Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Срещи в тоя град отдавна не се правят. Тука гледам всеки пише - ако някой е съгласен, ако някой еди какво си. Срещи не се правят така. Едно време имаше истински фенове, събирахме се, ходихме да си караме на междене - ама това беше едно време. Щом искате среща казвате час и място и отивате там. Тук има хора които четат и ще дойдат. Разбира се не очаквайте голяма посещаемост. Лично аз ако нямам ангажименти ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от скоро карам хонда и също бих искала да се запозная с други колеги от нашият град, а не само като се разминаваме да се гледаме от колите.Времето вече се постопли и всеки при добро желание може да отдели малко време . Надявам се да не съм обидила никой. :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата неделя - никаква реакция Публикувано изображение. За утре няма да казвам да се събираме 15:00ч. ще съм на СПС-а. Колегата "addicted2drift", знам че ще дойде, ако има други желаещи да заповядат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да не Ви обидих с нещо?

Няма ли хондаджии в тоя град?

Не се ли събирате за по кафе и още нещо?

Някой като закъса нещо не си ли помагате?

Извинявайте за въпросите ми, но там от където идвам като кажеш "Добър ден!" ти стговарят с "Добър ден и на Вас! Добре дошли!"

Явно културния и почти географски център на България не е толкова гостоприемно място колкото ми обясняваха че е.

 

п.п. Не го познавам този пич "tols" но му благодаря за вниманието и отзивчивостта!

Жалко че няма повече като теб пич!

 

Не се пали толкова пич Публикувано изображение не останахме много за това и никои не пише Публикувано изображение Прекалено учтиви сме си даже... проблема е, че не влизат много тук.. аз не бях влизал година Публикувано изображение

 

Да се извиниш веднага на хората Публикувано изображение ха ха ха Публикувано изображение базикам се Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Та за утре ОК аз съм навит и ще дойда на СПС Публикувано изображение Данчо ти как си с времето? Пешо, Митак, Данчо - червеня... Публикувано изображение вие...? Дали сте живи бре хора? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея 500 коня докато ги закарам до SPS-а ще е голям зор, ама ще дойда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо живи сме но оня ден с Митака само се разминахме добре че бяхме в различни посоки иначе щеше да има ластици, момчетата са интусиазирани много саберете саберете се и пиите по кафе аз лично имам постоянни ангажименти и немога да доида за сажаление,по рано не пропусках така да се каже, поздрави мом4ета и да знаете че БОЛЯРЯРИТЕ СА хората с наи големи сърца, а Болярките са с ПО 2 ГОЛЕМИ СЪРЦА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПС е едно кафе-ресторант над болницата нали?Ако до 15,00 ч успея да се прибера в Търново ще дойда на всяка цена!Ще се радвам да се запозная с хората с ГОЛЕМИ сърца и още повече с тези които имат ПО 2! :D/>/> :worthy:/>/> :thumbs1:/>/>

Редактирано от vip_k20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаетели как искам и аз да дойда но за съжаление от една година хондичкатами лежи в гаража, дано скора да я оправя и таман кат се стопли времето мисля че ще има повече срещипаздрави на всички фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 17:00 съм на работа..и така доста често в неделя. Ако изметим часа, когато се позатопли и преместим часовниците, ще присъствам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15:00 на SPS-а! Поне един човек ще е навит! Така че съм там! :-) Който има желание да заповяда!

Редактирано от addicted2drift

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пекне слънце може и да намина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кала бяхме 3 + един случаен CRX, който неволно спря там ама не знаеше, за какво става въпрос Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях за риба. Следващия път.

 

Ами поне другия път кажи, че ще ходиш за риба и аз да дойда Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че ще ходя, сутринта ми се обадиха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За риба все пак е добре! Поне хвана ли нещо? Другия път разчитам да сме по-сериозни! Мисля мястото да остане същото(SPS)! А часът, ако има недоволни кажете си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах от 3-те най-дългия :lol: Бяха поизточили язовира и няколко дена преди това са си извадили рибата с мрежи. Поне си направихме хубаво барбекю :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя наближава! Предложения за часа или остава 15:00? Мястото е SPS! Там да се съберем, а ако има желаещи да ходим другаде... може да го обсъдим! :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без претенций този път ме пишете и мен ( най-накрая събрах смелост :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок вече е неделя а аз успях да се дислоцирам в Търновои утре съм на линия! 15 ч. на СПС-а (вече разбрах къде се намира) и ше почерпя всеки който дойде и ми покаже ключовете и хондата си с едно пиене по желание! Може да е кола, чай, кафе или 15 годишен бърбън - се ми е тая!А да Ви видим са болярчета ше се съберете ли или пак ше се оправдавате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак е неделя и пак съм отпуска и пак пече слънце и се чудя ... дали да дойда? ЧЕСТИТ 3-ТИ МАРТ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ, БОЛЯРИ, ХОНДАДЖИИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 3-ти март колеги! 15 часа съм пред СПС, само не знам долу ли се чакаме или директно вътре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега, ще се видим в 15ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрахте ли се? Снимки :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги следващия път по- активно. На връщане от срещата, минах покрай кафе "Октан" и какво да видя- 6-7 бмв-та. Не вярвам те да са по сериозни от нас! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О повярвай :) Много повече са от нас...ама много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, все пак всяка втора кола по пътя е бмв. Ама и хондите не са малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Заменям хондата за БМВ-тогава, маитап си прая момци евала на интусиастите и на престрашилите се да се саберат , видяхте че не боли аиде др по вече хора и хонди а и по вече снимки да ми радват окото, сажелявам че не мога да идвам колеги, АДАША С НАИ БЪРЗИЯ СЕДАН пак го е немало аиде бре адашче отиди поне да отсрамиш името че аз само се излагам хеча нема сила да прехварли арбанаси и да доида до кафенето. Пешо ти да не ходиш на брат си с БМВ-то по срещи че знаеш че са по добре организирани от хондажиите

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах, като се надявах да има хора отвън понеже бързах и нямах време да сядам, но явно се бяха качили в кафето и затова продължих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмично всяка неделя на SPS! А на 31.03.2013 - Лукойл на Лясковец! Какво ще кажете! Да се включат и колегите от Горна! За часа... там някъде май сменяха времето! Така че може би ще е по към 17:00!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая неделя малко се променят работите! Няма да мога да дойда! Това обаче не пречи да се съберете! Поздрави колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...