Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Браво браво поздрави! Жалко че немога да присъствам...може би следващия път...когато ми стане готова книжката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дубрютру ... ае днес ще се видим моНчета :angry: че убуу слънце пече тамън за семки :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... времето днес е супер яко за среща :(  остава един час ... отивам да си измия Хондавелката ;) До след малко :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след това в Ла Скала да хапнем пици Хонда. Черпнята е от мен. Аз ще пристигна към 15.00 така, че предлагам след като се нарадвате един на друг да спретнем една среща в Ла Скала, и пак повтарям ако Толс е съгласен да направи 3 големи пици, аз плащам ;) Виках и Габровци да дойдат ама, като всички габровци и на тях им свиди 5 литра бензин да изгорят :( :(

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виках и Габровци да дойдат ама, като всички габровци и на тях им свиди 5 литра бензин да изгорят :(;)

Долна лъжа :( Никой не ме е викал ! Според вас ще изтърва ли пица на муфта ??? :( :( :(п.п. "Ха ха ха laugh.gif От моя страна ... никъв проблем да спретна 3 Хонда пици wink.gif ще ги направия с голямо удоволствие rolleyes.gif" - то тава е ясно, щом няма ти да черпиш :( Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха :(  От моя страна ... никъв проблем да спретна 3 Хонда пици ;)  ще ги направия с голямо удоволствие :(

Долна лъжа :( Никой не ме е викал ! Според вас ще изтърва ли пица на муфта ??? :(:(:(

Айде да те видим Гоше :(  хващай останалите за ушите и в Ла Скалла на Хонда пици :( п.с: Гоше ще те бия аз теб,как може така да приказваш за батко си :( Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак пропускам. Приятно изкарване и ще чакам снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак пропускам. Приятно изкарване и ще чакам снимки :(

Абе Данчо,къде пак? ;)  нали щеше да си на линия за неделя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах много тежка вечер, пък и колата ми е супер мръсна и задната броня виси така че не е за срещи. Един път направих грешката да дойда със супер мръсна кола и голяма подигравка падна, така че тоя път ще пропусна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така че тоя път ще пропусна......... :(

Само да не дойдеш ;)  била му мръсна колата .... айде де...... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи много добре. Добре че се престраших да дойда макар и с мръсна кола. Дано следващия път сме повече. Благодарности на габровсата група която ни спаси срещата от провал, щото търновци бяхме съвсем малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека започна с очтивата форма........

Здравейте колеги :bye:

Днес смея да твърдя,че не съм доволен от срещата на Лукойл :angry:  срамота :angry:  

Решил съм да не се ядосвам повече за това :P  който си е фен ..... фен си е  ;)

 

Ето кой фенове ;)  се събрахме днес .........

п.с: Благодарности на "doctor" , че ни навести на Лукойл :thumbs1:  и само може да съжелява че не дойде в пицарията :tease:

 

Публикувано изображение

 

Сега да кажа няколко думи и за втората час от срещата днес ;)

Нека първо да благодарим на "Matheo" за почерпката :rolleyes:

Благодаря и на Габровската дружина,че дойдоха да помогнат с пиците :D  също и на Петко, който се юрна чак от Елена за да ни гостува :rolleyes:

Мисля,че все пак се получи добра срещичка.... :rolleyes:  

Ето и снимчица да си припомним.......

 

Публикувано изображение

 

Надявам се пицата Хонда Фен Клуб да ви е харесала :blush:

Останалите снимки от днес Тук :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми яд ме е , но просто нямаше как да присъствам , дори в момента не пиша от личния си компютър. Толкова се навивах да присъствам и накрая не успях да дойда. Макар и малко хора на тази среща - важното е огънят да продължава да гори. Цецка отново евала за добрите снимки , а и пицата си я бива ;) Другия път се надявам да я опитам :rolleyes:Поздрави,c0mmand3r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че се видяхме.Домакините ни посрещнаха топло,че ни и нагостиха ;) Запознахме се и с част от Габровската група.Добре изкарахме.Малко време прекархме по колите,но всичко с времето си :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги виждам че се е получило доста добре...цецо не се ядосвай че сте били малко не е важно количеството а качеството :rolleyes: след две седмици живот и здраве се прибирам и ще съм парви на всички срещи (какъвто съм карък сигорно няма да има такива докато съм в БГ)п.с.1 снимките както винаги са на ниво профисионален фотографп.с.2 ИСКАМ И АЗ ПИЦА, НЯМА ДА ОТКАЖА И САЛАТА ;):rolleyes:

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с.1 снимките както винаги са на ниво профисионален фотографп.с.2 ИСКАМ И АЗ ПИЦА, НЯМА ДА ОТКАЖА И САЛАТА :);)

Ха ха ха! ;)  Първо похвала за фотографа и после намек за пица а? :P  Хммм...... :D  да не се мазниш таклъв :P;);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега като се замисля няма да е лошо да направим една среща във виена ;) представете си една колона само хонди на път към виена ... ще е мн якомечтииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има кой да спонсорира пътуването още сега тръгвам. Таман да им покажем, че колите са направени да се движат с повече от 50км/ч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарим на сериозните и амбицираните дето спасиха деня ... а на останалите мога да кажа че имат много да ни връщат ... да мислят кво ще правят по въпроса ... за Толс (Цецко) няма смисъл да казвам че човека се престарава всеки път да направи така че 1- да се съберем 2- да изкараме приятно едно голямо благодаря ... лека нощ и всичко най най :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви гледам снимките от срещата и вие сте си искарали добре! :) Искам да похваля и пицарчето с това испълнение на искуството ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Толс (Цецко) едно голямо благодаря ... :)

:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се спряхте да натяквате за тези които не са дошли ,щом някой не е дошъл значи е имал основателна причина за да не дойде .Добре сте си прекарали браво обаче престанете с намеците ,никой не знае какво му е на другия за да му търси сметка................... Изводът е за вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са ти проблемите "airbrush"  :)  нали за това е братството  :)  дай да ти помогнем  :) Никой,нищо не натяква.... истината е, че все някой трябва да насилва нещата за да се съеберм като си му трябва....Ето... аз съм казъл... от тук на татък,грам няма да си го слагам,който е фен и иска да се събира със подобни да идва....... изпратл съм най малко 20 смс-а и поне от уважение, един не ми върна да каже.... "сори братле аз нема да дойда имам си работа" за това говорим....  Мир да има :)  кой иска да дидва.....

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола въпреки че изглежда все едно съм ходил на война с нея пак бях на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола въпреки че изглежда все едно съм ходил на война с нея пак бях на линия :)

Спираме по този въпрос! Наистина хората си имат причини за да не дойдат,който има възможност и желане ще дойде... Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се да има събиране и по празниците и да могат такива фенове като мен които не са през голяма част във БГ да могат поне един път да присъстват на купона.... п.с. има 2 прелюда които много искат да присъстват на среща и да се запознаят със другите хонда фенове било то и 5 човека

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко "wien" :D  ще направим една срещичка около коледа :P  да се зaпознаете с дружината :)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм коледа - подаръци. Хм на една глава от д16з6 много бих се зарадвал, пък като се замисля и от Виена си нямам сувенир :) п.п. Нямам габровска жилка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАК СТЕ ФЕНОВЕ НА ХОНДА НА СРЕДАТА НА ТОЗИ МЕСЕЦ СЕ ПРИСАЕДИНЯВАТ ДВЕ МНОГО ДОБРИ ХОНДИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ITALIANO" Този прелюд ми е познат :P:D Добре сте ни дошли с "wien" :D За да станете членове на Хонда Клуба си задайте следните въпроси....- Мога ли да членувам без да убивам или подлагам на мъчения членове от семейството и приятели за това, че карат други марки коли (демек хора, преминали към Тъмната Страна)?- Трябва ли да паля свещ всяка вечер и да произнасям молитва от типа на „Да се свети името ти (но не и маслото ти), царството ти да да пребъде както на пътя, така и в сервиза, прости ни дълговете, в които влязохме за да се сдобием с Нея, не ни въвеждай в искушения за да не прекалим с тунинга, и ни избави от злото на Голфаджиите и Спама в Светая Форум, АМИН!”? и т.н... :rolleyes::rolleyes::huh::huh::huh:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не друго може се посмеем :rolleyes: поздравиии :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо,с тая молитва направо пръсна.. :rolleyes: sorry,че не можах да дойда на 30-ти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе аде и аз да напиша някои ред,че обещах на цецо :huh: аз последно време нямам много време да влизам в форума и да идвам на срещи,но толс ме информира постоянно надявам се на следващата среща да си добера Д-то до лукойл :rolleyes: поздрави на всички . :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо я ми измисли и на мен една молитва, че в четвъртак ме викат в КАТ - съгрешил съм някъде и сега ще ходя да ми правят последно причастие и да ме лишат от още по-грешните ми 50-100, а не дай си боже и повече пари :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее Цецо, от къде знаеш моята молитва бре ти да не си екстрасенс ;) преди да си легна винаги си я казвам :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стаава бе банда. Кеде се скрихте всичките. Мина срещата т.е. срещичката и всеки се скътава ;) То скоро не се очертава да се събираме, ами поне да чакаме снега, че да направим една пързалка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой казва, че няма да се събираме скоро ;)

Дилемата е..... 21.12.08 (неделя) или 28.12.08 (неделя) ;)

Преди коледа или след коледа? ;)

Чакам предложения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и една обща например, Габрово-В.Търново да се видим за последно тази година.Маи преди коледа е по добре че всеки пътува за двата празника и може да не останат хонди в градовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...