Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

п.с: Не го слушайте, MaMyTa има пари да ни купи и да ни продаде,стига е плакъл, като циганче :)

Хм :) , защо не каза по рано ! Значи ние трябва да му ревем и да му искаме :) Мамуте дай някой лев на саммм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че няям леФ то е ясно пише ми го на банкомата :) като утида и ми вика "нема пари вари работи" :D и аз и тва праа ама пак няям :D

Редактирано от MaMyTa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че няям леФ то е ясно пише ми го на банкомата :) като утида и ми вика "нема пари вари работи" :) и аз и тва праа ама пак няям :)

от работа само гърбав се става :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а я го виж Толс каааак се е изгърбил миличкия по цял ден в тая пицария ... трууууууудно труууууууудно не ми се говори къса ми се сърцето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)

На последната сбирка,доста хора ме питаха за пластмасовите ленти на номера, който се слагат с логото на клуба....

Идеята ми е такава..... мога да ги порачам,но трябва да знам каква бройка и колко хора желаят такива ленти...

До колкото знам цената на една лента е 3 лева. За преден и заден номер 2 ленти значи 6 лева... ако повече хора си порачаме, доставката ще ни излезе по евтоно....

Та........, който иска такива ленти, нека да пише на лична и после ще покажа списака в темата.....

Ето за тези, който не са видели, как изглежда....

 

 

Публикувано изображение

 

п.с: Моля ви пишете на лична,нека не пълнем темата със спам  :)

Предварително ви благодаря за разбирането :)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кога чаках да кажеш за тея ленти а не аз да те питам и да ти се мазня пак че да се здобия с такава ;) чакаи сега да ти пиша лично ;) искам да се похваля завартях рекса днес пред стадиона доста ефектно и мисля че имам нови фенки в списака с НЕ изклатените ;) Цецко мога да ти пратя една - две :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лентички за номера с логото на клуба в списака са....tols - 2 бр.MaMyTa - 2 бр.c0mmand3r - 2 бр.KpaTyH - 2 бр.airbrush - 2 бр.Radeon4o - 2 бр.Ако някой друг иска да ми пише на лична...... и да ги поръчваме :huh:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай още малко , със сигурност ще се появят още мераклии и тогава ще направиш една стабилна поръчка ,че да сме доволни всички в братството :huh: Стикерчетата са супер тарикатски и още от преди , когато карах Ровъра съм го видял на твоята кола и доста ми допадна.

 

оффтопик : Ех присетих се за старата машинка и ми стана тъпо ... колко трагично свърши нейната история

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Почивай в мир ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече Ровера си го бива, язак :(  ,но както казват хората.... всяко зло за добро ;) п.с: Яака джанта беееее :huh:  поне тях не можа ли да спасиш? :(

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина я правех с голям мерак и с много любов и ме е яд много за нея , но явно така е трябвало да се случи ... Сега пък карам купе втек , моята до скоро несбъдната мечта и много и се кефя на колицата. Тая снимка на моста е бутната на фотошоп , такава джанта трудно се намира а и струва колкото половината кола , иначе всичко друго по нея си беше истинско докато не свърши в една бетонена стена ... Важното е ,че сме живи и здрави и караме вече истинска Хонда :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей...... c0mmand3r ще има бой :(  да не ни хвърляш по върбите с тези джанти че.... :( МуХаа..ХахАхаХаХахах.... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си важното е ,че ви е спасила живота другото се преживява някак си :( ама жантата наистина е яка и аз си помислих за фотошопа ама да попитам -много лови окото пуста и ламарина :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите станаха тема на разговор и изместиха всичко останало ама да си кажа и аз тва първо видях :) та така де добър ден аз днес малко нема да бачкам че ми е хладно на кисиите и съм си в Хапартамента на топло поздрави на всички като мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да вземем да се вдигнем и да ти дойдем на гости :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по темата с джантите парво като ги видях и си казах "как не съм я мернал тази кола из града.... с такива джанти" но след 2 поста разбар защо...колеги ако ви се разхожда може да ми дойдете на гости до виена такмо позаваля вчера и е перф за рачни.. :) само да не те виждат куките че трябва да продавам колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как добре звучи само....... "Конвой от 10 Хонди до Виена на Хонда сбирка" :)  Домакин е... "wien"  :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да стане в близкото бъдеще

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да им покажен на тея сдуханяци тука как се прави сбирка и кои са истинските хондаджии...

Хей.... хей...хей....  :)  без убиди....  :)  Всички в братството трябва да се увъжават  ;) Върни си думите на зад ..... "wien" :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лично но по здухана страна аз не бях виждал голяма скука си е ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като съм ходил по чужбината, забелязах, че всички са големи сдуханяци. Явно не знаят какви чудеса се случват като дръпнеш онова лостче между предните седалки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чесно да ти кажа ги разбирам защо не го дърпат лосчето, тея хиени куките излизат от нищото... а няма да ти казвам за какви глоби става въпрос,аз даже трябва да ходя си копувам зимни гуми че ако ме гепят с летните и сте ми изпият сока трябвя да продам колата че да си платя актано.... снощи не издаржах и си подърпам лосчето.. :)

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

п.с: Моля ви пишете на лична,нека не пълнем темата със спам  :D

Предварително ви благодаря за разбирането :D

Лентички за номера с логото на клуба в списака са....

 

tols - 2 бр.

MaMyTa - 2 бр.

c0mmand3r - 2 бр.

KpaTyH - 2 бр.

airbrush - 2 бр.

Radeon4o - 2 бр.

wien - 2 бр.

 

 

п.с: Чакам още желаещи за такива ленти на лична да ми пишат.......

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много сме мълчаливи ... дъртите хора да не са им забранили да сядат на PC-та вече :( !? (говоря за цецко :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно бави бебетата :(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бебетата, вече са по леглата  :(:D

много сме мълчаливи ... дъртите хора да не са им забранили да сядат на PC-та вече ;) !? (говоря за цецко ;) )

MaMyTa ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само ако знаете как се напих и как ме боли глава ... ;) да е жив и здрав брата (имаше РД вчера)лягам пак да умирам че си таковало таковата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука много на чат го обърнахме и може да ни се карат модераторите.п.п. А пък ако знаете аз как се напих вчера не е истина. Бях на хижа в Станчов Хан - това е на около 15-20 км след Трявна. Та сега седя пред компа и си повтарям - "повече няма да пия" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва не помага и аз съм си го повтарял даже съм се заклевал ама ... нема резултат :D алкохола не прощава :D ама за тва пък и аз нема да му простя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

умряхте ли кво стана ... !? да знаете от мен че на гумаджииниците е лудница (вие знаете ама аз да си кажа)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоя проблем си го реших още миналата година !!! Айде стягайте кошниците за зимата ще идва голям студ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като казахте студ, какво се казва във БГ ще има ли сняг тая зима...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе уж го дават в неделя да вали вече ама ше видим ... само знам че ще е студена зима ... :worthy: (и ше има бая едени и пиени ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :rolleyes: нека да не превръщаме форума в чат,понеже темата ни става несериозна :lol:

Или, ако има некво питане, нека да е във връска със срещите ни или с някакъв проблем по коли или когато, някой се нуждае от помощ....... благодаря предварително за ръзбирането :(

Сега по темата......, какво ще кажете другата неделя на 30.11.08 да се съберем?  :cool:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА ! с 2 ръце , макар и вече със зимната екипировка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за. Ама ще ходим ли някъде на писта или ще чоплим семки на лукойла ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взе да ми писва само да чета за срещи и после да гледам снимки.... :lol: айде да идва средата на декември, да се прибирам и да се запознаем...после да мога да гледам и моята красавица на снимки :lol: :lol: п.с. : цецо на теб се надявам да има добър снимков материал

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за една срещичка на 30ти. Имам и друг въпрос, от къде да си купя халогени за мойта хонда и къде могат да ми ги сложат :). Благодарско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :P  Нека да започна със............ ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ СНЯГ :P

Сега да ви покажа поредната хубавица ;)  

Хонда-сивик 1994 година 125 коня 1.6 USA изпълнение :P  ABS,ARBG,климатик(работещ) :D  автопилот,ел.огледала,ел.стъкла,ел.лук....... салона е по различен :(  красота ;)  и направо пръсва.... върви много ;)  май,май ще бие бебе дел сол ;):D  Та тази Хондавелка я глася за брат ми ;) последно така реших ;)  Ще взема неговата за разнос на пици и ще му дам тази да и се кефи максимално ;)

Който си порача пица от Ла Скалла ще му я доставят с Хонда  :(   ;)

Също така,търся желаещи момчета за разнос на пици по домовете.... молби и автобиографий на място в пицарията :)  не се майтапя ;)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...