Jump to content
stan4o

К'фи са тия никове :)

Recommended Posts

Моя идва от чичо Пратчет и с него джитках на lineage ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми моя идва от сьстава WESTBAM имат яка музика кефят ме та от там и идва моя ;)

Westbam са екстра ;) Иначе аз.... от ученическите години повечето набори (че даже и даскалиците бяха навикнали ;) ) ми викаха "сандо хондата" или просто "хонда", защото само това ми беше в устата - облъчвах ги с простотии, за Хонди и прочие ;) В още по-ранни дечурлииски години искаха да ме вербуват радиолюбителче (сложно за обяснение това какво е, за незапознатите - не ви и трябва да знаете) и щяха да ми дадат инициал LZ2ADH, ма мен като не ме влечат тия работи не ги исках и така се забрави. Но "ADH" ми допадна като съкращение (първите букви от имената ми на латински - Александър Добринов Христов), и така впоследствие си измислих "ADH-Honda" като нарицателно, по-късно и като никове в интернет и т.н. С тоя надпис бях нашарил цялото училище където бях последните 6 - 7 години, даже ми се е случвало след като завърших, да срещна/ да се запозная с някой горе долу мой набор и от приказка на приказка кой къде учил ала бала .... и като стане дума за коли.... за ХОНДА се почва да се говори (разбира се), нещо "ADH-Honda" му споменавам и този отсреща: "Ееее, ти ли си тоя бе" ;) Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят пък идва от фамилията ми....Зангаров-Zangara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да се включа и аз че не съм писал(влизал) във форума от 2 седмици и не че не съм имал възможност ами нещо вял ми се вижда напоследък форума.Та моя ник предполагам се сещате че идва от прякора ми и почти навсякъде съм така.Клокото до японските никове мога да се включа с НАПЪНИМЕ МА ЯКО,П*ТИ КАТО ЯМА,К*Р КАО КОЛЕЦ,ЛИЗА МИ ШПЕКА и ред други такива абееееееее за простотия нямам равен.А! румънците си имат министър със звучното име СЕРЕШ. Ай стига че взех да се оливам повече в ОФФТОПИКА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2002-2003г. си купих първите маркови ;) кецове(АДИО),та оттам тръгна всичко-в чатове,форуми...с него се пишех,заместител му беше FUCK_YO_LOSERS,ама все отнасях псувните с този(не,че ме е*еше ;) ),та такава е историята на nick-а ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си малко мрачен тип, като малък ми се размина да ослепея и да си обезобразя лицето, те така! Като палите печката на село с бутилка спирт и, ако сте на четири години и няма никой на близо, никога не гледайте какъв ще е резултата ;) ! Най малкото, ще поуплашите родата... Особено, като чуят писъците и ви видят с пламнали дрехи ;) , веселоа история ;) . Абе голяма беля бях, до двадесетата ми година, напоследък съм се кротнал ;) . Харесва ми също как звучи, лошото е, че като го кажа и повечето си правят асоциации... с Ауди ;) !

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ник ми го измисли един колега.Когато започнах работа,бях едва на 20 години...............ехххххххххххх младини.....та името ми е Павел........как ли не ми викаха......Павката,Павелчо..................и от там ПЛЕВЕЛЧОне знам що съм и се сторил чак толкова вреден.....................не че съм примерен...................ама както и да е :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е ясен, от "плющяне", просто ми звучеше смешно идиотски и си го оставих така - само тук използвам този ник, а като го регистрирах още си нямах Хонда и незнаех, че ще стана чак такъв Хондолюбител :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя взех идеята от Робърт Джордан и "Колелото на времето". Един герой се казва Моридин, после разбрах че думата "мори" на латински означава смърт, сложих още едно р за по-красиво, и едно а за женски род, и така се получи. Първо мноого си бях харесала името Ланфеар,пак героиня от книгата,заради самата и личност,ама където и да се аддвах,се беше заето и трябваше да слагам цифрички отзад,като тийнеджърите ;) Да земат да ме питат после,абе, Ланфеар101 (примерно), кои са другите сто преди тебе :):blink::) Та така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя взех идеята от Робърт Джордан и "Колелото на времето". Един герой се казва Моридин, после разбрах че думата "мори" на латински означава смърт, сложих още едно р за по-красиво, и едно а за женски род, и така се получи. Първо мноого си бях харесала името Ланфеар,пак героиня от книгата,заради самата и личност,ама където и да се аддвах,се беше заето и трябваше да слагам цифрички отзад,като тийнеджърите :P Да земат да ме питат после,абе, Ланфеар101 (примерно), кои са другите сто преди тебе :huh::):huh: Та така :P

:huh: приятно ми е аз съм shaitan ( без 101 ) където не съм lookcho ... но с това име вече съм се срастнал - пощи , скайпове , игри и т.н. всичко ми е на lookcho .. балимамаму как се е появило - 95-та година бях решил че е много яко да се чати в мирка и това беше първото дето ми дойде на ум ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да постна...Както мн от вас и аз започнах с мирк......доста време навсякъде ползвах Слартибартфаст ( герой от.... нз дълго е) ..... но ми писна и реших да сменя малко никчето и се стигна до звучното Фиилди ( басиста на Корн)... и така си и остана...като си ги ползвам на различните места и 2-та ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се казвам Златозар реших, че моделът "Z" (баси изродията е тази количка) на Хонда ще бъде моят ник. За пръв път я видях преди 15-ина години в един Икарус, на ето такъв плакат:

 

 

Публикувано изображение

 

 

Ето още няколко снимки на легендата:

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

И още тук...

 

С извинение, ето малко японки :huh:

Тушира Микура

Миусука Мадете

Пути Катояма

Редактирано от Honda-Z

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен , че е легенда , а и продължава да се продава в Япония САМО :huh: , за което ме е супер яд :huh:Тука малко инфо за количката

 

Или иначе по темата - По - дъртите членове на форума може би си спомнят , че в началото бях с друг ник - Naughty , идва от творческата ми кариера като writer ( така се вика на момчетата , които правят графити :) ) , а инспирацията идва от Хип Хоп групата Naughty by Nature , които са една много добра група за мене :P

А сегашния ми ник Тино си идва от името ми на испански език Konstantino , така си ме рачиаха вкъщи , а в последсвие ми се стори достатъчно благозвучно и лесно за произнасяне и реших да се представям с това има , там където името ми Константин ще играе първоначална роля за сериозност и такива глупости :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моя е от мирката. исках маниак да регна ма беше заето пък манниак не звучи и стана манниакк или манни накратко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то за моя ко :rolleyes: те повечето хора дето понаговарят малко английски сами могат да си отговорят :blink: такъв съм си и това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 години... бил съм 6-7клас движех със скейтърите ... и те бяха първите дето ритаха едно такова плетено и пълно с нещо... много им се радвах ама ме беше страх такова... че ще им разваля играта ... обаче един ден се включих и се оказа. че изобщо не трябва да се уча ... все едно винаги съм го можел... някои му викат наркоманско топче :rolleyes: , макар че това е идеален метод за губене на време с приятели ... сега вече поодъртях и чат пат в работата поцъкваме... hEka ....и така :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Моя е от пуберските години.Всички в квартала си казвахме така,ма само на мен ми остана до днес.Кучето ми също се казваше Омбре.Първата ми фирма също.Някои ми се извиняват че така ме знаели:)Даже веднъж един влиза в сервиза и се оглежда,аз отивам при него и го питам кого търси а той :Ти кой си бе?Аз:СашоТой:Не ми требеш.Търсим Омбре.:)

:rolleyes::lol: абе той моя е некв странен, появи се от нищото, година по-късно разбрах че дори има такава дума и дори че си има някакво значение :) и това преди 10-тина години някъде ... интересното е че дори значението на думата ми пасваше перфектно по-онова време и така си остана :) много хора дори името ми не знаят, за сметка на прякора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя ник си има значение предполагам ,че на всички ви е ясно какво значи, а и ми го пише на гърба хаххахаа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят пък е скучноват като на Станчо, ама така де името ми е Ивелин, че от там често ми викат Иво :) Пък понеже съм все още с младежки дух, макар че някои другари ми казват, че съм стоял като директора на "Икономическия техникум", леден и суров,и се чувствам момък, реших да съм ивобой, а туй стз си идва от града, който много си харесвам и в който живея :) В темата имаше откъси от онова време на лудо чаткане, първите кибер стъпки в интернет запознанствата. Та тогава бях си измислил ника ibector, ма жените не ми връзваха особено и се отказах от него, бил просташки. Пък аз такъв джентълмен ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е моя nick е малко трудничко да се разбере откъде идва :) И, чесно казано, ми беше много зор докато го измисля......но ето го резултата И все пак си има история:HONDA - най-великата марка :) Racing - най-великото занимание ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Z-Ro

Никакви интересни истории няма околи ника ми. Просто това е любимия ми рапър :)

Редактирано от Z-Ro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях в първи клас един приятел ми подари "Властелина на пръстените" и явно доста съм я харесал.И така.А преди това имаше и Дъга и там имаше "Билбо Бегинс - дотам и обратно".

"Седят Фродо и Гандалф над огъня мрачни и пъхат отвреме на време ПРЪСТЕНА в него. Фродо: "Видя ли нещо ?Гандалф: "Не !"Фродо: "Пъхни го в огъня пак !"...Фродо: "Виждаш ли нещо ?"Гандалф: "ДА ! - Надпис !"Фродо: "Какво пише ?!?"Гандалф: "Made in China."Фродо: "От това се страхувах !" :) Аз работя на CAD/CAM системата NX /бивша "Unigraphics"/ .Дълги години тя е била под шапката на МакДонъл Дъглас /сега глътнати от Боинг/.Целия проект на F18 е правен на тази система , дори и двигателите на General Electric Aircraft Engines са проектирани и изработени с помощта на същата.Не че съм голям разбирач на самолети :) . Просто ми харесва - въпреки че остаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиииии, моя идва от любимата ми песен на любимата ми група AC/DC - Razor's Edge (върха на бръснача)Пък и превода ми харесва та така :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно на доста колеги моя произлиза от геймърските ми години (вече съм чист, не пипам CS). Ползвам го от 5-6г , превода е: scoff [skЈf] v подигравам се, надсмивам се, осмивам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Един колега спомена радиолюбителските позивни - та lz2lps идва от там:LZ - България2 - регионаLPS - Любомир Пламен Симеонов - брат ми (lz2plm) се казва Пламен. Отначало мислех LSS от Любомир Симеонов Симеонов, амакойто знае малко морза ще се сети че S е три точки и при скоростна телеграфия (120+ знака в минута) този който приема ще се чудиаджеба това 4ри точки следвано от 2точки ли са и всякакви комбинации от 6 точки :) Та това е от далечното минало когато бях радиолюбител - понеже е уникално и го ползвам навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata
В училище бяхме двама адаши и на него си му викаха Боби а на мен класната Господин Дашев (това е фамилията ми. И съучениците ми започнаха така да ми казват на шега и после го трансформираха от Дашев -->Дашката и сега всичките ми приятелите ме знаят под това име, даже имах интересен случай, момче с което се познавам от 2 години и ме попита дали "Дашката" ми е истинкото име и на кой съм кръстен Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука само бивши CS цикльори ли има :D няма ли и бивши пациенти на Starcraft , Broodwar ... нещо.... предлагам спарка ?? - навремето доста ме биваше - adrln[cK] , хората с който съм циклил са ZeeRaX , VENOM , NGD , Jack Trades, Axorazal и много знайни и незнайни ламери и пациенти с тях отворихме инет залите в Пловдив, като аз бях най-слабия (и най-скромния :P ) ... старата школа ..шопската школа бяха "Х-кса" , мартин кур мур, диди БГ идвали са тука по турнири .. :lol: . Дето се вика Моя ник тука е в съкратен вариант - скучна работа - симеон Кесов - сК .. рядко се регистрирам та затва е и - 1 , казват ми и "цеКа".adrln- adrenalin...Да не се окаже че съм най-добрия старкрафтаджия сред хондажиите и най-голям манияк на хондите сред старкрафтаджиите.... :devil: (и на ДОТА ставам....) :angry: Хубави времена бяха .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Бях доста луда глава което ме направи "лошото момче" а нямаше по подходящ ник от този за едно "лошо момче" :) и така вече 10 години!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време като малък бях луд на тема колела и се мъчих да правя всякакви номера с колелото. Обаче един път се претрепах много злобно и се наложи да ходя със специална превръзка на врата. Заради нея неможех добре да преизнасям думи като "с", "ш", "ч". "щ" и фъфлех (сега всичко си е наред). Та приятелите ми почнаха да ме бъзикат, казвам се Илия и те почнаха да ми викат Илияссссс. След това като започнах да си правя е-майл и да се регистрирам из интернет неможах да се сетя за ник и се спрях на този, пък си ме и кефи. Интерестното е, че като започнах да уча немски разбрах че превода на Ilias от немски означава Илияда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам... Повечето може да се досетите от къде идва ника ми. В ранната зора на компютърните зали и целодневните игри на Half-Life аз така и си нямах ник с който да играя. След време излезе матрицата и нали се сещате беше голям хит та там на пича му викаха Нео ама мен не ми харесваше как звучи и малко творчество като всички останали и ето го от къде идва. С този ник съм от доста години май вече станаха десетина. Други никове който, често ползвам са Thomas Angelo (любим герой от една игра...), също така съм срещан и като Gabba (като повечето-чатърски историй в мирката) та повечето ме мислиха за момиче обаче уви, много малко хора знаят за какво говоря, а именно това е стил в техно музиката който е по хард и от хардкора. Та това са мойте никчета, най-често срещан съм с този. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mandylion - не знаех как да се кръстя, а по онова време много слушах The Gathering (както и сега, де) ... Та Mandylion е един от най - хубавите албуми на The Gathering.Иначе после разбрах и значението - not made by human hands (неръкотворен) :hondarulez: ... Библейска история е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vito - от Кръстника - Вито Корлеоне, а EJ9 от колата която карам в момента. Някой ден може да стане и ЕК4 или ЕК9 :boxed: Дай Боже!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jimmy - идва от едно филмче, което много ми харесва - Profit от 96'. Главния герой се казва Jimmy Stokowski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди години само АДХ-а включи от къде ми идва ника... после господата lz2lps и брат му също се усетиха...а всъщност каква е историята... захванах се с радио-любителство и докато ми дадат инициал с едно приятелче се отдавахме да пиратстване (ползвахме честотите без да имам право - тоест инициал) та понеже не пожелаха да ми дадат пиратския инициал които ползвахме lz1swr и поне си бях компютърджийче, та ми одобриха 1нет.. и така си останаиначе другия ми лиубим ник беше gnat още от хакерските години и си остана игри като lineage ... Vetrinari, сори ма не сме се засичали по сървърите, а и нещо риъл лайф рейсинг симулатора ми вдига повече адреналина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен е Princess of the Dawn, ама за мъжки род сложих част от името на албума :ph34r:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е такъв, защото съм много капризна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а моя е такъв, защото това означава мечка на латински ,а мечките са ми любимите животни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е така заради една добавка на Universal... Дълга история...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...