Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

29.06.08 Неделя 19:00ч паркинга на МЕТРО :unsure: Тогава дали не беше финала на евро 2008 :blink: можем да сменим часа,ако е така или да гледаме заедно финала в някои заведение :D вие казвайте....... :ph34r: Поздрави :D

Може и финал да гледаме,ама задължително резервация на некое крайморско кръчме,че миналия път имахме късмет.Е,малко конско ни чете управителката,ама ние си седнахме :lol: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАХАЛНИЦИ :D :D :D;) ;) :unsure::ph34r::blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и финал да гледаме,ама задължително резервация на некое крайморско кръчме,че миналия път имахме късмет.Е,малко конско ни чете управителката,ама ние си седнахме :unsure: !

Това е добра идея :blink:Кои може да се заеме с това да запази маси?Нека видим има ли желаещи и да знаем колко човека ще сме със сигорност.......КОИТО ИСКА НЕКА КАЗВА ЗА ДА НАПРАВИМ СПИСАЧЕ :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да дойда ако е на 28-ми. Разбира се не е нужно да се съобразявате с всяко желание.Финала е от 21:45, но може би доста хора ще бързат да запразнят по-раничко за да го гледат.Нека всеки да си каже мнението и общото да победи :unsure: BTW някой от бургаската банда да ходи на Металика :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финала е от 21:45, но може би доста хора ще бързат да запразнят по-раничко за да го гледат.

Така е.... Моето предложение е да се съберем в събота 28.06.2008 в 19:00 .... Така хем спокойно ще можем да се видим хем няма да бързате за финала.... :unsure: Иначе каквото и да се реши - ще присъствам :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз претенции за датата нямам футбол не гледам тайче е каквото кажете само трябва до тогава да сам си пуснал колата в движение че от последните "гонки" малко ма спряха от свижени е нашите меко казано разтроени полицаи :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз претенции за датата нямам футбол не гледам тайче е каквото кажете само трябва до тогава да сам си пуснал колата в движение че от последните "гонки" малко ма спряха от свижени е нашите меко казано разтроени полицаи :unsure:

какво ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно заведението аз мога да се нагърбя с тази тежка задача :unsure: ако искате да е пак в това в което бяхме на капани,защото паркинга ще ни побере,ако пък не давайте идеи............само конкретизирайте датата и часа.............Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно заведението аз мога да се нагърбя с тази тежка задача ;)

Здравей кака :P;) На националната малко се разминахме :P Радвам се,че ти се нагарбваш с тази задача да запазиш места ;) заведението което бяхме предния пат е добър въриянт ;) Щом се събираме в 19:00ч значи,може да се запазият места за към 20:00-20:30 ч Въпроса е в това,колко места ще са необходими........... за целта трябва да се преброим и ти да се нагърбиш със задачката да проследиш бройката (какво нещо са жение.... злато :) ) до тогава има време така,че спокойно колеги не се натискайте,един по един........ ;) Относно датата ;) казъли сме ,последната неделя на месеца..... ТОВА Е :P БЕЗ КОМЕНТАР ;);) Нека бъдем добри и престанем с това,все на ниякои не му е удобно...... аз в събота работя :):P неделя вероятноста някои да е на работа е много по малка :) Дано това де е последния ми кометра по този въпрос :P С увъжение: daddy ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека записването започне:dida81-2 местаSanchesss-1 П.С.Ами Кака :D ако си беше оставил тела като организатор на сбирките щях да се раззваня че зад Търново да се чуе,ама айде нищо,ще оправим някак грешката :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daddy - 1 местенце :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз претенции за датата нямам футбол не гледам тайче е каквото кажете само трябва до тогава да сам си пуснал колата в движение че от последните "гонки" малко ма спряха от свижени е нашите меко казано разтроени полицаи :)

какво ??
Ами да така стана като трагна ти и аз трагнах след вас ама докато я сваля от ботдюра цафна една астричка с Куки варте и ми вика запали колата и дай гас аз паля натискам я до 1500 оборота и ония ми зе докоментите и вика чакайма пред кат и ся ми е спряна от движение и трябва да додя до плевен щот ми е на инвалид и е регистрирана в плевен и така и ся сам болен направо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Как точно ти спряха колата от движение без технически преглед да и направят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как точно ти спряха колата от движение без технически преглед да и направят?

Мани мани не ми са говори ваобще :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имам възможнос с най-голямо удоволствие ще дойда обаче имам 1 проблем нямам превоз така че ако някои има възможност да ма земе :lol: ще сам му мн. благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-1gecata-1?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-1gecata-1?

И аз сам на линия с кола или без пак сам там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хи хи хи! :lol:  Май се очартава голямо купонче :o п.с: Поздрави от Велико Търново :(

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-1gecata-1?M.R.Tuning-1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-1gecata-1?M.R.Tuning-1Darius - 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам табелка резерве на едно столче за мен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойто още не е сиг затова колежке още нема брой аз ще ти кажа евентоално ако има нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

1-2 места и за мене

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-1M.R.Tuning-1Darius - 1К1r1l-2JeepersCreepers-1(с табелка на столчето) :) Хайде по-смело на другите :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за табелката ако може естествено няма да ставам нахален ,но ако може нека да пише : за JeepersCreepers :):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за табелката ако може естествено няма да ставам нахален ,но ако може нека да пише : за JeepersCreepers :P:oops:

Уредено е! ;) П.С.Някой да има някви други претенции? :P:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

M.R.Tuning-2 местенца че и хондаджйката ще идва

Редактирано от M.R.Tuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-1M.R.Tuning-2Darius - 1К1r1l-2JeepersCreepers-1(с табелка на столчето) :) Хайде по-смело на другите :( П.С.М.R.Tuning уредено е човече! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидке, при мен има промяна. Вече са две места за мен. :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone bros.

едно местенце и за един тюлен ще се намери ли :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-2M.R.Tuning-2Darius - 1К1r1l-2JeepersCreepers-1(с табелка на столчето) :D didone bros.-1Ще си имаме гости както гледам,добре са ни дошли! :D П.С.Мисля в петък да запазя местата и да сложа 2-3 отгоре за всеки случай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да повдигнем леко темата :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanchesss

Хайде хайде, да не ви хвана срам? Уж имаше много мераклии, а гледайте колко сме малко :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M.R.Tuning

Хоп Хоп една Хонда сивик с Плевенска регистрация пребиваваща в Бургас вече вече ще е с БУРГАСКА да се похваля оправих си докоментите с инвалидските истории вече номера ще ми започва с А ....... :) :) :):bounce::wub: :wub: :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Щом си решил да почерпиш(в неделя)-твоя воля :):wub: Аз искам бира с калмари :bounce: Честито

Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си решил да почерпиш(в неделя)-твоя воля :wub::) Аз искам бира с калмари :wub: Честито

Айдееее отиде лефа :bounce::wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги аз съм с вас, 2 места. Малко без книжка за 1 месец,но няма да пропусна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам още едно място че съм поканил един заклет опелджия :) а от колко е срещата бре хора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ЧЕСТИТО.Много безаварийни километри. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-2M.R.Tuning-2Darius - 1К1r1l-2JeepersCreepers-2(с табелка на столчето) :cool: didone bros.-1Stefan bs.-2Срещата е от 19 ч. на паркинга на метро

Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...