Jump to content
Dragi4

Записване за национална среща

Recommended Posts

Двойна стая за 2 вечери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм жив и здрав до Юни съм там със сигурност, 2 вечери, обаче не знам дали жената ще е жива до тогава, така че докато стане време за капаро ще съм го решил дали ще са едно или две места :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

За мен също (2)двойна стая за 2 нощувки, петък и събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен двойна стая за 2 нощувки, петък и събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Две стаи с по две легла за мен :whistle: За двете нощувки!Забравих в реновираните стаи :lol:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен, един реновиран апартамент и една реновирана двойка за двете нощувки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Стая с 2 легла за 2 нощувки, реновирана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

стая с две легла реновирана за целия период на Националната (два, три или колкото ще продължи дни)

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Стая с 2 легла за 2 нощувки, реновирана. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апартамент,реновиран,две нощувки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотел Импулс - Узана - Габрово 06-08 юни 200825лв. реновирана - на легло 22лв. обикновена - на легло http://www.hotelimpuls.com/hotel_base.htmlЗа сведение реновираните двойни стай свършиха. Има 1 тройна и 1 апарамент. Апартаментите са с четири легла, но за да не стават обърквания утре ще попитам и ще отговоря лично на хората резервирали апартаменти. Хората които изрично не са посочили реновирана са в обикновени - нека няма сърдити.До тук: Списък Годишна среща Хонда фен клуб 1 Miamoto двойна стая реновирана петък - събота2 Dragi4 двойна стая реновирана петък - събота3 B. Angelov двойна стая петък - събота4 Hronos двойна стая петък - събота5 arsen двойна стая петък - събота6 lookcho двойна стая петък - събота7 policeman двойна стая 2 бр. реновирана петък - събота8 Майната двойна стая реновирана петък - събота9 Matheo двойна стая реновирана петък - събота10 M I T A K A апартамент + двойна стая реновирана петък - събота11 Benji двойна стая реновирана петък - събота12 REDPOWER двойна стая реновирана петък - събота13 Al Capone двойна стая реновирана петък - събота14 ma4o двойна стая реновирана петък - събота15 plamoni апартамент реновиран петък - събота16 kicko двойна стая едно легло петък - съботаПо реда на записванията :rolleyes:

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тройната реновираната я запази за мен :rolleyes:За двете вечери.Ангел Тончев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три легна за две нощувки - без значение от стаята.- Емил Атанасов- Яни Славов- Атанас Жилков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойна стая за две нощувки :cool: Калоян Кирилов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стая с 2 легла за 2 нощувки, като няма реновирана ще се примиря и с обикновена. Важно е купон да става :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двойка за 2 вечери - ако има реновирана, ако няма - каквато има :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойна стая за петък и събота.ПАВЕЛ ЗДРАВКОВ ПАВЛОВ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2вечери и 2 легла за мен реновирана ако са останали - Цветомир Величков

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък Годишна среща Хонда фен клуб 1 Miamoto двойна стая реновирана петък - събота2 Dragi4 двойна стая реновирана петък - събота3 B. Angelov двойна стая петък - събота4 Hronos двойна стая петък - събота5 arsen двойна стая петък - събота6 lookcho двойна стая реновирана петък - събота7 policeman двойна стая 2 бр. реновирана петък - събота8 Майната двойна стая реновирана петък - събота9 Matheo + Hondu апартамент реновиран петък - събота10 M I T A K A апартамент + двойна стая реновирана петък - събота11 Benji двойна стая реновирана петък - събота12 REDPOWER двойна стая реновирана петък - събота13 Al Capone двойна стая реновирана петък - събота14 ma4o двойна стая реновирана петък - събота15 plamoni апартамент реновиран петък - събота16 kicko двойна стая едно легло петък - събота17 Founder тройна стая реновирана петък - събота18 emko тройна стая петък - събота19 RR двойна стая петък - събота20 Krelion двойна стая петък - събота21 Milena Z двойна стая петък - събота22 addevil двойна стая петък - събота23 Plevelcho двойна стая петък - събота24 manniakk двойна стая петък - съботаПереодично ще пускам списъка, моля за извинение ако някой не си види името - нека ми сигнализира веднага за да не направим пропуск. Реновираната част на хотела е запазена изцяло. Не се притеснявайте това не означава, че другите стаи са зле. Остават 13 двойни стай, 9 тройни, 2 апартамента с по 4 легла и 2 апартамента с по 5 легла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румен Георгиев - 1 двойна стая за 2 вечери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo с тебе се разбрахме :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

1 стая, 2 нощувки. Оставихте ми кофти стая, не ви е срам. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

От името на Даркоси1 двойна стая за 2 но6тувкиДилян Айнаджиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стая с 2 легла за 2 нощувкиИван Димитров

Редактирано от StreetStyle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апартамент,реновиран,две нощувки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една двойна стая за две нощувки (петък и събота) Явор Василев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 легло за 2 нощувкиИван Георгиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 1 двойка за 2 вечери .А да запитам тъи като никаде непрочетох това само спането ли е ? :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една двойна стая за 2 вечери от името на Ясен Денев - skiller

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно легло за две нощувки - Стоян Дафов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Списък Годишна среща Хонда фен клуб 1 Miamoto двойна стая реновирана петък - събота2 Dragi4 двойна стая реновирана петък - събота3 B. Angelov двойна стая петък - събота4 Hronos двойна стая петък - събота5 arsen двойна стая петък - събота6 lookcho двойна стая реновирана петък - събота7 policeman двойна стая 2 бр. реновирана петък - събота8 Майната двойна стая реновирана петък - събота9 Matheo + Hondu апартамент реновиран петък - събота10 M I T A K A апартамент + двойна стая реновирана петък - събота11 Benji двойна стая реновирана петък - събота12 REDPOWER двойна стая реновирана петък - събота13 Al Capone двойна стая реновирана петък - събота14 ma4o двойна стая реновирана петък - събота15 plamoni апартамент реновиран петък - събота16 kicko + DJONY двойна стая петък - събота17 Founder тройна стая реновирана петък - събота18 emko тройна стая реновирана петък - събота19 Road Racer двойна стая петък - събота20 Krelion двойна стая петък - събота21 Milena Z двойна стая петък - събота22 addevil двойна стая петък - събота23 Plevelcho двойна стая петък - събота24 manniakk двойна стая петък - събота25 Power RG двойна стая петък - събота26 V- tec двойна стая петък - събота27 Victor двойна стая петък - събота28 darcosi двойна стая петък - събота29 SteeetStyle двойна стая петък - събота30 BOSS'HOGG апартамент петък - събота31 iasho двойна стая петък - събота32 KU4E DUX двойна стая петък - събота33 skiller двойна стая петък - събота34 element двойна стая петък - съботаВ неделя резервирах за посочените по-горе хора стаи. Всеки има поименна резервация, и при пристигане просто трябва да си вземе ключа от стаята.Уговорихме се стаите да се пазят до 19:00 часа, след този час незаетите стаи се считат за свободни. Ако някой закъснее ще ви помоля да се обади на мен 0895477213 или на рецепцията на хотела 066 / 807 - 005; 0895 / 633 - 650 за да осведоми администраторите, че закъснява. Това се прави поради факта, че ще има хора които няма как да се настанят в хотела и не може безкрайно да се пази стая. Дано това го прочетат всички и да няма недоволни поради недоглеждане.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside LUDA

Бре аз още няколко дни ако не бях влизал щях да изпусна и срещата догодина. Апартамент за 4ма за петък и събота. Не разбрах при апартаментите има ли реновирани ( мале ква сложна дума), но ако има по-хубавото да е каквото и да означава.Димитър Ковачев

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апартамент за 4-има или за петима какъвто има останал-Диляна Димоваза две нощувки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако са останали двойни стай една за петък и събота - Красимир Чакъровако няма на палатка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойна стая за 2 ве4ери може и апартаментКирил Генов

Редактирано от KIKO_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D ако има двойна стая за петък и събота, пу и за мен,... ако не, отивам в палатковия лагер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...