Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

Колеги днеска без мене защото съм на работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! Днеска се събрахме малко Сливналии и решихме срещата да е 13:30 на ОПЕТ в НЕДЕЛЯ!Надявам се да ви устройва.От там мислим да ви заведем на Голф игрището което е доста близо има страхотен паркинг и много приятно кафе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано накарам мойта пущина да върви до Неделя защото пак ме изостави и реши да ми изневерява с автомонтьори :worthy: ,че иначе трябва да помоля някой от колегите да ме взима с него си :wub: p.s. ще взимаме ли голф принадлежности??? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ми хареса тази неделя срещата браво и само така.След малко и снимки ще кача и вече колко да чакаме Krelion за клипче еееее.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Опа тука кво става :dry:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Айде радвайте им се :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колежката с фотоапарата,че освежава темата с яки снимки на коли и жени! :dry: Аз естествено пак проспах фотосесията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи аз най интерсното изтървах пак след 23 съм си към ямбол така че следващета среща требва да дойда вече колеги поздрави от Варна :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се събирате ли тая седмица че ще си идвам утре към сливен, да грабвам никон-а и да идвам да се нащракаме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се събираме ще е вероятно в Неделя брат.Утре е пълен работен ден за съжаление ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, бачка се зажалост, то аз всяка събота си бачкам де до към 3 но след работа запрашвам за Сливен, но за неделя съм навит ако се организира една среща, ще дойда с удоволствие и след срещата обратно към Пловдив ;) ще ме е срам да се покажа направо, оня ден някой ме е надрал отляво с ключ а някакъв друг индивид маневрирайки ми е ухлузил ръба на задната броня...лайнари, живот и здраве напролет боя и застраховка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост тая седмица няма да мога да дойда защото съм на работа Събота и Неделя :o че няма да мога да видя на Tankista хондичката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост тая седмица няма да мога да дойда защото съм на работа Събота и Неделя :D че няма да мога да видя на Tankista хондичката :D

за това пък аз съм на линия тази седмица(да не повярваш ч нямам работа).утре къде ще се събираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако може пишете от колко часа и каде ще е срещата.Ама колкото се може по рано сутринта че сам се натровил яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman4o

Предлагам да е като миналата седмица 13:30 на бенз. Опет(новото Еко).Пак като се саберем там 6те видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно изтървах ли днеска?? :) ...Що за въпрос само а ;)?? 100% съм сигурен, че е било парад на яки хонди ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове миналата неделя 14ти ви видях в последния момент както карахте по главния път и отбиха 5 6 хонди и по някав страничен път но малко бързах бях тръгнал на почивка и бях с жената ,много ми се идваше ;) Гледам аз някви коли и след м,алко си викам брей много хонда много нещо и се сещам че може би сливнали си правят среща ;) Явно е било така :) Аз бях с джипа едино синьо црв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти се получи че не успях да доида ама просто не можах да отлепя другата седмица сам на линия. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове миналата неделя 14ти ви видях в последния момент както карахте по главния път и отбиха 5 6 хонди и по някав страничен път но малко бързах бях тръгнал на почивка и бях с жената ,много ми се идваше :help: Гледам аз някви коли и след м,алко си викам брей много хонда много нещо и се сещам че може би сливнали си правят среща :( Явно е било така ;) Аз бях с джипа едино синьо црв :(

Еее, трябваше да спреш за 5 минутки мой.Ние бяхме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се събирате ли тая седмица че ще си идвам утре към сливен, да грабвам никон-а и да идвам да се нащракаме :help:

A с тебе се разминахме аз бях тоя дето ти свирна от белия хеч :(А тази седмица си беше съвсем културно макар, че аз нещо не бях в кондиция от предната вечер за което се извинявам на колегите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да направим последна среща за годината на 27.12.08 на бензино станция ОМВ-Ямбол 13.00ч и от там на ресторант 'ЕКАТЕРИНА'поканата важи за всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се събирате ли тая седмица че ще си идвам утре към сливен, да грабвам никон-а и да идвам да се нащракаме ;)

A с тебе се разминахме аз бях тоя дето ти свирна от белия хеч :PА тази седмица си беше съвсем културно макар, че аз нещо не бях в кондиция от предната вечер за което се извинявам на колегите ;)
Видях те Калояне, даже ти махнах ама незнам дали ме видя, ние и с LiL DoG се видяхме предната вечер, беше натоварил някакви мадами, явно не е скучал нея вечер ;) ;) сори че неможах да дойда ама се чудех неделята кой по-напред да огрея, майки ли, баби ли :D :D :D беше си жива лудост и към 3 май беше запалих гумите да се пребирам докато е светло, че мразя да пътувам на фарове по тъмното. Следващия път ще дойда за повечко време и ще се видим сичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази седмица чува ли се нещо???Ще има ли сбирка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има разбирасе.Пак в НЕДЕЛЯ 13:30 на бившата бенз.ОПЕТ сега вече ЕкоПетролиум.Всички оцелели покрай празниците и именните дни да заповядат. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там смеееееееееееее. Искам да се извиня на колегите от Ямбол за днес, че не можахме да дойдем! Ще се реваншираме догодина :) Айде наздравееее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, утре на същото място по същото време :angry: Айде да си разправяма кой как е изкарал :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се върнах от нощна смяна и видях,че пътната обстановка става невероятно снежна за гр.Сливен искам да помоля колегите днес от 13:30 да пуснат моят автомобил първи в колоната в качеството си на снегорин :lol: Благодаря предварително! :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливналии, дойде пак време за среща.Айде както си знаем утре 13:30 на бившия Опет :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак ще сте без мене но няма как дълга ме зове.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало войводите, от 21 до 25.01 ще съм в Сливен. Ще се радвам да се видим и запозная с тези с които не се знаем. Крелиона да стяга тежка маса - обещал е. 2 дена съм на твой разходи. :)

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оха пу и аз да съм на негови разходи(ще трябва да продаде хондата, той знае за каво става въпрос на маса ):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май стана опашка... :PЧувал съм, че най-голямото блюдо е пълнена камила... може пълнена с кюфтета и кебапчета :P Като гледам май ти е нужна подобна информация...Така масата определено ще е тежка. Другия вариант е да вземеш маса от масивно дърво - тя съответно също тежи доста и така ще можеш да се разминеш само с по 1 лимонада :hondarulez:

Редактирано от sfu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Сливен и Ямбол какво става, ще се събираме ли утре. аиде да се възползваме от хубавото време и а направим една репетиция за 25-и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоууу, айде стига сме спали ами да подготвим една среща заедно със съседите от Ямбол!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе момчета дайте да се съберем утре че отдавна несъм присъствал на седмична :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13:30 сме на Опет. Както всяка седмица брат.Заповядайте :(

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес ще се събирате ли ??? в сливен да дойдем и малко народ от ямбол :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес ще се събирате ли ??? в сливен да дойдем и малко народ от ямбол :lol:

Събирахме се вече брат, жалко, че не видях по-рано.Нищо, другата седмица вече трябва да се сберем комшиите!

 

 

Така, днес решихме да изместим ВРЕМЕТО на срещата в Сливен! Предложението е за 18:30 на същото място!Дайте да го изкоментираме кой е за и против!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...