Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

ще я отпушвам аз моета ама само дилемата е колко Ф да и сложа- 55 или 60. Иначе днес що годе решихме спора за Прелюда и Сивика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Много се радвам че се събрахме толкова народ :) беше доста забавно и имаше доста пускания :) остава и ние да връщаме жестовете на гостите . днеска най -много се смях накрая с онова ауди ;) 4*4 тЮрбо , човека не посмя да се сложи 2-ри път на старта пък уж го раздаваше вървежено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото дойде един Ровър купе 2.0 турбо и се пусна с БМВ-то . Бавареца го отупа с около 3 коли. А Ровърчето съскаше яко :).

е за какво няма да си сложа никога турбо .... куца работа . и ония пробит проб ..... пълна скръб ! Пък БМВ-то малко да пооправя моята и ще ме гледа пак смутено :) сега едвам ме взима ...
Има ли някой снимков материал или клипове с този Ровър купе турбо? Пускал ли се е с нещо друго освен с БМВ-то? Интересно ми е дали е бил софийският Ровър, който отиде в Казанлък - син металик, тарга, с изнесен кулер в изрязаната предна броня? Преди да почнат да я пипат разни разбирачи вървеше доволно, въпреки дългите скорости и имаше приличен старт с този Торсен диф...Интересно щом пада 3 коли от това БМВ, с коя от хондите бихте го сравнили като вървене?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото дойде един Ровър купе 2.0 турбо и се пусна с БМВ-то . Бавареца го отупа с около 3 коли. А Ровърчето съскаше яко :).

е за какво няма да си сложа никога турбо .... куца работа . и ония пробит проб ..... пълна скръб ! Пък БМВ-то малко да пооправя моята и ще ме гледа пак смутено :( сега едвам ме взима ...
Има ли някой снимков материал или клипове с този Ровър купе турбо? Пускал ли се е с нещо друго освен с БМВ-то? Интересно ми е дали е бил софийският Ровър, който отиде в Казанлък - син металик, тарга, с изнесен кулер в изрязаната предна броня? Преди да почнат да я пипат разни разбирачи вървеше доволно, въпреки дългите скорости и имаше приличен старт с този Торсен диф...Интересно щом пада 3 коли от това БМВ, с коя от хондите бихте го сравнили като вървене?
Няма снимки, защото беше тъмно вече. По описанението ти изглежда че това е въпросния Ровър. Пуска се и с Голф ВР6 турбо, ама там е безсмислено, защото Голфа го размаза направо доста е силен, а БМВ-то е 325 и е пипано, върви доста за такъв шлеп.И да, мога да го сравня с две от нашите Хонди 4-та генерация, едната по бързата е Д15, а другата е Д16. От Д15-ката ще падне, а с Д16-ката работата е кантар, зависи от старта. Но най-добре е да дойде да се замерим, защото може да има промяна в състоянието на колите :) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за посещението Как беше приказката - НАКАЗВАЙ ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,ел.машинката за стъклото от 6ген.ще стане ли на моето купе 5-та..благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна си имаме, збирки всяка неделя от 14.00 часа в Алеко. Заповядай.Абе днес слагах акумулатора одзад и утре ще обикалям за клеми, някой ако знае къде в неделя продават да свирка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, свирни утре на Ге Ес Ем-а ми да ме подсетиш, за да ти проверя тука в Севлиево. Щото нали ако е хубаво времето ще се видим на Междене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Живака показа, че Х22 може да върви мноооогоо. Теро естествено беше все на чело на колоната от автомобили, а Дока пък им показа Сивик 4ген. 90 коня кво прави БеЕмВЕ-та 320. Чак останаха много учудени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака определено е конкурент ;) почвам да се плаша вече . Хондю може само да го е яд че неможа да дойде :P :P Дока направо изкърти :P Сложил акумулатора отзад ... абе луда работа :P всеки седи и не вярва че е стокова 1.5 моно (дуал ама какво да им обясняваш) :P :P най-забавно ми стана с Еклипса . Не вярвах че ще му направя такъв ластик :hondarulez: Тоя се оказа супер пич и си полафихме . Оказа се че е 2.4 със слагано тЮрбо, имаше и азот ама нямаше бутилка :D Човека каза че не е настроена хубаво и кара на 0.5 , като я оправи щял да дойде пак . Като сложи и азота направо ще ми напука шушоните ама купон да става ;) пусках се с разкачен Втек и бях кантар с вървящия Голф . те тамън се надъхаха че имат някакъв шанс , закачиш буксичката и пак ме изгубиха в далечината ;) определено има ефект от генерацията. остава да я дооправя.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондю може само да го е яд че неможа да дойде :D:P

:hondarulez: Не съм си палил Сивика от предната неделя. Нямам време да се огледам.Стягайте се за другата неделя, че ако е добро времето ще има изненади :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка банда сте ,хубаво си изкарахме , пак очаквайте гости, Тероооооооо много си як бре неможем те стигнем ,ква е тая ''бавна д 15ка" :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах желание и аз да дойда,но нямах възможност :D Цяла сдмица съм тренирал стартове :lol: Ама щом Живака е отсрамил Н22-ките съм спокоен :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си отсрамя малко Х23-ката, някъде първа и може би леко на втора сме на кантар, но после той си отлита и то яко. Обаче имам едно проектче в главата за Х23 и ще видим. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си отсрамя малко Х23-ката, някъде първа и може би леко на втора сме на кантар, но после той си отлита и то яко. Обаче имам едно проектче в главата за Х23 и ще видим. :tooth:

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще му дойде на H23-то една глава от H22.Някога се получава много добра комбинация при такива Франкенщайни(на Теро колата)или става зле (моята ;) ). Скоро време ще има дълбане с фрезата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, аз се надявам да и дойде добре. За сега има намерена глава само ще се уговаряме с човека /не споменавам имена да не да ме изпревари някой/. Само незнам каква ще е разликата м/у главите на Н22А2 и на Н22А. Защото аз съм си намерил глава от Н22А2 и незнам за какво ще иде реч. Предполагам, че със сигурност ефектът ще е дооста по добър от Н22А2, обаче никъде немога да намеря инфо за главите или по-точно каква е разликата, ако изобщо има. Някой ако има ръководство за JDM Н22А много ще го целувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за алеко него знаех. сабирате ли се мн народ? имате си ощте един към клубъ надявам се да мога да доида :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете ми как се сваля километраж на сивик. искам да си сменя диодите но немога да го сваля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно каква е тая планина-издатина на тия пусти бутала и защо трябва да влизат в D15B2. Някой май се е объркал пич.

Публикувано изображение

Хората купуват големи а тоя слънчасал doctor купува черва от D13, да ходи да се преглежда някъде дорде е време. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно каква е тая планина-издатина на тия пусти бутала и защо трябва да влизат в D15B2. Някой май се е объркал пич.

Публикувано изображение

Хората купуват големи а тоя слънчасал doctor купува черва от D13, да ходи да се преглежда някъде дорде е време. :)

Охооо някои ще сгъстява ,добре добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaa Doc , не играеш честно !! ще дойда с ъглошлайфа да ги позаравня тезия бутала, къде го дават така ? :)честита генерация на Hondю :D Док, Хондю направо те удари в земята със звук ...... на 3К не се седи покрай тая кола :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно каква е тая планина-издатина на тия пусти бутала и защо трябва да влизат в D15B2. Някой май се е объркал пич.

Публикувано изображение

Хората купуват големи а тоя слънчасал doctor купува черва от D13, да ходи да се преглежда някъде дорде е време. :)

хо-хо-хо тук стана интересноооооо аааа аз повече няма да се пускам с теб :D . Каквото беше, беше.

Мама ми каза, да не си играя повече с теб :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, да не си си взел Д13-ка :P че вземаш бутала за нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после Док-а вика, че му била сток колата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все още е ! ама на пролет ще избухнем надявам се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мерси на адаша(GM) и младши :P. Снощи се гърчихме до 22:30 с моята кочина.Но днес вече всичко е в изправност + термолента + права генерация на 55 мм със брутално задно гърне.Наистина след 3к несе стои нито около нея, нито вътре. Луда работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтц, човек да ви не каже D13... :PАйде стискам палци на 4г клуба зимата да се стегнете и напролет да наказвате наред! :Pп.п. Фнимавайте многу с тия бутала, оти компресията рипа до небето, ша ви требва мноо прецизна настройка на ецу'то и вероятно доста дебела гарнитура...при пълно стокова д15-ка с тея бутала степента отива към 10.4, а със втек глава ще скочи още бая ... по мои сметки към 11.5. ;)Mай Теро верно ше тря да ги поскастри с ъглошлайфа. ;) Майтапа настрана - ако имате плосък шлайф може да дялнете някоя десета от челата.

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли запалянковци?

Здравейте агенти. Тъй като си купих Honda Prelude вчера, а съм и от Габрово, дайте някакви координати за да се обадя да се свържем някак... Иначе аз карам мотор Honda fireblade... Дайте някакъв номер за да мога да съм в час със Хондаджиите в Габрово... Благодаря предварително. Надявам се да се впиша в клуб Хонда... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли запалянковци?

Здравейте агенти. Тъй като си купих Honda Prelude вчера, а съм и от Габрово, дайте някакви координати за да се обадя да се свържем някак... Иначе аз карам мотор Honda fireblade... Дайте някакъв номер за да мога да съм в час със Хондаджиите в Габрово... Благодаря предварително. Надявам се да се впиша в клуб Хонда... ;)
Добре дошъл сред нас. Всяка неделя се събираме на паркинга на Алеко в 14:00 часа. Там според това какво е времето решаваме дали ще пием кафе в Алеко или ще "чоплим семки" :D на Междене. Заповядай да се запознаем. И без това страдаме от дефицит на Прелюди ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли запалянковци?

Здравейте агенти. Тъй като си купих Honda Prelude вчера, а съм и от Габрово, дайте някакви координати за да се обадя да се свържем някак... Иначе аз карам мотор Honda fireblade... Дайте някакъв номер за да мога да съм в час със Хондаджиите в Габрово... Благодаря предварително. Надявам се да се впиша в клуб Хонда... ;)
Добре дошъл сред нас. Всяка неделя се събираме на паркинга на Алеко в 14:00 часа. Там според това какво е времето решаваме дали ще пием кафе в Алеко или ще "чоплим семки" :D на Междене. Заповядай да се запознаем. И без това страдаме от дефицит на Прелюди ;).
Благодаря.. Вие ме познавате сигурно, защото аз редовно ходя на Междене с мотора. Поде до сега... ;) Дай някакъв номер ако искаш. Ще ти звънна, защото нета ми е отвратителен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли запалянковци?

Здравейте агенти. Тъй като си купих Honda Prelude вчера, а съм и от Габрово, дайте някакви координати за да се обадя да се свържем някак... Иначе аз карам мотор Honda fireblade... Дайте някакъв номер за да мога да съм в час със Хондаджиите в Габрово... Благодаря предварително. Надявам се да се впиша в клуб Хонда... ;)
Добре дошъл сред нас. Всяка неделя се събираме на паркинга на Алеко в 14:00 часа. Там според това какво е времето решаваме дали ще пием кафе в Алеко или ще "чоплим семки" :D на Междене. Заповядай да се запознаем. И без това страдаме от дефицит на Прелюди ;).
Благодаря.. Вие ме познавате сигурно, защото аз редовно ходя на Междене с мотора. Поде до сега... ;) Дай някакъв номер ако искаш. Ще ти звънна, защото нета ми е отвратителен...
skype ми е maxicom28

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натягайте ръчните за утре ;) ако продължава да вали така ще има полигон (и сега става но много бързо заораваш :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво заорава :D не мога да хвана пътя с тея гуми . като нацепя една ръчна и 100 метра с вратите напред ;)

 

Хондю , вече съм ти конкурент по звук :D Самоче сега карам с тапата , по- се ядва от твоята ама не знам какво ще се случи като я махна ;):D тея в Топ сервиза като им висиш на лавата и им казваш какво да правят вършат работа :D наложи се и аз да се намеся ама нали трябваше да стане добре ;)

 

Публикувано изображение

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направили са ти го точно копие на моето. Добре че имаш тапа, щото иначе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...