Jump to content
Dragi4

Записване за национална среща

Recommended Posts

Стягайте куфарите :)

еххх при мен няма място за куфари :))))))))))но пък ... полицаите не ме спират :-P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде пак имена, аз мисля да си забравя мойто :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, то едно барбекю няма да ни стигне доникъде. Ако на някой му се намира излишно място и барбекю - да вземе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте куфарите :rolleyes:

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте куфарите :rolleyes:

:D
:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове за мое голямо нещастие тази година се налага да пропусна.Затова който иска може да вземе мойта стая която запазих.А на всички вас които ще присъствате ви пожелавам приятно изкарване и да пиете по едно и за мен.А и да направите повечко снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Погрижихме се да бъдем и медийно отразени :unsure:Вижте специалното издание на Габровския общински бюлетин. Специално страници 1,3,11 на адрес: http://www.gabrovo.bg/Files/other/_2905_.pdfИмам и едно питане към всички които мислят да присъстват на нац.среща: Имате ли желание да запазим официално площада пред общината в Габрово за събота преди обяд и да паркираме хондите там, като по този начин дадем публичност на нашата изява ?След това можем да се изнасяме към самолетната писта на Междене за толкова дълго приказваните гонки.Хайде стягайте багажа за Узана, че не остана ...... :lol:

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала на хората от Габрово и Търново , които са се ангажирали лично ! Кефите ! Днес и ние с Конова пораздадохме и поразлепихме плакати/благодарение на Матео/ из СЗ в подкрепа на мероприятието ! :unsure: Това за площада пред общината е готина идея .. :lol:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от нас ще пътуват Събота сутринта, та дано сколасаме за събирането и за състезанията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте куфарите :unsure:

Стегнали сме ги отдавна :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове за мое голямо нещастие тази година се налага да пропусна.Затова който иска може да вземе мойта стая която запазих.А на всички вас които ще присъствате ви пожелавам приятно изкарване и да пиете по едно и за мен.А и да направите повечко снимки

Ако е за двама я лъхвам веднага само Матео трябва да каже :)Иначе не се кахъри ще има и други национални само марката да не смениш :) Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има един язовир, река и рибарник. Язовира е вододайна зона, и нямам представа дали може да се ходи за риба. Реката не става. Остава рибарника знам, че не е същото но там има пастърва 8 лв. килограма. Дават и да си я хванеш сам. Сега се сетих че може да отидем на р. Росица, но е на около 18 км. от Габрово, респективно 45 км. от Узана. Аз също взимам такъмите и съм готов.

п.с За стаята на Редпауър, има хора които ще са от четвъртък, така че нека няма сърдити, които дойде първи и няма запазена стая може да се настани в стаята резервирана на името на Радослав Митков Маринов. Това го правя защото ме питаха 4 човека едновременно.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже имам свободно място в гондолата ще метна 2 чувала дървени въглища и разпалка за кифтетата, но нека ако някой има ГОЛЯЯЯЯЯМА СКАРА да я вземе нагоре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви аз няма да мога да дойда така че предостъпвам моята 2на стая ако я иска някой да говори с Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора подпомогнали изяждането на АГЪНЦЕТО:bate_em4odida81kickogogo(приятел с RENAULT-няма да го бием нали :rolleyes: )ian X 2Big Blonde Wolf(пристигнаха :lol: )МайнатаmanniakkОБЩО СЪБРАНИ ПАРИ -225 лв. :lol:

Платени пари за АГАНЦЕТО -150лв.(30 кила живо тегло)Остават 75лв. До четвъртък чакам предложения за похарчването им!Ако "не"-пазарувам по мои избор! ;)
И още нещо взаимствано от РЕНОТО КЛУБА,няма ли между нас някои DJ със съответното обурудване та да пуска музиката? :rolleyes: :rolleyes: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо взаимствано от РЕНОТО КЛУБА,няма ли между нас някои DJ със съответното обурудване та да пуска музиката? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Аве аз не съм ДиЖей... ама имам и мога да взема здрав усилвател и две яки колони... хем са силни, хем са с качествен звук... бая китюци са, ама ако кажете ги помъквам ;):punk: ! Мощността им вервам, че ще е предостатъчна... (като са понадути здраво - на разстояние до около 5 метра ситуацията е "не мога да си чуя мислите"). Особено рок/хард/метал-феновете мисля, че ще могат да оценят по достойнство някои конкретни парчета в режим "волумето на мах" :lol::lol:;) ...Оттам нататък - в тях може да се включи каквото и да е устройство, коет има аудио изход - mp3 player, laptop, каквото се сетите. Аз със сигурност ще си нося лаптопа, но той не е добър вариант за тази цел... Та - ако имаме DJ или просто някой, който е фен да DJ-ства - остава само да си земне лаптопа, а всички останали могат да си донесат любими музики на CD/DVD/флаш карти и т.н. И всички ще могат да са доволни!Драснете в подкрепа на наличието на приличен sound на Узана... за да знам, че има смисъл да ги зимвам... и ги помъкнах!Поздрави на всички!P.S. Аз планирам да сме там в четвъртък в късния следобед още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай колоните не се чуди. Само намери някой да ти помогне да не ги мъкнеш сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

Взимай, взимай, и аз подкрепям за колоните. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ръгнем и един микрофон ... ше стане бати караокето .. давай саунда насаааам ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

доколкото разбрах, х-л Импулс ще ни предоставят електричество за тези цели на открито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:) АААААААААИИИДЕ НА КУПОННААААА!!!:)

Публикувано изображение

Шъ нахакам 2GB във флашката.

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тъй като съм без превоз ще пътувам с ЖП-то...Но както каза някой из темите - какво ми дреме, важното е че съм фен и ще съм там ... но ще имам малко проблеми с пристигането, та ще има ли някой мераклия да ме вземе евентуално от Габрово ... до Узана, и на края на срещата обратно? :) Другият вариант е, ако някой от Софията се предума да ме хвърли, понеже май няма други Врачани които ще ходят...та с пуфпаф до София и от там да досаждам на някой някакви си 2-300км. :)п.п. Няма да мога да се наема със фифти-фифти, но ако има свободно място при някой от София мога да му помогна със някакъв процент от горивото. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееех, толкова се готвих, но уви, трябва да пътувам по работа тази събота... Който иска да вземе моята стая, да се разбере с Матео. Ужас, ама няма как... Весело изкарване на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаята се води на Асен Евегениев Станев. Които няма стая да знае, че е свободна и да търси на това име, резервацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имаше един DJ уж тука ама си мълчи нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно имаше един гъзиран DJ от Варна,ама как му беше името..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По4иваааааа....Не работи (това е реплика от един БГ филм ).. :D Та по въпроса ,съжалявам но не мога да осигуря озву4аване, питаха ме ве4е колеги , а и аз ще мога да дойда само за петък ве4ерта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По4иваааааа....Не работи (това е реплика от един БГ филм ).. :D Та по въпроса ,съжалявам но не мога да осигуря озву4аване, питаха ме ве4е колеги , а и аз ще мога да дойда само за петък ве4ерта

Значи да разбираме,че в петък вечер ще има кой да пуска музика?п.с.Лаптопа ще е в теб естествено :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тъй като съм без превоз ще пътувам с ЖП-то...Но както каза някой из темите - какво ми дреме, важното е че съм фен и ще съм там ... но ще имам малко проблеми с пристигането, та ще има ли някой мераклия да ме вземе евентуално от Габрово ... до Узана, и на края на срещата обратно? :) Другият вариант е, ако някой от Софията се предума да ме хвърли, понеже май няма други Врачани които ще ходят...та с пуфпаф до София и от там да досаждам на някой някакви си 2-300км. :)п.п. Няма да мога да се наема със фифти-фифти, но ако има свободно място при някой от София мога да му помогна със някакъв процент от горивото. :thumbs1:

Абе няма ли да го вземе някой това момче бре?В колко часа може да пристигнеш в Габрово с влака?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Добре деда каже кога ще е в Габрово горе долу да си направим сметка за да не пием и да го вземем. Иначе проблема е никав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще домъкна лаптоп с DVD и един куп музика, а да и един DJ ще си имам на борда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам прогнозите-ши...на работа.Имам предложение,ако вали всички "палаткаджии" да се насочим към някоя прилична хижа в раиона.Някои дето е ходил из месноста да препоръча хижата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Готово,парите са похарчени.Поморийска гроздова-2 бр. ^_^ Троянска сливова-1бр. ^_^ бира Каменица-2 бр. ^_^ стек(6 бр.)кока-кола :huh: цигари-VICEROY син/червен-4бр.пържоли за 20лв. ^_^ кифтета за 10 лв. :huh: наденички за 10 лв. ^_^ Всички мръвки са купени от НОВО СЕЛО, повечето Пловдивчани знаят за какво иде реч. ;)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, благодарско за загрижеността... :P

Добре де

да каже кога ще е в Габрово горе долу да си направим сметка за да не пием и да го вземем. Иначе проблема е никав

Тони (нали може така? :P) вариантите за петъка са три :

Враца -> Габрово

1. Заминава : 7.37 ; Пристига : 13:49

2. 10.40 -> 16.20

3. 16.26 -> 22.10

 

На мен ми спряха нета в най-неподходящото време (снощи) и сега малко трудно ще се разбираме, защото евентуално ще го платя от както се върна, та ... кажете ми как на ВАС ще ви е най-удобно, да знам кога да потеглям... !!!

 

п.п. Има и 4-ти вариант, но не съм сигурен колко ще успея ... получих ЛС от kicko, който казва че в четвъртък вечер ще тръгва от Софията към 17-18ч и има място при него, но все още не съм сигурен дали ще успея да се класирам ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

С които свариш, се здрависваш. Емчо има запазена хижа на горското, споменах го поне на 3 места така, че не берете грижа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С които свариш, се здрависваш. Емчо има запазена хижа на горското, споменах го поне на 3 места така, че не берете грижа.

!!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest oblaka

малийй, май ще изкраме доста добре.5 кила ракия от мене. и мнооого настроение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

синеее, май от тая вечер си започнал............ http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23108 :P

....5 кила ракия от мене. и мнооого настроение....

....пазя ти място от лявата ми страна !!! :P а отдясно е Стамен с дядовата варненска скоросмъртница :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...