Jump to content
bobo21

загинал е колега

Recommended Posts

Ужас лека му прьст на колегата членувал ли е в форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Димитър Коев

Да почива в мир... А всички останали - умната, ей! Като гледам какво "бойно поле" е по пътищата... направо не ми се тръгва за Варна утре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости !!!:rolleyes: Аз вече не карам с повече от 100, макс 120 на магистралата.......не че е пълна гаранция, понеже не зная този срещу мене как кара, но поне аз да направя нещо за да не ставам убиец !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст и най-искрени съболезнования към близките му...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръстп.п:Незнам вече по улици ли караме или по бойно поле :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст на колегата.Трябва сами да се пазим, времето се променя вече и е необходимо да се кара с доста резерви.И без това е пълно с идиоти по пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по4иваи в мир колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа ;) Да почива в мир. И карайте внимателно ! .... Както каза Майната не е гаранция , но подобрява шансовете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Leka му пръст на момчето ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости ...Лудница е по морето и по пътищата натам. Всеки път като се върна имам чувството че съм се отървал..Не е нормално това.Карайте по-бавно и внимателно с изпреварването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей 3 страници съболезнования изписахте за човек, дето не познавате, който на всичкото отгоре е карал безрасъдно бързо на мокър пътизобщо не се чувствам съпричастен от това, че е карал хондадобре че е затрил само себе си, защото трудно се 'загива' при такива обстоятелства при спазване на разумна скорост:

При спускане в десен завой от Обзор в посока Слънчев бряг лек автомобил "Хонда сивик" се завърта върху пътното платно и се удря странично в товарен автомобил "Ситроен".

един пишман рейсър по-малко! Редактирано от XapBu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст .П.П. - Както казаха и другите колеги , отваряйте си очите на 16 !!! снощи един ме засяка от пред ... без мигач , без нищо ... дори не се извини ... добре , че имам ABS , иначе щях да хвърля целия ми труд по предницата ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей 3 страници съболезнования изписахте за човек, дето не познавате, който на всичкото отгоре е карал безрасъдно бързо на мокър пътизобщо не се чувствам съпричастен от това, че е карал хондадобре че е затрил само себе си, защото трудно се 'загива' при такива обстоятелства при спазване на разумна скорост:

При спускане в десен завой от Обзор в посока Слънчев бряг лек автомобил "Хонда сивик" се завърта върху пътното платно и се удря странично в товарен автомобил "Ситроен".

един пишман рейсър по-малко!
Всички сме хора бе човек. На мен кола ми е занасяла и с 80км. Искренните ми съболезнования за момчето и лека му пръст

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rest in peace!На 5.09. и аз ходих до Варна,бързо карах,че ме гонеха много задачи,ама пътя беше сух,поне до 12.00 на обяд....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...