Jump to content
K1r1L

ТУРБО ХОНДИ срещу атмосферни хонди В БГ

Recommended Posts

Е, то винаги ще има недоволни - я от разстоние, я от писта ,я от облачно време , ч от кофти бензин ...Ще се състезаваме ли или ще си търсим причини да не го правим?

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливен е далече, ама Сливен има едно предимство... де що е турбинирана хондичка може любезно да бъде поканена отстрани на пистата.... да видим там на завоите кое е по-бързо :P и как се слагат турбо конете на земята когато ножа опре до кокала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Съботите свободни ли сте?В неделя Сливенската писта е препълнена от хора.Обикновенно се събират над 500 души и без грам организация си е опасничко.Може да се съберем на Бакаджика или Карандила!С Бенджито можем да организираме нещата!Гонката например да стане събота и от там на на хотелче и маса за да анализираме резултатите.Преди две седмици колегите от БМВ направиха зверска сбирка на Карандила! 88 коли!Може да се направи събота състезанието на спокойно(без 500-1000 семкаджии) вечерта да попиянстваме!Ако сте навити даите да правим записване и да се действа! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,за феновете на ъп и даунхила, по пътя за карандила може да се позабавляват доста :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои вече не издържат :lol: А аз как да я направя като ще съм готов най-рано след два месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои вече не издържат :) А аз как да я направя като ще съм готов най-рано след два месеца.

За мен важи същият срок! Така че ако е по-рано няма да съм на чертата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още държа за Божурище - обясних вече защо.Вчера съм говорил с организаторите - обясниха ми , че няма проблем само трябва да обявим дата на състезанието.Допълнителни пари за вход и т.н. няма да се събират.Евентуално може да съберем по нкой лев за купи, грамоти и т.н. но само при желание от вас.бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божурище,добре,а хората който не са от София къде ще спят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тази логика Пацо знаеш , че навсякъде е така :)По принцип понеделник всички са на работа и за това писах че може някоя НЕДЕЛЯ да се организира ... и то да започне примерно към 11 сутринта , всичко да приключи на време и всеки да може без да бърза да си се прибере до града от който е.Но това трябва да се обсъжда , а не само ние двамата да си го коментираме :)Евентуално една анкета за Божурише, Сливен или някоя друга писта.:!:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си че без преспиване няма да стане,я си представи от Бургас до София(3 часа),цял ден гонки адреналин и после София-Бургас(4 часа-щото вече няма да ви се шофира) и кво стана половин ден път! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета и не вярвам на ушите си:thumbs1: "направих колата 385 коня, ма сега не ми останаха пари за бензин и за това няма да идвам" "Под 11 секунди правя 402 метра ма не мога да тръгвам добре и за това нема как да ви докажа" "знам как да ви накажа ма нямам кола"Успехите с коли на монитора на компа не се броят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще го напиша ...Една кола се вижда колко е бърза само на пистата , всичко останало са пълни глупости.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както се очертава май нищо няма да има а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата от Добрич - PoweRGТази седмица Петък и Събота има хоби Рали във Варна, ще участват атмосферни хонди.Няма изисквания за Ролкейдж, кара се със серийни гуми.5 състезателни етапа, във Гората, затворено е трасето за движение на автомобили, стартират автомобилите през 1мин.Даваш газ и обираш всички награди, заповядай за да видим как върви турбо Хонда.На теб ти е близо поне, а има участници които от доста далеко ще отидат за да участват.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яяяяяяя и аз ще съм там ,че имаме семинар на тема Ботаника и Растителна защитаДано да ви хвана и да гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони , дай малко повече инфо за хобито, къде точно и от колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рабира се че има, никой не лети във облаците.Ще стане това че ще покаже умения и големи гащи тоя със стоковицата.И ще стимулира останалите да се научат и те като него да карат, ако искат де.Никого не съм нападнал и нямам и намерение даже, просто колегата Румба, отправи покана за Добрич и му разясних че има поле за изява доста близко до града му. Затворено трасе, какво по добро за един бърз шьофьор със една бърза кола.Идеята на темата е друга все пак, за автомобилите и тяхната целесъобразност.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да заявя твърдо че на божурище няма да дойда , причините ги спонеха какви са , а за бакаджика ,жребчево и околоноста няма проблеми .Нямам намерение да карам половин ден да стигна до пистата , после да взема душичките и двете си коли и да тръгна обратно към варна.Искам да направиме сбирка + гонки + преспиване и т.н. както си му е реда. А на Румбата от добрич мога да кажа че Драгича не ме удолетвори с една гонка докато беше колата в него , но ако не ти е проблем след седмица като ми излезе колата от БОЯ ако може да напаравиме едни два старта на 400м. ще е удоволствие за мен преди да съм почнал да си подготвям колата за това велико съзтезание атмосверки срещу турбалани.Живи и здрави :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Аве са кат зех да се замислям всичко тва тръгна от един спор, а може да се получи нещо много яко-вътрешен,клубен шампионат с различни дисциплини(драг,писта,оптичен туниг,аудио тунинг и други,за които не мога сега да се сетя в момента) и много участници.Като се замисля-давам средства за да си направя бърза Хонда,но за жалост никога няма да достигна резултатите на изкорубените драгстери от клас А на Божура.Затова нека всички с общи усилия да създадем нещо наистина уникално,където всеки да намери своето поле за изява и да бъде оценен за труда,средствата и уменията,които е вложил в своята кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

едно въпросТче ? Как така се оказа че никой с турбо не може да кара ? с какъв акъл си правите колите да излитат беза да можете да карате ?? ... те станаха два въпроса ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Само да вметна че на 8-10 километра северно от Габрово има писта (Междене)- става дума в случай че решите това да стане на националната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно въпросТче ? Как така се оказа че никой с турбо не може да кара ? с какъв акъл си правите колите да излитат беза да можете да карате ?? ... те станаха два въпроса ..

хехе мой от къде знаеш че момчетата с турбо колите не могат да карат не че аз мога кой знае колко но ква кола имаш не е критерий дали въобще може да караш според мен да се научиш да караш коства много повече време и средства отколкото да направиш кола .Пък от 200 коня нагоре е трудно с нормални гуми .Цялата работа май отиде на заяждане и завиждане.. типично по Български.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си още с писането на поста, че ще ме нахапете като безпризорни кучета хотдог от 80 стотинки.Отново казвам, че ви уважавам всички и не изпитвам лоши чувства към никого, но темата започна по един начин, а каква стана тя. Пичове сте, но изглежда всеки се засяга от нещо, както бях написал някъде по-горе аз не бих участвал на писта поради липсата на шофьорски опит и бих предпочел да остана с нулево време отколкото да се потроша себе си и колата. Поканата за Добрич, както сигурно сте разбрали, бе с идеята да ви покажа как винаги едно място ще е по-удобно за някой и адски неудобно за други, но това че мястото е кофти не значи, че колата на някой е по слаба или той не може да кара.Стамба - пиши ми на лс и ще се разберем.Поздрави на ВСИЧКИ!

Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само състезатели ли си купуват Ферарита?Като си купуваш Ферари искат ли ти китап,че си завършил школа за пилоти?Що за странни размишления?Ми човека може да иска само да си я гледа колата и да и се кефи!Това,че си я е напомпал с турбина значи ли,че задължително трябва да ходи да кара ма писта? :)

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам лоши чувства към никого но ви моля за колегиалност и разбиране, а не само да се плюем един друг - в една секта сме все пак!

Колеги...голям спор се заформи и го следя с интерес, но още от 2-ра страница едвам се сдържам да кажа, че като чета всички тия работи ... то все едно стана секта в сектата ... или по-скоро секти (турбо&атм) в сектата. :)Стига сте се шушкали за глупости и си карайте колите с кеф, ся кой не може да кара, кой няма кола, на кой пистата му е далече...няма значение.Всеки си има силни страни, всеки си има и слаби страни...да речем най-тъпия пример, който ми идва на акъла е, че един танк може да бяга максимум с 50 да речем - ама от къде може да мине...вие не можете и да мечтаете да минете от там. (да не казвам пък кви боеприпаси може да поеме :))Не заставам на ничия страна, защото горе казах факта за предимствата и недостатъците, а пък и още повече - нямам кола (:)), тъй че нищо не мога да кажа със сигурност конкретно по темата. Просто исках да си изкажа мнението и излизам бързо от спора преди и мен да ме е засякъл някой. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само състезатели ли си купуват Ферарита?Като си купуваш Ферари искат ли ти китап,че си завършил школа за пилоти?Що за странни размишления?Ми човека може да иска само да си я гледа колата и да и се кефи!Това,че си я е напомпал с турбина значи ли,че задължително трябва да ходи да кара ма писта? :)

всъщност конкретно за ферари знам от един приятел който имаше тестароса , че задължително се минава през тридневен курс на монца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си купуваш Ферари искат ли ти китап,че си завършил школа за пилоти?

Когато си собственик за пръв път се минава курс това за Ламборджини :)Дайте да си караме колите с кеф и да не си вадим очите и душите с тъпи меренки на пишки.Коментарите след мача. Редактирано от АЛЕКС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не мога да карам и за тва не давам газ. Мога да се разходя по пистата като турист с позиорска стойка ако ще и ензо да карам :) Иначе ако се организира нещо до 1-2 седмиц може да участвам с атмосферката, ако не след това се вкарвам в един филм в който поне близките 2-3 месеца (дано да са само толко) няма да мога да вдигна над 3000 оборота. :)А и не знам кво спортие, турбо колите винаги са били по-бързи навсякъде :)

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей чета и не вярвам на ушите си тука мноо състезатели мноо нещо бре, и кво да бехте дали поне едно време постигнато от прехвалените турбо хонди . само си чешете езиците в тая тема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приказки се изпреказваха а още няма дата за двубоя , давайте предложения , примерно да е юни,юли, август.Всеки да има време да си понасъска колата че после да няма оправдания........

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде стига 'КОМПЛЕКСИ' сме избивали в тая тема... а да се измисли точното място и точния час :lol: да си направиме кефа , да си видиме муцуните и да си направиме едно яко ШОУ , което да има и продължение някой ден :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо за :) Аз ще съм още от отбора на атмосверките(макар,че съм фен на принудителното пълнене)Но със сигурност ще си изкараме страхотоно!Давайте дата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

националната мисля че е подходяща за шоу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

националната мисля че е подходяща за шоу

Шпионин в редиците !!! :lol: койотки .......само атмосферни..............на калояново пистата ощетява турбо и мощни коли..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разкритеме мамка му :rolleyes::P

аве Чичка каде се нареди и ти с твойта китайска стена бе :P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо сакровище още утре ще ми ревеш на рамото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе почнахме да спамим ама....не мисля само си вземи съединителя :rolleyes::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...