичката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо ха добър ви ден,посъбуждаме се май.............ти и предния път много се кани,ама само с каненето си остана :rolleyes::bye: Ще видим на 29.06(последната неделя)кой е тук и кой го няма :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

защо винаги тия срещи съвпадат с някакви маниииако не се лъжа има тунинг фест тогава в град пловдив....баси късмета.. :rolleyes::bye::D и ако ходим пак няма може да доидем....

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо ха добър ви ден,посъбуждаме се май.............ти и предния път много се кани,ама само с каненето си остана :):P Ще видим на 29.06(последната неделя)кой е тук и кой го няма :):)

ОООоооооооооооооо този пат сам там задалжителносе пак има какво да показвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път ако съм в Бургас ще дойда с "белия лебед"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей и мен ме пишете, живот и здраве.... :) ...за първи път ще дойда на среща и вие ще вземете да се съберете 999999 човека..... :lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги аз съм нов но само кажете час и място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправчица !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги :D Не съм много очарован от националната,може би заради лошото време,но..... до година да се надяваме,че ще е по добре ;) Сега обаче е време за нашета месечна срещичка :D Бих се радвал да се сънберем и да си се скиваме ......... Смятам че 19:00 ч е добро време за срещичка,хладничко при залез слънце :ph34r: Както се разбрахме последната неделя на месеца,сега се пада на..............29.06.08 Неделя 19:00ч паркинга на МЕТРО :unsure: Тогава дали не беше финала на евро 2008 :lol: можем да сменим часа,ако е така или да гледаме заедно финала в някои заведение ;) вие казвайте....... :blink: Поздрави :D

Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...